Mimo prowadzenia 2:1, Dekorglassowi Działdowo nie udało się wygrać we Francji z Vaillante Sports Angers TT w 1 meczu półfinałowym Pucharu ETTU. Ale wciąż polski zespół ma szansę na udział w finale. Rewanż 7 kwietnia o g. 17:00 w Działdowie.

Punkty dla czołowej drużyny LOTTO Superligi zdobywali Czech Jirzi Vrablik i Słowak Yang Wang, ale niestety 2 porażki poniósł Wong Chun Ting z Hongkongu, zajmujący 6 miejsce na świecie. Przegrał z oboma Szwedami w składzie gospodarzy Jensem Lundqvistem i Jonem Perssonem.
W ostatniej potyczce bohater francuskiej drużyny Jens Lundqvist wygrał z Jirzim Vrablikiem 3:0.
Dekorglass Działdowo przegrał dziś 2:3, ale pozostaje w grze o finał ETTU Cup. W setach polski klub ma bilans 8-10. To wszystko jest do odrobienia w Działdowie.
W półfinale jest Dekorglass i 3 zespoły we Francji. W drugim dzisiejszym spotkaniu Istres Tennis de Table przegrał z Chartres ASTT 0:3, w setach 2-9.