Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
22.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: znów zagrają silni Japończycy Kilkunastoosobowa reprezentacja Japonii wystąpi w turnieju ITTF World Tour kadetów i juniorów w Cetniewie (28 maja - 1 czerwca). Można się spodziewać, że najlepsi z nich już niebawem walczyć będą w seniorach.

21.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Patryk Zatówka celuje w półfinał 17-letni Patryk Zatówka (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) należeć będzie do faworytów turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. W dniach 28 maja - 1 czerwca nad polskim morzem rywalizować będą najlepsi kadeci i juniorzy z Europy i całego świata.

21.05.2014
Ekstraklasa Kobiet: KTS Zamek-SPAR o krok od 23. tytułu Tenisistki stołowe KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg pokonały 3:0 na wyjeździe ekipę GLKS Wanzl Scania Nadarzyn w 1. meczu finałowym fazy play-off Ekstraklasy Kobiet i są bliskie wywalczenia 23. w historii tytułu mistrzyń Polski w tenisie stołowym.

21.05.2014
Ekstraklasa Kobiet: Nadarzyn przerwie dominację Tarnobrzega? W środę o godz. 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Nadarzynie odbędzie się 1. mecz finałowy fazy play-off tegorocznych rozgrywek Ekstraklasy Kobiet w tenisie stołowym. Naprzeciw siebie staną: miejscowa ekipa GLKS Wanzl Scania oraz broniące tytułu mistrzyń Polski, zawodniczki KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg.

21.05.2014
Rozpoczyna się ITTF World Tour Croatia Open 2014 w Zagrzebiu Trzyosobowa grupa reprezentantów Polski wystartuje w kolejnej imprezie cyklu ITTF World Tour, turnieju Zagreb Open, rozgrywanym w Zagrzebiu. Zmagania prowadzone w stolicy Chorwacji potrwają od środy do soboty.

20.05.2014
Superliga: Grudziądz lepszy od Jarosławia, Wang uległ Zatówce Tenisiści stołowi ASTS Olimpia-Unia Grudziądz nadspodziewanie łatwo, bo w stosunku 3:1, pokonali PKS Kolping Frac Jarosław w 1. meczu półfinałowym fazy play-off tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Wydarzeniem wieczoru było indywidualne zwycięstwo Patryka Zatówki nad Wang Zeng Yi.

20.05.2014
Li Qian wraca do treningów po urodzeniu syna W niedzielę minęły dwa miesiące odkąd Li Qian, czołowa reprezentantka Polski w tenisie stołowym, została mamą. W tym samym czasie jej klub, KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg rozgrywa najważniejsze, bo decydujące o mistrzostwie Polski, mecze ligowe. Polkę ominął też wyjazd na Drużynowe Mistrzostwa Świata w Tokio.

20.05.2014
Superliga: Grudziądz podejmie Jarosław w 1. meczu półfinału play-off Tenisiści stołowi drużyn ASTS Olimpia-Unia Grudziądz i PKS Kolping Frac Jarosław we wtorkowy wieczór rozegrają 1. mecz drugiej pary półfinałowej fazy play-off tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie transmitowane przez kanał SuperligaTV.

19.05.2014
Superliga: Bogoria jedną nogą w finale fazy play-off Tenisiści stołowi Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki znacząco przybliżyli się do awansu do finału fazy play-off tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn, pokonując w 1. meczu półfinałowym na wyjeździe zespół Carbo-Koks TTS Polonia Bytom.

19.05.2014
Leszek Kucharski zaprasza na obozy do Gdańska - przez całe wakacje Pingpongowa Akademia Leszka Kucharskiego już po raz kolejny przygotowała ofertę wakacyjnych obozów tenisa stołowego. Każdego roku zgrupowania organizowane w różnych miejscach Polski - tym razem uczestników obozów gościć będzie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

19.05.2014
Superliga: mecz Polonii z Bogorią rozpocznie fazę play-off Poniedziałkowe spotkanie Carbo-Koks TTS Polonia Bytom - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zainauguruje fazę play-off tegorocznych rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Rywalizacja toczyć się będzie do dwóch zwycięstw.

18.05.2014
Podsumowanie 10. Grand Prix Polski Weteranów w Iławie Dobiegło końca rozgrywane w weekend w Iławie, 10. Grand Prix Polski Weteranów. W turnieju wystartowało łącznie 160 uczestników, którzy w sobotę i niedzielę rywalizowali z podziałem na osiem kategorii.

18.05.2014
Znamy zwycięzców Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików w Radomiu! Anna Węgrzyn i Samuel Kulczycki w turniejach gry pojedynczej, a także Anna Węgrzyn i Katarzyna Węgrzyn oraz Samuel Kulczycki i Jan Zandecki w turniejach gry podwójnej - oto nowi Indywidualni Mistrzowie Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Zespoły UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie w kategorii dziewcząt oraz SCKiS Hals Warszawa w kategorii chłopców obroniły tytuły Drużynowi Mistrzów Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Rywalizacja o tytuły mistrzowskie toczyła się od środy do niedzieli w Hali Sportowej Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu.

17.05.2014
Ekstraklasa Kobiet: Nadarzyn i Tarnobrzeg powalczą o złote medale Tenisistki stołowe GLKS Wanzl Scania Nadarzyn oraz KTS Zamek-SPAR Tarnobrzeg zmierzą się w finale fazy play-off rozgrywek Ekstraklasy Kobiet. Dokładnie taką samą obsadę miał ubiegłoroczny finał - wtedy lepszymi okazały się podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka.

17.05.2014
MŚ Weteranów: Piotrowski i Truszczyński wicemistrzami świata! Krzysztof Piotrowski, występując w parze z Andrzejem Truszczyńskim, reprezentującym barwy Niemiec, sięgnął po srebrny medal turnieju gry podwójnej Mistrzostw Świata Weteranów, rozgrywanych w nowozelandzkim Auckland. Torunianin był jedynym reprezentantem Polski na tych zawodach.