Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
10.08.2018
Pingpongowy PGE Narodowy z honorowym patronatem Sekretarza Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Miło nam poinformować, że impreza "Pingpongowy PGE Narodowy" objęta została honorowym patronatem Pana Jarosława Stawiarskiego, Sekretarza Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

09.08.2018
TVP SPORT pokaże mecze Enea Siarki Tarnobrzeg! TVP SPORT pokaże spotkania elitarnej Ligi Mistrzyń z udziałem Enea Siarki Tarnobrzeg. Pierwsza transmisja 13. października. Podopieczne Zbigniewa Nęcka zmierzą się z Linz AG Froschberg.

09.08.2018
Samsonov, Schlager, Persson i Błaszczyk na PGE Narodowym! Gwiazdy tenisa stołowego - Vladimir Samsonov, Werner Schlager, Joergen Persson i oficjalnie kończący karierę Lucjan Błaszczyk - wystąpią 1 września w drugiej edycji "Pingpongowego PGE Narodowego". Na płycie stołecznego obiektu będzie 100 stołów do gry na 100-lecie niepodległości.

09.08.2018
Kołodziejczyk: Gwarancja rozwoju w Polsce "Podpisałem kontrakt z Palmiarnią Zielona Góra, bowiem trenując i grając w LOTTO Superlidze mam zagwarantowany rozwój sportowy” – powiedział mistrz świata i Europy kadetów w deblu w tenisie stołowym Maciej Kołodziejczyk.

09.08.2018
Zaproszenie dla Th. Bacha Przedstawiciele kierownictwa polskiego sportu – minister sportu i turystyki Witold Bańka oraz prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki złożyli wizytę w siedzibie MKOl w Lozannie.

08.08.2018
Leszczyński: Podnosimy standard w Centrum im. A. Grubby Okres wakacyjny to najlepszy czas na remonty. W Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby w Gdańsku trwają prace, które mają na celu podniesienie standardu ośrodka.

08.08.2018
W Gdańsku liczą na silną grupę treningową W wywiadzie dla LOTTO Superligi, trener Unii AZS AWFiS Gdańsk - Piotr Szafranek zdradził, że w Gdańsku powstanie bardzo silna grupa treningowa. Zawodnicy będą dostępni dla młodzieży, która trenuje w Centrum Szkolenia PZTS.

07.08.2018
TVP SPORT: Inspirująca historia trenera osób niepełnosprawnych Już po raz dwunasty w Tarnobrzegu, został rozegrany XII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2018, w którym uczestniczyło 47 niepełnosprawnych zawodników z 8 krajów. W drugiej części programu historia Łukasz Głaska – trenera osób niepełnosprawnych.

07.08.2018
ETTU zaprosiło Macieja Kubika do udziału w 2018 ITTF World Cadet Challenge w Japonii ETTU nominowała i zaprosiła 8. pingpongistów do udziału w ITTF World Cadet Challenge w japońskim Tottori. W elitarnym gronie znalazł się Maciej Kubik z Olimpii Grudziądz. Impreza odbędzie się w dniach 23-31 października 2018 r.

07.08.2018
TT-Inter Cup: Trwają zapisy! Cały czas trwają zapisy do TT-Inter Cup. Zgłoszenia klubów przyjmowane są do 19. sierpnia. Opłata wynosi 150 EUR.

07.08.2018
Igrzyska Olimpijskie w Tokio: System rozpoznawania twarzy dla zwiększenia bezpieczeństwa W Tokio w 2020 roku po raz pierwszy na igrzyskach zostanie zastosowany system rozpoznawania twarzy, który wykorzystywany będzie na wszystkich arenach olimpijskich w celu zwiększenia bezpieczeństwa - poinformowali we wtorek organizatorzy.

06.08.2018
TOP 10 w Vila Real: Kubik i Węgrzyn zagrają w Portugalii Mistrz Europy kadetów Maciej Kubik (Olimpia-Unia Grudziądz) i juniorka Anna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) zagrają w młodzieżowym turnieju TOP 10 w tenisie stołowym, który w dniach 7-9 września odbędzie się w portugalskim Vila Real - poinformowała europejska unia (ETTU)

06.08.2018
Dyjas: Oczekiwałem więcej po turniejach w Korei i Australii "W turniejach rangi World Tour trzeba zagrać bardzo dobrze od pierwszej piłki. Dobra postawa czasem nie wystarczy" - powiedział Jakub Dyjas, jedyny polski tenisista stołowy, który uczestniczył w zawodach w południowokoreańskim Daejeon i australijskim Geelong.

06.08.2018
Ranking ETTU U18: Anna Węgrzyn wiceliderką w Europie! Anna Węgrzyn z KU AZS UE Wrocław może pochwalić się awansem w rankingu ETTU U18. Polka w zeszły miesiącu była na siódmym miejscu, a teraz znajduje się na drugim! Wśród juniorów najlepszy jest Samuel Kulczycki z Olimpii Grudziądz, który zajmuje 16. pozycję.

06.08.2018
Ranking ETTU U15: Kubik króluje w Europie W najnowszym notowaniu rankingu ETTU U15 na pierwszym miejscu znalazł się Maciej Kubik z Olimpii Grudziądz. Przypomnijmy, że polski pingpongista to mistrz Europy kadetów w grze pojedynczej i podwójnej. Wśród dziewcząt najwyżej z Polek jest Elżbieta Kwiatkowska (Rokita Brzeg Dolny).

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>