TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
28.07.2018
Wystartowała konsultacja szkoleniowa Kadry Narodowej seniorów Seniorzy rozpoczęli kilkudniową konsultację szkoleniową w Bydgoszczy. Pingpongiści pod czujnym okiem trenera Tomasza Krzeszewskiego przygotowują się do nadchodzących startów.

27.07.2018
Nagrody pieniężne dla medalistów Mistrzostw Europy Miło nam poinformować, że Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego postanowił nagrodzić medalistów Mistrzostw Europy w Cluj-Napoca bonami pieniężnymi.

27.07.2018
Gościliśmy medalistów Mistrzostw Europy w naszej siedzibie „Trenuję po pięć godzin dziennie, aby kiedyś odnosić sukcesy w seniorskich turniejach” – powiedział mistrz Europy kadetów w singlu i deblu Maciej Kubik (Olimpia-Unia Grudziądz) podczas konferencji prasowej w siedzibie PZTS w Warszawie.

27.07.2018
Medaliści Mistrzostw Europy z wizytą u wiceministra Jarosława Stawiarskiego Miłym spotkaniem rozpoczął się weekend dla naszych medalistów Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w rumuńskim Cluj-Napoca. Polscy pingpongiści spotkali się z Wiceministrem Sportu i Turystyki - Panem Jarosławem Stawiarskim.

27.07.2018
Artur Domański w Zarządzie PZTS Z niezwykłą przyjemnością informujemy, że 20 lipca 2018 roku, w czasie posiedzenia Zarządu PZTS, zgodnie z §30 ust. 2 Statutu, do składu Zarządu Związku dołączony został Pan Artur Domański.

26.07.2018
Pracowity piątek naszych medalistów Początek weekendu będzie bardzo intensywny, ale i... przyjemny dla naszych medalistów Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w Cluj-Napoca. Biało-czerwoni najpierw spotkają się z Wiceministrem Sportu i Turystyki, Panem Jarosławem Stawiarskim, a następnie wezmą udział w konferencji prasowej.

26.07.2018
ITTF World Tour Australian Open: Dyjas walczył jak równy z równym Jakub Dyjas i Hiszpan Alvaro Robles przegrali z mistrzami świata z 2013 roku, tajwańskim duetem Chen Chien-An, Chuang Chih-Yuan 2:3 (9:11, 11:7, 4:11, 15:13, 7:11) w pierwszej rundzie (1/8 finału) World Touru w tenisie stołowym w australijskim Geelong.

25.07.2018
ITTF World Tour Australian Open: Dyjas zagra z byłymi mistrzami świata Jakub Dyjas i Hiszpan Alvaro Robles zagrają w czwartek z mistrzami świata z 2013 roku, tajwańskim duetem Chen Chien-An, Chuang Chih-Yuan w pierwszej rundzie (1/8 finału) World Touru w tenisie stołowym w australijskim Geelong.

25.07.2018
Kubik: Zmobilizowała mnie porażka w drużynówce "Porażka na inaugurację turnieju drużynowego jeszcze bardziej zmobilizowała mnie do walki o medale" - stwierdził Maciej Kubik, który zdobył złote medale w singlu i deblu oraz brąz w rywalizacji zespołowej mistrzostw Europy kadetów w tenisie stołowym w rumuńskim Cluj-Napoca.

25.07.2018
Leszczyński: Bardzo się cieszymy z gry naszych młodych talentów "Bardzo się cieszymy z występu młodych Polaków podczas Mistrzostw Europy w Rumunii" - przyznał wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego ds. sportowych, Zbigniew Leszczyński. Biało-czerwoni zdobyli łącznie cztery medale w tym dwa złote.

25.07.2018
Szumacher: Założenia na mistrzostwa zostały zrealizowane Prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Dariusz Szumacher wraz z Zarządem wyraził swoje zadowolenie z wyników osiągniętych podczas Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w rumuńskim Cluj-Napoca.

25.07.2018
ITTF World Tour Australian Open: Jakub Dyjas powalczy w deblu Jakub Dyjas przegrał z Chorwatem Tomislavem Pucarem 1:4 (9:11, 11:6, 8:11, 8:11, 6:11) i odpadł w kwalifikacjach singla turnieju World Tour w tenisie stołowym w australijskim Geelong. W grze podwójnej zagra razem z Hiszpanem Alvaro Roblesem.

24.07.2018
Igrzyska Olimpijskie za dwa lata Dokładnie za dwa lata, 24 lipca 2020 roku, uroczyście otwarte zostaną Igrzyska XXXII Olimpiady. Ich gospodarzem będzie Tokio.

24.07.2018
Kubik: Jestem bardzo szczęśliwy! Maciej Kubik pokonał Myshaala Sabhiego z Francji i zdobył złoty medal Mistrzostw Europy Kadetów w singlu w Cluj-Napoca. Brązowymi medalistami zostali: Simon Belik z Czech i Mike Hollo z Niemiec.

24.07.2018
Maciej Kubik najlepszy na Starym Kontynencie! Maciej Kubik z ASTS-u Olimpii-Unii Grudziądz został Mistrzem Europy Kadetów w grze pojedynczej! Polak wygrał z Francuzem Myshaalem Sabhi 4:1. To dla zawodnika trzeci medal podczas czempionatu w Cluj-Napoca.