Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
18.03.2015
Rozpoczyna się 3. Grand Prix Polski Kadetów w Łaziskach Górnych Agata Zakrzewska (SCKiS Hals Warszawa) i Samuel Kulczycki (GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 3. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łaziskach Górnych.

16.03.2015
Reprezentanci Polski sprawdzą w Bremie formę przed nadchodzącymi MŚ Łącznie dwanaścioro reprezentantek i reprezentantów Polski wystartuje w turnieju ITTF World Tour German Open w tenisie stołowym, rozgrywanym w dniach 18 - 22 marca br. w Bremie. To ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata, które na przełomie kwietnia i maja odbędą się w chińskim Suzhou.

15.03.2015
Podsumowanie 7. Grand Prix Polski Weteranów w Wołowie Dorota Nowacka i Jolanta Szatko-Nowak w kategorii kobiet, a także Artur Szołtysek, Jan Molęda, Bogusław Madej, Marian Woźniak, Eugeniusz Górecki oraz Antoni Słowik w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn - oto zwycięzcy 7. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie.

15.03.2015
Sonia Gendera i Bartosz Sułkowski najlepsi w 3. GP Polski Młodzików w Wałbrzychu Zwycięstwem Sonii Gendery (KU AZS UE Wrocław) i Bartosza Sułkowskiego (UKS Płomień Limanowa) zakończyło się 3. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA-ZDRÓJ w Wałbrzychu.

14.03.2015
Puchar ETTU: KTS SPAR-Zamek o krok od wielkiego finału Pingpongistki KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg w znakomitym stylu pokonały na wyjeździe 3:0 rosyjski TMK Tagmet i są o krok od finału rozgrywek Pucharu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego (ETTU). Podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka straciły w Rosji tylko jednego seta, co przed pojedynkiem rewanżowym stawia je w bardzo komfortowej sytuacji.

14.03.2015
Puchar ETTU: grudziądzanie na dobrej drodze do finału Tenisiści stołowi ekipy ASTS Olimpia-Unia Grudziądz zrobili duży krok w kierunku awansu do finału Pucharu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego (ETTU), wygrywając w 1. meczu półfinałowym na wyjeździe 3:1 z francuskim zespołem Stella Sport La Romagne.

13.03.2015
SM: ASTS Olimpia-Unia Grudziądz zwycięzcą sezonu zasadniczego ASTS Olimpia-Unia Grudziądz, KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, PKS Kolping FRAC Jarosław oraz KS Dekorglass Działdowo - tak przedstawia się ostateczna obsada fazy play-off tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Między tymi czterema ekipami rozegra się walka o medale i tytuł mistrzowski.

13.03.2015
Rozpoczyna się 7. Grand Prix Polski Weteranów w Wołowie Łącznie 130 zawodniczek i zawodników weźmie udział w zaplanowanym na najbliższy weekend, 7. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie.

12.03.2015
Rozpoczyna się 3. Grand Prix Polski Młodzików w Wałbrzychu Sonia Gendera (KU AZS UE Wrocław) i Maciej Kubik (SCKiS Hals Warszawa) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 3. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA-ZDRÓJ w Wałbrzychu.

12.03.2015
ASTS Olimpia-Unia i KTS SPAR-Zamek powalczą o finał Pucharu ETTU Po dwóch latach przerwy tenisiści stołowi ekipy ASTS Olimpia-Unia Grudziądz znów zagrają w półfinale Pucharu ETTU. W piątek podopieczni trenera Piotra Szafranka spotkają się we Francji z zespołem Stella Sport La Romagne. Wyjazdowy pojedynek czeka także zawodniczki KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg, które walkę o finał stoczą w Rosji.

11.03.2015
Maciej Kubik zwycięzcą turnieju ITTF Italian Junior & Cadet Open w Lignano Ogromnym sukcesem zakończył się występ Macieja Kubika w turnieju ITTF Junior Circuit Italian Junior & Cadet Open, rozgrywanym w Lignano. Reprezentant Polski stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii "Nadzieja", przeznaczonym dla zawodników urodzonych w 2003 roku i młodszych.

10.03.2015
Sukcesy reprezentantów Polski w międzynarodowym turnieju na Słowacji Dawid Kosmal i Bartosz Sułkowski (UKS Płomień Limanowa) zwyciężyli rywalizację drużynową i podwójną, a Wiktoria Wrzosek (LKS Biała Rawska) triumfowała w grze pojedynczej podczas międzynarodowego turnieju Slovak Malacky Open w tenisie stołowym. Sukces odniosła także Sonia Gendera (KU AZS UE Wrocław), która indywidualnie była druga, a wraz z Wrzosek zajęła miejsce na najniższym stopniu podium w grze drużynowej.

09.03.2015
83. IMP Seniorów: Relacja telewizyjna z gier finałowych Od godzinie 21:20 w kanale TVP Sport zostanie wyemitowana retransmisja z gier finałowych 83. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. Zapraszamy do oglądania.

09.03.2015
83. IMP Seniorów: Medalowo-finansowe podsumowanie Łącznie 26 pingpongistek i pingpongistów wywalczyło medale podczas 83. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów w Wałbrzychu. Nikt nie stał jednak na podium więcej niż dwa razy, a najwięcej pieniędzy zarobiła Katarzyna Grzybowska.

09.03.2015
83. IMP Seniorów: Męska zmiana warty przy stole Katarzyna Grzybowska z SKTS Sochaczew i Daniel Górak z Bogorii Grodzisk Mazowiecki obronili tytuły mistrzów Polski w singlu podczas 83. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów, rozgrywanych w Wałbrzychu.