Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
15.04.2019
Nowy Ambasador Białorusi z wizytą w PKOl w Centrum Olimpijskim PKOl Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki spotkał się z Panem Władimirem Czuszewem, nowym Ambasadorem Nadzwyczajnym i Pełnomocnym Republiki Białorusi w Rzeczypospolitej Polskiej.

14.04.2019
MP Młodzików w Brzegu Dolnym: Kulczycki i Gaworska ze złotem Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław) oraz Alan Kulczycki (Olimpia-Unia Grudziądz) sięgnęli po tytuły mistrzostw Polski młodzików w Brzegu Dolnym. W hali im. Andrzeja Grubby zakończył się krajowy czempionat.

14.04.2019
Będą zmiany w LOTTO Superlidze! Podczas ostatniego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego zatwierdzono zmiany, które od sezonu 2019/2020 obowiązywać będą w LOTTO Superlidze. "Pojawi się debel oraz duże zmiany w systemie rozgrywek" - zapowiada prezes Polskiej Superligi Tenisa Stołowego, Zbigniew Leszczyński.

13.04.2019
MP Młodzików w Brzegu Dolnym: Znamy półfinalistów singla oraz finalistów debla W hali im. Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym nadchodzi czas na najważniejsze pojedynki. Poznaliśmy już skład półfinałów turnieju gry pojedynczej oraz finalistów debla.

13.04.2019
French Junior & Cadet Open: Juniorzy o złoto, kadeci z brązem! Polscy juniorzy zagrają o złote medale w rywalizacji drużynowej French Junior & Cadet Open. Rywalem biało-czerwonych będzie Japonia. Wcześniej z brązowymi medalami turniej drużynowy zakończyli kadeci.

12.04.2019
MP Młodzików w Brzegu Dolnym: Złoto dla Bronowianki i Kolpinga Młodziczki krakowskiej Bronowianki oraz młodzicy jarosławskiego Kolpinga sięgnęli po złote medale mistrzostw Polski. W Brzegu Dolnym trwa jeszcze rywalizacja w turnieju singlowym i deblowym.

11.04.2019
Enea Siarka po raz 28. mistrzem Polski KTS Enea Siarka Enea Tarnobrzeg po raz 28. zdobyła tytuł drużynowego mistrza Polski. W rewanżowym meczu finałowym pokonała przed własną publicznością Polmlek Lidzbark Warmiński 3:0.

11.04.2019
French Junior Open: Kubik i Kulczycki z brązowymi medalami! Maciej Kubik i Samuel Kulczycki z brązowymi medalami zakończyli turniej deblowy French Junior Open! Z kolei w singlu zakończyli udział w 1/8 finału.

11.04.2019
Enea Siarka - Polmlek: Transmisja na żywo! Zapraszamy Państwa na ostanie spotkanie Ekstraklasy w tym sezonie. Enea Siarka podejmować będzie Polmlek Lidzbark Warmiński. Po tym spotkaniu poznamy mistrzynie Polski. Przypomnijmy, że w Lidzbarku Warmińskim górą były tenisistki stołowe Zbigniewa Nęcka, które wygrały 3:0. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00.

10.04.2019
Piknik na 100-lecie PKOl Nadchodzące II Igrzyska Europejskie Mińsk 2019 oraz organizowane po raz pierwszy w historii Igrzyska Sportów Plażowych San Diego 2019 będą jednymi z kilku motywów przewodnich 21. Pikniku Olimpijskiego, który, tradycyjnie już zagości w warszawskim Parku Kępa Potocka. Tym razem impreza odbędzie się 25 maja.

10.04.2019
Konferencja EU Sport Forum z udziałem ministra Bańki W Bukareszcie odbywa się Forum Sportu UE, organizowana przez Komisję Europejską i jej Dyrekcję Generalną ds. Edukacji, Młodzieży, Sportu i Kultury. W sesji plenarnej „Doping w sporcie”, która odbyła się pierwszego dnia wydarzenia, uczestniczył Minister Witold Bańka – kandydat Europy na prezydenta Światowej Agencji Antydopingowej.

10.04.2019
Przegląd Sportowy: To była symboliczna "świnia" 30 lat temu Leszek Kucharski został pierwszym w powojennej historii Polakiem, który zdobył srebrny medal w mistrzostwach świata w tenisie stołowym. Na łamach „PS Historia” Kucharski wspomina sukces, który w turnieju deblowym osiągnął wraz z Zoranem Kaliniciem z Jugosławii.

10.04.2019
TuWroclaw.com: Druga strona medalu - Natalia Bajor Natalia Bajor, jedna z najlepszych polskich tenisistek stołowych jest kolejnym gościem Andrzeja Gliniaka w programie "Druga strona medalu". Jak zaczęła się jej przygoda z tenisem? Czy łatwiej wywalczyć tytuł mistrzowski czy go obronić? Dlaczego nie lubi imprez? Zapraszamy do lektury!

09.04.2019
Ekstraklasa: Enea Siarka bardzo blisko mistrzostwa Tenisistki stołowe Enea Siarki Tarnobrzeg pewnie pokonały w pierwszym meczu finałowym Polmlek Lidzbark Warmiński 3:0. Rewanż w najbliższy czwartek.

06.04.2019
Ekstraklasa: Polmlek Lidzbark Warmiński w finale! W meczu rewanżowym półfinału play-off AZS UE Wrocław pokonał Polmlek Lidzbark Warmiński 3:1. W pierwszym pojedynku zespół z województwa warmińsko-mazurskiego wygrał 3:0 i to on zagra w finale.