Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
27.07.2014
EIS: trzy miejsca medalowe Polaków w turnieju gry podwójnej W sobotę, podczas II Europejskich Studenckich Igrzysk w Rotterdamie, reprezentanci Polski wywalczyli pierwszy złoty medal w tenisie stołowym. Sztuki tej dokonały w turnieju deblowym Bingran Ren i Dominika Dąbrowska - pingpongistki z Uniwersytetu Warszawskiego.

26.07.2014
EIS: pierwsze medale polskich tenisistów stołowych Piątek przyniósł polskiej reprezentacji podczas Europejskich Igrzysk Studenckich w Rotterdamie dwa medale w tenisie stołowym. Srebrne krążki w rywalizacji drużynowej kobiet wywalczyły pingpongistki AZS Akademii Leona Koźmińskiego, natomiast "brąz" w zmaganiach mężczyzn zdobyli panowie z AZS Politechniki Rzeszowskiej.

25.07.2014
EIS: udany początek reprezentantów Polski W czwartek udział w Europejskich Igrzyskach Studenckich w Rotterdamie rozpoczęli polscy tenisiści stołowi. W Holandii rywalizuje pięć polskich zespołów. W turnieju kobiet wszystkie drużyny przeszły przez fazę grupową i zagrają w fazie pucharowej.

23.07.2014
KTS SPAR-Zamek poznał rywali w Lidze Mistrzyń Turecki zespół Fenerbahce Stambuł, austriacki SVNO Stroeck oraz węgierski Szekszard - oto rywale grupowi tenisistek stołowych KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg w tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń. Inauguracyjna seria gier zaplanowana została w terminie 5 - 7 września br.

22.07.2014
Rozpoczynają się Europejskie Igrzyska Studentów w Rotterdamie W dniach 24 lipca - 8 sierpnia, po raz drugi w historii, rozegrane zostaną Europejskie Igrzyska Studenckie. Pierwsza edycja zawodów odbyła się w 2012 roku w Cordobie. Tym razem studenci-sportowcy zawitają do holenderskiego Rotterdamu. Impreza potrwa od 24 lipca do 8 sierpnia.

20.07.2014
Natalia Bajor wicemistrzynią Europy w turnieju gry podwójnej Natalia Bajor, grając w parze z Chorwatką Leą Rakovac, sięgnęła po srebrny medal w turnieju gry podwójnej Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych we włoskiej miejscowości Riva del Garda.

20.07.2014
MEKiJ: Natalia Bajor w finale turnieju gry podwójnej! Natalia Bajor, grając w parze z Chorwatką Leą Rakovac, awansowała do finału turnieju gry podwójnej Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych we włoskiej miejscowości Riva del Garda.

19.07.2014
MEKiJ: Damian Kreft finalistą turnieju pocieszenia juniorów Damian Kreft zaimponował formą w turnieju pocieszenia Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych we włoskiej miejscowości Riva del Garda. Polak dotarł do samego finału, ulegając jedynie Białorusinowi Aliaksandrowi Chaninowi.

19.07.2014
MEKiJ: Natalia Bajor w strefie medalowej turnieju gry podwójnej Natalia Bajor, grając w parze z Chorwatką Leą Rakovac, awansowała do strefy medalowej turnieju gry podwójnej Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych we włoskiej miejscowości Riva del Garda.

18.07.2014
MEKiJ: Bajor i Zatówka pokonani w ćwierćfinale turnieju gry mieszanej Na ćwierćfinale zakończyli Natalia Bajor i Patryk Zatówka występ w turnieju gry mieszanej Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych we włoskiej miejscowości Riva del Garda. Polacy ulegli 1:3 parze Diogo Chen (Portugalia) / Nicole Trosman (Izrael).

18.07.2014
MEKiJ: cztery polskie pary walczą o miejsca w ćwierćfinale Paulina Knyszewska w parze z Aleksandrą Falarz, Natalia Bajor w duecie z Chorwatką Leą Rakovac oraz Aleksander Werecki wraz z Kamilem Nalepą powalczą w sobotę o miejsca w ćwierćfinałach turnieju gry podwójnej Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych we włoskiej miejscowości Riva del Garda.

18.07.2014
MEKiJ: Bajor i Zatówka w 1/8 finału turnieju gry pojedynczej Natalia Bajor w kategorii juniorek oraz Patryk Zatówka w kategorii juniorów awansowali do 1/8 finału turnieju gry pojedynczej Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych we włoskiej miejscowości Riva del Garda. Pozostali reprezentanci Polski zakończyli zmagania na wcześniejszych rundach.

17.07.2014
MEKiJ: jedenaścioro Polaków w 2. rundzie turnieju gry podwójnej Sześć par, w skład których wchodzą reprezentanci Polski, weźmie udział w 2. rundzie turnieju gry podwójnej Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych we włoskiej miejscowości Riva del Garda. Pojedynki zaplanowane zostały na piątkowy wieczór.

17.07.2014
MEKiJ: dwie polskie pary w 1/8 finału turnieju gry mieszanej Natalia Bajor w parze z Patrykiem Zatówką w kategorii juniorów oraz Julia Ślązak w duecie z Kamilem Nalepą w kategorii kadetów awansowali do 1/8 finału turnieju gry mieszanej Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych we włoskiej miejsowości Riva del Garda.

17.07.2014
MEKiJ: dziesięcioro Polaków w 2. rundzie turnieju gry pojedynczej Łącznie dziesięcioro reprezentantów Polski wystąpi w piątkowych meczach 2. rundy turnieju gry pojedynczej Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywanych we włoskiej miejscowości Riva del Garda.