Czeski zespół SF SKK El Nino Praga awansował do ćwierćfinału Pucharu ETTU, w którym zagra z Dekorglassem Działdowo.

W rewanżowym meczu 4 rundy prażanie pokonali belgijski TTC Sokah Hoboken 3:0. W pierwszym meczu w Antwerpii Czesi wygrali 3:2. W rewanżu punkty zdobyli – Antonin Gavlas, David Reitspies i Jakub Kleprlik.
Oprócz Dekorglassu Działdowo, który w tym sezonie zadebiutował w Lidze Mistrzów (w rundzie grupowej grał też Dartom Bogoria Grodzisk Maz.), w ćwierćfinale rozstawione były Chartes ASTT, AS Pontoise Cergy i TTC Ostrava 2016.
W niedzielę szansę przypieczętowania awansu będzie miała holenderska drużyna Jakuba Folwarskiego Enjoy & Deploy Taverzo. W 1 spotkaniu wygrała na wyjeździe z francuskim Istres Tennis de Table 3:0. Polak pokonał Francuza Paula Gauzy 3:2 (-3,7,-6,7,8).
W ćwierćfinale Ligi Mistrzów gra niemiecki zespół Jakuba Dyjasa TTF Liebherr Ochsenhausen. We własnej hali przegrał z Saarbrucken Tischtennis 2:3, ale sprawa awansu jest otwarta, tym bardziej, że Ochsenhausen ma lepszy bilans setów 10-9.
Kuba Dyjas zaczął ten mecz jako rezerwowy, a pojawił się przy stole na decydujący pojedynek z Bojanem Tokiciem, dla którego to również była pierwsza gra. Polak zastąpił Joao Geraldo, a Bojan Tokić – Tiago Apolonię, czyli na ławce usiedli zawodnicy portugalscy. Reprezentant Polski prowadził 2:1 w setach i 10-9 w czwartym. Niestety nie wykorzystał piłki meczowej, Słoweniec zdobył 3 punkty i doprowadził do 5 seta, którego wygrał 11-6.
W niedzielę w Linzu w pierwszym ćwierćfinale Ligi Mistrzyń powalczą zawodniczki Siarki ZOT Tarnobrzeg.