Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
02.10.2018
Polki zmierzą się ze Słowenkami w Eliminacjach Drużynowych Mistrzostw Europy! Już dzisiaj Polki zagrają mecz rewanżowy ze Słowenkami w Eliminacjach DME.

01.10.2018
Bundesliga: Dyjas punktuje, a jego TTF Liebherr Ochsenhausen zwycięża TTF Liebherr Ochsenhausen Jakuba Dyjasa pokonało w 5. kolejce Bundesligi TTC Schwalbe Bergneustadt 3:1. Polak w trzecim pojedynku wygrał z Vladimirem Sidorenko 3:1.

01.10.2018
Dodatek "Polski Tenis Stołowy 2018/19" w Przeglądzie Sportowym Już jutro w Przeglądzie Sportowym wyjątkowy dodatek dla kibiców tenisa stołowego w Polsce!

30.09.2018
1. GPP Juniorów w Zielonej Górze: Kulczycki i Węgrzyn triumfują! Triumfem Samuela Kulczyckiego (Olimpia-Unia Grudziądz) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Juniorów. Wśród dziewcząt zwyciężyła Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław).

30.09.2018
Puchar Świata: Trzecie zwycięstwo Chinki Ding Ning Mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro i wicemistrzyni z Londynu Chinka Ding Ning po raz trzeci zwyciężyła w Pucharze Świata. W niedzielnym finale w chińskim Chengdu wygrała z rodaczką, ubiegłoroczną triumfatorką Zhu Yuling 4:0.

30.09.2018
Słowenki w składzie z Galic przeciwko Polsce Zajmująca 88. miejsce na świecie Alex Galic oraz Katarina Strazar (396.) i Ana Tofant (463.) znalazły się w składzie Słowenii na mecz z Polkami w eliminacjach drużynowych mistrzostw Europy. Spotkanie odbędzie się 2 października, o godz. 18:00 w Murskiej Sobocie.

29.09.2018
Puchar Świata: W półfinałach same Azjatki Broniąca tytułu Chinka Zhu Yuling zagra z Tajwanką Cheng I-Ching, zaś Japonka Kasumi Ishikawa z Chinką Ding Ning w półfinałach Pucharu Świata w Chengdu. Jedyną Europejką w "ósemce" była Austriaczka Sofia Polcanova.

29.09.2018
Czas na 1. Grand Prix Polski Juniorów! W Zielonej Górze trwa 1. Grand Prix Polski Juniorów. Wśród faworytów do triumfu Samuel Kulczycki, Jan Zandecki oraz Maciej Kubik.

28.09.2018
Czeska Ostrava ponownie gospodarzem Mistrzostw Europy Juniorów i Kadetów Po raz kolejny, po 6 latach, Ostrava zorganizuje Mistrzostwa Europy. Impreza rozpocznie się w niedzielę 7 lipca, a zakończy się we wtorek 16 lipca 2019 roku.

28.09.2018
Dawni mistrzowie zachęcają, by się ruszać „Seniorze, trzymaj formę!” – namawiają polscy medaliści olimpijscy, mistrzowie świata i Europy sprzed lat. Ukazała się czwarta część publikacji, w której dawni bohaterowie aren sportowych opowiadają, jaką rolę obecnie pełni ruch w ich życiu i motywują do aktywności swoich rówieśników. Książkę, współfinansowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, opublikował Instytut Łukasiewicza.

27.09.2018
DME: Polki w Słowenii bez Li Qian Bez mistrzyni Europy Li Qian zagrają polskie tenisistki stołowe we wtorek w wyjazdowym meczu ze Słowenią w eliminacjach drużynowych mistrzostw Europy. W składzie jest zaś brązowa medalistka imprezy w Alicante Katarzyna Grzybowska-Franc.

26.09.2018
Liga Mistrzów: Dekorglass i Dartom Bogoria ze zwycięstwami Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo oraz Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki wygrali po 3:0 swoje mecze pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dekorglass pokonał austriacki SPG Walter Wels, a Dartom Bogoria - duński Roskilde Bordtennis BTK 61.

26.09.2018
Bańka: Program SKS obejmuje ponad 300 tys. uczniów i 15 tys. nauczycieli Szkolny Klub Sportowy to największy program zajęciowy MSiT. Uczestniczy w nim ponad 300 tys. uczniów i 15 tys. nauczycieli – powiedział minister sportu Witold Bańka. Podkreślił, że SKS-y by nie działały, gdyby nie zaangażowanie i pasja nauczycieli.

26.09.2018
Nęcek: Mam nowy wariant deblowy dla Li Qian "Spełniliśmy marzenia, ale chcemy, aby Li Qian wróciła na podium także w deblu, stąd nowy wariant ustawienia w tej konkurencji - z Niemką Han Ying" - powiedział trener reprezentacji tenisistek stołowych Zbigniew Nęcek.

26.09.2018
Medalistki Mistrzostw Europy z wizytą w MSiT wiceminister Jan Widera gościł w siedzibie MSiT medalistki Mistrzostw Europy w tenisie stołowym: Li Qian oraz Katarzynę Grzybowską-Franc. W spotkaniu uczestniczyli również: Zbigniew Nęcek - trener kadry narodowej, Kinga Stefańska - asystentka trenera, Dariusz Szumacher - prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Zbigniew Leszczyński - wiceprezes ds. sportowych oraz Marcin Nowak- dyrektor Departamentu Sportu Wyczynowego MSiT.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>