Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR

Dziś mecz na szczycie LOTTO Superligi - Mistrz Polski gra z liderem

We wtorek 5 grudnia o g. 18:00 dojdzie do hitowego meczu w LOTTO Superlidze. W przedostatniej 10 kolejce pierwszej rundy Mistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra z liderem Dekorglassem Działdowo.
fot. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (fb)
05.12.2017
PZTS
Źródło:
We wtorek 5 grudnia o g. 18:00 dojdzie do hitowego meczu w LOTTO Superlidze. W przedostatniej 10 kolejce pierwszej rundy Mistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra z liderem Dekorglassem Działdowo.


Oba kluby są uczestnikami obecnej edycji Ligi Mistrzów. Dotychczas wygrały po 1 meczu i wciąż mają szansę na awans do rundy pucharowej Pucharu ETTU. Warunkiem są zwycięstwa z francuskimi rywalami w ostatniej serii gier.

W LOTTO Superlidze prowadzi Dekorglass Działdowo 20 pkt przed Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki 19, Kolpingiem Frac Jarosław 19 i Fibrain AZS Politechnika Rzeszów 18. Za nimi jest beniaminek Spójnia Warszawa 17.

Dzisiaj dojdzie do meczu na szczycie w Grodzisku Mazowieckim. W ostatnich dniach gospodarze wygrali 4 spotkania z rzędu, w tym 3 w polskiej lidze. Dekorglass również zwyciężył w 3 poprzednich meczach superligowych. Zapowiada się wspaniałe widowisko.

W Ruścu koło Nadarzyn Spójnia Warszawa podejmie niedawnego Mistrza Polski Unię-AZS AWFiS Gdańsk, która w tym sezonie po zmianach w składzie gra słabiej i zajmuje 8 miejsce w tabeli.

Bardzo dobrze spisujący się zawodnicy Fibrain AZS Politechnika Rzeszów zagrają z Dojlidami Białystok, które niespodziewanie są na ostatnim miejscu. W białostockiej drużynie ma zadebiutować Chińczyk Yongyin Li.

Beniaminek Warta Kostrzyn nad Odrą spotka się z sąsiadem w tabeli Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz, przedostatnia 3S Polonia Bytom zagra z Morlinami Ostróda, a szósta Palmiarnia Zielona Góra spotka się z Kolpingiem Frac Jarosław, którego asem jest Chińczyk Yingchao Ho. Do tej pory rozegrał 8 gier w LOTTO Superlidze i wszystkie wygrał.