Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
28.02.2019
Mistrzostwa Polski w Gliwicach: W piątek inauguracja! Broniący tytułu Jakub Dyjas zagra w 2. rundzie ze zwycięzcą rywalizacji Przemysław Sałaciński (KS Spójnia Warszawa) – Karol Wiśniewski (GMKS Strzelec Frysztak). Ten pierwszy to brązowy medalista ME i uczestnik MŚ w ping-pongu (odmiana tenisa stołowego, gra rakietami bez profesjonalnych okładzin).

27.02.2019
IMP w Gliwicach: Broniący tytułu Dyjas i Bajor wśród faworytów Broniący tytułu Jakub Dyjas i Natalia Bajor to jedni z faworytów 87. mistrzostw Polski w tenisie stołowym, które od piątku do niedzieli odbędą się w Gliwicach. Zabraknie m.in. mistrzyni Europy Li Qian, brązowej medalistki tej imprezy Katarzyny Grzybowskiej-Franc oraz Daniela Góraka.

27.02.2019
Rada Europy: Bańka kandydatem na szefa WADA W środę w Strasburgu Rada Europy zdecydowała, że minister sportu i turystyki Witold Bańka będzie europejskim kandydatem na szefa Światowej Agencji Antydopingowej (WADA).

26.02.2019
Badowski: Nie wziąłbym srebra w "ciemno" Po zdobyciu dwóch srebrnych medali z rzędu, Marek Badowski wymieniany jest wśród faworytów mistrzostw Polski w Gliwicach (1-3 marca). "Nie wziąłbym kolejnego tytułu wicemistrzowskiego w "ciemno" – stwierdził tenisista stołowy Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

24.02.2019
Przybył i Wandachowicz najlepsi w Kwidzynie Liliana Przybył (MKS Rokita Brzeg Dolny) oraz Michał Wandachowicz (UKS Chrobry Międzyzdroje) złotymi medalistami 3. Grand Prix Polski młodzików w Kwidzynie.

23.02.2019
Nęcek: Coraz więcej opcji w grze podwójnej "Li Qian grać będzie razem z Li Jie, zaś ciekawie wyglądają możliwości ustawienia debla z udziałem Natalii Partyki, Natalii Bajor oraz - po przerwie macierzyńskiej - Katarzyny Grzybowskiej-Franc" - uważa trener reprezentacji tenisistek stołowych Zbigniew Nęcek.

23.02.2019
Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej Nabór wniosków ruszy 4 marca 2019 r. Celem programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej” jest wsparcie realizacji zadań inwestycyjnych dotyczących obiektów sportowych na terenie całego kraju. Dofinansowaniem mogą zostać objęte obiekty ogólnodostępne, umożliwiające masowe uprawianie sportu.

23.02.2019
Ruszyła II edycja Akademii Zarządzania Sportem Ruszyła II edycja Akademii Zarządzania Sportem. Celem projektu jest wsparcie polskich związków sportowych w podnoszeniu kwalifikacji z obszaru organizacji, zarządzania i marketingu.

22.02.2019
Krzeszewski: Budujemy drużynę na długie lata "Budujemy drużynę na lata, ale ten proces musi potrwać” – powiedział trener kadry Tomasz Krzeszewski przed mistrzostwami Polski w Gliwicach (1-3 marca), które będą sprawdzianem przed mistrzostwami świata w Budapeszcie (21-28 kwietnia).

21.02.2019
Kucharski: Spodziewam się niespodzianek w singlu "W singlu kobiet i mężczyzn nie ma zdecydowanych faworytów, dlatego spodziewam się niespodzianek” – stwierdził legendarny tenisista stołowy Leszek Kucharski przed mistrzostwami Polski w Gliwicach.

21.02.2019
Leszek Kucharski koordynatorem najmłodszych talentów Legenda polskiego tenisa stołowego – Leszek Kucharski objął stanowisko Koordynatora – skauta Polskiego Związku Tenisa Stołowego. „ Cieszę się, że będę mógł pracować z młodymi talentami” – zapowiedział olimpijczyk i multimedalista mistrzostw świata i Europy.

21.02.2019
Najlepsi 12-latkowie w kraju zagrają w Kwidzynie Już w najbliższy weekend (22-24 lutego) w hali sportowej przy ul. Mickiewicza odbędzie się III Grand Prix Polski Młodzików. To już piąte eliminacje do mistrzostw Polski organizowane wspólnie przez MTS Kwidzyn i Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji. W kwidzyńskiej hali rywalizowali już weterani oraz żacy. Młodzicy, a więc najlepsi 12-latkowie w kraju, powalczą w niej po raz pierwszy.

18.02.2019
Kołodziejczyk: AZS Gliwice był potęgą "W dawnych czasach tenisiści stołowi AZS Gliwice byli krajową potęgą, a do dziś z wielkim sentymentem wspominam poranne treningi deblowe" - powiedział były trener austriackiej reprezentacji Jarosław Kołodziejczyk, który przyjedzie na MP do Gliwic (1-3 marca).

18.02.2019
Fundusz Natalii Partyki przyznał stypendia Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią Biedronka uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. Stypendium w ramach funduszu to 10 000 złotych na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

18.02.2019
Bajor: Występ w Lizbonie najlepszym w karierze "Niewiele zabrakło mi do pokonania japońskiej defensorki Hashimoto i awansu do ćwierćfinału, ale i tak to najlepszy występ w seniorskiej karierze międzynarodowej" - powiedziała Natalia Bajor po turnieju World Tour (cykl ITTF Challenge Plus) w Lizbonie.

<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>