Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
11.11.2014
Mihai Bobocica: polska liga trzecią najsilniejszą w Europie - Pierwszy miesiąc w rozgrywkach oceniam bardzo pozytywnie pod każdym względem: poziomu sportowego, profesjonalizmu organizacyjnego, a także liczby kibiców na trybunach - przyznał w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej Mihai Bobocica, tenisista stołowy beniaminka Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn, Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz.

09.11.2014
Reprezentanci Polski udadzą się na ITTF World Tour do Szwecji Liczne, 12-osobowe grono reprezentantów Polski uda się na ostatni w 2014 roku turniej z cyklu ITTF World Tour, Swedish Open. Zawody w Sztokholmie, z pulą nagród wynoszącą 70 tys. dolarów, to zarazem ostatnia szansa na zdobycie punktów dających prawo gry w wielkim finale tegorocznego cyklu, rozgrywanego w Bangkoku.

08.11.2014
Grzybowska i Partyka brązowymi medalistkami ITTF World Tour Russian Open Katarzyna Grzybowska i Natalia Partyka wywalczyły brązowe medale w turnieju gry podwójnej ITTF World Tour Russian Open w tenisie stołowym, rozgrywanego w Jekaterynburgu. Wynik ten przybliża reprezentantki Polski do prawa występu w prestiżowym, podsumowującym sezon, turnieju ITTF World Tour Grand Finals w Bangkoku.

06.11.2014
Hungarian Junior Open: brązowe medale dla Badowskiego i Folwarskiego Marek Badowski i Jakub Folwarski sięgnęli po brązowe medale turnieju gry podwójnej ITTF Premium Junior Circuit Hungarian Junior Open w tenisie stołowym, rozgrywanego w Szombathely. Obaj podopieczni trenera Piotra Szafranka z powodzeniem rywalizowali także w turnieju gry pojedynczej, docierając do 1/8 finału.

06.11.2014
Russian Open: Partyka i Grzybowska awansowały do turnieju głównego Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska pomyślnie przebrnęły przez eliminacje grupowe, kwalifikując się do turnieju głównego gry pojedynczej ITTF World Tour Russian Open w tenisie stołowym. Przedostatnie zawody tegorocznego cyklu rozgrywane są w Jekaterynburgu.

04.11.2014
Liczna grupa polskich juniorów i kadetów wystąpi w Szombathely Liczne, 16-osobowe grono reprezentantów Polski weźmie udział w ostatnim w 2014 roku, turnieju z cyklu ITTF Premium Junior Circuit, Hungarian Junior & Cadet Open. Zmagania będą toczyć się od środy do niedzieli w węgierskiej miejscowości Szombathely.

04.11.2014
Partyka i Grzybowska powalczą o punkty w rosyjskim Jekaterynburgu Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska wezmą udział w rozpoczynającym się w środę w Jekaterynburgu, przedostatnim turnieju z cyklu ITTF World Tour w 2014 roku, Russian Open w tenisie stołowym. Opiekę trenerską nad reprezentantkami Polski będzie sprawował Michał Dziubański.

02.11.2014
Slovak Cadet Open: Polacy wracają bez medali Ćwierćfinały w turniejach gry podwójnej Anny Węgrzyn i Agaty Zakrzewskiej oraz gry drużynowej dziewcząt - to najlepsze wyniki reprezentantów Polski podczas turnieju ITTF World Tour Cadet Open w tenisie stołowym, rozgrywanego w Bratysławie.

31.10.2014
Rozpoczyna się ITTF World Tour Slovak Cadet Open w Bratysławie Dziewięcioro reprezentantów Polski rozpoczęło zmagania w turnieju ITTF World Tour Slovak Cadet Open w tenisie stołowym, rozgrywanym w Bratysławie. "Biało-czerwoni" w stolicy Słowacji wystartują w turniejach gry pojedynczej, podwójnej oraz drużynowej.

30.10.2014
Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego przedstawia wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w sezonie 2013/2014. Na podstawie punktu 16.5 Regulaminu Rozgrywek PZTS na sezon 2014/2015 dokonano podziału punktów zgodnie z przesłanymi przez kluby sportowe wnioskami (do 15.10.2014 roku).

29.10.2014
Magazyn TVP S.A. "Ekstraklasa Kobiet" - 6. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 6. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

28.10.2014
Podsumowanie 2. Grand Prix Polski Weteranów w Białymstoku Dorota Paluch w kategorii kobiet, a także Marcin Jarkowski, Dariusz Skowroński, Henryk Prusiński, Jerzy Głuchowski, Marian Gęsicki oraz Zdzisław Orzechowski w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn - oto zwycięzcy 2. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Hali Sportowej Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku.

27.10.2014
LM: arcyważne zwycięstwo mistrzyń Polski w Austrii Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg pokonały 3:2 austriacki zespół SVNO Stroeck w meczu 3. kolejki fazy grupowej tegorocznych rozgrywek elitarnej Ligi Mistrzyń. Dla podopiecznych trenera Zbigniewa Nęcka to bardzo ważne zwycięstwo, przybliżające je do awansu z grupy.

27.10.2014
Znamy tegorocznych Indywidualnych Mistrzów Polski Niepełnosprawnych Łącznie 140 zawodniczek i zawodników stanęło do walki o medale w turniejach gry pojedynczej, podwójnej oraz mieszanej Indywidualnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Rywalizacja toczyła się na obiektach Nowej Hali Sportowej przy Zespole Szkół Publicznych Nr 3 w Pleszewie.

26.10.2014
Wiktoria Wrzosek i Dawid Kosmal najlepsi w 1. GP Polski Żaków w Łodzi Zwycięstwem Wiktorii Wrzosek (LKS Biała Rawska) i Dawida Kosmala (UKS Płomień Limanowa) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Łodzi.