Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
12.01.2014
Natalia Partyka gwiazdą gali ITTF Star Awards w Dubaju W Dubaju zakończyła się wyjątkowa gala Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego, podczas której przyznano prestiżowe wyróżnienia ITTF Star Awards za 2013 rok. Jedną z gwiazd obecnych na gali była reprezentantka Polski Natalia Partyka.

12.01.2014
Katarzyna Grzybowska i Mateusz Gołębiowski najlepsi w 2. GP Polski Seniorów Zwycięstwem Katarzyny Grzybowskiej (MKSTS Polkowice) i Mateusza Gołębiowskiego (ZKS Drzonków) zakończyło się rozgrywane w Zawierciu, 2. Grand Prix Polski Seniorów. W finałach laureaci pokonali odpowiednio: Fang Dong Rui (KS Galaxy Białystok) oraz Daniela Góraka (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki).

11.01.2014
Gala "Diamentowa Rakietka" podsumuje rok 2013 w polskim tenisie stołowym W piątek, 24 stycznia o godzinie 13:00, w warszawskim hotelu Hyatt, odbędzie się inauguracyjna edycja gali "Diamentowa Rakietka". Wydarzenie to podsumuje dokonania w polskim tenisie stołowym w 2013 roku.

10.01.2014
Anna Węgrzyn i Samuel Kulczycki trenowali na obozie Eurokids w Luksemburgu Dwoje młodych tenisistów stołowych - Anna Węgrzyn i Samuel Kulczycki, pod opieką trenera Szymona Kulczyckiego - początek roku 2014 spędziło w Luksemburgu. Uczestniczyli oni w pierwszym tegorocznym, międzynarodowym obozie szkoleniowym z cyklu Eurokids.

09.01.2014
Trzy Polki sędziami III Mistrzostw Świata w Ping Pongu w Londynie W miniony weekend w Londynie odbyły się III Mistrzostwa Świata w Ping Pongu - wyjątkowy turniej, w którym rolę sędziów powierzono wyłącznie kobietom. Taki był warunek stacji Sky Sports, transmitującej "na żywo" cały turniej. Wśród ośmiu pań wyróżnionych do prowadzenia tak prestiżowego turnieju znalazły się aż trzy Polki.

08.01.2014
Rozpoczyna się 2. Grand Prix Polski Seniorów w Zawierciu Antonina Szymańska (GLKS Nadarzyn) i Bartosz Such (LKS Pogoń Lębork) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 2. Grand Prix Polski Seniorów. Turniej rozegrany zostanie w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu.

06.01.2014
Lidzbark Warmiński zagrał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Kwotę 3150 zł zebrano i przekazano na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas specjalnej imprezy tenisa stołowego, która w sobotę odbyła się w Lidzbarku Warmińskim. Licytacja przedmiotów była jedną z szeregu atrakcji, jakie przygotowane zostały dla uczestników i widzów turnieju.

03.01.2014
Ranking ITTF (styczeń 2014): Partyka i Górak najlepsi z Polaków Natalia Partyka i Daniel Górak rozpoczynają rok 2014 jako najwyżej sklasyfikowani reprezentanci Polski w rankingu Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego (ITTF). W czołowej "setce" znalazł się jeszcze Wang Zeng Yi.

02.01.2014
Weryfikacja 1. rundy rozgrywek ligowych Polskiego Związku Tenisa Stołowego Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego dokonał weryfikacji spotkań Ekstraklasy Kobiet, Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn oraz 1. Lig Kobiet i Mężczyzn po 1. rundzie rozgrywek. Przygotowane zostały również terminarze gier na rundę rewanżową.

02.01.2014
Tenisiści stołowi zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy W Lidzbarku Warmińskim, już po raz kolejny, tenisiści stołowi zagrają na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalna impreza z tej okazji odbędzie się w niedzielę, 5 stycznia 2014 roku. Organizatorzy przygotowali dla uczestników i widzów turnieju cały szereg atrakcji.

28.12.2013
Tenis stołowy w rządowym projekcie "Mały Mistrz" Polski Związek Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w programie "Mały Mistrz", powstałym z inicjatywy Ministerstwa Sportu i Turystyki. Rządowy projekt, obejmujący tenis stołowy, realizowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

28.12.2013
Skład Kadr Narodowych na pierwsze półrocze 2014 roku Prezydium Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego na posiedzeniu w dniu 16 grudnia 2013 roku zatwierdziło skład Kadr Narodowych Seniorów, Młodzieżowców (U-21), Juniorów oraz Niepełnosprawnych na pierwsze półrocze 2014 roku.

27.12.2013
Nowy panel rozgrywek ligowych Polskiego Związku Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego ma przyjemność zaprezentować nową odsłonę panelu ogólnopolskich rozgrywek ligowych. Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania podserwisu Ligi.PZTS.pl i testowania nowych rozwiązań technicznych.

21.12.2013
Gratulacje dla absolwentów Wyższej Szkoły Trenerów Sportu Czterech studentów Wyższej Szkoły Trenerów Sportu w Warszawie - Grzegorz Adamiak, Marcin Kusiński, Jakub Perek i Karol Strowski-Prus - pomyślnie zakończyło 3-letnie studia licencjackie o specjalizacji tenisa stołowego.

21.12.2013
Liga Mistrzyń: KTS Zamek-SPAR w "czwórce" najlepszych! Tenisistki stołowe KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzyń pokonały 3:1 rosyjski TTC Tiumień i z drugiego miejsca w grupie B awansowały do "czwórki" najlepszych zespołów klubowych w Europie! Dwa punkty na konto gospodyń zapisała reprezentantka Niemiec, Han Ying.