Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
11.03.2014
Superliga: pierwsza wygrana Politechniki nad Bogorią w Rzeszowie Tenisiści stołowi SPAR Extramarket.pl AZS Politechniki Rzeszów wywalczyli komplet punktów w pojedynku 15. kolejki Wschodzący Białystok Superligi, pokonując 3:1 Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki. To pierwsze w ośmioletniej historii bezpośrednich pojedynków zwycięstwo rzeszowian nad grodziszczaninami w sezonie zasadniczym najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

11.03.2014
Zapowiedź Turnieju Finałowego Drużynowego Pucharu Polski Kobiet w Krakowie KS Galaxy Białystok, MRKS Gdańsk, KS Bronowianka Kraków i MKSTS Polkowice - oto obsada Turnieju Finałowego Drużynowego Pucharu Polski Kobiet w tenisie stołowym, który w środę, 12 marca br. zostanie rozegrany w Krakowie. Z hali Centrum Sportu "Bronowianka" prowadzona będzie bezpośrednia transmisja internetowa.

11.03.2014
Plan przygotowań Kadry Narodowej Seniorów do DMŚ w Tokio Udział w turnieju ITTF World Tour German Open w Magdeburgu, a następnie zgrupowania w Saarbruecken i Hongkongu - tak wyglądać będą zagraniczne przygotowania Kadry Narodowej Seniorów do tegorocznych Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym. Impreza rozegrana zostanie w dniach 28 kwietnia - 5 maja br. w Tokio.

11.03.2014
Superliga: Politechnika chce przerwać złą passę w meczu z Bogorią Tenisiści stołowi SPAR Extramarket.pl AZS Politechniki Rzeszów i Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki staną naprzeciw siebie we wtorkowym pojedynku 15. kolejki Wschodzący Białystok Superligi. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi kanał SuperligaTV.

10.03.2014
Superliga: Konecny zapewnił Polonii wygraną nad Pogonią Tenisiści stołowi Carbo-Koks TTS Polonia Bytom pokonali 3:1 Poltarex Pogoń Lębork w pojedynku otwierającym 15. kolejkę Wschodzący Białystok Superligi. Każdy z czterech pojedynków w Hali "Na Skarpie" kończył się dopiero po pięciu setach, a dwa zwycięstwa w ekipie gospodarzy zanotował Czech Tomas Konecny.

10.03.2014
W sobotę losowanie grup Drużynowych Mistrzostw Świata w Tokio W sobotę, 15 marca br. w Tokio odbędzie się losowanie grup tegorocznych Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym. Udział w imprezie zadeklarowało łącznie 221 drużyn damskich i męskich, reprezentujących rekordową liczbę 125 krajów.

09.03.2014
Znamy zwycięzców 26. Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Ostródzie! Klaudia Kusińska i Michał Korycki w turniejach gry pojedynczej, Klaudia Kusińska i Sandra Wabik oraz Michał Bańkosz i Marcin Sankowski w turniejach gry podwójnej, a także Sandra Wabik i Michał Bańkosz w turnieju gry mieszanej - oto nowi Młodzieżowi Mistrzowie Polski w tenisie stołowym. Rywalizacja o tytuły mistrzowskie toczyła się od piątku do niedzieli w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie.

09.03.2014
Transmisja internetowa z finałów 26. Młodzieżowych Mistrzostw Polski Od godziny 10:00 trwa bezpośrednia transmisja internetowa z meczów finałowych 26. Młodzieżowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Przekaz realizowany jest za pośrednictwem kanału SuperligaTV.

08.03.2014
French Cadet Open: Polacy w komplecie w turnieju głównym gry pojedynczej Julia Ślązak, Agata Zakrzewska, Kamil Nalepa i Aleksander Werecki udanie zaprezentowali się w kwalifikacjach i w komplecie awansowali do turnieju głównego gry pojedynczej ITTF Premium Junior Circuit French Cadet Open, rozgrywanego w Metz.

08.03.2014
French Cadet Open: Polacy ze srebrnymi medalami w turnieju gry drużynowej Reprezentacja Polski kadetów (w składzie: Aleksander Werecki, Kamil Nalepa) wywalczyła srebrne medale turnieju gry drużynowej ITTF Premium Junior Circuit French Cadet Open, rozgrywanego w Metz. Na etapie ćwierćfinałów udział w zmaganiach zakończył polski zespół kadetek (Agata Zakrzewska, Julia Ślązak).

08.03.2014
26. MMP: znamy finalistów turniejów gry pojedynczej, podwójnej i mieszanej Klaudia Kusińska zagra z Sandrą Wabik, a Antoni Witkowski zmierzy się z Michałem Koryckim w finałach turnieju gry pojedynczej 26. Młodzieżowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym, rozgrywanych w Ostródzie. Znana jest już także obsada finałów w turniejach gry podwójnej i mieszanej. Walka o złote medale rozpocznie się w niedzielę o godzinie 10:00 - bezpośrednią transmisję internetową przeprowadzi kanał SuperligaTV.

07.03.2014
26. MMP: Maruszak pokonał Dyjasa, Cyrnek lepszy od Nadolskiego Rozstawiony z numerem 1, Jakub Dyjas zakończył na 2. rundzie udział w turnieju głównym gry pojedynczej 26. Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Reprezentanta KST Energa-Manekin Toruń pokonał jego klubowy kolega, Piotr Maruszak. Z turniejem głównym pożegnał się także rozstawiony z "trójką", Łukasz Nadolski (KS Gwiazda Bydgoszcz), który uległ Piotrowi Cyrnkowi (KS Pegaz Łańcut).

07.03.2014
French Cadet Open: komplet zwycięstw polskich drużyn Z kompletem zwycięstw reprezentanci Polski zakończyli pierwszy dzień turnieju gry drużynowej ITTF Premium Junior Circuit French Cadet Open, rozgrywanego w Metz. W sobotę Polaków czeka walka o awans do strefy medalowej.

07.03.2014
Podsumowanie zgrupowania Kadry Narodowej Niepełnosprawnych w Wiśle Dobiegła końca konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, która odbywała się w dniach 1 - 7 marca br. w Wiśle. W zgrupowaniu wzięło udział szesnaścioro reprezentantów Polski.

06.03.2014
Rozpoczynają się 26. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Ostródzie Klaudia Kusińska (GLKS Nadarzyn) i Jakub Dyjas (KST Energa-Manekin Toruń) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanymi na najbliższy weekend, 26. Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski w tenisie stołowym. Areną zmagań będzie Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie.