Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Sonia Gendera i Bartosz Sułkowski najlepsi w 3. GP Polski Młodzików w Wałbrzychu

Zwycięstwem Sonii Gendery (KU AZS UE Wrocław) i Bartosza Sułkowskiego (UKS Płomień Limanowa) zakończyło się 3. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA-ZDRÓJ w Wałbrzychu.
fot. Karolina Szpunar / Dawid Wójcik
15.03.2015
Tomasz Pasternak
Źródło: własne
Zwycięstwem Sonii Gendery (KU AZS UE Wrocław) i Bartosza Sułkowskiego (UKS Płomień Limanowa) zakończyło się 3. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA-ZDRÓJ w Wałbrzychu.


W klasyfikacji końcowej kategorii młodziczek Sonia Gendera wyprzedziła: Julię Więckowską (SCKiS Hals Warszawa), Martynę Lis (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) oraz Oliwię Kowalską (UMLKS Radomsko).

Wśród młodzików natomiast wyższość Bartosza Sułkowskiego musieli uznać sklasyfikowani na kolejnych miejscach: Maciej Kubik (SCKiS Hals Warszawa), Maksymilian Miastowski (Klub Olimpijczyka Mysłowice) i Patryk Pyśk (LKTS Luboń).


Materiały do pobrania

1. 3. Grand Prix Polski Młodzików - komunikat organizacyjny
2. 3. Grand Prix Polski Młodzików - komunikat przedstartowy
3. 3. Grand Prix Polski Młodzików - program minutowy
4. 3. Grand Prix Polski Młodzików - lista uprawnionych do startu

Wyniki / klasyfikacje

1. 3. Grand Prix Polski Młodzików - gra pojedyncza dziewcząt (turniej eliminacyjny)
2. 3. Grand Prix Polski Młodzików - gra pojedyncza chłopców (turniej eliminacyjny)
3. 3. Grand Prix Polski Młodzików - gra pojedyncza dziewcząt (turniej główny)
4. 3. Grand Prix Polski Młodzików - gra pojedyncza chłopców (turniej główny)
5. 3. Grand Prix Polski Młodzików - gra pojedyncza dziewcząt (klasyfikacja końcowa)
6. 3. Grand Prix Polski Młodzików - gra pojedyncza chłopców (klasyfikacja końcowa)

Galeria zdjęć