Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
13.02.2019
[TRANSMISJA] Portugal Open Rozpoczynamy Portugal Open! Dzisiaj zobaczymy: Magdalenę Sikorską, Patryka Zatówkę oraz Marka Badowskiego. Powodzenia!

13.02.2019
[TRANSMISJA] Czech Junior & Cadet Open Zapraszamy na transmisję z Czech Junior & Cadet Open. Grają Polacy!

12.02.2019
Pięcioro Polaków wystartuje w Lizbonie Pięcioro polskich tenisistów stołowych zagra w rozpoczynającym się w środę turnieju World Tour (cykl ITTF Challenge Plus) w Lizbonie. W singlu najwyżej rozstawieni są Chińczycy - piąta rakieta świata Liu Shiwen oraz zajmujący trzecie miejsce w rankingu Lin Gaoyuan.

12.02.2019
Reprezentacja zawodników na wózkach zakończyła zgrupowanie w Serbii Zgrupowanie zawodników na wózkach w Serbii dobiegło końca. Przez kilka dni kadra trenowała z jedną z najlepszych reprezentacji na Świecie. Serbowie to wielokrotni medaliści Igrzysk Paraolimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy.

12.02.2019
MKOl w 125. rocznicę założenia otworzy nową siedzibę w Lozannie 23 czerwca, w 125. rocznicę założenia Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego z inicjatywy francuskiego historyka i pedagoga barona Pierre de Coubertin, zostanie otworzona w Lozannie nowa siedziba władz tej organizacji. Koszt budowy nowoczesnego "Domu Olimpijskiego" wyniósł 145 mln franków szwajcarskich.

11.02.2019
Liga Mistrzyń: Enea Siarka w półfinale! Tenisistki stołowe KTS Enea Siarki Tarnobrzeg awansowały do półfinału Ligi Mistrzyń. W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym pokonały u siebie Sporting Lizbona 3:1. Pierwsze spotkanie także wygrały 3:1.

10.02.2019
Emocje Ligi Mistrzyń na żywo w TVP SPORT! W poniedziałek o godz. 17:30 zapraszamy do TVP SPORT na spotkanie Ligi Mistrzyń: Enea Siarka Tarnobrzeg - Sporting Lizbona!

10.02.2019
Puchar ETTU: Dekorglass w półfinale! W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego (ETTU) zawodnicy Dekorglassu Działdowo pokonali u siebie belgijski zespół Sokah Hoboken 3:1 i awansowali do półfinału tych rozgrywek.

09.02.2019
[PODCAST] Wywiad z Marcelem Błaszczykiem Zapraszamy na kolejny podcast z OSSM w Gdańsku. Tym razem naszym gościem był Marcel Błaszczyk!

08.02.2019
Nęcek: Sporting to przeciwnik godny i zacny Tenisistki stołowe KTS Enea Siarki Tarnobrzeg w poniedziałek rozegrają mecz rewanżowy ze Sportingiem Lizbona w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń. W Lizbonie pierwszy mecz tarnobrzeżanki wygrały 3:1. "To jest przeciwnik godny i zacny" - powiedział trener Zbigniew Nęcek. Transmisja spotkania w TVP SPORT!

07.02.2019
Liga Mistrzów: Dartom Bogoria wyeliminowana Tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki po raz drugi przegrali 1:3 z broniącą tytułu Borussią Duesseldorf i odpadli w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

07.02.2019
Zatówka: Gram lepiej, a wyniki przyjdą "Postawiłem na rozwój i czuję, że w końcu gram lepiej, a wyniki przyjdą" – stwierdził 21-letni Patryk Zatówka, który od pół roku trenuje w Niemczech. W następnym tygodniu ma wystąpić w World Tourze w Lizbonie.

06.02.2019
Polskie trio daje derbowe zwycięstwo grudziądzanom! Tenisiści stołowi Olimpii Unii Grudziądz pokonali przed własną publicznością w rozegranym awansem spotkaniu derbowym 16 kolejki Energę KTS Toruń 3:0. Decydujące starcie wygrał Szymon Malicki pokonując 3:1 Tomasza Kotowskiego.

05.02.2019
Partyka: Dawno nie grałam tak dobrze! Natalia Partyka, która w Montreux zajęła w turnieju TOP 16 czwarte miejsce, nie ukrywa, że jej wysoka forma była dla niej zaskoczeniem. "Dawno nie grałam tak dobrze. A poprzedni tydzień był wyjątkowo intensywny" – przyznała tenisistka stołowa czeskiego Stavoimpeksu Hodonin.

04.02.2019
Mistrz świata w ping pongu w Dzień Dobry TVN Czym różni się tenis stołowy od ping ponga? Dlaczego Andrew Baggaley zdecydował się na tę drugą dyscyplinę? Jaki jest jego zdaniem poziom ping ponga w Polsce? Ile pieniędzy zarabiają zawodowi zawodnicy? Czy w tej dyscyplinie rzeczywiście nie istnieje podział ze względu na płeć zawodników?

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>