Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
16.08.2018
Bulgaria Open: Partyka i Grzybowska-Franc w ćwierćfinale! Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska-Franc awansowały do ćwierćfinału turnieju gry podwójnej Asarel Bulgaria Open. W 1/8 finału z zawodami pożegnały się: Natalia Bajor i Magdalena Sikorska.

16.08.2018
Igrzyska Olimpijskie w Tokio: Japończycy myślą, co robić, gdy wzrośnie liczba pasażerów w metrze Organizatorzy igrzysk w Tokio i władze miasta zastanawiają się jak rozwiązać problem zwiększonej liczny pasażerów w komunikacji podczas olimpiady w 2020 r. Według profesora tamtejszej uczelni metro będzie musiało przewieźć znacznie więcej osób niż na co dzień.

16.08.2018
Bulgaria Open: Rozkład jazdy na czwartek Natalia Partyka w singlu oraz trzy polskie pary deblowe wystąpią dziś w Panagiuriszte podczas Asarel Bulgaria Open. Będą transmisje!

15.08.2018
[WYWIAD] Górak: Chcę walczyć o mistrzostwo Francji Daniel Górak, jeden z najlepszych polskich tenisistów stołowych, po dziewięciu sezonach spędzonych w Dartomie Bogorii Grodzisk Mazowiecki przeniósł się do Stella Sport La Romagne. "Z nowym klubem chcę walczyć o mistrzostwo Francji" – deklaruje 35-letni zawodnik.

15.08.2018
Bulgaria Open: Deble na start! Czwartek podczas Asarel Bulgaria Open upłynie pod znakiem występów Polaków w turnieju gry podwójnej. Jutro wystąpią: Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska-Franc, Patryk Zatówka i Marek Badowski oraz Natalia Bajor i Magdalena Sikorska.

15.08.2018
Bulgaria Open: Partyka w turnieju głównym Natalia Partyka przebrnęła przez fazę grupową Asarel Bulgaria Open i od jutra wystartuje w turnieju głównym gry pojedynczej. W 1. rundzie zmierzy się z Japonką - Honoką Hashimoto (10).

15.08.2018
Bulgaria Open: Brąz Badowskiego! Z bardzo dobrej strony w turnieju U21 Asarel Bulgaria Open pokazał się nowy zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki - Marek Badowski. Wicemistrz Polski dotarł aż do półfinału. Tym samym wywalczył brązowy medal!

15.08.2018
Bulgaria Open: Bajor i Sikorska w turnieju głównym debla Natalia Bajor i Magdalena Sikorska awansowały do turnieju głównego gry podwójnej w Panagiuriszte. Przypomnijmy, że już wcześniej rozstawione były: Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska-Franc.

15.08.2018
Bulgaria Open: Badowski w półfinale! Marek Badowski (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) pokonał Darko Jorgicia 3:2 i zameldował się w półfinale turnieju U21. W ćwierćfinale odpadł Patryk Zatówka, który przegrał z faworytem turnieju - Haidongiem Xu.

14.08.2018
Bulgaria Open: Bajor na zwycięskim szlaku Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) z drugim zwycięstwem podczas World Touru w Bułgarii, a pierwszym w eliminacjach seniorskiego singla. Mistrzyni Polski wygrała z Ankitą Das z Indii. Porażki doznał za to Kotowski i Sikorska.

14.08.2018
Bulgaria Open: Zatówka i Badowski z premierowymi zwycięstwami Świetnie swoją przygodę z seniorskim turniejem Asarel Bulgaria Open rozpoczęli: Marek Badowski i Patryk Zatówka. Wicemistrz Polski z Dartomu Bogorii ograł Koreańczyka - Daewoo Kima, a "Zati" pokonał tureckiego pingpongistę - Abdullaha Yigenlera.

14.08.2018
Bulgaria Open, Badowski: Narzucić przeciwnikom swój styl Marek Badowski (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) udanie rozpoczął Asarel Bulgaria Open. Wicemistrz Polski pokonał w turnieju U21 Chun-Yu Tsai z Tajwanu 3:2. Polak wystąpi także w seniorskim singlu i deblu z Patrykiem Zatówką.

14.08.2018
Bulgaria Open: Kotowski rozpoczął turniej seniorskiego singla Tomasz Kotowski (Energa KTS Toruń) po meczu w turnieju U21 jako pierwszy z Polaków wyszedł do stołu w turnieju seniorskim. Polak trafił do Grupy 27. W pierwszym spotkaniu musiał uznać wyższość Japończyka - Yuki Matsuyamy.

14.08.2018
Bulgaria Open, Sprawdź kiedy grają Polacy! Wtorek będzie pracowitym dniem dla polskich zawodników podczas World Touru Bulgaria Open. Sprawdź kiedy grają biało-czerwoni. Będą transmisje!

14.08.2018
Bulgaria Open: Pierwsze zwycięstwa biało-czerwonych Natalia Bajor, Patryk Zatówka oraz Marek Badowski odnieśli pierwsze zwycięstwa w turnieju gry pojedynczej U21 podczas World Touru w Bułgarii.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>