Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
24.10.2017
Wizyta Prezydenta ETTU Ronalda Kramera w Polsce W dniach 7-9 października 2017 roku na zaproszenie Prezesa PZTS Pana Dariusza Szumachera przebywał w Polsce Prezydent Europejskiej Unii Tenisa Stołowego Pan Ronald Kramer.
W trakcie wizyty Prezydent ETTU zaszczycił swoją obecnością organizowane przez Polski Związek Tenisa Stołowego zawody międzynarodowe 2017 ITTF Challenge Częstochowa Polish Open w Częstochowie oraz wziął udział w Międzynarodowej Konferencji Trenerów w Warszawie.

22.10.2017
Anna Węgrzyn i Artur Grela najlepsi w 1 GPP Juniorów w Brzegu Dolnym Zwycięstwem Anny Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) i Artura Greli (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) zakończyło się 1. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym, rozgrywane na obiektach Kompleksu Hotelowo-Sportowego ROKITA w Brzegu Dolnym.

22.10.2017
Puchar Świata w Liege: pierwsze zwycięstwo Dimy Ovtcharova W 2013 i 2015 roku Dimitrij Ovtcharov zdobywał brązowe medale w Pucharze Świata. Dziś wreszcie sięgnął po upragniony złoty medal pokonując w finale w Liege Timo Bolla 4:2 (-10,8,7,-9,7,2).

22.10.2017
Podsumowanie 2 Grand Prix Polski Weteranów w Krapkowicach Beata Barska, Dorota Borkowska, Elżbieta Pieczarkowska i Alicja Skrzypicka w kategorii kobiet, a także Krzysztof Piński, Jacek Wieczerzak, Bogusław Madej, Henryk Różalski, Henryk Pietrzak, Henryk Glura oraz Adam Hnyda w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn oto zwycięzcy 2. Grand Prix Polski Weteranów - Memoriale im. Norberta Mnicha w tenisie stołowym, rozgrywanego w Krapkowicach.

21.10.2017
LM: zwycięstwo CP Lyssois Lille Metropole, porażki Natalii Partyki KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg tym razem pauzowała, a w jej grupie w Lidze Mistrzyń niemiecki TuS Bad Driburg przegrał z CP Lyssois Lille Metropole 1:3. Nie powiodło się też drużynie Natalii Partyki - SKST Mart Hodonin-Stavoimpex.

19.10.2017
Ekstraklasa kobiet: pracowity weekend Mistrzyń Polski 2 mecze w najbliższy weekend rozegra Mistrz Polski KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg. W sobotę rywalem będzie KS Bronowianka Kraków, a w niedzielę SKTS Sochaczew.

19.10.2017
Rozpoczyna się 1 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) i Samuel Kulczycki (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 1. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Kompleksu Hotelowo-Sportowego ROKITA w Brzegu Dolnym.

18.10.2017
Puchar Świata: lider LOTTO Superligi zagra w Liege Lider rankingu indywidualnego LOTTO Superligi Gustavo Tsuboi zagra w Pucharze Świata w Liege (20-22.10). W obecnych rozgrywkach Brazylijczyk wygrał 8 z 10 gier, a jego zespół FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów zajmuje 1 miejsce w tabeli.

16.10.2017
LM: Piotr Kołaciński - wszystko jest dalej w naszych rękach - Nie możemy pozwolić sobie na porażkę we Francji. Dalej liczymy się w walce o awans do ćwierćfinału - mówi Piotr Kołaciński, trener Dekorglassu Działdowo, który w tym sezonie zadebiutował w Lidze Mistrzów.

16.10.2017
Pingpongowy PGE Narodowy: wielkie święto tenisa stołowego za nami Ponad 600 uczestników, których zagrania podziwiało ponad 4000 kibiców to najważniejsze liczby zorganizowanego w sobotę święta tenisa stołowego - Pingpongowego PGE Narodowego. Uczestnicy rozgrywek turniejowych rywalizowali na blisko 90 stołach do tenisa stołowego zlokalizowanych w Biznes Klubie PGE Narodowego.

15.10.2017
Podsumowanie 3. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku Barbara Rompa, Jolanta Kopaczyńska, Dajana Jastrzębska, Joanna Ryba, Dorota Nowacka, Maciej Nalepka, Krzysztof Żyłka, Sławomir Przybysz, Sławomir Brak, Michał Deisgler, Paweł Mazuryk, Dawid Sowa, Paweł Włodyka i Marek Chybiński - oto zwycięzcy 3. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, rozgrywanego w Gdańsku.

14.10.2017
Trwa 3. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w CS PZTS w Gdańsku Łącznie 141 uczestników weźmie udział w 3. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

14.10.2017
LM: Siarka ZOT Tarnobrzeg zwycięża we Francji 2-krotne finalistki Ligi Mistrzyń – Siarka ZOT Tarnobrzeg wygrały we Francji z CP Lyssois Lille Metropole 3:1, co oznacza, że już są pewne gry w ćwierćfinale obecnych rozgrywek.

14.10.2017
LM: minimalna porażka Dekorglassu ze słynnym rywalem W drugim występie w Lidze Mistrzów Dekorglass Działdowo doznał drugiej minimalnej porażki. Tym razem przegrał z finalistą poprzednich rozgrywek Borussią Düsseldorf 2:3.

13.10.2017
LM: porażka Dartomu Bogorii po zaciętym meczu w Portugalii Dartom Bogoria Grodzisk Maz. poniosła 2 porażkę w nowym sezonie Ligi Mistrzów. W wyjazdowym meczu Mistrz Polski przegrał ze Sporting Clube de Portugal 1:3.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>