Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
01.06.2018
Anna Węgrzyn wygrała Canadian Junior Open! Anna Węgrzyn najlepsza w grze pojedynczej turnieju Canadian Junior Open! Polka pokonała w finale Franziskę Schreiner zapewniając sobie triumf w Kanadzie.

31.05.2018
Li Qian odpadła w 1/8 finału debla w Shenzen Li Qian i Han Ying (obie KTS Siarka Enea Tarnobrzeg) odpadły w 1/8 finału debla w turnieju World Tour w tenisie stołowym w chińskim Shenzen. Polsko-niemiecka para przegrała z reprezentantkami Hongkongu Ng Wing Nam i Soo Wai Yam Minnie 0:3 (7:11, 10:12, 11:13).

31.05.2018
Canada Junior & Cadet Open: Grela i Węgrzyn w 1/8 finału Anna Węgrzyn z AZS-u UE Wrocław oraz Artur Grela z ASTS-u Olimpii-Unii Grudziądz zameldowali się w 1/8 finału gry pojedynczej Canada Junior & Cadet Open.

31.05.2018
PS: Chińczycy rozdali karty W pierwszych meczach półfinałowych Lotto Superligi Dekorglass wygrał z Bogorią, a Kolping z Politechniką. Rewanże 1 czerwca.

30.05.2018
Pingla Cup: Czas na podsumowanie Ponad 130 Skrzatów i Żaków rywalizowało w trakcie kolejnej już edycji ogólnopolskiego turnieju Pingla Cup. Przez cały weekend w hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim dzieci oprócz rywalizacji sportowej doznawały mocy innych atrakcji.

30.05.2018
Li Qian w 1/8 finału debla w Shenzen Li Qian i Niemka Han Ying (obie KTS Siarka Enea Tarnobrzeg) awansowały do turnieju głównego World Tour w chińskim Shenzen. W 1/8 finału zagrają z tenisistkami stołowymi z Hongkongu Ng Wing Nam i Soo Wai Yam Minnie.

30.05.2018
Przed nami kolejny Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS 1. czerwca w hali CRS w Zielonej Górze odbędzie się kolejny Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS.

29.05.2018
LS: Kolping i Dekorglass bliżej finału! PKS Kolping FRAC i Dekorglass wygrali swoje pierwsze mecze półfinałowe LOTTO Superligi i zrobili pierwszy krok do finału. Jarosławianie pokonali akademików z Rzeszowa, a działdowianie ograli mistrzów Polski - Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki.

29.05.2018
Redzimski: Porażki nie zmieniły naszego podejścia "Dwie przegrane w sezonie zasadniczym LOTTO Superligi nie oznaczają, że w półfinale play off też nie poradzimy sobie z Dekorglassem Działdowo. Porażki nie zmieniły naszego podejścia" - uważa trener tenisistów stołowych Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki Tomasz Redzimski.

29.05.2018
Kołaciński: Faworyci są tylko "na papierze" Nie czujemy się faworytem w półfinale play-off, czeka nas ciężki dwumecz z Bogorią Grodzisk Mazowiecki - powiedział trener tenisistów stołowych Dekorglassu Działdowo Piotr Kołaciński. Jak dodał, na tym etapie rozgrywek faworyci są jedynie "na papierze".

28.05.2018
PS: Brąz Kubika Maciej Kubik doszedł do półfinału turnieju kadetów. Pokonał rywali z Niemiec, Rosji oraz Czech i dopiero w półfinale przegrał z późniejszym triumfatorem Xiangiem Pengiem. Polak był jedynym niechińskim pingpongistą na podium.

28.05.2018
Kubik: Chińczycy górowali jakością zagrań "Chińczycy górowali jakością zagrań, trudno wybronić się po ich atakach" - stwierdził 15-letni Maciej Kubik, który ma za sobą trzy starty w seniorskim World Tourze w tenisie stołowym, a w Cetniewie dwukrotnie stanął na podium w kadetach. Wkrótce czeka go walka o LOTTO Superligę.

27.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: Brązowy Kubik! Maciej Kubik dodał kolejny medal do kolekcji z Polish Junior & Cadet Open w Cetniewie. Do brązowego medalu w drużynie dodał... kolejny brąz w prestiżowym singlu.

27.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: Kubik minimum z brązem! Maciej Kubik zapewnił sobie minimum brązowy medal w grze pojedynczej Polish Junior & Cadet Open w Cetniewie. Polski kadet w znakomitym stylu pokonał Simona Belika i zagra o finał!

27.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: O półfinał z Chińczykami Kadecki debel z Maciejem Kubikiem i Kubą Kwapisiem przed szansą na kolejny medal. Biało-czerwoni zagrają o półfinał gry podwójnej Polish Junior & Cadet Open w Cetniewie z Chińczykami.