Milena Mirecka (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Kacper Latocha (ULKS Moszczenica) zostali mistrzami Polski żaków w grze pojedynczej. W deblu triumfowali: Matylda Hadryś (Sportowiec Częstochowa) i Maria Toborek (Sokół Orzecze) oraz Kacper Toton (Bingo Ropczyce) i Franciszek Żygadło (AZS UE Wrocław).

Mirecka pokonała w finale najwyżej rozstawioną w singlu Kingę Hawro (niestowarzyszona) 3:1 (8:11, 13:11, 11:5, 11:9). Na najniższym stopniu stanęły: Anna Ulatowska z Wolavii Wołów (przegrała w półfinale z Hawro 0:3) i Aleksandra Oskiera z Bogorii Grodzisk Mazowiecki (uległa w 1/2 finału Mireckiej 0:3).

Wśród chłopców triumfował Latocha, który ograł w finale singla Wiktora Ptaka z KS Mysław 3:0 (11:4, 11:5, 18:16). Brąz dla Mateusza Sakowicza z warszawskiej Spójni (porażka w półfinale z Wiktorem Ptakiem 1:3) oraz dla zawodnika ATS-u Bingo Ropczyce – Kacpra Totona (uległ w 1/2 finału Latosze 0:3).

W turnieju gry podwójnej dziewcząt w meczu o złoto Hadryś i Toborek odprawiły Kingę Hawro i Julię Wiktor (Bingo Ropczyce) 3:1 (11:6, 10:12, 11:4, 11:7). Brązowe medale wywalczyły: Zuzanna Bezak (CKIS Skawina) i Natalia Brzezińska (Dekorglass Działdowo) oraz Aleksandra Oskiera i Milena Mirecka.

Wśród chłopców triumfowali Toton i Żygadło, którzy wygrali w finale z Samuelem Michną (LIS Sierakowice) i Wiktorem Ptakiem 3:1 (4:11, 11:4, 11:1, 11:9). Na najniższym stopniu podium mistrzostwa zakończyli: Szymon Flaumenhaft (PKS Kolping Jarosław) i Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin) oraz Mateusz Sakowicz i Jan Mrugała (Gorce Nowy Targ).