Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
13.08.2018
PS: Bułgarski stół czeka! Siódemka Polaków wystąpi w rozpoczynającym się we wtorek w miejscowości Panagiuriszcze turnieju z cyklu World Tour Bulgaria Open. Wśród biało-czerwonych zabraknie dwójki liderów – Jakuba Dyjasa oraz Li Qian, którzy mają inne plany treningowe

13.08.2018
Bulgaria Open: Polacy rozstawieni w deblu w Panagiuriszte Katarzyna Grzybowska-Franc i Natalia Partyka zostały rozstawione z "szóstką", a Marek Badowski i Patryk Zatówka z "siódemką" w turnieju gry podwójnej World Touru w bułgarskim mieście Panagiuriszte (pula nagród 160 tys. dol.). Zawody zaczną się we wtorek.

13.08.2018
Pingpongowy PGE Narodowy: Turniej Gwiazd W sobotę 1 września PGE Narodowy zamieni się w pingpongowe centrum nie tylko Polski, ale i całego świata. Tego dnia odbędzie się druga edycja Pingpongowego PGE Narodowego. Wydarzenie będzie zorganizowane z jeszcze większym rozmachem, niż zeszłoroczna, premierowa edycja. Dla uczczenia w sportowy sposób setnej rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości, Polski Związek Tenisa Stołowego na płycie naszego flagowego stadionu zainstaluje 100 stołów do ping-ponga. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

13.08.2018
ETTU zaprasza na konferencję trenerów ETTU we współpracy z francuską federacją zaprasza wszystkich europejskich trenerów na coroczną Konferencję Trenerską, która odbędzie się w Paryżu (22-24 października 2018 r.)

13.08.2018
Bulgaria Open, Bajor: Będziemy walczyć! Mistrzyni Polski w grze pojedynczej - Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) wyrusza do Bułgarii na pierwszy w tym sezonie World Tour w Panagiuriszte. "Będziemy walczyć" - zapowiada reprezentantka naszego kraju.

13.08.2018
Bulgaria Open, Zatówka: Zobaczymy co się wydarzy Jednym z reprezentantów Polski, który wystąpi w Bułgarii jest Patryk Zatówka. Nowy zawodnik niemieckiego 1. FC Saarbrücken TT zapewnia, że w Panagiuriszte pokaże swój najlepszy tenis stołowy.

13.08.2018
Bulgaria Open, Kotowski: Jadę robić swoją robotę Siedmioro polskich tenisistów stołowych wystąpi w pierwszym w nowym sezonie europejskim turnieju cyklu World Tour w bułgarskim Panagiuriszte (14-19 sierpnia). Wśród nich znalazł się Tomasz Kotowski (Energa KTS Toruń). "Będę wychodził do stołu i robił swoja robotę" - zapewnia.

13.08.2018
Akademiczki dobrze przepracowały obóz Wicemistrzynie Polski - AZS UE Wrocław już po obozie przygotowawczym. Akademiczki wróciły ze Stronia Śląskiego i oczekują na inaugurację Ekstraklasy kobiet.

13.08.2018
Wrzosek z szansą na finał EuroTalent Wiktoria Wrzosek (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka) wzięła udział w obozie preselekcyjnym EuroTalents na Węgrzech. Najlepsi zawodnicy zostaną zaproszeni na finałowy obóz do Otocec.

12.08.2018
Pingpongowy PGE Narodowy: Błaszczyk oficjalnie zakończy karierę 1 września będzie bardzo ważnym dniem dla czołowego polskiego tenisisty stołowego Lucjana Błaszczyka. Podczas Pingpongowego PGE Narodowego zakończy on swoją długą i bogatą karierę zawodniczą.

12.08.2018
Daria Domraczewa – Pierwszym Ambasadorem Czterokrotna mistrzyni olimpijska i dwukrotna mistrzyni świata w biathlonie – Daria Domraczewa została pierwszym Honorowym Ambasadorem II Igrzysk Europejskich Mińsk 2019.

11.08.2018
Challenger series: Górak triumfuje, Floras w finale Polskim finałem zakończyła się ostatnia odsłona zawodów Challenger Series. Triumfował Daniel Górak, który pokonał Roberta Florasa 3:1.

11.08.2018
[WYWIAD] Szumacher: Walczymy dalej! Wicemistrzowie LOTTO Superligi - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki w spokoju przygotowują się do inauguracji rozgrywek. W klubie doszło do kilku zmian kadrowych, ale cel pozostaje ten sam - walka o medale.

10.08.2018
Mistrz nadal głodny sukcesów! Po historycznym sezonie, w którym PKS Kolping FRAC Jarosław sięgnął po swoje pierwsze mistrzostwo kraju oraz triumf w Pucharze Polski, czarno - pomarańczowi chcą obronić tytuł. "Z niecierpliwością czekam na inaugurację sezonu LOTTO Superligi" - przyznaje Kamil Dziukiewicz.

10.08.2018
Li Qian trenuje w Chinach z najlepszymi Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu Ekstraklasy kobiet. Najlepsza polska pingpongistka - Li Qian z Enea Siarki Tarnobrzeg do startu rozgrywek przygotowuje się w Chinach. "Pracujemy pełną parą" - zapewnia trener mistrzyń Polski, Zbigniew Nęcek.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>