Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
06.03.2015
83. IMP Seniorów: Katarzyna Grzybowska goni Xu Jie Jeśli Katarzyna Grzybowska stanie w Wałbrzychu na podium mistrzostw Polski w singlu, będzie dopiero piątą polską pingpongistką w historii, której udało się ta sztuka sześć razy z rzędu.

06.03.2015
83. IMP Seniorów: Chojnowski: gram jak rzemieślnik - Gram jak rzemieślnik, zbyt czytelnie - mówi Patryk Chojnowski, który pożegnał się w 1/32 finału z 83. IMP Seniorów w Wałbrzychu. Został pokonany 2:4 przez Jakuba Dyjasa, który wymieniany jest w gronie kandydatów do medalu.

06.03.2015
83. IMP Seniorów: Przypadek Jakuba Dyjasa Jakub Dyjas to zawodnik, który w mistrzostwach Polski startuje w barwach KST Energii-Manekina Toruń. W rozgrywkach ligowych gra jednak w Niemczech.

06.03.2015
83. IMP Seniorów: Faworyci w komplecie w 1/16 finału Najwyżej rozstawieni w turnieju gry pojedynczej Daniel Górak, Bartosz Such, Piotr Chodorski i Jakub Dyjas w komplecie awansowali do 1/16 finału. Najtrudniejszy pojedynek stoczył zawodnik Energii-Manekina.

06.03.2015
83. IMP Seniorów: Pingpongowa wojna pokoleń W piątek w Wałbrzychu zaczynają się 83. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w tenisie stołowym. Pierwszy raz od 12 lat krajowy czempionat odbywa się na Dolnym Śląsku, a pierwszy raz w ogóle - w tym mieście.

06.03.2015
83. IMP Seniorów: Daniel Górak chce trafić w "dziesiątkę" Daniel Górak z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki ma szansę wywalczyć w Wałbrzychu swój dziesiąty medal w singlu. Zostałby czwartym polskim pingpongistą w historii, któremu udała się ta sztuka.

06.03.2015
83. IMP Seniorów: GLKS Nadarzyn najliczniejszym klubem Gminny Ludowy Klub Sportowy Nadarzyn posiada najliczniejszą reprezentację na 83. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów, które w piątek rozpoczynają się w Wałbrzychu.

05.03.2015
83. IMP Seniorów: Jakub Dyjas w gronie faworytów Jakub Dyjas (Fortuna Passau) może okazać się "czarnym koniem" 83. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Wałbrzychu. W Grand Prix triumfował w Jarosławiu, zaś w Radomiu dotarł do półfinału.

05.03.2015
83. IMP Seniorów: Górak i Such głównymi kandydatami do mistrzostwa Daniel Górak (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Bartosz Such (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) to najczęściej wymieniane nazwiska w typowaniu pretendentów do zdobycia tytułu indywidualnego mistrza Polski 2015 seniorów w tenisie stołowym.

05.03.2015
83. IMP Seniorów: Mocne uderzenie już w 1. rundzie! Hitem pierwszej rundy startujących w piątek mistrzostw Polski będzie pojedynek Patryka Chojnowskiego z Jakubem Dyjasem. W pozostałych starciach faworyci nie powinni mieć kłopotów.

05.03.2015
83. IMP Seniorów: Mistrzostwa Polski bez udziału faworytów Wang Zeng Yi, Li Qian i Natalia Partyka nie wystąpią w mistrzostwach Polski, które w weekend zostaną rozegrane w Wałbrzychu. Powody absencji każdego z trójki faworytów są inne.

04.03.2015
83. IMP Seniorów: Faworytka singla Katarzyna Grzybowska rezygnuje z debla Kontuzjowana Natalia Partyka nie zagra w 83. Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Wałbrzychu, dlatego jest partnerka deblowa Katarzyna Grzybowska zrezygnowała z rywalizacji w tej konkurencji. Wystąpi w singlu oraz mikście z Pawłem Fertikowskim.

04.03.2015
83. IMP Seniorów: Kontuzjowana Partyka nie wystąpi w Wałbrzychu Natalia Partyka, pingpongistka KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg, nie wystartuje w rozpoczynających się w piątek w Wałbrzychu, 83. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. Reprezentantka kraju była zmuszona wycofać się z rywalizacji w ostatniej chwili, tłumacząc decyzję względami zdrowotnymi.

04.03.2015
Rozpoczynają się 83. Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Wałbrzychu Katarzyna Grzybowska (SKTS Sochaczew) i Daniel Górak (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanymi na najbliższy weekend, 83. Indywidualnymi Mistrzostwami Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. Areną zmagań będzie Hala Widowiskowo-Sportowa AQUA-ZDRÓJ w Wałbrzychu.

01.03.2015
Natalia Bajor i Marek Badowski najlepsi w 3. GP Polski Juniorów w Łomży Zwycięstwem Natalii Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Marka Badowskiego (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) zakończyło się 3. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.