Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
18.08.2014
MIO: Patryk Zatówka w ćwierćfinale turnieju gry pojedynczej! Patryk Zatówka pokonał 4:2 wyżej notowanego Chorwata Tomislava Pucara i awansował do ćwierćfinału turnieju gry pojedynczej II Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w tenisie stołowym. Polak to jeden z zaledwie dwóch Europejczyków, którzy dotarli do tego etapu rozgrywek.

18.08.2014
MIO: 1/8 finału turnieju gry pojedynczej bez Natalii Bajor Natalia Bajor, mimo zwycięstwa nad Austriaczką Karoline Mischek, nie uzyskała awansu do 1/8 finału turnieju gry pojedynczej II Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w tenisie stołowym. Formalności dopełnił natomiast Patryk Zatówka, który do dalszej fazy awansował z 1. miejsca we własnej grupie.

17.08.2014
MIO: zwycięski początek reprezentantów Polski Patryk Zatówka odniósł dwa zwycięstwa podczas 1. dnia II Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w tenisie stołowym, praktycznie zapewniając sobie awans do 1/8 finału turnieju gry pojedynczej. Szanse na wyjście z grupy zachowuje także Natalia Bajor, która po 1. dniu ma na koncie wygraną i przegraną.

16.08.2014
MIO: udane losowanie grup dla Patryka Zatówki Patryk Zatówka nie krył zadowolenia z wyników losowania grup turnieju gry pojedynczej II Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w tenisie stołowym, rozgrywanych w chińskim Nankinie. Reprezentant Polski rozpocznie walkę o medale w niedzielę rano czasu polskiego.

15.08.2014
MIO: Natalia Bajor i Patryk Zatówka poznali rywali grupowych Natalia Bajor i Patryk Zatówka poznali rywali grupowych w turnieju gry pojedynczej II Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w tenisie stołowym, rozgrywanych w chińskim Nankinie. Pierwsze pojedynki reprezentantów Polski odbędą się w niedzielę.

14.08.2014
Patryk Zatówka: nastroje przed igrzyskami są bojowe Licząca łącznie 59 zawodniczek i zawodników, reprezentacja Polski na II Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie dotarła już do chińskiego Nankinu. Wśród tej grupy znajduje się duet tenisistów stołowych Natalia Bajor i Patryk Zatówka, którym towarzyszy trener Piotr Szafranek.

12.08.2014
Niepełnosprawna Dorota Bucław doceniona przez ITTF Dorota Bucław, mistrzyni Polski w tenisie stołowym, znalazła się w gronie kandydatów w wyborach do Komitetu Osób Niepełnosprawnych, działającego przy Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego (ITTF). Wybory odbędą się podczas Mistrzostw Świata Niepełnosprawnych, w dniach 6 - 15 września br. w Pekinie.

11.08.2014
MIO: ślubowanie Natalii Bajor i Patryka Zatówki Natalia Bajor i Patryk Zatówka znaleźli się w gronie 59 reprezentantów Polski, którzy w budynku Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie złożyli ślubowanie przed wylotem na II Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie do chińskiego Nankinu. Parę tenisistów stołowych wspierać będzie trener Piotr Szafranek.

08.08.2014
Informacja ws. nadawania licencji sędziego na sezon 2014/2015 Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia zasady, terminy i miejsca przeprowadzenia egzaminu (testu) dla sędziów zainteresowanych uzyskaniem licencji okresowej sędziego w sezonie 2014/2015, uprawniającej m.in. do prowadzenia zawodów międzynarodowych organizowanych przez Polski Związek Tenisa Stołowego, zawodów ogólnopolskich, a także meczów ekstraklasy kobiet, Wschodzący Białystok Superligi mężczyzn oraz I ligi kobiet i mężczyzn.

05.08.2014
W Ostródzie trwają przygotowania do wrześniowych DME w Lizbonie Siedmiu polskich tenisistów stołowych przygotowuje się w Ostródzie do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Lizbonie, które zostaną rozegrane w dniach 24 - 28 września br. W drugiej połowie sierpnia "biało-czerwoni" poznają grupowych rywali.

02.08.2014
Dekorglass Działdowo mierzy w czołową "czwórkę" Patryk Chojnowski to jedyny transfer przeprowadzony w letniej przerwie międzysezonowej przez 5. ekipę ubiegłego sezonu Wschodzący Białystok Superligi Mężćzyzn, KS Dekorglass Działdowo. Mistrz paraolimpijski z Londynu w zespole prowadzonym przez trenera Piotra Kołacińskiego zastąpił Szymona Malickiego.

01.08.2014
Składy drużyn 1. Lig Kobiet i Mężczyzn 2014/2015 W czwartek o godzinie 23:59 minął termin rejestracji zawodniczek i zawodników przez drużyny występujące w rozgrywkach 1. Ligi Kobiet i Mężczyzn w sezonie 2014/2015. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zestawieniem roszad kadrowych dokonanych przez czołowe kluby tenisa stołowego w Polsce.

30.07.2014
Olimpia-Unia Grudziądz z kontraktami dla czterech Azjatów Czterech tenisistów stołowych urodzonych w Azji zgłosił do nowego sezonu zespół wicemistrzów Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn, ASTS Olimpia-Unia Grudziądz. Zarówno w polskich rozgrywkach, jak i Lidze Mistrzów, reprezentować zespół mogą: Tajwańczyk Huang Sheng-Sheng, Japończyk Kaii Yoshida, Chińczyk Deng Pen oraz Słowak Wang Yang.

29.07.2014
Palmiarnia Zielona Góra stawia na trening i marketing ZKS Palmiarnia Zielona Góra zalicza się do grona ekip, które dokonały znaczących zmian w składzie na nowy sezon Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Z trzonu, który świadczył o sile zespołu w ubiegłorocznych rozgrywkach, pozostał jedynie Lucjan Błaszczyk.

27.07.2014
Piotr Chmiel złotym medalistą II Europejskich Igrzysk Studentów Piotr Chmiel sięgnął po złoty medal turnieju gry pojedynczej II Europejskich Igrzysk Studentów w tenisie stołowym, rozgrywanych w Rotterdamie. Ze srebrnym krążkiem do Polski wróci Magdalena Sikorska, a "brąz" wywalczył jeszcze Czernik.