Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
03.01.2019
Liga Mistrzów: Boll zagra w Polsce już 24. stycznia Słynny niemiecki tenisista stołowy Timo Boll zagra 24 stycznia w Grodzisku Mazowieckim w meczu Borussii Duesseldorf z Dartomem Bogorią w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Europejska federacja (ETTU) opublikowała terminarz spotkań.

03.01.2019
Rakietki z autografami gwiazd tenisa stołowego na WOŚPowych aukcjach 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W bieżącym roku WOŚP zbiera środki na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Polski Związek Tenisa Stołowego przekazał trzy wyjątkowe rakietki na orkiestrowe aukcje. Zapraszamy do licytacji!

02.01.2019
15-letni Harimoto na podium światowego rankingu tenisistów stołowych 15-letni Japończyk Tomokazu Harimoto został najmłodszym w historii tenisistą stołowym, który znalazł się na podium światowego rankingu. W styczniowym notowaniu awansował z piątego na trzecie miejsce. Na czele Chińczycy Fan Zhendong i Xu Xin.

02.01.2019
Przegląd Sportowy: Błaszczyk podsumowuje karierę Najlepszy polski pingpongista XXI wieku zakończył karierę po 34 latach odbijania piłeczki.

02.01.2019
Igrzyska Olimpijskie: Pochodnia zostanie wykonana z aluminium z Fukushimy Organizatorzy igrzysk w Tokio w 2020 roku planują wykorzystać aluminium z prefektury Fukushima na wykonanie pochodni, w której będzie przenoszony w sztafecie ogień olimpijski. Rejon ten ucierpiał podczas klęski żywiołowej w 2011 roku.

31.12.2018
Mistrzowie Polski w tenisie stołowym: Dyjas najlepszy! Częściej lepiej niż gorzej grają za granicą mistrzowie Polski ostatnich lat. Najlepiej spisuje się Jakub Dyjas w Niemczech, trudną jesień we Francji miał Daniel Górak. Nieźle prezentowali się Bartosz Such i Jakub Kosowski, ale w mniej wymagających ligach.

31.12.2018
TVP3 Rzeszów: 2018 rok w podkarpackim sporcie należał do tenisa stołowego Śmiało można powiedzieć, że to był najlepszy rok w historii tej dyscypliny na Podkarpaciu. Złote medale tenisitek z Tarnobrzega i tenisistów z Jarosławia w Drużynowych Mistrzostwach Polski, brąz rzeszowskich akademików, awans krośnieńskich Karpat do ekstraklasy oraz sukcesy młodzieży.

31.12.2018
Klub Sportowy Pełcz ma 20 lat W Górkach Noteckich odbyły się uroczyste obchody 20-lecia Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Pełcz.

28.12.2018
Bańka: Przede mną długa i niełatwa droga oraz silni kontrkandydaci "Przede mną długa i niełatwa droga oraz silni kontrkandydaci" - powiedział o kandydowaniu na funkcję przewodniczącego Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) minister sportu i turystyki Witold Bańka.

27.12.2018
Finał Olympic Games w Gorzowie Śląskim [VIDEO] W miniony weekend w Gorzowie Śląskim odbył się Ogólnopolski Finał Mini Olympic Games. Na opolszczyźnie triumfował Alan Kulczycki oraz Aleksandra Guzik. Zobaczcie relację video.

27.12.2018
Tomasz Poręba wiceprezesem PKOl Eurodeputowany PiS Tomasz Poręba został wybrany jednogłośnie na stanowisko wiceprezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego do spraw kontaktów zewnętrznych. Decyzja w tej sprawie zapadła przed świętami podczas posiedzenia zarządu PKOl.

27.12.2018
Tokio: Ponad 160 tysięcy zgłoszeń do wolontariatu Organizatorzy igrzysk w Tokio w 2020 roku poinformowali z satysfakcją, że na kilka dni przed zakończeniem nadsyłania aplikacji chęć udziału w największej imprezie sportowej w roli wolontariuszy wyraziło już ponad 162 tysiące osób z całego świata.

25.12.2018
Wang Zeng Yi: Czuję, że jestem potrzebny kadrze, ale plecy szwankują "Czuję, że jestem potrzebny kadrze w ważnych imprezach, ale plecy szwankują, a nie chcę się poddać operacji" - powiedział były mistrz Polski Wang Zeng Yi, który pomógł reprezentacji w awansie do drużynowych mistrzostw Europy.

24.12.2018
Świąteczne wywiady w Centrum Szkolenia PZTS w Gdańsku [PODCAST] Świąteczny wywiad z Zuzią Błażejewicz, Agatą Zakrzewską, Szymonem Kolasą i Przemkiem Walaszkiem w Centrum Szkolenia PZTS w Gdańsku.

24.12.2018
Kulczycki i Guzik najlepsi w Gorzowie Śląskim Alan Kulczycki oraz Aleksandra Guzik wygrali Finał Ogólnopolski Mini Olympic Games w Gorzowie Śląskim.

<< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >>