Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
20.01.2017
Wojciech Waldowski odwołany z funkcji Członka Zarządu PZTS Polski Związek Tenisa Stołowego informuje, że podczas 4. posiedzenia w dniu 17 stycznia 2017 roku Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego - na podstawie § 30.1 Statutu Polskiego Związku Tenisa Stołowego - podjął uchwałę nr 61/Z/2017 w sprawie odwołania Pana Wojciecha WALDOWSKIEGO z funkcji Członka Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego z powodu działalności niezgodnej ze Statutem Polskiego Związku Tenisa Stołowego tj. rażącej niegospodarności i działalności na szkodę Polskiego Związku Tenisa Stołowego (8 głosów za, 0 przeciw, 1 wstrzymujący się).

19.01.2017
ITTF World Tour Hungarian Open: Vladimir Samsonov rywalem Jakuba Dyjasa Po dzisiejszym zwycięstwie z Hiszpanem Alvaro Roblesem 4:3, w piątkowym meczu 2 rundy ITTF World Tour Hungarian Open Jakub Dyjas zagra ze słynnym Białorusinem Vladimirem Samsonovem.

19.01.2017
Rozpoczyna się 2. Grand Prix Polski Żaków w CS PZTS w Gdańsku Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek) i Alan Kulczycki (GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 2. Grand Prix Polski Żaków. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

18.01.2017
ITTF World Tour Hungarian Open: Klaudia Kusińska zagra z Viktorią Pavlovich Była 2-krotna Mistrzyni Europy Białorusinka Viktoria Pavlovich będzie rywalką Klaudii Kusińskiej w 1 rundzie ITTF World Tour Hungarian Open w Budapeszcie. W turnieju głównym zagrają też Magdalena Sikorska i Jakub Dyjas. Odpadła Natalia Bajor.

17.01.2017
ITTF World Tour Hungarian Open: Polki zaczęły od zwycięstw Magdalena Sikorska, Klaudia Kusińska i Natalia Bajor wygrały swoje pierwsze mecze w kwalifikacjach singla ITTF World Tour Hungarian Open w Budapeszcie. W zawodach U21 porażki doznała Natalia Bajor.

17.01.2017
ITTF World Tour Hungarian Open: Jakub Dyjas rozstawiony z "trzynastką" Jakub Dyjas jest rozstawiony z 13 w turnieju singla ITTF World Tour Hungaria Open. W grze podwójnej wystąpi z kolegą klubowym z Ochsenhausen Portugalczykiem Joao Geraldo. W U21 z ósemką zagra Natalia Bajor.

16.01.2017
ITTF World Tour Hungarian Open: Natalia Bajor - to mój najlepszy bilans Bardzo dobrze spisująca się w ekstraklasie Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) od 17 stycznia grać będzie w ITTF World Tour Hungarian Open. To jej 3 występ w węgierskim turnieju.

15.01.2017
Podsumowanie 5. Grand Prix Polski Weteranów w Krapkowicach Dorota Borkowska, Regina Kasprzak, Elżbieta Pieczarkowska i Alicja Skrzypicka w kategorii kobiet, a także Adrian Myszewski, Jacek Wieczerzak, Andrzej Głód, Stanisław Magdoń, Jerzy Przygoda, Henryk Glura oraz Henryk Mryc w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn - oto zwycięzcy 5. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Hali Widowiskowo - Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach.

14.01.2017
Rozpoczyna się 5. Grand Prix Polski Weteranów w Krapkowicach Łącznie 182 zawodniczek i zawodników weźmie udział w zaplanowanym na najbliższy weekend, 5. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach będą obiekty Hali Widowiskowo - Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach.

14.01.2017
SM: DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki wygrywa pierwszą rundę

13.01.2017
Hiszpanki w niezmienionym składzie zagrają w Poznaniu Podobnie jak we wcześniejszych spotkaniach Maria Xiao, Galia Dvorak i Sara Ramirez będą reprezentowały Hiszpanię w spotkaniu z Polską w kwalifikacjach Drużynowych Mistrzostw Europy.

12.01.2017
Zmarł śp. Marcin Bąk Lubuski tenis stołowy poniósł ogromną stratę. W środę, po ciężkiej chorobie zmarł 30-letni Marcin Bąk, czołowy zawodnik pierwszoligowej Warty Kostrzyn oraz trener lubuskiej młodzieży. Był powszechnie lubianym i cenionym w środowisku tenisa stołowego.

12.01.2017
Znamy terminy ćwierćfinałowych meczów polskich klubów Już wkrótce KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń, a Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki w 1/4 finału Pucharu ETTU. Znamy już terminy meczów obu tych polskich klubów.

11.01.2017
Zmarł śp. Edward Cmok Zarząd Śląskiego Związku Tenisa Stołowego z przykrością zawiadamia, że 9 stycznia 2017 roku w wieku 63 lat zmarł nagle Edward Cmok. W młodości zawodnik I ligowego LKS Rój Żory, zaś w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku jako trener wprowadził drużynę Górnika Pszów do ekstraklasy startując od klasy okręgowej.

11.01.2017
Mistrzostwa Europy U21 w Soczi już za 3 tygodnie W dniach 2-5 lutego w czarnomorskim kurorcie Soczi odbędzie się 1 edycja Mistrzostw Europy do lat 21. W mieście, które było gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2014 roku, wystąpi 6 reprezentantów Polski.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>