Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
02.08.2018
1. Liga kobiet, Grupa Północna: Składy Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego prezentuje składy drużyn 1. Ligi kobiet, Grupy Północnej.

01.08.2018
Badowski: Trenowaliśmy intensywnie w świetnych warunkach Za Kadrą Narodową seniorów konsultacja szkoleniowa w Bydgoszczy. Biało-czerwoni przygotowywali się do zawodów w Bułgarii i Czechach oraz do Mistrzostw Europy w hiszpańskim Alicante.

01.08.2018
Głosujemy na Rafała Czupera! Ruszyło głosowanie na nowych podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą, która pomaga sportowcom, którzy z różnych przyczyn losowych albo finansowych nie są w stanie kontynuować swojej kariery lub wziąć udziału w zawodach o randze krajowej i międzynarodowej. W elitarnym gronie znalazł się Rafał Czuper. Każdy głos jest na wagę złota!

01.08.2018
74. rocznica Powstania Warszawskiego: Sportowcy na barykadach walczącej stolicy Młodzi sportowcy zapłacili ogromną cenę za swoje marzenia o niepodległości Polski. Ani zakazy, ani surowe kary nie zniechęciły ich do uprawiania aktywności fizycznej podczas okupacji. Konspiracyjna działalność klubów sportowych nierzadko przenikała się z wojskowym szkoleniem młodzieży. W najważniejszych dniach 1944 roku stanęli do walki w Powstaniu Warszawskim.

31.07.2018
Naj, naj, naj LOTTO Superligi LOTTO Superliga zainauguruje rozgrywki 1. września na PGE Narodowym. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki podejmować będzie ZOOLeszcz Gwiazdę Bydgoszcz. Tytułu Mistrza Polski bronić będzie PKS Kolping FRAC Jarosław.

31.07.2018
Igrzyska Olimpijskie w Tokio: Organizatorzy proponują wprowadzenie czasu letniego Przewodniczący komitetu organizacyjnego Tokio 2020 Yoshiro Mori zaproponował, by przed igrzyskami wprowadzić w Japonii czas letni. Ma to umożliwić sportowcom rywalizację w niższych temperaturach podczas porannych zmagań o medale, np. w maratonie.

31.07.2018
Naj, naj, naj Ekstraklasy 2. września rozpocznie się nowy sezon Ekstraklasy kobiet. Mistrzowskiego tytułu bronić będzie Enea Siarka Tarnobrzeg.

31.07.2018
Walia gospodarzem Mistrzostw Europy Weteranów w 2021 r. ​​Mistrzostwa Europy Weteranów w 2021 roku odbędą się w Cardiff Metropolitan University w stolicy Walii. Rozpoczną się w poniedziałek 21 czerwca i potrwają do niedzieli 27 czerwca 2021 roku.

30.07.2018
Niepełnosprawni: Zgrupowanie szkoleniowe rozpoczęte W gościnnych progach Centralnego Ośrodka Sportu Cetniewo we Władysławowie, Kadra Narodowa Niepełnosprawnych rozpoczęła zgrupowanie szkoleniowe. Treningi potrwają do 9. sierpnia.

30.07.2018
Rekordowe Mistrzostwa w Cluj-Napoca! Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w rumuńskim Cluj-Napoca pobiły rekord pod względem liczby zawodników! W tym roku na liście znalazło się aż 573 pingpongistów. Liczba zespołów również jest bliska rekordowi - 159. Tylko w 2006 i 2008 roku było więcej - 161.

30.07.2018
Na Igrzyska Europejskie w Mińsku bez wizy! Zgodnie z dekretem prezydenta Białorusi - Aleksandra Łukaszenki, termin bezwizowego pobytu cudzoziemców na Białorusi zostaje wydłużony do 30 dni (zamiast 5 dni), pod warunkiem, że przylatują oni do kraju i odlatują przez granicę państwową na lotnisku Mińsk National Airport. Lista krajów, których obywatele mają prawo korzystać z systemu bezwizowego wjazdu i wyjazdu, została zaktualizowana. Nie obejmuje krajów, z którymi Białoruś zawarła dwustronne umowy o wzajemnym zniesieniu wiz.

30.07.2018
LS: Inauguracja na PGE Narodowym! Chociaż LOTTO Superliga wystartuje w pierwszą niedzielę września to wicemistrz Polski - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz zainaugurują rozgrywki 1. września na PGE Narodowym!

30.07.2018
Bulgaria Open: Siedmioro Polaków wystąpi w Panagiuriszte Siedmioro polskich tenisistów stołowych wystąpi w pierwszym w nowym sezonie europejskim turnieju cyklu World Tour w bułgarskim Panagiuriszte (14-19 sierpnia). Do zawodów zgłoszonych jest siedmioro pingpongistów z czołowej dziesiątki rankingu światowego.

30.07.2018
Ruszyła sztafeta olimpijska do Buenos Aires Na stadionie Panathinaiko w Atenach od promieni słonecznych uroczyście zapalono pochodnię ze świętym ogniem, który w ciągu najbliższych 10 tygodni będzie podążać do Buenos Aires - miasta III Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich.

29.07.2018
ITTF World Tour Australian Open: Liu Shiwen i Xu Xin najlepsi! Chinka Liu Shiwen zwyciężyła w rywalizacji singlistek, a jej rodak Xu Xin był najlepszy wśród mężczyzn w turnieju World Tour w tenisie stołowym w australijskiim Geelong.

<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>