Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
04.03.2019
TVP3 Katowice: Nieoczekiwany mistrz Za nami 87 mistrzostwa Polski w tenisie stołowym w Gliwicach. Do sporej niespodzianki doszło w rywalizacji indywidualnej mężczyzn. Tytułu nie obronił Jakub Dyjas - najwyżej sklasyfikowany Polak w rankingu światowym.

03.03.2019
Mistrzostwa Polski w Gliwicach: transmisja online Zapraszamy Państwa na transmisję z 87. Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gliwicach.

03.03.2019
PS: Chojnowski i Bajor zdobyli złote medale! Patryk Chojnowski i Natalia Bajor zdobyli złote medale w grze pojedynczej podczas 87. mistrzostw Polski w Gliwicach. W finałach pokonali Patryka Zatówkę oraz Natalię Partykę.

02.03.2019
Mistrzostwa Polski w Gliwicach: Siostry Węgrzyn przeciwko sobie w finale miksta Siostry Katarzyna i Anna Węgrzyn wystąpią w niedzielnym finale debla, a także – ale już przeciwko sobie – o złoty medal w mikście podczas 87. mistrzostw Polski w tenisie stołowym, które odbywają się w Gliwicach.

02.03.2019
Onet: Pierwszy raz na podium! Pierwsze medale mistrzostw Polski w singlu w karierze zapewnili sobie w sobotnie popołudnie Piotr Chodorski i Katarzyna Węgrzyn.

02.03.2019
Mistrzostwa Polski w Gliwicach: Chojnowski wyeliminował kolejnego złotego medalistę Najniżej rozstawiony Patryk Chojnowski wyeliminował w piątek Jakuba Dyjasa (4:3), a w sobotę Tomasza Lewandowskiego (4:1) i awansował do półfinału 87. mistrzostw Polski w tenisie stołowym w Gliwicach. O awans do finału zagra z Markiem Badowskim.

02.03.2019
Mistrzostwa Polski w Gliwicach: Decydująca faza turnieju Po odpadnięciu w 1/8 finału singla, faworyzowany Jakub Dyjas nie zdobędzie medalu także w grze podwójnej 87. mistrzostw Polski w tenisie stołowym, które odbywają się w Gliwicach. W sobotnim ćwierćfinale Dyjas i Filip Szymański przegrali z ubiegłorocznymi wicemistrzami kraju Arturem Grelą i Szymonem Malickim 2:3.

02.03.2019
PS: Trójka pań z szansą na potrójną koronę U pań – podobnie jak w singlu – bez niespodzianek. Nasz eksportowy debel Natalia Partyka, Natalia Bajor w drugiej rundzie (ale w swoim pierwszym starciu w turnieju) pokonał parę Zuzanna Gaworska, Julia Tomecka 3:1. Wprawdzie pierwszego seta nasze reprezentantki niespodziewanie przegrały do 10, ale w trzech kolejnych partiach łącznie oddały rywalkom... dokładnie tyle samo punktów.

02.03.2019
Mistrzostwa Polski w Gliwicach: Zobacz zdjęcia! W Gliwicach trwają 87. Indywidualne Mistrzostwa Polski. Zobaczcie zdjęcia najlepszych polskich zawodników i zawodniczek!

02.03.2019
PS: Pierwsza niespodzianka w Gliwicach Jakub Dyjas przegrał z Patrykiem Chojnowskim i odpadł z mistrzostw Polski w tenisie stołowym.

01.03.2019
Mistrzostwa Polski w Gliwicach: Dyjas nie obroni tytułu W najciekawszym spotkaniu 3. rundy turnieju singlistów, Patryk Chojnowski wyeliminował mistrza Polski Jakuba Dyjasa 4:3.

01.03.2019
Mistrzostwa Polski w Gliwicach: Poznaliśmy wszystkie ćwierćfinalistki Turniej singlistek podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gliwicach nabiera rozpędu! Poznaliśmy obsadę ćwierćfinałów.

01.03.2019
Mistrzostwa Polski w Gliwicach: Mistrzyni Bajor Mistrzyni Polski w grze pojedynczej - Natalia Bajor świetnie rozpoczęła turniej singla w Gliwicach. Pingpongistka AZS-u UE Wrocław pokonała Kamilę Gryko 4:0 (5,5,3,5).

01.03.2019
[VIDEO] Ceremonia otwarcia 87. Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gliwicach Zobacz relację z uroczystego otwarcia Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gliwicach.

01.03.2019
PS: Ruszają Mistrzostwa Polski! Od piątku do niedzieli w Gliwicach potrwają 87. pingpongowe mistrzostwa Polski. Tytułów bronią Jakub Dyjas i Natalia Bajor.