Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
11.01.2015
DPŚ: Chińczycy pokonali Austriaków, sukces Jarosława Kołodziejczyka Reprezentacja Austrii mężczyzn uległa Chinom w wielkim finale Drużynowego Pucharu Świata w tenisie stołowym, rozgrywanego w Dubaju. Wynik ten to w dużej mierze dzieło Polaka Jarosława Kołodziejczyka, selekcjonera austriackiej kadry narodowej seniorów.

11.01.2015
Elżbieta Kwiatkowska i Maciej Kubik najlepsi w 2. GP Polski Młodzików w Bilczy Zwycięstwem Elżbiety Kwiatkowskiej (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Macieja Kubika (SCKiS Hals Warszawa) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Hali Sportowej "Bilcza" w Bilczy.

10.01.2015
Polskie drużyny wznawiają rywalizację w europejskich pucharach Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, ASTS Olimpia-Unia Grudziądz oraz KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg w trzeci weekend stycznia wznowią występy w europejskich rozgrywkach w tenisie stołowym. Jako jedyni z tego grona mecz przed własną publicznością rozegrają podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego - w piątek o godz. 18:20.

08.01.2015
Spotkanie przedstawicieli PZTS oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki W dniu 7 stycznia 2015 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli Polskiego Związku Tenisa Stołowego z Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Panią Dorotą Idzi oraz Dyrektorem Departamentu Sportu Wyczynowego Panem Adamem Soroko.

06.01.2015
Rozpoczyna się 2. Grand Prix Polski Młodzików w Bilczy Sonia Gendera (KU AZS UE Wrocław) i Maciej Kubik (SCKiS Hals Warszawa) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Hali Sportowej "Bilcza" w Bilczy.

05.01.2015
TVP Sport wyemituje film dokumentalny o Natalii Partyce Kanał TVP Sport w drugim tygodniu stycznia wyemituje film dokumentalny "Natalia", prezentujący sylwetkę najbardziej rozpoznawalnej na świecie polskiej sportsmenki z niepełnosprawnością, reprezentantki Polski w tenisie stołowym, Natalii Partyki.

04.01.2015
Piotr Anchim: o utrzymaniu w Superlidze zadecyduje forma Grigoriewa - Głównie od formy Rosjanina Artura Grigoriewa zależeć będzie, czy Dojlidy Białystok pozostaną w stawce drużyn Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn - przyznał w rozmowie dla Polskiej Agencji Prasowej Piotr Anchim, menedżer klubu. Po 1. rundzie rozgrywek tenisiści stołowi z Podlasia zajmują ostatnie, 12. miejsce w tabeli.

03.01.2015
Piotr Szafranek: Patryk Zatówka odkryciem roku w tenisie stołowym Patryk Zatówka to swoiste odkrycie minionego roku w polskim tenisie stołowym - nie ma wątpliwości Piotr Szafranek, selekcjoner reprezentacji Polski juniorów, a na co dzień trener ekipy wicemistrzów kraju, ASTS Olimpia-Unia Grudziądz.

01.01.2015
Europe TOP 16: Li Qian na liście startowej, Partyka na liście rezerwowej Li Qian znalazła się na liście startowej prestiżowego turnieju ITTF Europe TOP 16 w tenisie stołowym, rozgrywanego w dniach 6 - 8 lutego br. w Baku. Nadzieje na występ w Baku zachowuje także druga z reprezentantek Polski, Natalia Partyka.

27.12.2014
SM: sześć drużyn powalczy o mistrzostwo, sześć - o utrzymanie Pomiędzy drużynami ASTS Olimpia-Unia Grudziądz, Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki, PKS Kolping FRAC Jarosław, KS Dekorglass Działdowo, Morliny Ostróda oraz Carbo-Koks TTS Polonia Bytom rozegra się rywalizacja o medale w sezonie 2014/2015 Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Pozostałe ekipy stoczą walkę o zachowanie miejsca w elicie.

24.12.2014
EK: tarnobrzeżanki niepokonane na półmetku sezonu Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg nie miały sobie równych w pierwszej rundzie sezonu zasadniczego 2014/2015 Ekstraklasy Kobiet. Podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka sięgnęły po komplet punktów i zakończyły 2014 rok na fotelu lidera najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

23.12.2014
Natalia Partyka o występie w Bangkoku: nasze przeciwniczki głupiały Natalia Partyka zakończyła 2014 rok w znakomitym stylu - wraz z Katarzyną Grzybowską wywalczyła w prestiżowym turnieju ITTF World Tour Grand Finals srebrne medale i kwotę 20 tysięcy dolarów do podziału. Występ w Bangkoku reprezentantka Polski podsumowała w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

21.12.2014
Katarzyna Grzybowska i Patryk Zatówka najlepsi w 2. GP Polski Seniorów w Zawierciu Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) i Patryka Zatówki (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu.

21.12.2014
Wiktoria Wrzosek i Dawid Kosmal najlepsi w 2. GP Polski Żaków w Brzegu Dolnym Zwycięstwem Wiktorii Wrzosek (LKS Biała Rawska) i Dawida Kosmala (UKS Płomień Limanowa) zakończyło się 2. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Kompleksu Hotelowo-Sportowego "Rokita" w Brzegu Dolnym.

18.12.2014
Rozpoczyna się 2. Grand Prix Polski Żaków w Brzegu Dolnym Wiktoria Wrzosek (LKS Biała Rawska) i Dawid Kosmal (UKS Płomień Limanowa) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 2. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Kompleksu Hotelowo-Sportowego "Rokita" w Brzegu Dolnym.