Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
02.06.2014
Superliga: we wtorek w Grudziądzu 1. mecz finału play-off Po raz trzeci w ciągu ostatnich czterech sezonów te same drużyny spotykają się w finale play-off Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. We wtorek o godz. 18.00 w Grudziądzu rozegrany zostanie pierwszy mecz o drużynowe mistrzostwo Polski, w którym obrońca tytułu, ASTS Olimpia-Unia zmierzy się z ekipą Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

01.06.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Rumunia najbardziej złota Reprezentacja Rumunii zdecydowanie wygrała klasyfikację medalową rozgrywanego w Cetniewie World Touru juniorów i kadetów. Polska z dwoma brązowymi medalami zajęła 10. miejsce na 15 ekip, które stawały na podium.

01.06.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Polska kończy z dwoma medalami Brązowe medale Patryka Zatówki w singlu oraz Jakuba Folwarskiego z Markiem Badowskim w deblu juniorów to zdobycz reprezentacji Polski w World Tourze juniorów i kadetów w Cetniewie.

01.06.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: trener Xu Kai - zagrali fatalnie - Od roku nie widziałem tak fatalnego występu - mówił trener kadetów Xu Kai po ćwierćfinałowej porażce Aleksandra Wereckiego i Kamila Nalepy w deblu w turnieju ITTF World Tour w Cetniewie.

01.06.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: transmisja internetowa "na żywo" Od godziny 9:00 trwa bezpośrednia transmisja internetowa z walki o medale ITTF World Tour w Cetniewie w grach indywidualnych i podwójnych w kategorii kadetów. Przekaz realizowany jest za pośrednictwem Unikatowi.pl.

01.06.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Nalepa rozczarowany brakiem medalu - Liczyłem, że zdobędę przynajmniej jeden medal, ale się nie udało - powiedział Kamil Nalepa po turnieju kadetów ITTF World Tour w Cetniewie.

01.06.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: odpadły siostry Węgrzyn Siostry Anna i Katarzyna Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) odpadły w 1/8 finału debla kadetek turnieju ITTF World Tour w Cetniewie.

01.06.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Polskie deble kadetów odpadły w ćwierćfinale W deblu kadetek Agata Zakrzewska i Julia Ślązak przegrały w ćwierćfinale z rozstawionymi z numerem 1 Rumunkami Adiną Diaconu i Andreą Dragoman 0:3. Polki stawiły jednak faworytkom silny opór.

01.06.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Werecki odpadł, Ślązak w ćwierćfinale Aleksander Werecki przegrał z Yu Kayamą 1:3 w 1/8 finału singla. To był ostatni spośród reprezentantów Polski w turnieju gry pojedynczej kadetów. Polak grał słabiej od Japończyka, ale dzięki szczęściu mógł sprawić niespodziankę.

01.06.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Zakrzewska i Ślązak zagrają z faworytkami Agata Zakrzewska i Julia Ślązak mają szansę wywalczyć medal w deblu, ale muszą pokonać rozstawione z numerem 1 Rumunki Adinę Diaconu i Andreę Dragoman.

01.06.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Werecki i Nalepa zagrają o medal Aleksander Werecki w parze z Kamilem Nalepą pokonali w 1/8 finału debla kadetów włosko-szkocką parę Antonino Amato/Christopher Wheeler 3:2.

01.06.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Ślązak i Werecki w 1/8 finału Najwyżej rozstawieni polscy kadeci - Julia Ślązak (MKS Jedynka Łódź) i Aleksander Werecki (UKS Return Piaseczno) - są już w najlepszej "16" turnieju ITTF World Tour w Cetniewie.

31.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: trzy wygrane Ślązak i Wereckiego Julia Ślązak i Aleksander Werecki odnieśli po 3 zwycięstwa w kwalifikacjach i awansowali do turnieju głównego kadetów ITTF World Tour w Cetniewie.

31.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: zostało siedem medalowych szans Na niedzielę zaplanowano rozgrywki kadetów – 1/16 singla dziewcząt i chłopców, oraz 1/8 finału debla również w obu kategoriach. Polska ma jeszcze siedem teoretycznych szans na medal.

31.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Natalia Bajor - pechowa porażka Oli Falarz - Gdyby nie pechowa porażka Oli Falarz z Dianą Lupu, mogłyśmy pokusić się o niespodziankę - mówi Natalia Bajor po porażce z Rumunią 1:3 w ćwierćfinale turnieju drużynowego ITTF World Tour w Cetniewie.