Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
20.09.2018
Mistrzostwa Europy 2020 w Polsce! W czasie odbywającego się w hiszpańskim Alicante Kongresu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego, delegacja Polskiego Związku Tenisa Stołowego przedstawiła ofertę organizacji Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym w 2020 roku.

19.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Podsumowanie środy Trwa walka o medale ME trwa w Alicante. Po zwycięstwach nad Hiszpanem Carlosem Caballero i Macedończykiem Filipem Mladenovskim we wtorek, Badowski pokonał także reprezentanta Włoch Niagola Stoyanova 4:3 (13:11, 12:10, 8:11, 3:11, 11:9, 8:11, 12:10) i zajął pierwszą lokatę w grupie 10. To oznacza, że ma pewne miejsce w 1. rundzie turnieju głównego.

19.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Kotowski pożegnał się z turniejem singla Dla Tomasza Kotowskiego przygoda z turniejem singlowym Mistrzostw Europy dobiegła końca. Polak w swojej grupie kwalifikacyjnej odniósł 1 zwycięstwo i 2 porażki.

19.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Badowski z kompletem zwycięstw! Marek Badowski w znakomitym stylu przypieczętował awans do turnieju głównego gry pojedynczej Mistrzostw Europy! Pingpongista Dartomu Bogorii ograł Niagola Stoyanova 4:3!

19.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Zatówka zagra o turniej główny Już tylko jeden mecz dzieli Patryka Zatówkę od turnieju głównego gry pojedynczej Mistrzostw Europy. Polak zajął 2. miejsce w grupie 8.

19.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Bajor z Toliou o turniej główny singla Mistrzyni Polski - Natalia Bajor zmierzy się z Greczynką Aikaterini Toliou. Stawką tego pojedynku będzie awans do turnieju głównego gry pojedynczej Mistrzostw Europy.

19.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Bajor i Badowski w turnieju głównym Marek Badowski i Natalia Bajor grają dalej w turnieju gry mieszanej Mistrzostw Europy w Alicante. Biało-czerwoni po pięciosetowej batalii wygrali z Białorusinami: Pavlem Platonovem i Nadezhdą Bogdanovą 3:2.

19.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Pierwszy krok Kotowskiego i Shamruka Jako pierwszy z Polaków w turnieju gry podwójnej Mistrzostw Europy zaprezentował się Tomasz Kotowski. Zawodnik KTS Energi Toruń razem z Glebem Shamrukiem ograł duet z San Marino: Federico Giardi/Mattias Mongiusti 3:0.

19.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Rozkład jazdy na środę Przed nami drugi dzień Mistrzostw Europy. Przede wszystkim Polacy zagrają o awans do turnieju głównego w grze pojedynczej. Nie zabraknie także spotkań w turniejach gry mieszanej i podwójnej.

18.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Spacerek Bajor i Badowskiego Polski mikst: Marek Badowski i Natalia Bajor udanie rozpoczął przygodę z turniejem gry mieszanej. Biało-czerwoni pokonali duet z Wysp Owczych: Hallura Thorsteinssona i Solję Djurhuus 3:0.

18.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Tregler lepszy od Kotowskiego W drugim występie podczas Mistrzostw Europy, Tomasz Kotowski musiał uznać wyższość Czecha - Tomasa Treglera. Polak przegrał 1:4.

18.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Drugie zwycięstwo Badowskiego. Pierwsza porażka Zatówki Marek Badowski odniósł drugie zwycięstwo, a Patryk Zatówka doznał pierwszej porażki. Pingpongista Dartomu Bogorii pokonał Filipa Mladenovskiego 4:0, a zawodnik 1. FC Saarbrücken uległ Alexandrowi Shibaevowi 2:4.

18.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Kolejne zwycięstwo Bajor Drugie zwycięstwo zanotowała podczas Mistrzostw Europy Natalia Bajor. Mistrzyni Polski gładko wygrała z Portugalką - Celią Silva 4:0.

18.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: "Kotek" pogonił Kozula! Tomasz Kotowski (Energa KTS Toruń) wygrał z Deni Kozulem 4:2 w swoim pierwszym meczu Mistrzostw Europy. Polak czeka teraz na spotkanie z Czechem - Tomasem Treglerem.

18.09.2018
Mistrzostwa Europy w Alicante: Dreszczowiec dla Badowskiego! Mamy kolejne zwycięstwo Polaka na Mistrzostwach Europy! Tym razem Marek Badowski, po dreszczowcu, pokonał Hiszpana Carlosa Caballero 4:3.