Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
16.11.2014
Podsumowanie 3. Grand Prix Polski Weteranów w Jastrzębiu-Zdroju Dorota Nowacka i Grażyna Zielińska w kategorii kobiet, a także Artur Szołtysek, Witold Nowakowski, Henryk Różalski, Marian Woźniak, Zbigniew Okołotowicz oraz Zdzisław Orzechowski w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn - oto zwycięzcy 3. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym, rozgrywanego na obiektach Hali Sportowej "Omega" w Jastrzębiu-Zdroju.

15.11.2014
Swedish Open: Li Qian najlepsza z grona "biało-czerwonych" Czworo reprezentantów Polski wystartowało w turnieju głównym gry pojedynczej ITTF World Tour Swedish Open w tenisie stołowym, rozgrywanym w Sztokholmie. Spośród tego grona jako jedyna do 2. rundy dotarła Li Qian, która następnie uległa klubowej koleżance z KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg, Han Ying.

14.11.2014
Rozpoczyna się 3. Grand Prix Polski Weteranów w Jastrzębiu-Zdroju Łącznie 130 zawodniczek i zawodników weźmie udział w zaplanowanym na najbliższy weekend, 3. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Hali Sportowej "Omega" w Jastrzębiu-Zdroju.

13.11.2014
Rozpoczął się kurs dla trenerów i instruktorów ITTF PTT - poziom 1 Na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście w Warszawie rozpoczął się kurs dla trenerów i instruktorów ITTF PTT - poziom 1, organizowany przez Polski Związek Tenisa Stołowego, we współpracy z organizacją ITTF PTT Division. Szkolenie potrwa do dnia 16 listopada 2014 roku.

13.11.2014
Przemysław Żak nowym Przewodniczącym Kolegium Sędziów PZTS Przemysław Żak został wybrany Przewodniczącym, a Marcin Fidala - Wiceprzewodniczącym Kolegium Sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Wyborów dokonano podczas pierwszego posiedzenia nowo powołanego składu KS PZTS, które odbyło się w dniu 11 listopada br. w Warszawie.

13.11.2014
Katarzyna Grzybowska i Natalia Partyka wystąpią w Grand Finals w Bangkoku Katarzyna Grzybowska i Natalia Partyka, jako pierwsze reprezentantki Polski w historii, zapewniły sobie prawo startu w podsumowującym sezon rozgrywek ITTF World Tour, prestiżowym turnieju Grand Finals, zaplanowanym na dni 11 - 14 grudnia br. w Bangkoku.

12.11.2014
Magazyn TVP S.A. "Ekstraklasa Kobiet" - 7. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 7. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

11.11.2014
Mihai Bobocica: polska liga trzecią najsilniejszą w Europie - Pierwszy miesiąc w rozgrywkach oceniam bardzo pozytywnie pod każdym względem: poziomu sportowego, profesjonalizmu organizacyjnego, a także liczby kibiców na trybunach - przyznał w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej Mihai Bobocica, tenisista stołowy beniaminka Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn, Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz.

09.11.2014
Reprezentanci Polski udadzą się na ITTF World Tour do Szwecji Liczne, 12-osobowe grono reprezentantów Polski uda się na ostatni w 2014 roku turniej z cyklu ITTF World Tour, Swedish Open. Zawody w Sztokholmie, z pulą nagród wynoszącą 70 tys. dolarów, to zarazem ostatnia szansa na zdobycie punktów dających prawo gry w wielkim finale tegorocznego cyklu, rozgrywanego w Bangkoku.

08.11.2014
Grzybowska i Partyka brązowymi medalistkami ITTF World Tour Russian Open Katarzyna Grzybowska i Natalia Partyka wywalczyły brązowe medale w turnieju gry podwójnej ITTF World Tour Russian Open w tenisie stołowym, rozgrywanego w Jekaterynburgu. Wynik ten przybliża reprezentantki Polski do prawa występu w prestiżowym, podsumowującym sezon, turnieju ITTF World Tour Grand Finals w Bangkoku.

06.11.2014
Hungarian Junior Open: brązowe medale dla Badowskiego i Folwarskiego Marek Badowski i Jakub Folwarski sięgnęli po brązowe medale turnieju gry podwójnej ITTF Premium Junior Circuit Hungarian Junior Open w tenisie stołowym, rozgrywanego w Szombathely. Obaj podopieczni trenera Piotra Szafranka z powodzeniem rywalizowali także w turnieju gry pojedynczej, docierając do 1/8 finału.

06.11.2014
Russian Open: Partyka i Grzybowska awansowały do turnieju głównego Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska pomyślnie przebrnęły przez eliminacje grupowe, kwalifikując się do turnieju głównego gry pojedynczej ITTF World Tour Russian Open w tenisie stołowym. Przedostatnie zawody tegorocznego cyklu rozgrywane są w Jekaterynburgu.

04.11.2014
Liczna grupa polskich juniorów i kadetów wystąpi w Szombathely Liczne, 16-osobowe grono reprezentantów Polski weźmie udział w ostatnim w 2014 roku, turnieju z cyklu ITTF Premium Junior Circuit, Hungarian Junior & Cadet Open. Zmagania będą toczyć się od środy do niedzieli w węgierskiej miejscowości Szombathely.

04.11.2014
Partyka i Grzybowska powalczą o punkty w rosyjskim Jekaterynburgu Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska wezmą udział w rozpoczynającym się w środę w Jekaterynburgu, przedostatnim turnieju z cyklu ITTF World Tour w 2014 roku, Russian Open w tenisie stołowym. Opiekę trenerską nad reprezentantkami Polski będzie sprawował Michał Dziubański.

02.11.2014
Slovak Cadet Open: Polacy wracają bez medali Ćwierćfinały w turniejach gry podwójnej Anny Węgrzyn i Agaty Zakrzewskiej oraz gry drużynowej dziewcząt - to najlepsze wyniki reprezentantów Polski podczas turnieju ITTF World Tour Cadet Open w tenisie stołowym, rozgrywanego w Bratysławie.