Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
05.12.2017
Prezydent Andrzej Duda odznaczył Marka Biernata, Natalię Partykę i Patryka Chojnowskiego

04.12.2017
MŚ Juniorów: 4 złote medale Chińczyka Xue Fei Chińczyk Xue Fei zdobył 4 złote medale w zakończonych w Riva del Garda Mistrzostwach Świata Juniorów. Bardzo dobrze zagrały Julia Ślązak i Anna Węgrzyn, które doszły do ćwierćfinału w grze podwójnej.

03.12.2017
Podsumowanie Drużynowego Turnieju Uczniowskiego - Finał UKS CHROBRY Międzyzdroje oraz KU AZS UE Wrocław w kategorii młodszej oraz UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie i UKS PŁOMIEŃ Limanowa w kategorii starszej - oto najlepsze drużyny tegorocznej edycji Drużynowego Turnieju Uczniowskiego - Finał w tenisie stołowym, rozgrywanego w Warszawie.

03.12.2017
Podsumowanie Indywidualnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych Dorota Bucław, Katarzyna Marszał, Monika Borewicz, Karolina Pęk oraz Krystyna Łysiak w kategorii kobiet, a także Tomasz Jakimczuk, Maciej Nalepka, Krzysztof Żyłka, Daniel Staszak, Sławomir Brak, Michał Deigsler, Piotr Grudzień, Paweł Jabłoński, Igor Misztal i Krzysztif Wałdoch w poszczególnych kategoriach wiekowych mężczyzn - oto zwycięzcy Indywidualnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzej Grubby w Gdańsku.

03.12.2017
Transmisja internetowa z Indywidualnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych Od godziny 9:00 trwać będzie bezpośrednia transmisja internetowa z turnieju głównego Indywidualnych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym.

02.12.2017
MŚ Juniorów: znakomity występ Polek w Italii Po znakomitym występie Julia Ślązak (SKTS Sochaczew) i Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) zajęły miejsca 5-8 w grze podwójnej Mistrzostw Świata Juniorów w Riva del Garda (Włochy). To ogromny sukces zawodniczek i jej trenerów.

02.12.2017
Liga Mistrzyń: komplet zwycięstw KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg 3 zwycięstwa po 3:0 i jedno 3:1 - zawodniczki KTS Siarka ZOT Tarnobrzeg nie pozostawiły złudzeń, który zespół był najlepszy w grupie A Ligi Mistrzyń. W dzisiejszym meczu Mistrzynie Polski rozgromiły CP Lyssois Lille Metropole 3:0.

01.12.2017
MŚ Juniorów: Julia Ślązak i Anna Węgrzyn w ćwierćfinale Julia Ślązak (SKTS Sochaczew) i Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) pokonały dziś pary ze Stanów Zjednoczonych oraz Niemiec i awansowały do ćwierćfinału gry podwójnej Mistrzostw Świata Juniorów w Riva del Garda (Włochy).

30.11.2017
MŚ Juniorów: wszyscy Polacy w turnieju głównym singla Julia Ślązak (SKTS Sochaczew), Anna Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław), Kamil Nalepa (ZKS Palmiarnia Zielona Góra) i Artur Grela (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) awansowali z kwalifikacji do turnieju głównego singla Mistrzostw Świata Juniorów w Riva del Garda (Włochy).

30.11.2017
Liga Mistrzów: świetny występ Mistrza Polski Dartomu Bogorii Mistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Maz. wygrał dziś swój pierwszy mecz w obecnej edycji Champions League i ma szansę dalej grać w europejskich pucharach - w Pucharze ETTU.

29.11.2017
LM: znakomity Timo Boll nie dał szans Dekorglassowi To był mecz Timo Boll kontra KS Dekorglass Działdowo… Lider LOTTO Superligi niestety przegrał w Niemczech z Borussią Düsseldorf 1:3 w meczu 5 kolejki Ligi Mistrzów.

28.11.2017
LM: emocje od środy do piątku Już w środę KS Dekorglass Działdowo zagra na wyjeździe z 10-krotnym triumfatorem Ligi Mistrzów Borussią Düsseldorf. Następnego dnia KS Dartom Bogoria Grodzisk Maz. spotka się u siebie ze Sportingiem Clube De Portugal. W piątek ostatni meczu grupowy rozegrają zawodniczki KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg.

28.11.2017
MŚ Juniorów: jutro początek kwalifikacji dla Polaków Kamil Nalepa i Julia Ślązak zagrają z Koreańczykami Kwak Yu Bin / Kim Yealin w kwalifikacjach gry mieszanej Mistrzostw Świata Juniorów w Riva del Garda (Włochy). Mecz odbędzie się jutro, tj. 29 listopada o g. 12:00.

27.11.2017
Natalia Partyka - po prostu zrobiłam swoje - Byłam zdecydowaną faworytką ostatniej gry i po prostu zrobiłam swoje - mówi Natalia Partyka, który przyczyniła się do zwycięstwa SKST Mart Hodonin-Stavoimpex w Lidze Mistrzyń nad broniącym tytułu TTC Berlin Eastside 3:0.

27.11.2017
MŚ Juniorów: Julia Ślązak wystąpi w 3 konkurencjach w Italii Julia Ślązak, Anna Węgrzyn, Kamil Nalepa i Artur Grela zagrają w Mistrzostwach Świata Juniorów w Riva del Garda. We wszystkich 3 konkurencjach wystąpi Julia Ślązak. Polaków zabraknie w turnieju drużynowym.

<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>