Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
30.03.2019
31. MMP w Krośnie: Niedziela pod znakiem finałów W niedzielę poznamy młodzieżowych mistrzów Polski w singlu, deblu oraz mikście. Czas na decydującą fazę w Krośnie!

29.03.2019
Qatar Open: Dyjas z brązem! Jakub Dyjas i Cedric Nuytinck z brązowymi medalami turnieju deblowego Qatar Open w Dausze. W półfinale polsko-belgijski duet musiał uznać wyższość legendarnego Timo Bolla i Patricka Franziski.

29.03.2019
Qatar Open: Dyjas w półfinale debla Jakub Dyjas i Cedric Nuytinck awansowali do półfinału turnieju World Tour Platinum w Dausze. Polsko-belgijski duet wygrał w 1/4 finału z wicemistrzami Europy Szwedami Mattiasem Falckiem i Kristianem Karlssonem 3:2 (11:8, 4:11, 13:11, 6:11, 12:10).

29.03.2019
Ekstraklasa: Enea Siarka nie przegrała od dziewięciu lat Enea Siarka Tarnobrzeg zajęła pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej ekstraklasy tenisistek stołowych. Mistrzynie Polski od dziewięciu lat nie przegrały spotkania w rozgrywkach ligowych!

29.03.2019
31. MMP w Krośnie: Pierwsze medale rozdane Poznaliśmy pierwszych medalistów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Krośnie. W rywalizacji drużynowej triumfowały gospodynie - KSTS Krosno oraz Energa KTS Toruń.

28.03.2019
30-lecie polskiego systemu antydopingowego W Centrum Olimpijskim PKOl została zorganizowana konferencja „Nowe wyzwania walki z dopingiem w sporcie” z okazji 30-lecia polskiego systemu antydopingowego. Wydarzenie zainaugurował minister Witold Bańka, kandydat Europy na szefa Światowej Agencji Antydopingowej WADA.

28.03.2019
Qatar Open: Awans Dyjasa do ćwierćfinału debla Jakub Dyjas i Belg Cedric Nuytinck awansowali do ćwierćfinału gry podwójnej turnieju World Tour Platinum w Dausze. Para polsko-belgijska pokonała Tajwańczyków Liao Cheng oraz Ting Lin Yun-Ju 3:2 (12:10, 9:11, 11:6, 6:11, 11:7).

27.03.2019
LOTTO Superliga: Idą zmiany! Powrót do gry deblowej oraz rewolucja w systemie rozgrywek – oto nowości planowane na przyszły sezon w LOTTO Superlidze!

27.03.2019
[PODCAST] Chojnowski: Co myśli, gdy gra finał? Zapraszamy na kolejny podcast prosto z Centrum Szkolenia PZTS w Gdańsku! Tym razem gościem specjalnym był mistrz Polski - Patryk Chojnowski.

25.03.2019
Hrehorowicz: To historyczny sezon Tenisistki stołowe KU AZS UE Wrocław mają szansę zagrać w finale ekstraklasy, a indywidualnie zdobyły siedem medali w mistrzostwach Polski ." To może być dla nas historyczny sezon" - przyznał prezes klubu Andrzej Hrehorowicz.

25.03.2019
Liga Mistrzyń: Dr. Casl Zagrzeb finałowym rywalem Enea Siarki Chorwacki zespół Dr. Casl Zagrzeb pokonał TTC Berlin Eastside 3:1 w rewanżowym meczu półfinałowym i będzie rywalem tenisistek stołowych KTS Enea Siarki Tarnobrzeg w finale Ligi Mistrzyń.

25.03.2019
Oman Open: Podwójny triumf Lina w Maskacie Yun-Ju Lin pokonał Szweda Mattiasa Falcka 4:2 (11:5, 8:11, 11:7, 11:7, 8:11, 11:8) w finale turnieju ITTF Challenge Plus w Maskacie. Tajwańczyk triumfował także w deblu.

24.03.2019
Spanish Open: finałowa porażka Partyki i Bajor Natalia Partyka i Natalia Bajor przegrały z reprezentantkami Francji Stephanie Loeuillette i Jia Nan Yuan 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) w finale gry podwójnej turnieju ITTF Challenge w hiszpańskiej Guadalajarze.

23.03.2019
Spanish Open: Partyka i Bajor w finale! Mistrzynie Polski w grze podwójnej Natalia Partyka i Natalia Bajor wygrały z Tajwankami Huang Yu-Wen i Li Yu-Jhun 3:2 (6:11, 12:10, 11:7, 9:11, 13:11) w półfinale debla turnieju ITTF Challenge w hiszpańskiej Guadalajarze.

23.03.2019
Spanish Open: Bajor i Partyka w półfinale debla Mistrzynie Polski w grze podwójnej Natalia Partyka i Natalia Bajor pokonały Chorwatkę Mateję Jeger i Niemkę Sabine Winter 3:1 (11:9, 8:11, 11:4, 11:6) w ćwierćfinale turnieju ITTF Challenge w hiszpańskiej Guadalajarze.