Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
06.12.2018
MŚJ w Bendigo: Czas na turniej singlowy! Biało-czerwoni rozpoczynają turniej singlowy podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Bendigo za nimi pierwsze gry!

05.12.2018
Andrzej Kraśnicki w Radzie Wykonawczej ANOC W Tokio zakończyło się XXIII Zgromadzenie Generalne Światowego Stowarzyszenia Narodowych Komitetów Olimpijskich (ANOC), w którym udział wzięła delegacja PKOl w składzie: Andrzej Kraśnicki – Prezes, Adam Krzesiński – Sekretarz Generalny, Iwona Łotysz – Dyrektor ds. Współpracy Międzynarodowej.

05.12.2018
Konferencja ,,Wspieranie sportu z funduszy europejskich” Na PGE Narodowym zakończyła się dwudniowa konferencja pt. ,,Wspieranie sportu z funduszy europejskich”, organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundację Rozwoju Systemu Edukacji - Narodową Agencję programu Erasmus+. W uroczystym otwarciu wydarzenia uczestniczył Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka.

04.12.2018
DME 2019: Ogrywamy Turków i awansujemy z 1. miejsca w grupie! Po świetnym spotkaniu biało-czerwoni pokonali w Grodzisku Mazowieckim Turcję 3:0 i awansowali do Drużynowych Mistrzostw Europy 2019 z 1. miejsca w grupie! Po punkcie zdobyli: Jakub Dyjas, Wang Zeng Yi oraz Marek Badowski.

04.12.2018
Kulczycki: Czuję się na siłach zdobyć medal w singlu W tenisie stołowym, zdominowanym przez Azjatów, Polacy nigdy nie odegrali znaczącej roli w mistrzostwach świata juniorów. Furorę podczas zawodów tej rangi w Australii robi Samuel Kulczycki. "Czuję się na siłach zdobyć medal w singlu" - stwierdził 16-letni zawodnik.

04.12.2018
Decydujące starcie na linii Polska - Turcja! Już w najbliższy wtorek, 4 grudnia 2018 roku, o godzinie 18.00, w hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim, reprezentacji Polski w tenisie stołowym podejmie drużynę Turcji. Wejście na mecz będzie darmowe.

04.12.2018
MŚJ w Bendigo: Polacy zajmują 11. miejsce w "drużynówce" Polacy w ostatnim spotkaniu turnieju drużynowego Mistrzostw Świata Juniorów pokonali Niemców 3:1. Ostatecznie biało-czerwoni zajęli 11. miejsce w czempionacie.

04.12.2018
MŚJ w Bendigo: Polska - Singapur 2:3 Samuel Kulczycki wygrał wszystkie swoje mecze, ale to nie wystarczyło do pokonania Singapuru w turnieju drużynowym Mistrzostw Świata Juniorów w Bendigo. Biało-czerwoni zagrają jeszcze dziś o 11. miejsce z Niemcami.

03.12.2018
Badowski: Wygrana w Stambule nie była niespodzianką „Wygrana w Stambule nie była niespodzianką, stać nas także na drugie zwycięstwo” – powiedział Marek Badowski przed rewanżowym meczem z Turcją w eliminacjach drużynowych mistrzostw Europy.

03.12.2018
Ranking ITTF: Listopad Li Qian tradycyjnie najwyżej w rankingu ITTF wśród Polek. Pingpongistka Enea Siarki Tarnobrzeg jest na 32. miejscu. Wśród seniorów najlepszym Polakiem Jakub Dyjas.

03.12.2018
Niepełnosprawni: Za nami Drużynowe Mistrzostwa Polski w Wiśle Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium Drużynowych Mistrzostw Polski stanęli pingpongiści Startu Zielona Góra. Żadnemu innemu klubowi ta sztuka się nie udała.

03.12.2018
Akredytacje na II Igrzyska Europejskie Polski Komitet Olimpijski informuje, że rozpoczęła się procedura akredytacyjna dla dziennikarzy i fotoreporterów zainteresowanych obsługą 2. Igrzysk Europejskich, które w dniach 21-30 czerwca 2019 r. odbędą się w stolicy Białorusi – Mińsku.

03.12.2018
Posiedzenie Społecznej Rady Sportu W Centralnym Ośrodku Sportu w Spale pod przewodnictwem ministra Witolda Bańki odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Społecznej Rady Sportu. Oprócz członków Rady w spotkaniu wzięli udział: Podsekretarz Stanu MSiT Jan Widera, Dyrektor Generalny MSiT Dariusz Rogowski, dyrektorzy departamentów MSiT oraz dyrektor Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego dr Urszula Włodarczyk, dr Piotr Żmijewski (IS-PIB), Radosław Sarnecki (IS-PIB), Grzegorz Botwina (IS-PIB), Tomasz Zahorski (Legia Warszawa S.A.), prezes Grupy LUX MED Anna Rulkiewicz, prezes PGE Narodowego Alicja Omięcka, prof. Rajmund Tomik (AWF Katowice), dyrektor Polskiej Agencji Antydopingowej Michał Rynkowski.

03.12.2018
MŚJ w Bendigo: Porażka z Rumunią i zwycięstwo z Argentyną. Gramy o 9. miejsce Polacy przegrali mecz o wyjście z grupy z Rumunią 0:3. Biało-czerwonym pozostała walka o 9. miejsce w turnieju drużynowym mistrzostw świata juniorów. Na początek odprawili Argentynę 3:2.

02.12.2018
Poznaliśmy zwycięzców Drużynowego Turnieju Uczniowskiego W Łaziskach Górnych rozstrzygnięto Drużynowy Turniej Uczniowski. Do rywalizacji przystąpili młodzicy oraz żacy.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>