Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
25.04.2017
ITTF Challenge Slovenia Open: Magda Sikorska poznała rywalki w eliminacjach Ukrainka Solomiya Brateyko i Węgierka Leonie Hartbrich będą przeciwniczkami Magdaleny Sikorskiej w grupie 12 eliminacji gry pojedynczej turnieju ITTF Challenge Slovenia Open w miejscowości Otočec.

24.04.2017
ITTF Challenge Slovenia Open: rozstawiony z nr 2 Jakub Dyjas zagra w Otočec 2-krotny medalista ubiegłorocznych Mistrzostw Europy Jakub Dyjas w dniach 26-30 kwietnia zagra w turnieju ITTF Challenge Slovenia Open. W słoweńskiej miejscowości Otočec (blisko granicy z Chorwacją) wystąpi także Magdalena Sikorska.

24.04.2017
ITTF Belgium Junior & Cadet Open: dobry występ Wiktorii Wrzosek i Emilii Skuby Dwuosobowa grupa reprezentantek Polski wystartowała w turnieju 2017 Belgium Junior & Cadet Open w belgijskim Spa - kolejnej imprezie cyklu ITTF Junior Circuit. Wiktoria Wrzosek (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka) i Emilia Skuba (KS BRONOWIANKA Kraków) wystartowały w turniejach gry pojedynczej, podwójnej oraz drużynowej.

23.04.2017
Wiktoria Wróbel i Alan Kulczycki najlepsi w 3. Grand Prix Polski Żaków Zwycięstwem Wiktorii Wróbel (LTSR Buczek) i Alana Kulczyckiego (GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski) zakończyło się 3. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo - Sportowej w Kwidzynie.

23.04.2017
Podsumowanie 8. Grand Prix Polski Weteranów w Radomiu Dorota Borkowska, Jolanta Szatko-Nowak, Teresa Gregorczyk i Alicja Skrzypicka w kategorii kobiet, a także Andrzej Furman, Jan Molęda, Waldemar Józala, Wiesław Ostrowski, Leon Pawlak, Henryk Glura oraz Henryk Mryc w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn - oto zwycięzcy 7. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu.

23.04.2017
Podsumowanie 1. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku Barbara Rompa, Dajana Jastrzębska, Dorota Mituta, Renata Krefta, Rafał Czuper, Mariusz Czerwiński, Krzysztof Żyłka, Daniel Staszczak, Waldemar Krzemiński, Michał Deisgler, Mariusz Olczak, Paweł Jabłoński, Mateusz Lasota i Krzysztof Wałdoch - oto zwycięzcy 1. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, rozgrywanego w Centrum PZTS im. Andrzeja Grubby Gdańsku.

23.04.2017
Ekstraklasa kobiet: tarnobrzesko-częstochowski finał 26 i 29 kwietnia KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg i Bebetto AZS AJD Częstochowa zagrają w finale play off ekstraklasy kobiet. Brązowe medale zdobyły SKTS Sochaczew i KU AZS UE Wrocław.

21.04.2017
Rozpoczyna się 1. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w CS PZTS w Gdańsku Łącznie 159 uczestników bierze udział w 1. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

21.04.2017
Trwa 3. Grand Prix Polski Żaków w Kwidzynie Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek) i Alan Kulczycki (GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 3. Grand Prix Polski Żaków. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Hali Widowiskowo - Sportowej w Kwidzynie.

21.04.2017
Rozpoczyna się 8. Grand Prix Polski Weteranów w Radomiu Łącznie 164 zawodniczek i zawodników weźmie udział w zaplanowanym na najbliższy weekend, 8. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach będą obiekty Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu.

20.04.2017
Croatian Open: Daniel Górak rozstawiony z nr 21 w singlu Reprezentanci Polski wywalczyli awans do Drużynowych Mistrzostw Europy w Luksemburgu, a już na początku maja czeka ich start w turnieju 2017 ITTF Challenge Croatia Open w Zagrzebiu.

20.04.2017
Elżbieta Madejska i Zbigniew Nęcek uhonorowani przez PKOl

19.04.2017
el. DME: Anglicy nie zagrają o medale w Luksemburgu Półfinaliści ubiegłorocznych Drużynowych Mistrzostw Świata - Anglicy nie zagrają w jesiennych Mistrzostw Europy w Luksemburgu. W barażu play-off okazali się słabsi od Słowaków, w składzie z Wang Yangiem z KS UNIA-AZS AWFiS Gdańsk.

18.04.2017
Polacy awansowali do finałów Drużynowych Mistrzostw Europy Polscy tenisiści stołowi po raz drugi pokonali Czechów i zasłużenie awansowali do finałów Drużynowych Mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni dziś wygrali w Białymstoku 3:0. Tydzień temu w miejscowości Klatovy Polacy zwyciężyli 3:2.

18.04.2017
Zmarł śp. Andrzej Jankowski W dniu 11 kwietnia 2017 r. w wieku 53 lat zmarł Andrzej Jankowski, wieloletni zawodnik sekcji tenisa stołowego KS Przyszłość Warszawa-Włochy. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2017 r. o godz. 11.20 na Cmentarzu Bródnowskim w Kościele Drewnianym, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego. Zostawmy Go w serdecznej pamięci.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>