Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
29.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: mały niedosyt Natalii Bajor Do ćwierćfinałów singla i debla dotarła Natalia Bajor w juniorskim turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. To bardzo dobre wyniki, choć pozostał mały niedosyt.

29.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: 2 brązowe medale polskich juniorów Patrykowi Zatówce nie udał się rewanż za Hodonin i niestety przegrał on z Japończykiem Yuto Kizukuri 1-4 w półfinale turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. Trzecie miejsce zajął również debel Marek Badowski/Jakub Folwarski.

29.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Zatówka w półfinale W wysokiej formie utrzymuje się Patryk Zatówka (Olimpia-Unia Grudziądz), który jest już w półfinale turnieju juniorów ITTF World Tour w Cetniewie.

29.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Dosz powtórzył wynik z Linzu - Miejsca 9-16 w juniorach w Cetniewie to powtórka wyniku sprzed 3 lat z kadetów w austriackim Linzu - powiedział Adam Dosz (Poltarex Pogoń Lębork), który przegrał 0-4 z Japończykiem Tomo Miyazaki w 1/8 finału ITTF World Tour.

29.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Badowski i Folwarski z medalem 17-letni Marek Badowski i 18-letni Jakub Folwarski awansowali do półfinału i zapewnili sobie medal w grze podwójnej turnieju juniorów ITTF World Tour w Cetniewie.

29.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: polscy faworyci nie zawodzą Natalia Bajor i Patryk Zatówka, najlepsi z polskich juniorów, są już w ćwierćfinale turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. Odpadli Joanna Kiedrowska i Adam Dosz.

29.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: 5 szans medalowych w deblu Pięć polskich debli juniorów, w tym Natalia Bajor - Blanca Crisan (Rumunia), awansowało do ćwierćfinałów turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. Gry o medale rozpoczną się w czwartek o godz. 13:00.

28.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Dosz wyeliminował Pleteę Zwycięstwo Adama Dosza z rozstawionym z numerem 4 Rumunem Cristianem Pleteą 4:3 to największa niespodzianka 1. dnia turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. Do 1/8 finału awansowało czworo polskich juniorów.

28.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: awans pięciu Polek z kwalifikacji Joanna Kiedrowska wygrała wszystkie 3 mecze grupowe i z pierwszego miejsca awansowała do turnieju głównego ITTF World Tour w Cetniewie. Od 2. rundy do gry przystąpi też inna polska juniorka Natalia Bajor.

28.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: sześciu Polaków w 1. rundzie Sześciu polskich juniorów zagra w 1. rundzie ITTF World Tour w Cetniewie. Na podstawie rozstawienia od 2. rundy rozpocznie rywalizację Patryk Zatówka.

28.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: kadetki marzą o medalu - Marzeniem jest miejsce w najlepszej czwórce - mówi trener polskich kadetek Ziemowit Bańkosz przed turniejem ITTF World Tour w Cetniewie. Kadeci i kadetki w piątek mają zawody drużynowe, a singlowe i deblowe w weekend.

28.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Zatówka nr 5, Bajor nr 8 Patryk Zatówka został rozstawiony z numerem 5, a Natalia Bajor 8 wśród juniorów w turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. Zawody rozpoczynają się dziś od kwalifikacji gry pojedynczej.

27.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Bajor zdecydowaną liderką 17-letnia Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) jest zdecydowaną liderką polskiej reprezentacji juniorek na turniej ITTF World Tour w Cetniewie (28 maja-1 czerwca). Niedawno wystąpiła w Drużynowych Mistrzostwach Świata w Japonii, wcześniej zdobyła brąz MP w Raszkowie. W sierpniu pojedzie na Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie.

27.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Szafranek liczy na medale Patryk Zatówka indywidualnie oraz drużynowo z Jakubem Folwarskim i Tomaszem Kotowskim - to największe szanse polskich juniorów w turnieju ITTF World Tour, który 28 maja rozpocznie się w Cetniewie. Zawody potrwają do 1 czerwca.

26.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: trzy szanse Wereckiego Aleksander Werecki ma szansę na 3 zwycięstwa w Cetniewie – mówi jego trener Michał Sawicki z UKS Return Piaseczno przed turniejem ITTF World Tour kadetów i juniorów w Cetniewie (28 maja-1 czerwca).