Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
29.11.2013
Skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów 2013 w Rabacie Natalia Bajor, Sandra Wabik, Michał Bańkosz, Jakub Dyjas, Adrian Więcek i Patryk Zatówka - oto skład reprezentacji Polski na nadchodzące Mistrzostwa Świata Juniorów w tenisie stołowym. Turniej, zaplanowany na dni 1 - 8 grudnia, rozegrany zostanie w marokańskim Rabacie.

29.11.2013
Rozpoczyna się 2. Grand Prix Polski Kadetów w Brzegu Dolnym Agata Zakrzewska (SCKiS Hals Warszawa) i Aleksander Werecki (UKS Return Piaseczno) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 2. Grand Prix Polski Kadetów. Turniej rozegrany zostanie w kompleksie hotelowo-sportowym "Rokita" w Brzegu Dolnym.

27.11.2013
Rozpoczyna się Swedish Open 2013 w Sztokholmie W Sztokholmie rozpoczęły się kwalifikacje do ostatniego w tym roku turnieju rangi ITTF World Tour, Swedish Open. Jako jedyny reprezentant Polski wystartuje w nim Jakub Kosowski.

27.11.2013
Superliga: szlagier w Grodzisku zakończy 6. kolejkę Dobiega końca 6. kolejka rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi. W ostatnim pojedynku tej rundy w Grodzisku Mazowieckim miejscowa Dartom Bogoria podejmie SPAR Extramarket.pl AZS Politechnikę Rzeszów.

27.11.2013
Relacja wideo z 2. Grand Prix Polski Młodzików w Warszawie Zapraszamy do obejrzenia materiałów wideo z ostatniego dnia rozgrywanego w miniony weekend w Warszawie, 2. Grand Prix Polski Młodzików. Trwającą łącznie ponad 100 minut relację, zawierającą najciekawsze pojedynki oraz dekorację laureatów, zarejestrowały kamery Telewizji Internetowej ETV.

26.11.2013
Superliga: Palmiarnia wygrała za trzy punkty w Ostródzie Palmaria Zielona Góra odniosła drugie zwycięstwo w sezonie, w meczu 6. kolejki Wschodzący Białystok Superligi pokonując na wyjeździe 3:0 Condohotels Morliny Ostróda. Goście dzięki temu opuścili ostatnią pozycję w tabeli.

26.11.2013
Superliga: Polonia odblokowała się w Lęborku, komplet Kosowskiego Aż 82 dni czekali kibice Carbo-Koks TTS Polonii Bytom na pierwsze zwycięstwo za trzy punkty we Wschodzący Białystok Superlidze. W spotkaniu 6. kolejki drużyna ze Śląska, głównie dzięki dwóm wygranym Jakuba Kosowskiego, pokonała w Lęborku 3:1 Poltarex Pogoń.

25.11.2013
Ekstraklasa Kobiet: Tarnobrzeg lepszy od Nadarzyna w meczu na szczycie W weekend rozegrana została 7. kolejka rozgrywek Ekstraklasy Kobiet. Do najciekawszego pojedynku doszło w Tarnobrzegu, gdzie spotkały się dwie niepokonane dotąd ekipy: miejscowy Zamek-SPAR oraz dotychczasowy lider, GLKS Wanzl Nadarzyn.

24.11.2013
Anna Węgrzyn i Samuel Kulczycki najlepsi w II GP Polski Młodzików Zwycięstwem Anny Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Samuela Kulczyckiego (GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski) zakończyło się rozgrywane w Warszawie, II Grand Prix Polski Młodzików. W finałach laureaci pokonali odpowiednio: Katarzynę Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) oraz Jana Zandeckiego (Klub Olimpijczyka Mysłowice).

24.11.2013
Transmisja on-line z ostatniego dnia II GP Polski Młodzików! Trwa II Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym - na niedzielę zaplanowane zostały gry od ćwierćfinałów turnieju głównego oraz dokończenie turnieju pocieszenia. Od godziny 11:30 zmagania z hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 115 w Warszawie śledzić będzie można za pomocą transmisji internetowej.

23.11.2013
Rozpoczęły się Indywidualne MP Niepełnosprawnych w Bielsku-Białej W hali widowiskowo-sportowej BBOSiR w Bielsku-Białej rozpoczęły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. To impreza, która wraca po dwóch latach do kalendarza wydarzeń sportowych.

22.11.2013
Kucharski: Superliga coraz mocniejsza Dobiegła końca 5. kolejka rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi. Krótkiej analizy dotychczasowej części sezonu dokonał wielokrotny mistrz Polski w tenisie stołowym, a obecnie trener, Leszek Kucharski.

21.11.2013
Startuje II Grand Prix Polski Młodzików Anna Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Samuel Kulczycki (GKS Gorzovia Gorzów Wlkp.) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, II Grand Prix Polski Młodzików. Turniej rozegrany zostanie w hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 115 w Warszawie.

20.11.2013
Superliga: dokończenie 5. kolejki w Bytomiu W środę dokończona zostanie 5. kolejka spotkań Wschodzący Białystok Superligi mężczyzn. W Bytomiu miejscowa Carbo-Koks Polonia podejmie jedyną niepokonaną drużynę obecnego sezonu, Kolping Frac Jarosław.

20.11.2013
Superliga: Kolping nadal niepokonany, niesamowity Szczetinin Kolping Frac Jarosław odniósł piątą wygraną w bieżącym sezonie Wschodzący Białystok Superligi. Podopieczni trenera Kamila Dziukiewicza w zamykającym 5. kolejkę spotkaniu, po blisko trzech godzinach gry, pokonali w Bytomiu tamtejszą Carbo-Koks Polonię 3:1.