Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
17.06.2018
Wrocławianki z Pucharem Polski! Tenisistki stołowe AZS-u UE Wrocław zdobyły Puchar Polski. W finale pokonały białostoczanki z Dojlid 4:0.

17.06.2018
Finał LOTTO Superligi w TVP3 Zapraszamy na Wielki Finał LOTTO Superligi do TVP3. W niedzielę 17. czerwca obszerna relacja z najważniejszego spotkania sezonu.

15.06.2018
PKS Kolping FRAC Jarosław ze złotem! Tenisiści stołowi PKS-u Kolping FRAC zostali mistrzami Polski. W rozegranym w Gdańsku finałowym spotkaniu LOTTO Superligi zespół z Jarosławia pokonał broniących tytułu zawodników Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki 3:1. To pierwszy w historii triumf tej drużyny.

15.06.2018
PS: Bitwa o złoto! W piątek o godz. 17:00 w Gdańsku wielki finał LOTTO Superligi Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Kolping FRAC Jarosław.

13.06.2018
Dziukiewicz: Mamy szansę na historyczny dublet „Chcemy wykorzystać szansę na historyczny dublet” – zapowiedział menedżer tenisistów stołowych PKS Kolping FRAC Jarosław, Kamil Dziukiewicz. W piątkowym finale LOTTO Superligi zagrają w Gdańsku z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

13.06.2018
Szafranek: Kolping jest mocniejszy Trener Piotr Szafranek uważa, że faworytem piątkowego finału LOTTO Superligi tenisistów stołowych jest Kolping FRAC. „Drużyna z Jarosławia triumfowała w sezonie zasadniczym i na papierze ma lepszy skład od Dartomu Bogorii” – powiedział gdański szkoleniowiec.

13.06.2018
Niepełnosprawni: Maciej Kuziak z prawem do klasyfikacji zawodników PTT na szczeblu narodowym Maciej Kuziak – fizjoterapeuta kadry Polski niepełnosprawnych wziął udział w międzynarodowym kursie na klasyfikatora dla niepełnosprawnych tenisistów stołowych.

13.06.2018
Mamy nowych sędziów międzynarodowych! Miło nam poinformować, że Bartosz Bartkowicz i Andrzej Lemieszka uzyskali klasę Sędziego Międzynarodowego.

12.06.2018
Redzimski: Kolping to nie tylko Hou! Do finałowego spotkania Kolping - Bogoria coraz mniej czasu. Postanowiliśmy więc sprawdzić w jakich nastrojach przed finałem jest trener drużyny z Mazowsza, Tomasz Redzimski.

11.06.2018
Karpaty w Ekstraklasie! Tenisistki stołowe Karpat Krosno awansowały do Ekstraklasy. W barażach okazały się lepsze od Dojlid Białystok.

11.06.2018
Igrzyska Olimpiad Specjalnych ruszyły na Śląsku 1000 sportowców z niepełnosprawnością intelektualną będzie rywalizowało w Katowicach XI w Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych. Zawody będą rozgrywane także na Stadionie Śląskim w Chorzowie oraz na polu golfowym w Mikołowie.

10.06.2018
Błaszczyk kompletny. Poznaliśmy medalistów Mistrzostw Polski Żaków w Kraśniku. To były udane Mistrzostwa Polski Żaków przede wszystkim dla Marcela Błaszczyka. Zawodnik Dwójki Rawa Mazowiecka dwukrotnie stanął na najwyższym stopniu podium.

10.06.2018
Bez niespodzianek w Kraśniku W Kraśniku trwają Mistrzostwa Polski Żaków. W grze pojedynczej do półfinałów awansowali faworyci. Finały od godziny 12:30.

10.06.2018
[WYWIAD] Domański: Musimy otoczyć się pasjonatami! W Kraśniku nigdy wcześniej takiej imprezy nie było. Mistrzostwa Polski Żaków w tenisie stołowym to pierwsza impreza o takiej randze w tym mieście, która przyciągnęła 130. dzieci. Architektem tego projektu jest Artur Domański - główny organizator turnieju.

10.06.2018
Niesamowity Harimoto zwyciężył w Kitakyushu! 14-letni tenisista stołowy gospodarzy Tomokazu Harimoto zwyciężył w turnieju World Tour w japońskim Kitakyushu. Po drodze pokonał chińskie gwiazdy Ma Longa i Zhanga Jike. W singlu kobiet najlepsza była jego rodaczka Mima Ito.