Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
12.05.2018
Zmarł Roman Kulczycki 10. maja zmarł prezes KTS Enea Siarki Tarnobrzeg, Roman Kulczycki. Przeżył 81 lat. Pogrzeb odbędzie się w środę 16. maja.

12.05.2018
Tolksdorf: Osiągnęliśmy zakładane cele! Już dzisiaj ostatnie spotkanie w Ekstraklasie Kobiet. W drugim spotkaniu finałowym Enea Siarka Tarnobrzeg podejmować będzie AZS UE Wrocław. Bez względu na wynik trener Zdzisław Tolksdorf jest zadowolony z postawy swoich zawodniczek.

11.05.2018
Ekstraklasa kobiet: Druga odsłona finału bez "Małej" Jak poinformował Zbigniew Nęcek, drugi mecz finałowy pomiędzy Enea Siarką Tarnobrzeg, a AZS-em UE Wrocław odbędzie się bez udziału Li Qian. Jak tłumaczy sternik Mistrzyń Polski, "Mała" jest w trakcie procesu leczenia.

11.05.2018
Ekstraklasa kobiet: Tryb awaryjny zadziałał we Wrocławiu Do zakończenia klubowego sezonu Ekstraklasy kobiet pozostało już zaledwie jedno spotkanie. Enea Siatka Tarnobrzeg, mimo, że mecz może przegrać 2:3 to nie zamierza sabotować sobotniego spotkania z akademiczkami z Wrocławia.

11.05.2018
TVP Sport: Wspomnienia o Andrzeju Grubbie TVP Sport przygotowała obszerny felieton "Wspomnienia o Andrzeju Grubbie". Materiał powstał przy udziale Piotra Dębowskiego i Natalii Bąk. Premiera w niedzielę o godz. 13:30.

11.05.2018
PS: Mocarze walczą o pozycje! Cztery czołowe zespoły LOTTO Superligi grają o jak najlepsze rozstawienie przed półfinałami.

10.05.2018
Niepełnosprawni: Słowenia jest nasza! Nasi reprezentanci nie zwalniają! Kolejne medale wywalczyli w grze pojedynczej Slovenia Open. Gratulacje!

10.05.2018
Wielka frekwencja w Ostródzie! W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie zorganizowano wydarzenie pod nazwą "Rozpocznij treningi tenisa stołowego w Ostródzie z PGE". Celem imprezy było zachęcenie najmłodszych mieszkańców miasta i gminy Ostróda do nauki gry w tenisa stołowego.

10.05.2018
ETTU CUP: Dekorglass liczy na Wong Chun Tinga Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo rozegrają w niedzielę we Francji pierwszy finałowy mecz Pucharu ETTU z Chartres ASTT. Jedziemy z wiarą w końcowy sukces - zapewnił trener Piotr Kołaciński. Jak dodał, liczy zwłaszcza na dobrą formę Wong Chun Tinga.

10.05.2018
Hrehorowicz: Po cichu liczyłem na niespodziankę Prezes klubu AZS UE Wrocław, Andrzej Hrehorowicz w rozmowie z PAP przyznał po pierwszym spotkaniu finałowym z Enea Siarką Tarnobrzeg, że chociaż rywalki to zespół z wyższej półki, po cichu liczył na niespodziankę.

09.05.2018
Ekstraklasa kobiet: Enea Siarka wykonała 50% planu W pierwszym meczu finałowym Ekstraklasy kobiet KTS Enea Siarka Tarnobrzeg wygrała z AZS UE Wrocław 3:1. Komplet punktów zdobyła Elizabeta Samara. Rewanż w najbliższą sobotę na Podkarpaciu.

08.05.2018
Bajor: Czujemy się lepiej w naszej hali 9. maja AZS UE Wrocław podejmować będzie we własnej hali Enea Siarkę Tarnobrzeg w pierwszym spotkaniu finałowym w Ekstraklasie kobiet. Mistrzyni Polski w singlu, Natalia Bajor razem ze swoimi koleżankami chce pokazać tenis stołowy najwyższej jakości.

08.05.2018
Stefańska: Pełna koncentracja! W najbliższą środę pierwszy mecz finałowy w Ekstraklasie kobiet. AZS UE podejmować będzie we Wrocławiu drużynę Enea Siarki Tarnobrzeg. Kinga Stefańska z ekipy obrończyń tytułu zapewnia, że koncentracji na pewno nie zabraknie.

07.05.2018
A. Węgrzyn: Damy z siebie wszystko! W Ekstraklasie kobiet czas na finałowe rozstrzygnięcia. W ostatnich dwóch spotkaniach, w których stawką będzie tytuł mistrzowski zagrają Enea Siarka Tarnobrzeg oraz AZS UE Wrocław. Walkę na maksimum możliwości zapowiada zawodniczka akademiczek - Anna Węgrzyn.

07.05.2018
Dziubański: Dziewczyny zagrały na maksa. Jestem z nich dumny! Biało-czerwone ostatecznie zajęły miejsca 15-16 podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w Halmstad. Dumny z postawy Polek jest szkoleniowiec kadry, Michał Dziubański.

<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>