Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
19.05.2019
[POLISH OPEN] Chmiel: Wszystko zaczyna się w Cetniewie "Turniej w Cetniewie uważany jest za jeden z lepszych w sezonie, tutaj wszystko się zaczyna" – uważa Paweł Chmiel, który w karierze zdobył m.in. brązowe medale drużynowych mistrzostw Europy (2007 rok) i mistrzostw Polski w singlu (2006).

18.05.2019
[POLISH OPEN] Kulczycki: Czas na seniorskie sukcesy "Wygrałem juniorski World Tour w Czechach i stać mnie na powtórzenie osiągnięcia w Cetniewie. W seniorach też mogę zacząć uzyskiwać dobre wyniki" - powiedział Samuel Kulczycki, zajmujący czwarte miejsce na świecie wśród juniorów.

16.05.2019
Croatia Open: Polski debel w ćwierćfinale w Zagrzebiu Marek Badowski i Patryk Zatówka awansowali do ćwierćfinału gry podwójnej w turnieju ITTF Challenge w Zagrzebiu. W singlu natomiast odpadli wszyscy biało-czerwoni.

16.05.2019
Błaszczyk: Kulczycki mógłby już zagrać w seniorskich mistrzostwach "Samuel Kulczycki nie ma jeszcze 17 lat, ale mógłby już zagrać w seniorskich mistrzostwach świata lub Europy” – powiedział 11-krotny mistrz Polski w tenisie stołowym Lucjan Błaszczyk, który pomaga Kulczyckiemu w przygotowaniach do World Touru juniorów we Władysławowie.

15.05.2019
Croatia Open: Pięcioro Polaków gra dalej w Zagrzebiu Julia Ślązak i Marek Badowski awansowali z eliminacji i wystąpią w turnieju ITTF Challenge w Zagrzebiu. W singlu rozstawiona została Natalia Bajor, a w deblu - Badowski i Patryk Zatówka. W zawodach U-21 grają Ślązak i Maciej Kubik.

15.05.2019
Redzimski: Miłosz trenuje ponad 20 godzin tygodniowo "Już w 1. klasie podstawówki Miłosz trenował ok. 20 godzin w tygodniu, a teraz jeszcze więcej" – powiedział trener Tomasz Redzimski o 12-letnim synu Miłoszu, który bez straty seta wygrał MP kadetów w tenisie stołowym. Wśród dziewcząt najlepsza była Wiktoria Wróbel.

15.05.2019
Kucharski: Redzimski i Wróbel w europejskiej czołówce "Miłosz Redzimski i Wiktoria Wróbel wyprzedzają o kilka długości krajowych rywali i są w europejskiej czołówce" - uważa legendarny tenisista stołowy Leszek Kucharski, który od niedawna pełni funkcję koordynatora-skauta w PZTS.

15.05.2019
Zamość gospodarzem finałowego turnieju o Puchar Polski W najbliższą niedzielę, 19 maja, w Zamościu finałowy turniej Pucharu Polski. O trofeum, w swoich najmocniejszych składach, zagrają ekipy z Bytomia, Torunia, Suchedniowa i Zamościa.

14.05.2019
Witold Bańka szefem Światowej Agencji Antydopingowej W Montrealu przedstawiciele rządów w Radzie Fundacji Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) wybrali Witolda Bańkę na szefa tej organizacji. Oficjalnie zostanie zatwierdzony w listopadzie, a jego kadencja rozpocznie się 1 stycznia 2020 roku.

14.05.2019
Nęcek: To był ekstremalnie trudny sezon Trener triumfatorek tegorocznej Ligi Mistrzyń tenisistek stołowych KTS Enea Siarka Tarnobrzeg i szkoleniowiec kadry narodowej Zbigniew Nęcek powiedział, że "był to ekstremalnie trudny sezon" dla jego zespołu.

13.05.2019
Dyjas: Będę "starszym bratem" Kulczyckiego i Kubika w Ochsenhausen Utalentowani tenisiści stołowi Samuel Kulczycki i Maciej Kubik podążają śladem Jakuba Dyjasa, który szósty rok gra w Niemczech. "Będę ich "starszym bratem" w ośrodku w Ochsenhausen" - powiedział Dyjas, który w niedzielę zajął drugie miejsce w ITTF Challenge na Słowenii.

13.05.2019
[PODCAST] Kolasa: Co będzie grane na Polish Junior & Cadet Open? Czas na kolejny podcast pingpongowy. Tym razem gościem był Szymon Kolasa.

13.05.2019
Dyjas: Pokonuję kolejne stopnie „Nigdy wcześniej nie pokonałem Austriaka Habesohna, z innymi rywalami wygrywałem dramatyczne końcówki, więc jest się z czego cieszyć. Pokonuję kolejne stopnie w karierze” – powiedział Jakub Dyjas, finalista turnieju tenisistów stołowych ITTF Challenge Slovenia Open.

12.05.2019
Slovenia Open: Srebrny Dyjas Jakub Dyjas srebrnym medalistą singla Slovenia Open. Polak uległ w finale Wei Shihao reprezentującemu Chorwację 2:4.

12.05.2019
[TRANSMISJA] Finał Slovenia Open z Jakubem Dyjasem O godz. 16:45 finał turnieju gry pojedynczej Slovenia Open. Zagra w nim Jakub Dyjas. Spotkanie o złoto zaplanowano o godzinie 16:45.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>