Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
29.10.2014
Magazyn TVP S.A. "Ekstraklasa Kobiet" - 6. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 6. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

28.10.2014
Podsumowanie 2. Grand Prix Polski Weteranów w Białymstoku Dorota Paluch w kategorii kobiet, a także Marcin Jarkowski, Dariusz Skowroński, Henryk Prusiński, Jerzy Głuchowski, Marian Gęsicki oraz Zdzisław Orzechowski w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn - oto zwycięzcy 2. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Hali Sportowej Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku.

27.10.2014
LM: arcyważne zwycięstwo mistrzyń Polski w Austrii Tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg pokonały 3:2 austriacki zespół SVNO Stroeck w meczu 3. kolejki fazy grupowej tegorocznych rozgrywek elitarnej Ligi Mistrzyń. Dla podopiecznych trenera Zbigniewa Nęcka to bardzo ważne zwycięstwo, przybliżające je do awansu z grupy.

27.10.2014
Znamy tegorocznych Indywidualnych Mistrzów Polski Niepełnosprawnych Łącznie 140 zawodniczek i zawodników stanęło do walki o medale w turniejach gry pojedynczej, podwójnej oraz mieszanej Indywidualnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Rywalizacja toczyła się na obiektach Nowej Hali Sportowej przy Zespole Szkół Publicznych Nr 3 w Pleszewie.

26.10.2014
Wiktoria Wrzosek i Dawid Kosmal najlepsi w 1. GP Polski Żaków w Łodzi Zwycięstwem Wiktorii Wrzosek (LKS Biała Rawska) i Dawida Kosmala (UKS Płomień Limanowa) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Łodzi.

23.10.2014
Rozpoczyna się 1. Grand Prix Polski Żaków w Łodzi Wiktoria Wrzosek (LKS Biała Rawska) i Dawid Kosmal (UKS Płomień Limanowa) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Łodzi.

23.10.2014
Rozpoczyna się 2. Grand Prix Polski Weteranów w Białymstoku Łącznie 121 zawodniczek i zawodników weźmie udział w zaplanowanym na najbliższy weekend, 2. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku.

22.10.2014
Magazyn TVP S.A. "Ekstraklasa Kobiet" - 5. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 5. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

22.10.2014
Rozpoczynają się Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w Pleszewie Łącznie 140 zawodniczek i zawodników weźmie udział w zaplanowanych na najbliższy weekend, Indywidualnych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Nowej Hali Sportowej Zespołu Szkół Publicznych Nr 3 w Pleszewie.

19.10.2014
Katarzyna Grzybowska i Robert Floras najlepsi w 1. GP Polski Seniorów w Radomiu Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (SKTS Sochaczew) i Roberta Florasa (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zakończyło się rozgrywane w Radomiu, 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. W finałach zwycięzcy pokonali odpowiednio: Antoninę Szymańską (GLKS Nadarzyn) oraz Jakuba Kosowskiego (TTS Polonia Bytom).

18.10.2014
Samuel Kulczycki i Maciej Kubik zakwalifikowani do programu ETTU Eurotalents Samuel Kulczycki i Maciej Kubik znaleźli się w ścisłym, 11-osobowym gronie zawodników zakwalifikowanych do prestiżowego programu Eurotalents, organizowanego przez Europejską Unię Tenisa Stołowego (ETTU). Końcowa selekcja i ocena przeprowadzona została podczas zgrupowania w niemieckiej miejscowości Saarbruecken.

18.10.2014
Konferencja prasowa podsumowująca sukces Polek na DME w Lizbonie Blisko trzy godziny trwało specjalne, zorganizowane w formie konferencji prasowej, spotkanie brązowych medalistek Drużynowych Mistrzostw Europy w tenisie stołowym z przedstawicielami mediów oraz zaproszonymi gośćmi, które w czwartek odbyło się w warszawskiej hali "Torwar".

18.10.2014
Rozpoczyna się 1. Grand Prix Polski Seniorów w Radomiu Katarzyna Grzybowska (SKTS Sochaczew) i Bartosz Such (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu.

17.10.2014
Mecze Superligi "na żywo" na antenie stacji SportKlub Sympatycy tenisa stołowego ponownie będą mogli śledzić mecze Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn na ekranach telewizorów - poinformowała Polska Superliga Tenisa Stołowego. Wybrane pojedynki najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce znajdą się w ramówce stacji SportKlub. Pierwsza transmisja zaplanowana została na dzień 21 października br.

16.10.2014
SM: udany comeback Dojlid w meczu z Palmiarnią Tenisiści stołowi Dojlid Białystok pokonali we własnej hali ekipę ZKS Palmiarnia Zielona Góra w najciekawszym pojedynku 2. kolejki Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Podopieczni trenera Piotra Anchima po dwóch grach indywidualnych nie mieli na koncie choćby jednego seta, a mimo to zdołali odwrócić losy meczu i wygrać w stosunku 3:2.