Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
20.05.2018
Slovak Junior Open: Zwycięstwo Kulczyckiego! W znakomitym stylu zawody Slovak Junior Open zakończył Samuel Kulczycki. Zawodnik ASTS Olimpii-Unii Grudziądz pokonał w finale gry pojedynczej Japończyka - Takeru Kashiwę 4:3!

20.05.2018
LOTTO Superliga: Sprawdź kto zagra o elitę! Energa KTS Toruń i Olimpia-Unia Grudziądz z grupy północnej 1. Ligi oraz PWSZ Zamość i Strzelec Frysztak z grupy południowej zagrają w barażach o LOTTO Superligę!

20.05.2018
Thailand Open: Zwycięstwa Chińczyków w Bangkoku Chińczycy Liu Shiwen i Xu Ruifeng triumfowali w turnieju ITTF Challenge w tenisie stołowym w stolicy Tajlandii Bangkoku.

19.05.2018
Odsłonięcie tablicy Andrzeja Grubby W 2018 roku obchodzimy 60-tą rocznicę urodzin Andrzeja Grubby olimpijczyka, wybitnego sportowca, wielokrotnego reprezentanta i mistrza Polski, Honorowego Obywatela Miasta Starogardu Gdańskiego tenisisty Andrzeja Grubby. Z tej okazji Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci, młodzież i wszystkich dorosłych tenisistów amatorów i wyczynowców na Turniej Tenisa Stołowego GRUBBA’60, który odbędzie się 20 maja 2018 r. na Miejskiej Hali Sportowej im. A. Grubby w Starogardzie Gdańskim. Gośćmi specjalnymi będą Leszek Kucharski i Stefan Dryszel.

19.05.2018
Polish Junior & Cadet Open: Śladami Ovtcharova i Mizutaniego Brązowi medaliści igrzysk Dimitrij Otcharov (2012) i Jun Mizutani (2016) to tylko niektóre gwiazdy tenisa stołowego, które w kadetach i juniorach grały w międzynarodowych mistrzostwach Polski. Kolejny turniej młodzieżowego World Touru w Cetniewie od 23 do 27 maja.

19.05.2018
Slovak Junior Open: Srebro juniorów, brąz juniorek Dwa medale dla biało-czerwonych podczas 2018 Slovak Junior Open! W Senec, juniorzy wywalczyli srebro, a juniorki sięgnęły po brąz.

19.05.2018
TVP: Niedziela z tenisem stołowym! W najbliższą niedzielę zapraszamy do oglądania TVP3. Stacja przygotowała obszerną relację ze spotkania LOTTO Superligi: Dojlidy Wschodzący Białystok - Fibrain AZS Politechnika Rzeszów.

19.05.2018
PS: Lider rundy z Jarosławia! W półfinałach LOTTO Superligi Kolping zagra z Politechniką, a Dekorglass z Bogorią.

18.05.2018
PS: Dekorglass z Pucharem ETTU! Debiutujący w europejskich rozgrywkach tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo po raz pierwszy w historii klubu zdobyli Puchar ETTU. W rewanżowym meczu finałowym pokonali u siebie francuski zespół Chartres ASTT 3:1.

18.05.2018
ETTU Cup: Wielki triumf Dekorglassu! Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo po raz pierwszy w historii klubu zdobyli Puchar Europejskiej Unii Tenisa Stołowego (ETTU). W rewanżowym meczu finałowym pokonali u siebie francuski zespół Chartres ASTT 3:1.

18.05.2018
Liga Mistrzów: Piąty w historii triumf Borussii Duesseldorf Tenisiści stołowi Borussii Duesseldorf po raz piąty w historii triumfowali w Lidze Mistrzów. W drugim meczu finałowym pokonali na wyjeździe Fakieł Gazprom Orenburg 3:1. W niedzielę wygrali u siebie 3:2.

18.05.2018
Liga Mistrzyń: Złoto dla chorwackiego Dr. Casl Tenisistki stołowe chorwackiego zespołu Dr. Casl triumfowały w Lidze Mistrzyń. W drugim finałowym meczu pokonały w Zagrzebiu turecką Bursę Buyuksehir Belediyespor 3:0. W niedzielę wygrały na wyjeździe 3:2.

18.05.2018
ETTU Cup: Oglądaj finał z udziałem Dekorglassu Działdowo! Już dzisiaj wielkie emocje dla polskich kibiców! Dekorglass Działdowo stanie przed ogromną szansą zwycięstwa w Pucharze ETTU! Podopieczni Piotra Kołacińskiego zmierzą się u siebie z francuskim Chartres ASTT. Organizatorzy zapewnią streaming z tego spotkania!

18.05.2018
LOTTO Superliga: Wielki Finał w Gdańsku! Decyzją Polskiej Superligi Tenisa Stołowego Wielki Finał LOTTO Superligi odbędzie się w Centrum PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Spotkanie, po którym poznamy mistrzów Polski odbędzie się w piątek, 15. czerwca o godz. 17:00.

17.05.2018
ETTU Cup: Dekorglass przed szansą na trofeum Dekorglass Działdowo stanie w piątek przed szansą zdobycia pierwszego europejskiego trofeum w historii klubu. W rewanżowym meczu finałowym Pucharu Europejskiej Unii Tenisa Stołowego (ETTU) zmierzy się u siebie z francuskim Chartres ASTT.