W meczu zespołów, które do tej pory przegrywały w Lidze Mistrzów, Dartom Bogoria Grodzisk Maz. niestety nie sprostał AS Pontoise Cergy. Francuzi wygrali dzisiejsze spotkanie 3:0 i pozostali w grze o ćwierćfinał. W pierwszym pojedynku Chińczyk Chuanxi Han nie zdołał urwać nawet 1 seta Francuzowi Can Akkuzu. Czech Pavel Sirucek prowadził z ćwierćfinalistą Igrzysk w Rio Portugalczykiem Marcosem Freitasem 2:1, ale przegrał po 5 setach.

Szansę na przełamanie złej serii miał Daniel Górak, który spotkał się z Włochem urodzonym w Sofii Niagolem Stoyanov. W sezonie 2015/2016 LOTTO Superligi Daniel 2 razy dość łatwo wygrał z tym rywalem grającym w 3S Polonii Bytom. W czwartek lepszy był Niagol Stoyanov, który zdobył 3 punkt i przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.

Jutro o g. 14:00 mecz na szczycie grupy A – obrońca trofeum, pingpongowy dream team TTC Fakel Gazprom zagra z rewelacją rozgrywek, portugalskim debiutantem Sportingiem Clube De Portugal.