Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
23.03.2017
el. DME: Rewanżowy mecz barażowy z Czechami w Białymstoku Znamy już dokładne terminy i miejsce rozegrania spotkań Polaków z Czechami w barażach o Drużynowe Mistrzostwa Europy. Lepszy z tych zespołów jesienią zagra w Luksemburgu.

22.03.2017
Wang Zeng Yi - nie jestem zadowolony z finału singla w Mińsku - Cieszę się ze zwycięstwa w deblu Danielem Górakiem, ale nie jestem zadowolony z finału singla w Mińsku - mówi Wang Zeng Yi, który wystąpił w dwóch finałach turnieju ITTF Challenge Belgosstrakh Belarus Open.

21.03.2017
Zbliża się 3. Światowy Dzień Tenisa Stołowego Już 6 kwietnia odbędzie się trzeci, światowy dzień tenisa stołowego organizowany przez Międzynarodową Federację Tenisa Stołowego. Podczas światowego dnia tenisa stołowego chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i zbliżenie ludzi. W tym dniu nie liczy się wynik, lecz popularyzacja tenisa stołowego.

21.03.2017
Jan Zdzisław Targosiński „Hektor” odznaczony za zasługi dla PZTS Pan Jan Zdzisław Targosiński "Hektor", podczas drugiego dnia 7. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanym w Warszawie osobiście odebrał odznaczenia za zasługi dla Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

19.03.2017
ITTF Challenge Belarus Open: złoty medal Góraka i Wandżiego Daniel Górak i Wang Zeng Yi wygrali zawody deblowe ITTF Challenge Belgosstrakh Belarus Open. W singlu Wandżi zdobył srebrny medal. Łącznie na podium w Mińsku stanęło 5 reprezentantów Polski.

19.03.2017
Podsumowanie 7. Grand Prix Polski Weteranów w Warszawie Dorota Borkowska, Dorota Paluch, Anna Maruszczak i Grażyna Rumińska w kategorii kobiet, a także Witold Skubiszewski, Jan Molęda, Bogusław Madej, Wiesław Ostrowski, Eugeniusz Górecki, Henryk Glura oraz Eugeniusz Czyblis w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn - oto zwycięzcy 7. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Zespołu Szkół Nr 115 w Warszawie.

19.03.2017
ITTF Challenge Belarus Open: Wang Zeng Yi w dwóch finałach! Wang Zeng Yi wygrał z Rosjaninem Grigory Vlasovem 4:1 (4,10,-7,8,2) i awansował do finału singla ITTF Challenge Belgosstrakh Belarus Open w Mińsku. Jego rywalem będzie rozstawiony z nr 1 Białorusin Vladimir Samsonov.

18.03.2017
ITTF Challenge Belarus Open: Wandżi z dwoma medalami Wang Zeng Yi okazał się lepszy od Daniela Góraka i w jutrzejszym półfinale singla zagra z Rosjaninem Grigory Vlasovem. W niedzielę obaj Polacy wystąpią także w finale debla ITTF Challenge Belgosstrakh Belarus Open w Mińsku.

18.03.2017
ITTF Challenge Belarus Open: polski ćwierćfinał w singlu Mistrz Polski Daniel Górak (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zagra z byłym Mistrzem Polski Wang Zeng Yi (Dojlidy Białystok) w ćwierćfinale ITTF Challenge Belgosstrakh Belarus Open w Mińsku.

18.03.2017
ITTF Challenge Belarus Open: Daniel Górak i Wang Zeng Yi w finale debla Daniel Górak i Wang Zeng Yi zagrają z Japończykami Yuto Kizukuri i Masaki Takami w dzisiejszym finale gry podwójnej ITTF Challenge Belgosstrakh Belarus Open w Mińsku. Mecz o 15:30 czasu białoruskiego, czyli 13:30 polskiego.

17.03.2017
ITTF Challenge Belarus Open: znakomity występ Polaków w deblu Natalia Bajor i Katarzyna Grzybowska-Franc, Klaudia Kusińska i Czeszka Dana Cechova oraz Daniel Górak i Wang Zeng Yi awansowali do półfinału debla ITTF Challenge Belgosstrakh Belarus Open w Mińsku. W ćwierćfinałach duety żeńskie wygrywały z rywalkami z Rosji, a Daniel Górak i Wandżi pokonali Czechów Jirziego Martinko i Tomasa Polansky’ego 3:1.

17.03.2017
ITTF Challenge Belarus Open: Patryk Zatówka blisko półfinału U-21 Patryk Zatówka przegrał po bardzo wyrównanym meczu z Japończykiem Yuto Kizukuri 0:3 (-10,-10,-10) w ćwierćfinale U-21 ITTF Challenge Belgosstrakh Belarus Open w Mińsku.

16.03.2017
ITTF Challenge Belarus Open: Biało-Czerwoni awansowali niemal w komplecie 11 reprezentantów Polski zagra w turnieju głównym singla ITTF Challenge Belgosstrakh Belarus Open w Mińsku. W kwalifikacjach odpadli tylko Artur Grela oraz bardzo pechowo Patryk Chojnowski.

15.03.2017
ITTF Challenge Belarus Open: Czworo Polaków z kompletem zwycięstw Robert Floras, Patryk Chojnowski, Patryk Zatówka i Natalia Bajor odnieśli po 2 zwycięstwa w 1 dniu eliminacji turnieju singlowego ITTF Challenge Belgosstrakh Belarus Open w Mińsku,

14.03.2017
ITTF Challenge Belarus Open: Ibrahim Gunduz wśród rywali Marka Badowskiego Turek Ibrahim Gunduz będzie jednym z rywali Wicemistrza Polski Marka Badowskiego w grupie eliminacyjnej rozpoczynającego się jutro turnieju ITTF Challenge Belgosstrakh Belarus Open. Zawodnik Zooleszcze Gwiazdy Bydgoszcz zagra też z Białorusinem Valentinem Heninem i Sougatą Sarkarem z Indii.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>