Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
04.05.2014
DMŚ: podsumowanie siódmego dnia turnieju Za nami siódmy dzień Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w Tokio. Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego (ITTF) przygotowała podsumowanie niedzielnych wydarzeń w stolicy Japonii w formie materiału wideo.

04.05.2014
DMŚ: Polki zakończyły rywalizację na miejscach 13 - 14 Reprezentacja Polski kobiet pokonała 3:0 Austrię w pożegnalnym występie podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w Tokio. Podopieczne trenera Michała Dziubańskiego sklasyfikowane zostały tym samym w przedziale miejsc 13 - 14, wraz z kadrą narodową Węgier.

03.05.2014
DMŚ: podsumowanie szóstego dnia turnieju Za nami szósty dzień Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w Tokio. Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego (ITTF) przygotowała podsumowanie sobotnich wydarzeń w stolicy Japonii w formie materiału wideo.

03.05.2014
DMŚ: reprezentantki Polski w czołowej "szesnastce" turnieju Reprezentacja Polski kobiet pokonała 3:0 Luksemburg w kolejnym meczu turnieju o miejsca w przedziale 13 - 24 Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w Tokio. Podopieczne trenera Michała Dziubańskiego zapewniły sobie tym samym miejsce w czołowej "szesnastce" globu.

02.05.2014
DMŚ: podsumowanie piątego dnia turnieju Za nami piąty dzień Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w Tokio. Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego (ITTF) przygotowała podsumowanie piątkowych wydarzeń w stolicy Japonii w formie materiału wideo.

02.05.2014
DMŚ: Polki lepsze od Australii w meczu o miejsca 13 - 24 Reprezentacja Polski kobiet wygrała 3:1 z Australią w meczu turnieju o miejsca w przedziale 13 - 24 Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym, rozgrywanych w Tokio. Kolejnymi przeciwniczkami podopiecznych trenera Michała Dziubańskiego będą zawodniczki z Luksemburga.

02.05.2014
DMŚ: ćwierćfinał nie dla reprezentantów Polski Reprezentanci Polski ulegli 1:3 Portugalczykom w 1/8 finału Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym, rozgrywanych w Tokio. Podopieczni trenera Tomasza Krzeszewskiego ostatecznie zajmą miejsce w przedziale 9 - 12, wraz z kadrami narodowymi Grecji, Chorwacji oraz Szwecji.

01.05.2014
DMŚ: Partyka i Górak z największą liczbą zwycięstw w grupach Natalia Partyka wśród kobiet i Daniel Górak wśród mężczyzn - to reprezentanci Polski legitymujący się największą liczbą zwycięstw indywidualnych po zakończeniu zmagań grupowych Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym, rozgrywanych w Tokio.

01.05.2014
DMŚ: podsumowanie czwartego dnia turnieju Za nami czwarty dzień Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w Tokio. Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego (ITTF) przygotowała podsumowanie czwartkowych wydarzeń w stolicy Japonii w formie materiału wideo.

01.05.2014
DMŚ: Polacy zagrają z Portugalią w 1/8 finału Portugalczycy będą rywalami reprezentantów Polski w 1/8 finału Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym, rozgrywanych w Tokio. Mecz zaplanowany został na piątek, na godzinę 3:00 czasu polskiego i będzie transmitowany przez internetowy kanał itTV.

01.05.2014
DMŚ: Polki przegrały z Rumunkami w ostatnim meczu grupowym Reprezentacja Polski kobiet przegrała 1:3 z Rumunią w ostatnim występie grupowym Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w Tokio. Wynik ten oznacza, że podopiecznym trenera Michała Dziubańskiego pozostaje walka o jak najlepsze miejsce w przedziale 13 - 24.

01.05.2014
DMŚ: Austriacy lepsi od Polaków na zakończenie zmagań grupowych Reprezentacja Polski mężczyzn przegrała 0:3 z Austrią w ostatnim pojedynku grupowym Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w Tokio. Podopieczni trenera Tomasza Krzeszewskiego już wcześniej zapewnili sobie awans do 1/8 finału.

30.04.2014
Thomas Weikert zastąpi Adhama Shararę na stanowisku Prezydenta ITTF Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego (ITTF) od dnia 1 września 2014 roku będzie mieć nowego prezydenta - Niemca Thomasa Weikerta. Zastąpi on ustępującego Kanadyjczyka Adhama Shararę, który kierował instytucją od 1999 roku.

30.04.2014
DMŚ: podsumowanie trzeciego dnia turnieju Za nami trzeci dzień Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w Tokio. Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego (ITTF) przygotowała podsumowanie środowych wydarzeń w stolicy Japonii w formie materiału wideo.

30.04.2014
DMŚ: Polacy pokonali Brazylijczyków i awansowali do 1/8 finału Reprezentacja Polski mężczyzn pokonała 3:1 Brazylię w czwartym występie podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym, rozgrywanych w Tokio. Wygrana ta zapewniła podopiecznym trenera Tomasza Krzeszewskiego awans do 1/8 finału turnieju.