Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
29.08.2015
Czech Open: Li Qian i Li Lie z brązowymi medalami turnieju gry podwójnej Li Qian i Holenderka Li Jie sięgnęły po brązowe medale turnieju gry podwójnej ITTF World Tour Czech Open w tenisie stołowym, rozgrywanego w Ołomuńcu. W walce o miejsce w finale polsko-holenderska para musiała uznać wyższość Koreanek Jeon Jihee i Yang Haeun.

29.08.2015
Czech Open: Daniel Górak o krok od ćwierćfinału turnieju gry pojedynczej Daniel Górak dotarł do 1/8 finału turnieju turnieju gry pojedynczej ITTF World Tour Czech Open w tenisie stołowym, rozgrywanego w czeskim Ołomuńcu. W bardzo zaciętej, siedmiosetowej walce o ćwierćfinał reprezentanta Polski pokonał jego nowy klubowy kolega, Jung Youngsik.

27.08.2015
Czech Open: Katarzyna Grzybowska zagra w turnieju głównym Katarzyna Grzybowska jako jedyna z jedenastoosobowego grona reprezentantów Polski pomyślnie przebrnęła przez eliminacje do turnieju głównego gry pojedynczej ITTF World Tour Czech Open w tenisie stołowym, rozgrywanego w Ołomuńcu.

27.08.2015
Ada Jończyk i Mateusz Gołębiowski nowymi mistrzami Polski AZS Do Ady Jończyk (AZS UE Wrocław) oraz Mateusza Gołębiowskiego (AZS Politechnika Rzeszów) powędrowały indywidualne seniorskie tytuły mistrzów Polski AZS w tenisie stołowym. Mistrzowskiej rangi turniej został rozegrany w Częstochowie.

26.08.2015
Michał Dziubański: raport z przygotowań kadry do nowego sezonu Michał Dziubański, selekcjoner reprezentacji Polski kobiet w tenisie stołowym, opracował raport z przygotowań jego podopiecznych do nowego sezonu rozgrywek międzynarodowych. Zapraszamy do zapoznania się z treścią materiału.

25.08.2015
Rozpoczyna się ITTF World Tour Czech Open w Ołomuńcu Trzynastoosobowe grono reprezentantów Polski weźmie udział w rozpoczynającym się w środę turnieju gry pojedynczej ITTF World Tour Czech Open w tenisie stołowym, rozgrywanym w Ołomuńcu. Dla "biało-czerwonych" będzie to pierwszy występ międzynarodowy po letniej przerwie międzysezonowej.

25.08.2015
25 medali polskich zawodników podczas 26. Andro Kids Open 2015! W jednym z największych w Europie Międzynarodowym Turnieju Tenisa Dzieci i Młodzieży "Andro Kids Open", który odbył się już po raz 26 w dniach 21 - 23 sierpnia w niemieckim Düsseldorfie, wystartowała liczna grupa zawodników z Polski, która wywalczyła w sumie 25 medali. Dało to w łącznej klasyfikacji medalowej 2. miejsce tuż za gospodarzami z Niemiec.

24.08.2015
"Biało-czerwoni" poznali grupowych rywali ME w Jekaterynburgu Reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn poznały grupowych rywali podczas Mistrzostw Europy w tenisie stołowym, które zostaną rozegrane w Jekaterynburgu. Walka o medale i tytuły najlepszych ekip kontynentu rozpocznie się końcem września.

24.08.2015
Czworo Polaków wystartowało w 23. Satellite Tour w Czechach Czteroosobowe grono młodych zawodników zespołu LKS Olmex Piotrowice wzięło udział w 23. edycji Międzynarodowego Turnieju Satellite Tour w tenisie stołowym, rozgrywanego w czeskiej miejscowości Havirov. Ogółem do walki o zwycięstwo stanęło blisko 280 uczestników z Azerbejdżanu, Czech, Litwy, Polski, Słowacji i Ukrainy.

23.08.2015
Niepełnosprawni: zgrupowanie Kadry Narodowej w Krakowie Kadra Narodowa Niepełnosprawnych w tenisie stołowym rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu na obiektach Centrum Sportu "Bronowianka" w Krakowie. W zgrupowaniu bierze udział 16-osoba grupa zawodników, którą prowadzi 6-osobowe grono szkoleniowe.

21.08.2015
Wyniki polskich drużyn w 1. kolejce Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów KTS Zamek Tarnobrzeg, KST Energa-Makenin Toruń, KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki oraz ASTS Olimpia-Unia Grudziądz w czwarty weekend sierpnia inaugurują występy w nowym sezonie rozgrywek Ligi Mistrzyń oraz Ligi Mistrzów w tenisie stołowym.

20.08.2015
Jakub Dyjas drugi w turnieju Challenger Series w Ochsenhausen Jakub Dyjas zajął drugie miejsce w turnieju cyklu Challenger Series w tenisie stołowym, rozgrywanym w niemieckim Ochsenhausen. W finale imprezy mający 20 lat reprezentant Polski musiał uznać wyższość Chorwata Filipa Żeljko.

18.08.2015
Wiktoria Wrzosek i Anna Kubiak wśród uczestników obozu Eurotalents na Węgrzech Wiktoria Wrzosek i Anna Kubiak reprezentowały Polskę podczas organizowanego przez Europejską Unię Tenisa Stołowego (ETTU) obozu preeliminacyjnego w ramach programu Eurotalents TI&S, który w dniach 7 - 15 sierpnia br. odbył się w węgierskiej miejscowości Kiskunfelegyhaz.

18.08.2015
Polskie drużyny rozpoczynają nowy sezon europejskich pucharów W czwartek, piątek i sobotę polskie drużyny rozegrają pierwsze mecze nowego sezonu rozgrywek Ligi Mistrzyń oraz Ligi Mistrzów w tenisie stołowym. Przed własnymi kibicami zaprezentują się zespoły KTS Zamek Tarnobrzeg i KST Energa-Manekin Toruń, zaś od wyjazdów tegoroczną międzynarodową przygodę rozpoczną ASTS Olimpia-Unia Grudziądz i KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

17.08.2015
CS PZTS w Gdańsku: przedsezonowe zgrupowanie kadr kadetek i juniorek Reprezentantki Polski w tenisie stołowym w kategoriach kadetek i juniorek przygotowują się do nowego sezonu w Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Głównym celem zgrupowania jest doskonalenie zdolności motorycznych oraz techniki gry.