Szkoła Podstawowa Nr 6 w Brzegu Dolnym w kategorii dziewcząt oraz Szkoła Podstawowa w Drzonkowie w kategorii chłopców – oto najlepsze drużyny tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Drużynowego Turnieju Szkół Podstawowych w tenisie stołowym, rozgrywanego w Rawie Mazowieckiej. Zespół Szkoły Podstawowej Nr 6 w Brzegu Dolnym w finale rywalizacji drużynowej dziewcząt okazał się lepszy od Zespołu Szkół Sportowych w Mysłowicach, zaś w meczu o 3. miejsce drużyna Szkoły Podstawowej Nr 40 z Warszawy wygrała z reprezentantkami Szkoły Podstawowej Nr 39 z Częstochowy.

Wśród chłopców z kolei zawodnicy Szkoły Podstawowej w Drzonkowie wyprzedzili przedstawicieli Szkoły Podstawowej Nr 2 w Warszawie, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rawie Mazowieckiej zajęła 3. miejsce, a tuż za podium uplasowała się drużyna Zespołu Szkół Samorządowych Nr 4 z Limanowej.

Dodatkowo nagrodzono najlepszych zawodników turnieju, a zostali nimi: Milena Chrabąszcz (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Brzegu Dolnym) i Julia Więckowska (Szkoła Podstawowa Nr 40 w Warszawie) oraz Maciej Kubik (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Warszawie).

Wyniki / klasyfikacje

1. Ogólnopolski Turniej Szkół Podstawowych – klasyfikacje końcowe i wyniki szczegółowe