Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
31.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Polacy bez medalu Nie udało się polskim juniorom awansować do strefy medalowej turnieju drużynowego ITTF World Tour w Cetniewie. W ćwierćfinale przegrali z Węgrami 1:3.

31.05.2014
Marcin Kusiński: Natalii Bajor trzeba pomóc Jest pan zadowolony z fazy grupowej w wykonaniu juniorek?

31.05.2014
Xu Kai: Kadetom pozostał już tylko turniej indywidualny Pierwszy zespół stracił szansę na awans już w pierwszym meczu z Japonią B, który przegraliśmy 2:3. Pozostałe składy przegrywały wyraźnie, ale mam nadzieję, że doświadczenia z tego turnieju na coś im się przydadzą.

30.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Folwarski - chcieliśmy Portugalię Polscy juniorzy z drużyny "A" chcą zrewanżować się Węgrom za niedawną porażkę w Hodoninie. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 9:00 w ćwierćfinale ITTF World Tour w Cetniewie.

30.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Polki o półfinał z Rumunią Rumuńskie juniorki będą rywalkami Polski "A" w sobotnim ćwierćfinale turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. Zwycięzca tego meczu w półfinale spotka się z Rosją "A".

30.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: juniorzy z Białorusią i Węgrami Drużyna juniorów Polska "A" zagra z Węgrami, a Polska "B" z Białorusią w ćwierćfinałach turnieju ITTF World Tour w Cetniewie.

30.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: wygrane kadetów na osłodę Wszystkie trzy polskie zespoły kadetów wygrały mecze w ostatniej kolejce turnieju drużynowego, ale żaden nie awansował do ćwierćfinału zawodów ITTF World Tour w Cetniewie.

30.05.2014
Ziemowit Bańkosz: w Polsce pracuje się za mało Żaden z trzech zespołów kadetek nie awansował do sobotniego turnieju głównego. To zaskoczenie?

30.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: kadetki bez awansu Drużynie kadetek Polska "A" nie udało się awansować do ćwierćfinału turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. W decydującym meczu przegrały z Rosją "A" 0:3.

30.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: kadeci ze zmiennym szczęściem Pierwszy zespół polskich kadetek, w składzie Julia Ślązak/Agata Zakrzewska, odniósł już dwa zwycięstwa w turnieju drużynowym ITTF World Tour w Cetniewie. Obecnie trwa mecz z Rosją.

30.05.2014
Piotr Szafranek: Liczę na półfinał juniorów Zakończyła się faza eliminacyjna turnieju drużynowego juniorów. Nasze trzy zespoły wygrały w sumie pięć z sześciu meczów, więc ocena pewnie będzie pozytywna?

30.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: Polacy bez straty seta Adam Dosz, Jakub Folwarski i Patryk Zatówka nie stracili ani jednego seta w pierwszym meczu fazy grupowej z Litwą (3:0) w turnieju drużynowym juniorów ITTF World Tour w Cetniewie.

30.05.2014
Szafranek: dwa medale cieszą, ale przed juniorami jeszcze ogrom pracy - Przed turniejem ITTF World Tour Junior Circuit w Cetniewie liczyłem na medal Patryka Zatówki i to się spełniło. Jednak awans do półfinału debla Jakub Folwarski, Marek Badowski stanowi dużą i bardzo przyjemną niespodziankę - mówi trener kadry juniorów Piotr Szafranek.

29.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: niespodzianka polskiego debla O ile Patryk Zatówka wymieniany był w gronie kandydatów do medalu w singlu, o tyle niespodzianką jest 3. miejsce Marka Badowskiego i Jakuba Folwarskiego w deblu w juniorskim ITTF World Tour w Cetniewie.

29.05.2014
ITTF World Tour w Cetniewie: mały niedosyt Natalii Bajor Do ćwierćfinałów singla i debla dotarła Natalia Bajor w juniorskim turnieju ITTF World Tour w Cetniewie. To bardzo dobre wyniki, choć pozostał mały niedosyt.