Nie udało się polskim kadetom awansować do ćwierćfinałów gry pojedynczej i podwójnej turnieju ITTF Polish Junior & Cadet Open, rozgrywanego we Władysławowie. W meczach o ćwierćfinał Agata Zakrzewska nie sprostała Rosjance Marii Taylakovej 0-3, Katarzyna Węgrzyn została pokonana przez Chorwatkę Andreę Pavlović 3-0.

Polskich kadetów zabrakło w najlepszej „szesnastce”. W 1/16 finału Mikołaj Kiciński przegrał z Węgrem Oliverem Bothem 0-3, Artur Grela z Japończykiem Yukiya Uda 0-3, a Kamil Dziadek z innym Japończykiem Tomokazu Harimoto 0-3.

W 1/8 finału debla siostry Anna i Katarzyna Węgrzyn przegrały ze Słowaczkami Natalia Grigelovą i Tatianą Kukulkovą 1-3, a Joanna Sokołowska i Agata Zakrzewska uległy Rosjankom Kristinie Kazantsevej i Anastasii Kolish 1-3.

Na tym samym etapie zawodów Samuel Kulczycki i Łukasz Wachowiak przegrali z Japończykami Tomokazu Harimoto i Yukiyą Uda 1-3.

„Biało-czerwoni” kończą turniej będący sprawdzianem przed lipcowymi Mistrzostwami Europy w tych kategoriach wiekowych w Bratysławie z dwoma medalami – złotym Natalii Bajor w grze podwójnej juniorek i srebrnym sióstr Węgrzyn w zawodach drużynowych.