Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
28.10.2017
Liga Mistrzów: Jakub Dyjas wrócił do gry Po przerwie spowodowanej kontuzją ramienia do gry wrócił podwójny medalista Mistrzostw Europy 2016 Jakub Dyjas. Wystąpił w TTF Liebherr Ochsenhausen w meczu Ligi Mistrzów z SPG Walter Wels 3:1.

28.10.2017
Trwa 1 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w Gdańsku Roksana Załomska (KU AZS AJD Częstochowa) i Marek Badowski (KS AZS AWFiS Gdańsk) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

27.10.2017
PŚ kobiet w Kanadzie: 12 występ Liu Jia Była Mistrzyni Europy w singlu Austriaczka chińskiego pochodzenia Liu Jia po raz 12 zagra w Pucharze Świata. Wyrównała rekord Tie Yana (Hongkong). Dziś odbyło się losowanie turnieju w Markham (Kanada).

27.10.2017
LM: historyczne zwycięstwo Dekorglassu Działdowo Wielki sukces Dekorglassu Działdowo. Podopieczni trenera Piotra Kołacińskiego wygrali swój pierwszy w historii mecz w Lidze Mistrzów. We Francji pokonali G.V. Hennebont T.T. 3:2.

26.10.2017
LM: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki przegrał po raz 3 W meczu zespołów, które do tej pory przegrywały w Lidze Mistrzów, Dartom Bogoria Grodzisk Maz. niestety nie sprostał AS Pontoise Cergy. Francuzi wygrali dzisiejsze spotkanie 3:0 i pozostali w grze o ćwierćfinał.

25.10.2017
Liga Mistrzów: ostatnia szansa dla polskich drużyn Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo muszą wygrać najbliższe mecze Ligi Mistrzów, aby liczyć się w walce o awans do ćwierćfinałów. Na razie oba polskie kluby mają po 2 porażki.

24.10.2017
Artur Grela - kolejnym celem dobry start w Grand Prix Seniorów Artur Grela (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) po raz pierwszy wygrał juniorskie zawody Grand Prix Polski. Teraz jego celem jest awans do turnieju głównego GP seniorów. Z klubem z Grudziądza chce powalczyć o LOTTO Superligę. W juniorkach najlepsza była Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław).

24.10.2017
Wizyta Prezydenta ETTU Ronalda Kramera w Polsce W dniach 7-9 października 2017 roku na zaproszenie Prezesa PZTS Pana Dariusza Szumachera przebywał w Polsce Prezydent Europejskiej Unii Tenisa Stołowego Pan Ronald Kramer.
W trakcie wizyty Prezydent ETTU zaszczycił swoją obecnością organizowane przez Polski Związek Tenisa Stołowego zawody międzynarodowe 2017 ITTF Challenge Częstochowa Polish Open w Częstochowie oraz wziął udział w Międzynarodowej Konferencji Trenerów w Warszawie.

22.10.2017
Anna Węgrzyn i Artur Grela najlepsi w 1 GPP Juniorów w Brzegu Dolnym Zwycięstwem Anny Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) i Artura Greli (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Kompleksu Hotelowo-Sportowego ROKITA w Brzegu Dolnym.

22.10.2017
Puchar Świata w Liege: pierwsze zwycięstwo Dimy Ovtcharova W 2013 i 2015 roku Dimitrij Ovtcharov zdobywał brązowe medale w Pucharze Świata. Dziś wreszcie sięgnął po upragniony złoty medal pokonując w finale w Liege Timo Bolla 4:2 (-10,8,7,-9,7,2).

22.10.2017
Podsumowanie 2 Grand Prix Polski Weteranów w Krapkowicach Beata Barska, Dorota Borkowska, Elżbieta Pieczarkowska i Alicja Skrzypicka w kategorii kobiet, a także Krzysztof Piński, Jacek Wieczerzak, Bogusław Madej, Henryk Różalski, Henryk Pietrzak, Henryk Glura oraz Adam Hnyda w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn oto zwycięzcy 2. Grand Prix Polski Weteranów - Memoriale im. Norberta Mnicha w tenisie stołowym, rozgrywanego w Krapkowicach.

21.10.2017
LM: zwycięstwo CP Lyssois Lille Metropole, porażki Natalii Partyki KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg tym razem pauzowała, a w jej grupie w Lidze Mistrzyń niemiecki TuS Bad Driburg przegrał z CP Lyssois Lille Metropole 1:3. Nie powiodło się też drużynie Natalii Partyki - SKST Mart Hodonin-Stavoimpex.

19.10.2017
Ekstraklasa kobiet: pracowity weekend Mistrzyń Polski 2 mecze w najbliższy weekend rozegra Mistrz Polski KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg. W sobotę rywalem będzie KS Bronowianka Kraków, a w niedzielę SKTS Sochaczew.

19.10.2017
Rozpoczyna się 1 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) i Samuel Kulczycki (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Kompleksu Hotelowo-Sportowego ROKITA w Brzegu Dolnym.

18.10.2017
Puchar Świata: lider LOTTO Superligi zagra w Liege Lider rankingu indywidualnego LOTTO Superligi Gustavo Tsuboi zagra w Pucharze Świata w Liege (20-22.10). W obecnych rozgrywkach Brazylijczyk wygrał 8 z 10 gier, a jego zespół FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów zajmuje 1 miejsce w tabeli.

<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>