Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
22.04.2018
MPM w Zielonej Górze: Lubuski finał dla Zalewskiego W finale gry pojedynczej Mistrzostw Polski Młodzików spotkało się dwóch zawodników z Ziemi Lubuskiej. Złoto wywalczył faworyt Mateusz Zalewski z ZKS-u Drzonków. Srebro powędrowało do Mateusza Żelengowskiego z Jofrakudy Świebodzin.

22.04.2018
MPM w Zielonej Górze: Drugie złoto Wielgos Zuzanna Wielgos z LZS-u Kąkolówka z drugim złotem podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Drzonkowie. W finale pokonała turniejową "jedynkę" - Annę Brzyską 3:1.

22.04.2018
MPM w Zielonej Górze: Jadam i Błaszczyk bezlitośni dla starszych Dawid Jadam i Marcel Błaszczyk mistrzami Polski młodzików w grze podwójnej. To najmłodsi zawodnicy w stawce, którzy jeszcze przed dwoma tygodniami rozdawali karty podczas Grand Prix Polski Żaków.

22.04.2018
MPM w Zielonej Górze: Brzyska i Wielgos ze złotem Anna Brzyska z PKS-u Kolping Jarosław oraz Zuzanna Wielgos reprezentująca LZS Kakolówka zostały mistrzyniami Polski młodziczek w grze podwójnej. W finale pokonały duet: Julia Furman/Ewa Krakowiak 3:0.

21.04.2018
MPM w Zielonej Górze: Fawotyki nie zawodzą w deblu Anna Brzyska i Zuzanna Wielgos czyli najwyżej rozstawione zawodniczki Mistrzostw Polski Młodzików pewnie awansowały do finału gry podwójnej, w którym zmierzą się z parą: Julia Furman - Ewa Krakowiak. Wśród chłopców o triumf zagrają duety: Dawid Jadam - Marcel Błaszczyk oraz Dawid Michna - Alan Kulczycki.

21.04.2018
MPM w Zielonej Górze: Sensacyjny Żelengowski, pewny Zalewski Poznaliśmy finalistów gry pojedynczej chłopców Mistrzostw Polski Młodzików. Są to rozstawiony z "jedynką" Mateusz Zalewski oraz Mateusz Żelengowski, który sprawił nie lada niespodziankę.

21.04.2018
MPM w Zielonej Górze: Brzyska i Wielgos w finale gry pojedynczej Anna Brzyska reprezentująca PKS Kolping Jarosław oraz Zuzanna Wielgos z LZS-u Kąkolówka zameldowały się w finale gry pojedynczej Mistrzostw Polski Młodzików. Spotkanie o złoto w niedzielę o godz. 11:00.

21.04.2018
Kotowski: Chciałbym znów zagrać z Harimoto "Wierzę, że dostanę szansę debiutu i znów zagram z Japończykiem Tomokazu Harimoto" - powiedział PAP 19-letni Tomasz Kotowski, najmłodszy polski tenisista stołowy w kadrze na drużynowe mistrzostwa świata w Halmstad.

21.04.2018
MPM w Zielonej Górze: Znamy wszystkich ćwierćfinalistów Poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów gry pojedynczej Mistrzostw Polski Młodzików w Zielonej Górze.

21.04.2018
LOTTO Superliga: ZOOLeszcz Gwiazda - Unia AZS AWFiS w TV! W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich kibiców przed telewizory. TVP3 pokaże obszerną relację spotkania LOTTO Superligi: ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz - Unia AZS AWFiS Gdańsk.

21.04.2018
DMŚ 2018: Biało-czerwoni pracują nad świeżością Reprezentacja Polski rozpoczęła ostatni etap przygotowań do zbliżających się Drużynowych Mistrzostw Świata w Halmstad. Biało-czerwoni pod wodzą Tomasza Krzeszewskiego przygotowują się w Gdańsku.

21.04.2018
Spotkanie po latach Natalii Bajor Do wyjątkowego spotkania doszło w Brzegu. Pochodząca z tego miasta, mistrzyni Polski w grze pojedynczej - Natalia Bajor, odwiedziła swoje przedszkole.

20.04.2018
MPM w Zielonej Górze: Złoto gospodarzy ZKS Drzonków okazał się mało gościnny podczas trwających Mistrzostw Polski Młodzików w Zielonej Górze. Gospodarze sięgnęli po złoto w rywalizacji drużynowej chłopców. Srebro dla Płomienia Limanowa.

19.04.2018
Belgium Junior & Cadet Open: Srebrny Walaszek Dużym sukcesem zakończył się występ w Belgium Junior & Cadet Open Przemysława Walaszka. Zawodnik Dojlid Wschodzący Białystok zdobył srebrny medal. W finale uległ utytułowanemu Grekowi Ioannisowi Sgouropoulosowi.

19.04.2018
Ekstraklasa kobiet: Polmlek z brązem Polmlek Lidzbark Warmiński przegrał rewanżowy mecz półfinałowy z Eneą Siarką Tarnobrzeg 0:3. W pierwszym spotkaniu także lepsze były podopieczne Zbigniewa Nęcka i to one zagrają w finale Ekstraklasy Kobiet. Polmlek zakończył sezon z brązowym medalem.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>