Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
03.10.2015
Rozpoczyna się 1. Grand Prix Polski Kadetów w Krakowie Anna Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Samuel Kulczycki (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Centrum Sportu "Bronowianka" w Krakowie.

03.10.2015
DiIME: Li Qian z brązowym medalem w turnieju gry podwójnej Li Qian i Holenderka Li Jie zdobyły brązowy medal w grze podwójnej mistrzostw Europy w tenisie stołowym. W sobotnim półfinale przegrały w Jekaterynburgu z Węgierką Georginą Potą i Rumunką Elizabetą Samarą 2:4.

03.10.2015
DiIME: Li Qian i Li Jie lepsze od Partyki i Grzybowskiej w ćwierćfinale Li Qian i Holenderka Li Jie awansowały do półfinału i zapewniły sobie medal w grze podwójnej mistrzostw Europy w tenisie stołowym. W sobotnim ćwierćfinale wygrały w Jekaterynburgu z Natalią Partyką i Katarzyną Grzybowską 4:3.

03.10.2015
Rafał Zlezarczyk poprowadzi pojedynki MŚ Juniorów we Francji Rafał Zlezarczyk, polski sędzia tenisa stołowego, znalazł się w ścisłym, 30-osobowym gronie sędziów liczących powołanych do prowadzenia spotkań Mistrzostw Świata Juniorów w tenisie stołowym, które zostaną rozegrane we francuskiej miejscowości Vendee.

02.10.2015
DiIME: Polki zapewniły sobie medal w grze podwójnej Polskie tenisistki stołowe mają już zapewniony medal mistrzostw Europy w deblu, mimo że przed nimi ćwierćfinały. Na tym etapie dojdzie do meczu Natalii Partyki i Katarzyny Grzybowskiej z Li Qian grającą w parze z Holenderką Li Jie. Lepszy duet stanie na podium.

02.10.2015
DiIME: ćwierćfinały turnieju gry pojedynczej bez Li Qian Li Qian (KTS Zamek Tarnobrzeg) przegrała z Niemką Petrissą Solją 2:4 (6:11, 14:12, 8:11, 11:5, 10:12, 8:11) w piątkowym meczu trzeciej rundy (1/8 finału) mistrzostw Europy w tenisie stołowym. W turnieju singla w Jekaterynburgu nie ma już Polaków.

02.10.2015
DiIME: dobre występy reprezentantów Polski w grze podwójnej Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska oraz Li Qian z Holenderką Li Jie, a także Jakub Dyjas i Daniel Górak awansowali do 1/8 finału gry podwójnej mistrzostw Europy w tenisie stołowym w Jekaterynburgu. W najlepszej "16" singla jest tylko Li Qian.

02.10.2015
ITTF World Tour Warsaw Polish Open: Przybyłowicz: mistrzostwa świata w Warszawie Niezwykle silna obsada warszawskiego turnieju sprawia, że można go porównać do mistrzostw świata - stwierdził w rozmowie z PAP Dyrektor Biura PZTS Pan Marek Przybyłowicz. Zawody odbędą się w dniach 21-25 października w Arenie Ursynów.

02.10.2015
DiIME: Li Qian awansowała do 1/8 finału turnieju gry pojedynczej Li Qian pokonała Ukrainkę Margarytę Piesocką 4:0 i awansowała do 1/8 finału mistrzostw Europy w tenisie stołowym. W piątkowym meczu w Jekaterynburgu reprezentantka Polski straciła zaledwie 18 punktów. Odpadły Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska.

01.10.2015
DiIME: trzy reprezentantki Polski awansowały do drugiej rundy Li Qian, Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska awansowały w czwartek w Jekaterynburgu do drugiej rundy singla kobiet mistrzostw Europy. Nie powiodło się tylko Natalii Bajor. W komplecie zaś odpadli polscy tenisiści stołowi.

01.10.2015
DiIME: siedmioro Polaków w turnieju głównym gry pojedynczej Wang Zeng Yi, Patryk Zatówka i Natalia Bajor pomyślnie przebrnęli przez eliminacje do turnieju głównego gry pojedynczej Indywidualnych Mistrzostw Europy w tenisie stołowym, rozgrywanych w Jekaterynburgu. Łącznie w turnieju głównym wystąpi siedmioro reprezentantów Polski.

30.09.2015
DiIME: eliminacyjne wygrane reprezentantów Polski Wang Zeng Yi, Patryk Zatówka i Jakub Dyjas odnieśli po dwa zwycięstwa w pierwszym dniu eliminacji singla mistrzostw Europy w tenisie stołowym. Po jednej wygranej i porażce mają na koncie w Jekaterynburgu Natalia Bajor i Konrad Kulpa.

30.09.2015
DiIME: Patryk Zatówka zmierzy się z Michaelem Maze'em Rozlosowano grupy eliminacyjne mistrzostw Europy w Jekaterynburgu. Z siedmiorga Polaków w tej fazie wystąpi w środę piątka – rozstawieni są tylko Li Qian i Daniel Górak.

30.09.2015
DiIME: pierwszy tytuł mistrzowski dla Austriaków Reprezentanci Austrii pokonali w Jekaterynburgu Niemców 3:2 w finale mistrzostw Europy w tenisie stołowym. To pierwszy złoty medal w imprezie tej rangi w rywalizacji drużynowej dla tego kraju. Polacy uplasowali się na ósmym miejscu.

29.09.2015
DiIME: Niemki ponownie najlepsze na kontynencie Reprezentantki Niemiec obroniły tytuł mistrzyń Europy w tenisie stołowym. W finale w Jekaterynburgu pokonały Rumunki 3:0. Polki zajęły piąte miejsce, wygrywając w decydującym spotkaniu z ubiegłorocznymi wicemistrzyniami kontynentu Austriaczkami 3:2.