Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
23.05.2014
Croatia Open: świetna gra Dyjasa, Polak w finale turnieju U-21 Znakomitą dyspozycję prezentuje Jakub Dyjas podczas turnieju ITTF World Tour Croatia Open, rozgrywanego w Zagrzebiu. Reprezentant Polski dotarł do ćwierćfinału turnieju głównego seniorów, a ponadto zagra w finale turnieju głównego mężczyzn do lat 21.

23.05.2014
KTS Zamek-SPAR przed szansą na 23. tytuł mistrzowski Tenisistki stołowe KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg, po wygranej 3:0 w 1. meczu finałowym play-off Ekstraklasy Kobiet, w sobotę staną przed szansą na sięgnięcie po 23. w historii tytuł mistrzyń Polski. Rywalem podopiecznych trenera Zbigniewa Nęcka będzie zespół GLKS Wanzl Scania Nadarzyn.

23.05.2014
Superliga: walka o finał przenosi się do Jarosławia W piątkowy wieczór rozegrany zostanie 2. mecz półfinałowy fazy play-off tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn pomiędzy PKS Kolping Frac Jarosław a ASTS Olimpia-Unia Grudziądz. Jak dotąd bliżsi zakwalifikowania się do finału są podopieczni trenera Piotra Szafranka, którzy wygrali pierwszy mecz w stosunku 3:1.

22.05.2014
Croatia Open: dwoje Polaków w turnieju głównym Magdalena Sikorska awansowała do turnieju głównego ITTF World Tour Croatia Open, rozgrywanego w Zagrzebiu. Kwalifikacji nie udało się natomiast przebrnąć innemu reprezentantowi Polski, Konradowi Kulpie. Zwolniony z gry w eliminacjach był Jakub Dyjas.

22.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: znów zagrają silni Japończycy Kilkunastoosobowa reprezentacja Japonii wystąpi w turnieju ITTF World Tour kadetów i juniorów w Cetniewie (28 maja - 1 czerwca). Można się spodziewać, że najlepsi z nich już niebawem walczyć będą w seniorach.

21.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Patryk Zatówka celuje w półfinał 17-letni Patryk Zatówka (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) należeć będzie do faworytów turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. W dniach 28 maja - 1 czerwca nad polskim morzem rywalizować będą najlepsi kadeci i juniorzy z Europy i całego świata.

21.05.2014
Ekstraklasa Kobiet: KTS Zamek-SPAR o krok od 23. tytułu Tenisistki stołowe KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg pokonały 3:0 na wyjeździe ekipę GLKS Wanzl Scania Nadarzyn w 1. meczu finałowym fazy play-off Ekstraklasy Kobiet i są bliskie wywalczenia 23. w historii tytułu mistrzyń Polski w tenisie stołowym.

21.05.2014
Ekstraklasa Kobiet: Nadarzyn przerwie dominację Tarnobrzega? W środę o godz. 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Nadarzynie odbędzie się 1. mecz finałowy fazy play-off tegorocznych rozgrywek Ekstraklasy Kobiet w tenisie stołowym. Naprzeciw siebie staną: miejscowa ekipa GLKS Wanzl Scania oraz broniące tytułu mistrzyń Polski, zawodniczki KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg.

21.05.2014
Rozpoczyna się ITTF World Tour Croatia Open 2014 w Zagrzebiu Trzyosobowa grupa reprezentantów Polski wystartuje w kolejnej imprezie cyklu ITTF World Tour, turnieju Zagreb Open, rozgrywanym w Zagrzebiu. Zmagania prowadzone w stolicy Chorwacji potrwają od środy do soboty.

20.05.2014
Superliga: Grudziądz lepszy od Jarosławia, Wang uległ Zatówce Tenisiści stołowi ASTS Olimpia-Unia Grudziądz nadspodziewanie łatwo, bo w stosunku 3:1, pokonali PKS Kolping Frac Jarosław w 1. meczu półfinałowym fazy play-off tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Wydarzeniem wieczoru było indywidualne zwycięstwo Patryka Zatówki nad Wang Zeng Yi.

20.05.2014
Li Qian wraca do treningów po urodzeniu syna W niedzielę minęły dwa miesiące odkąd Li Qian, czołowa reprezentantka Polski w tenisie stołowym, została mamą. W tym samym czasie jej klub, KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg rozgrywa najważniejsze, bo decydujące o mistrzostwie Polski, mecze ligowe. Polkę ominął też wyjazd na Drużynowe Mistrzostwa Świata w Tokio.

20.05.2014
Superliga: Grudziądz podejmie Jarosław w 1. meczu półfinału play-off Tenisiści stołowi drużyn ASTS Olimpia-Unia Grudziądz i PKS Kolping Frac Jarosław we wtorkowy wieczór rozegrają 1. mecz drugiej pary półfinałowej fazy play-off tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie transmitowane przez kanał SuperligaTV.

19.05.2014
Superliga: Bogoria jedną nogą w finale fazy play-off Tenisiści stołowi Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki znacząco przybliżyli się do awansu do finału fazy play-off tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn, pokonując w 1. meczu półfinałowym na wyjeździe zespół Carbo-Koks TTS Polonia Bytom.

19.05.2014
Leszek Kucharski zaprasza na obozy do Gdańska - przez całe wakacje Pingpongowa Akademia Leszka Kucharskiego już po raz kolejny przygotowała ofertę wakacyjnych obozów tenisa stołowego. Każdego roku zgrupowania organizowane w różnych miejscach Polski - tym razem uczestników obozów gościć będzie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

19.05.2014
Superliga: mecz Polonii z Bogorią rozpocznie fazę play-off Poniedziałkowe spotkanie Carbo-Koks TTS Polonia Bytom - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zainauguruje fazę play-off tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Rywalizacja toczyć się będzie do dwóch zwycięstw.