Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium Drużynowych Mistrzostw Polski stanęli pingpongiści Startu Zielona Góra. Żadnemu innemu klubowi ta sztuka się nie udała. Kobiety zagrały w klasach 6-10. Tytuł powędrował w ręce IKS-u AWF Warszawa, który wygrał grupę z kompletem zwycięstw.

Mężczyżni rywalizowali w sześciu kategoriach. W klasach 2-5 najlepsza okazała się pierwsza drużyna Jeziora Tarnobrzeg. Srebro dla Startu Skierniewice, a brąz otrzymali pingpongiści Startu Białystok.

W klasach 6-7 prymat w kraju wywalczyła ekipa Startu Radom pokonując w finale IKS AWF Warszawa 2:1.

Start Zielona Góra triumfował w klasie ósmej oraz dziesiątej. Złote medale w klasie 9 wywalczyła drużyna krakowskiej Bronowianki, a w klasie 11 tytuł Drużynowych Mistrzów Polski powędrował do Opoki Trzebinia.