Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
13.04.2014
82. IMP Seniorów: Daniel Górak mistrzem Polski! Daniel Górak obronił tytuł sprzed roku. Pokonał w finale mistrzostw Polski w Raszkowie Bartosza Sucha 4:1.

13.04.2014
82. IMP Seniorów: Katarzyna Grzybowska mistrzynią Polski! Katarzyna Grzybowska pokonała w finale mistrzostw Polski broniącą tytułu Antoninę Szymańską 4:0. To pierwsze złoto w grze pojedynczej w karierze Grzybowskiej.

13.04.2014
82. IMP Seniorów: Szymańska i Such do Portugalii? Tradycją Mistrzostw Polski jest nagradzanie złotych medalistów w singlu, a czasem też wicemistrzów, powołaniem do reprezentacji na najbliższą imprezę rangi MŚ lub ME. Antonina Szymańska i Bartosz Such mają szansę na wyjazd do Portugalii.

13.04.2014
82. IMP Seniorów: Złoto w męskim deblu dla Dyjasa i Kulpy Jakub Dyjas i Konrad Kulpa wygrali w finale mistrzostw Polski z Jackiem Nowokuńskim i Jakubem Perkiem 3:1.

13.04.2014
82. IMP Seniorów: Grzybowska i Partyka wygrały debla Po zaledwie kilkunastominutowym widowisku Katarzyna Grzybowska i Natalia Partyka pokonały w finale debla Dong Rui Fang i Klaudię Kusińską 3:0.

13.04.2014
82. IMP Seniorów: Złoto w mikście dla Perka i Sikorskiej Jakub Perek i Magdalena Sikorska pokonali 3:1 w finale gry mieszanej MP w Raszkowie Konrada Kulpę i Klaudię Kusińską.

12.04.2014
82. IMP Seniorów: medalowa seria Katarzyny Grzybowskiej Katarzyna Grzybowska kontynuuje niezwykłą serię. Turniej w Raszkowie to już jej siódme kolejne mistrzostwa Polski, w których stanie na podium.

12.04.2014
82. IMP Seniorów: Bartosz Such - Wreszcie jestem pewny siebie! Bartosz Such zdobędzie pierwszy medal MP w singlu od 2011 roku, kiedy został mistrzem Polski. W półfinale pokonał Pawła Fertikowskiego 4:0, a w prawie całym turnieju – z wyjątkiem meczu z Patrykiem Jendrzejewskim – nie przegrał żadnego seta!

12.04.2014
82. IMP Seniorów: Tomicki poza pudłem Po raz pierwszy od 5 lat Jarosław Tomicki nie zdobędzie medalu Mistrzostw Polski. W Raszkowie odpadł w ćwierćfinale miksta i debla oraz 1/8 finału singla.

12.04.2014
82. IMP Seniorów: Grzybowska wyeliminowała Partykę! Natalia Partyka przegrała 3:4 ze swoją koleżanką i partnerką treningową Katarzyną Grzybowską w ćwierćfinale MP w Raszkowie i nie awansowała do strefy medalowej. Grzybowska w półfinale zmierzy się z Darią Łuczakowską.

12.04.2014
82. IMP Seniorów: Górak koncentruje się na singlu W znakomitym stylu Daniel Górak awansował do półfinału IMP w Raszkowie. W 1/4 finału pokonał 4-0 kolegę klubowego z Dartomu Bogorii Grodzisk Maz. Roberta Florasa.

12.04.2014
82. IMP Seniorów: Grzybowska w 3 półfinałach Katarzyna Grzybowska zagra w półfinałach singla, debla i miksta IMP w Raszkowie. Czy zdobędzie 3 złote medale? To udawało się w przeszłości np. Lucjanowi Błaszczykowi.

12.04.2014
82. IMP Seniorów: deblistki bez straty seta 2-krotne Mistrzynie Polski Katarzyna Grzybowska i Natalia Partyka, a także Dong Rui Fang i Klaudia Kusińska bez straty seta awansowały do półfinałów IMP w grze podwójnej w Raszkowie.

12.04.2014
82. IMP Seniorów: weteran Adamiak na podium 43-letni Grzegorz Adamiak zapewnił sobie medal w deblu, grając z Marcinem Czerniawskim. Marzy mu się finał IMP w Raszkowie przeciwko Jakubowi Dyjasowi i Konradowi Kulpie.

12.04.2014
82. IMP Seniorów: Rzeszowscy bliźniacy grają o pierwszy finał Paweł i Piotr Chmielowie liczą na pierwszy finał debla w ich karierze. W półfinale IMP w Raszkowie zagrają z Jakubem Dyjasem i Konradem Kulpą.