Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
25.05.2014
Podsumowanie 1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w Raszkowie Dobiegło końca rozgrywane w weekend w Raszkowie, 1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. W turnieju wystartowało łącznie 162 uczestników, którzy w sobotę i niedzielę rywalizowali z podziałem na szesnaście kategorii (klas niepełnosprawności).

25.05.2014
Znamy zwycięzców Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Ostródzie Dominika Gilewska i Samuel Kulczycki w kategorii młodzików, Maja Mańkiewicz i Kamil Urbanowicz w kategorii kadetów, Aleksandra Dąbrowska i Szymon Szewczyk w kategorii juniorów, a także Paulina Nowacka i Antoni Witkowski w kategorii młodzieżowców - oto zwycięzcy Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w tenisie stołowym, które odbyły się w Ostródzie.

25.05.2014
Superliga: Olimpia-Unia pokonała Kolping i awansowała do finału play-off Tenisiści stołowi ekipy ASTS Olimpia-Unia Grudziądz w 3. meczu półfinałowym fazy play-off Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn pokonali 3:0 na wyjeździe PKS Kolping Frac Jarosław i awansowali do finału rozgrywek. W nim obrońcy tytułu drużynowych mistrzów Polski zagrają z zespołem Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

25.05.2014
Superliga: Dartom Bogoria po raz 8. zagra w finale play-off Tenisiści stołowi ekipy Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki pokonali 3:1 w 2. meczu półfinałowym fazy play-off Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn zespół Carbo-Koks TTS Polonia Bytom i awansowali do finału rozgrywek. Dwa indywidualne zwycięstwa na konto grodziszczan zapisał Koreańczyk Oh Sang Eun.

24.05.2014
KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg obronił tytuł mistrza Polski Tenisistki stołowe KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg w 2. meczu finałowym fazy play-off rozgrywek Ekstraklasy Kobiet pokonały 3:1 we własnej GLKS Wanzl Scania Nadarzyn i obroniły tym samym tytuł drużynowych mistrzyń Polski. Dla podopiecznych trenera Zbigniewa Nęcka to już 23. mistrzostwo w historii klubu.

24.05.2014
Croatia Open: Jakub Dyjas ze srebrnym medalem w turnieju U-21 Jakub Dyjas po długim, siedmiosetowym pojedynku musiał uznać wyższość Alexandre'a Robinota w finale turnieju ITTF World Tour Croatia Open do lat 21, rozgrywanego w Zagrzebiu. Ponadto, reprezentant Polski na ćwierćfinale zakończył udział w turnieju seniorskim mężczyzn.

23.05.2014
Superliga: Kolping pokonał Olimpię-Unię i podtrzymał nadzieje na finał Tenisiści stołowi PKS Kolping Frac Jarosław zrewanżowali się ekipie ASTS Olimpia-Unia Grudziądz, wygrywając 3:1 we własnej hali w 2. meczu półfinałowym fazy play-off Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. O awansie do finału zadecyduje 3. pojedynek, zaplanowany na niedzielę w Jarosławiu.

23.05.2014
Croatia Open: świetna gra Dyjasa, Polak w finale turnieju U-21 Znakomitą dyspozycję prezentuje Jakub Dyjas podczas turnieju ITTF World Tour Croatia Open, rozgrywanego w Zagrzebiu. Reprezentant Polski dotarł do ćwierćfinału turnieju głównego seniorów, a ponadto zagra w finale turnieju głównego mężczyzn do lat 21.

23.05.2014
KTS Zamek-SPAR przed szansą na 23. tytuł mistrzowski Tenisistki stołowe KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg, po wygranej 3:0 w 1. meczu finałowym play-off Ekstraklasy Kobiet, w sobotę staną przed szansą na sięgnięcie po 23. w historii tytuł mistrzyń Polski. Rywalem podopiecznych trenera Zbigniewa Nęcka będzie zespół GLKS Wanzl Scania Nadarzyn.

23.05.2014
Superliga: walka o finał przenosi się do Jarosławia W piątkowy wieczór rozegrany zostanie 2. mecz półfinałowy fazy play-off tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn pomiędzy PKS Kolping Frac Jarosław a ASTS Olimpia-Unia Grudziądz. Jak dotąd bliżsi zakwalifikowania się do finału są podopieczni trenera Piotra Szafranka, którzy wygrali pierwszy mecz w stosunku 3:1.

22.05.2014
Croatia Open: dwoje Polaków w turnieju głównym Magdalena Sikorska awansowała do turnieju głównego ITTF World Tour Croatia Open, rozgrywanego w Zagrzebiu. Kwalifikacji nie udało się natomiast przebrnąć innemu reprezentantowi Polski, Konradowi Kulpie. Zwolniony z gry w eliminacjach był Jakub Dyjas.

22.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: znów zagrają silni Japończycy Kilkunastoosobowa reprezentacja Japonii wystąpi w turnieju ITTF World Tour kadetów i juniorów w Cetniewie (28 maja - 1 czerwca). Można się spodziewać, że najlepsi z nich już niebawem walczyć będą w seniorach.

21.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Patryk Zatówka celuje w półfinał 17-letni Patryk Zatówka (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) należeć będzie do faworytów turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. W dniach 28 maja - 1 czerwca nad polskim morzem rywalizować będą najlepsi kadeci i juniorzy z Europy i całego świata.

21.05.2014
Ekstraklasa Kobiet: KTS Zamek-SPAR o krok od 23. tytułu Tenisistki stołowe KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg pokonały 3:0 na wyjeździe ekipę GLKS Wanzl Scania Nadarzyn w 1. meczu finałowym fazy play-off Ekstraklasy Kobiet i są bliskie wywalczenia 23. w historii tytułu mistrzyń Polski w tenisie stołowym.

21.05.2014
Ekstraklasa Kobiet: Nadarzyn przerwie dominację Tarnobrzega? W środę o godz. 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Nadarzynie odbędzie się 1. mecz finałowy fazy play-off tegorocznych rozgrywek Ekstraklasy Kobiet w tenisie stołowym. Naprzeciw siebie staną: miejscowa ekipa GLKS Wanzl Scania oraz broniące tytułu mistrzyń Polski, zawodniczki KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg.