Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
05.09.2014
Tomasz Redzimski: celem jest półfinał Ligi Mistrzów Tenisiści stołowi Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki w przeszłości docierali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Przed nowym sezonem trener Tomasz Redzimski podwyższył poprzeczkę. - Celem jest półfinał - przyznał przed piątkową inauguracją w Duesseldorfie.

04.09.2014
Polskie drużyny zaczynają występy w Lidze Mistrzyń i Lidze Mistrzów W piątkowy wieczór tenisistki stołowe KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg rozegrają pierwszy mecz nowej edycji Ligi Mistrzyń. Tego samego dnia rywalizację w Lidze Mistrzów rozpoczną pingpongiści Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki, a w sobotę debiut w tej rangi rozgrywkach zanotuje ASTS Olimpia-Unia Grudziądz.

04.09.2014
Białostockie Galaxy rozpoczyna przygodę w Ekstraklasie Kobiet Czwartkowe spotkanie KS Galaxy Białystok - KGHM-ZANAM DWSPiT Polkowice zainauguruje nowy sezon Ekstraklasy Kobiet w tenisie stołowym. Sezon ten będzie wyjątkowym zwłaszcza dla gospodyń meczu, które są tegorocznym beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

03.09.2014
Podsumowanie turnieju Międzyzdroje Open 2014 Zwycięstwem Agnieszki Maluszczak oraz Bartosza Sucha zakończyła się tegoroczna edycja turnieju Międzydroje Open w tenisie stołowym. Zmagania toczyły się w dniach 30 - 31 sierpnia br. na obiektach Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach.

03.09.2014
Decyzja Prezesa Zarządu PZTS ws. piłeczek W związku z wystąpieniami klubów sportowych uczestniczących w rozgrywkach ekstraklasy kobiet oraz 1. ligi kobiet i mężczyzn, Prezes Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego Pan Wojciech WALDOWSKI podjął decyzję o dopuszczeniu do końca 2014 roku do gry w meczach ekstraklasy kobiet oraz 1. ligi kobiet i mężczyzn, piłeczek plastikowych produkcji innych firm niż podanych przez kluby w zgłoszeniach do rozgrywek.

02.09.2014
Niepełnosprawni reprezentanci Polski dotarli do Pekinu Reprezentanci Polski, którzy wezmą udział w nadchodzących Mistrzostwach Świata Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, po około dziewięciu godzinach podróży dotarli do Pekinu. Prestiżowy turniej rozpocznie się w sobotę i potrwa do 15 września br.

01.09.2014
Wschodzący Białystok ponownie sponsorem tytularnym Superligi Marka Wschodzący Białystok pozostanie sponsorem tytularnym najwyższej klasy rozgrywkowej męskiego tenisa stołowego - ogłosiły władze spółki Polska Superliga Tenisa Stołowego. Dotychczas obowiązująca umowa została przedłużona na kolejny rok.

31.08.2014
Podsumowanie XI Memoriału Jana Błaszczaka w Krakowie Łącznie 139 zawodniczek i zawodników, podzielonych na osiem kategorii, wzięło udział w XI Memoriale Jana Błaszczaka w tenisie stołowym. Zmagania toczone były w dniach 30 - 31 sierpnia br. na obiektach Centrum Sportu KS Bronowianka w Krakowie.

31.08.2014
Reprezentacja Polski niepełnosprawnych udała się do Pekinu Liczna grupa reprezentantów Polski w niedzielne popołudnie odleciała z warszawskiego Lotniska Chopina do Pekinu, gdzie rozegrane zostaną tegoroczne Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Zmagania zaplanowane są na dni 6 - 15 września br.

30.08.2014
Czech Open: brązowe medale Grzybowskiej i Partyki w turnieju gry podwójnej Katarzyna Grzybowska i Natalia Partyka sięgnęły po brązowe medale turnieju gry podwójnej ITTF World Tour Czech Open, rozgrywanego w Ołomuńcu. Reprezentantki Polski powtórzyły tym samym wynik sprzed roku, odniesiony na międzynarodowej imprezie w Czechach.

30.08.2014
Czech Open: Jakub Dyjas z brązowym medalem w turnieju U-21 Jakub Dyjas wywalczył brązowy medal turnieju gry pojedynczej U-21 ITTF World Tour Czech Open, rozgrywanego w Ołomuńcu. Reprezentant Polski zanotował bardzo udany występ, dopiero w półfinale ulegając Japończykowi Maharu Yoshimurze.

29.08.2014
Czech Open: Katarzyna Grzybowska w 1/8 finału turnieju gry pojedynczej Katarzyna Grzybowska awansowała do 1/8 finału turnieju głównego gry pojedynczej ITTF World Tour Czech Open w tenisie stołowym, rozgrywanego w Ołomuńcu. Pozostali reprezentanci Polski udział w turnieju głównym zakończyli już na 1. rundzie.

29.08.2014
Regulamin Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego na sezon 2014/2015 Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego przedstawia Regulamin Rozgrywek PZTS, obowiązujący w sezonie 2014/2015.

29.08.2014
Rozpoczyna się 1. Grand Prix Polski Weteranów w Lidzbarku Warmińskim Łącznie 185 zawodniczek i zawodników weźmie udział w zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Hali Widowiskowo-Sportowej w Lidzbarku Warmińskim.

29.08.2014
Czech Open: sześcioro Polaków w turnieju głównym gry pojedynczej Katarzyna Grzybowska, Magdalena Sikorska, Jakub Kosowski, Daniel Górak oraz Jakub Dyjas awansowali z kwalifikacji do turnieju głównego ITTF World Tour Czech Open w tenisie stołowym, rozgrywanego w czeskim Ołomuńcu. Ponadto, zwolniona z gry w eliminacjach była Natalia Partyka.