Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego prezentuje składy drużyn 1. Ligi mężczyzn, Grupy Północnej. GRUPA PóŁNOCNA
UKS Warta Kostrzyn nad Odrą
- BĄK Daniel
- DOSZ Sławomir
- DZIWOSZ Jakub
- HIDETOSHI Oya (JPN)
- KOWALCZYK Jakub
- LEWASZKIEWICZ Filip
- PEREK Jakub
- SKUBISZEWSKI Witold
KS Spójnia Warszawa
- CZERNECKI Robert
- DUBNIAK Tomasz
- JAROSŁAWSKI Michał
- KONICZUK Piotr
- MISZKURKA Jakub
- NIEDZIELSKI Mateusz
- OLEK Jan
- SAŁACIŃSKI Przemysław
- STRYGUN Tomasz
- SZALIŃSKI Mikołaj
- WALICHNOWSKI Cezary
- ZIELIŃSKI Wojciech
Poltarex Pogoń Lębork
- KOSZYK Bogusław
- DOSZ Adam
- PRĄDZINSKI Marek
- SPOSóB Tomasz
- POTRYKUS Wojciech
- MALEK Maciej
- BUTKO Lucjan
Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia
- CIERLICA Wojciech
- KAPROŃ Łukasz
- KOWALSKI Wojciech
- LEMAŃSKI Paweł
- OTWINOWSKI Jakub
- PERZYŃSKI Przemysław
- PYREK Jaromir
- SZWEMIN Krzysztof
- WOŚ Alan
MKS Pogoń Siedlce
- FRANC Wiktor
- GRZYBOWSKI Michał
- KREFT Damian
- MISAK Mikolai (BLR)
- ROJEK Dominik
- SZARMACH Bartosz
- TOMASZUK Tomasz
- WIŚNIEWSKI Michał
GKS Gorzovia Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski
- BŁASZCZAK Roman
- KUŹBIŃSKI Michał
- MISZTAL Igor
- NOWOKUŃSKI Jacek
- RYSTWEJ Marcin
- WASIELEWSKI Tomasz
- ŻABSKI Radosław
- ŻARSKI Karol
UKS Victoria Płock
- KUCHARSKI Maciej
- MARKOWSKI Michał
- MOLIŃSKI Kacper
- NAPERTY Łukasz
- ROZNER Marcin
- SIEMIENIAKO Przemysław
- WASIAK Damian
KS AZS AWFiS II Gdańsk
- BŁĄKAŁA Paweł
- CHOJNOWSKI Patryk
- GAJEK Bartosz
- KRAWCZYK Jakub
- MAŁACHOWSKI Michał
- PAIKOV Mikhail (RUS)
- SHIHAO Wei (CHN)
- SZAFRANEK Piotr
- TROKA Mateusz
- WITKOWSKI Jakub
- WOZBANOWICZ Mateusz
- ZANDECKI Jan
Energa KTS II Toruń
- CHENG Jingqi (CHN)
- HAN Chuanxi (CHN)
- KOTOWSKI Tomasz
- KULPA Konrad
- KURTYKA Tomasz
- MAĆKOWIAK Wojciech
- PIOTROWSKI Krzysztof
- SALIFOU Abdel Kader (FRA)
- SZYMANEK Bartłomiej
- UTYLSKI Rafał
- WOSKOWICZ Marcin
- YIN Jiaxu (CHN)
GKTS Wiązowna
- CHOJNICKI Maciej
- GRZYBOWSKI Tomasz
- MŁYNARSKI Filip
- MURAWSKI Michał
- SITEK Kamil
- STAWIKOWSKI Mateusz