Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
27.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: Kwiatkowska w 1/16 finału Elżbieta Kwiatkowska z MKS-u Rokita Brzeg Dolny zameldowała się w 1/16 finału gry pojedynczej Polish Junior & Cadet Open w Cetniewie. Polska kadetka o kolejną rundę zmierzy się z Litwinką.

27.05.2018
[WYWIAD] Kołodziejczyk: Jest więcej powodów do dumy niż wstydu Zapraszamy na wywiad z polskim trenerem, który aktualnie prowadzi młodzieżowe reprezentacje Austrii - Jarosławem Kołodziejczykiem.

27.05.2018
Kucharski: Bliźniaczki Węgrzyn z ogromnym potencjałem Po medalach w singlu i deblu, w drużynówce World Touru juniorów w Cetniewie Anna i Katarzyna Węgrzyn dotarły do ćwierćfinału. "Bliźniaczki mają ogromny potencjał" - uważa legendarny tenisista stołowy Leszek Kucharski. W sobotę brąz zdobyli kadeci Maciej Kubik i Kuba Kwapiś.

26.05.2018
Pingla Cup: Kategorie Skrzat oraz Skrzatki rozstrzygnięte! Po zaciętych pojedynkach finałowych poznaliśmy tegorocznych zwycięzców IV edycji Pingla Cup kat. Skrzat. Wśród chłopców najlepszy okazał się Fabian Sprzączak, który po zaciętym finale pokonał Krzysztofa Wnęka. Wśród dziewczyn najlepsza okazała się Anna Ulatowska.

26.05.2018
PS: Kadeci mają medal! Nasza pierwsza drużyna kadetów w składzie Kuba Kwapiś, Maciej Kubik doszła do półfinału. W nim musiała uznać wyższość głównych faworytów turnieju – Chińczyków.

26.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: 8 biało-czerwonych kadetów z awansem Podobnie jak w przypadku kadetek, do turnieju głównego gry pojedynczej Polish Junior & Cadet Open awansowało 8 polskich kadetów.

26.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: 8 polskich kadetek w turnieju głównym Osiem polskich kadetek awansowało do turnieju głównego gry pojedynczej Polish Junior & Cadet Open w Cetniewie.

26.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: Polacy z brązem! Biało-czerwoni kończą rywalizację drużynową kadetów podczas Polish Junior & Cadet Open w Cetniewie z brązowym medalem! Maciej Kubik i Kuba Kwapiś musieli uznać wyższość faworytów do triumfu - Chińczyków.

26.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: Czas na Chiny. Kadeci w półfinale! Pewne zwycięstwo i awans. Polscy kadeci wygrali z parą belgijsko-irańską 3:1 w rywalizacji drużynowej Polish Junior & Cadet Open w Cetniewie. W półfinale biało-czerwoni zmierzą się z Chinami!

26.05.2018
PS: Siostry idą jak burza! Pierwsza reprezentacja juniorek w trzech meczach eliminacji turnieju drużynowego przegrała tylko jeden z dziesięciu pojedynków i awansowała do turnieju głównego. Podobnym sukcesem mogą się pochwalić nasi kadeci.

25.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: Kadeci w ćwierćfinałe drużynówki Pierwsza reprezentacja kadetów awansowała do ćwierćfinałów w rywalizacji drużynowej Polish Junior & Cadet Open w Cetniewie.

25.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: Trzy zwycięstwa i awans Pierwsza reprezentacja Polski juniorek awansowała do turnieju głównego w rywalizacji drużynowej Polish Junior & Cadet Open w Cetniewie.

25.05.2018
PS: Dyjas zagra o złoto w finale Bundesligi W sobotę we Frankfurcie finał pingpongowej Bundesligi Liebherr Ochsenhausen – Borussia Düsseldorf.

25.05.2018
A. Węgrzyn: Nigdy wcześniej nie wygrywałam z chińskimi pingpongistkami „Wcześniej nie pokonałam żadnej Chinki, a w Cetniewie wygrałam aż trzy takie pojedynki” – powiedziała 17-letnia tenisistka stołowa Anna Węgrzyn, która dwukrotnie stanęła na podium juniorskiego World Touru - Polish Junior & Cadet Open.

24.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: Zobacz pierwsze dekoracje! Zobacz pierwsze dekoracje Polish Junior & Cadet Open w Cetniewie!

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>