Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
24.07.2018
Ekstraklasa kobiet: Chinki mają podnieść poziom w Bronowiance Pięć zawodniczek z Chin i jedną z Tajwanu zgłosiła do rozgrywek Ekstraklasy kobiet Bronowianka Kraków, która w minionych rozgrywkach zajęła siódme miejsce. Obecność Chinek w krakowskim klubie ma podnieść poziom treningów.

24.07.2018
Maciej Kubik Mistrzem Europy kadetów w grze podwójnej! Maciej Kubik (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) i Ivor Ban zostali Mistrzami Europy Kadetów w grze podwójnej! Polsko-chorwacki duet rozbił w finale parę gospodarzy: Andreia Tomica i Dariusa Movileanu 3:1.

24.07.2018
MEJiK: Kubik zagra o złoto w prestiżowym singlu Maciej Kubik (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) zapewnił sobie występ w finale gry pojedynczej Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w Cluj-Napoca. Polak w mgnieniu oka odprawił w półfinale Czecha - Simona Belika 4:0.

24.07.2018
MEJiK: Maciej Kubik w finale debla! Maciej Kubik (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) w finale gry podwójnej Mistrzostw Europy Kadetów! Razem ze swoim chorwackim partnerem - Ivorem Banem pokonał Słowaków: Adama Klajbera i Filipa Delincaka 3:0. Finał o godzinie 12:20.

24.07.2018
MEJiK: Rozkład jazdy. Kubik walczy o finały Wtorek to ostatni dzień Mistrzostw Europy w Cluj-Napoca, który upłynie pod znakiem występów Macieja Kubika (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz). Polak powalczy o awans do finału zarówno w singlu jak i w deblu.

24.07.2018
Izabela Maria Dzieduszycka w Galerii Sław Polskiego Tenisa Stołowego Izabela Maria hrabina Dzieduszycka w listopadzie 2017 roku odznaczona medalem 85–lecia PZTS, została przyjęta do galerii Sław Polskiego Tenisa Stołowego.

23.07.2018
MEJiK: Kulczycki i Węgrzyn wicemistrzami Europy! Polski mikst w składzie: Anna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) i Samuel Kulczycki (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) sięgnął po wicemistrzostwo Europy! Polacy dopiero w finale doznali gorycz porażki, przegrywając z Francuzami: Jules Rolland/Lucie Gauthier.

23.07.2018
MEJiK: Maciej Kubik zameldował się w kolejnym półfinale! Medal gwarantowany Maciej Kubik z ASTS-u Olimpii-Unii Grudziądz wywalczył kolejny medal. Tym razem, minimum brązowy krążek i awans do półfinału zagwarantował sobie pokonując w grze pojedynczej Rumuna - Dariusa Movileanu.

23.07.2018
MEJiK: Kubik i Ban z medalem w deblu! Maciej Kubik (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) i jego deblowy partner z Chorwacji mają już minimum brązowe medale Mistrzostw Europy! Duet ograł w ćwierćfinale Grebeniuka i Laffineura i jutro zagra w 1/2 finału!

23.07.2018
MEJiK: Kubik nie zwalnia tempa! Kolejne zwycięstwo odniósł nasz kadet - Maciej Kubik (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz). Polak wygrał z Niemcem Hannesem Hoermannem w grze pojedynczej. Jeśli wygra jeszcze raz, stanie przed szansą na krążek Mistrzostw Europy.

23.07.2018
Znamy składy drużyn Ekstraklasy kobiet i LOTTO Superligi Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego prezentuje zgłoszone składy drużyn ligowych Ekstraklasy kobiet i LOTTO Superligi mężczyzn w sezonie 2018/2019.

23.07.2018
MEJiK: Kubik przed szansą medalową! Maciej Kubik (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) i jego chorwacki partner, Ivor Ban stoją przed szansą na zdobycie medalu w grze podwójnej. O godz. 15:00 zagrają o półfinał. Jeśli wygrają zdobędą przynajmniej brąz.

23.07.2018
MEJiK: Węgrzyn i Kulczycki zagrają o złoto! Anna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) i Samuel Kulczycki (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) zagrają w finale gry mieszanej Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w Cluj-Napoca! Polacy po ciężkim boju pokonali Francuzów: Leo De Nodrest/Camille Lutz.

23.07.2018
ITTF World Tour Korea Open: Trzy triumfy Koreańczyka Janga Reprezentant gospodarzy Woojin Jang do sobotniego sukcesu w mikście dołożył w niedzielę wygrane w singlu i wspólnie z Jonghoonem Limem w deblu w turnieju World Tour tenisistów stołowych w południowokoreańskim Daejeon.

23.07.2018
MEJiK: Rozkład jazdy na poniedziałek. Będą transmisje! Poniedziałek będzie bardzo gorącym dniem dla polskich kibiców. Na placu boju w Cluj-Napoca została już tylko czołówka pingpongistów Starego Kontynentu. Wśród nich są także biało-czerwoni!

<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>