Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
22.07.2018
MEJiK: Biało-czerwoni z kolejnym medalem! Niedziela w Cluj-Napoca przyniosła kolejne medale dla Polaków. W grze mieszanej juniorów, Anna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) i Samuel Kulczycki (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) zapewnili sobie minimum brązowe medale!

22.07.2018
MEJiK: Szanse medalowe biało-czerwonych Niedziela może się zakończyć dla Polaków kolejnymi medalami Mistrzostw Europy w Cluj-Napoca. Przed szansą zdobycia minimum brązowych krążków staną nasze juniorskie miksty.

22.07.2018
Kadeci dziękują za wsparcie i proszą o więcej [VIDEO] Nasi brązowi medaliści dziękują kibicom za wsparcie podczas Mistrzostw Europy! Zobacz.

22.07.2018
MEJiK: Rozkład jazdy na niedzielę Przed nami kolejny dzień Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w Cluj-Napoca. Polacy grają o coraz wyższą stawkę. Sprawdźcie, kiedy grają.

21.07.2018
MEJiK: Intensywna sobota okraszona zwycięstwami Sobota była bardzo intensywnym i wyczerpującym dniem dla Polaków startujących w Mistrzostwach Europy Kadetów i Juniorów w Cluj-Napoca. Mimo to, biało-czerwoni okrasili ją wieloma zwycięstwami.

21.07.2018
Mija 13. lat od śmierci Andrzeja Grubby 21. lipca mija 13 lat od śmierci Legendy polskiego tenisisty stołowego Andrzeja Grubby. W kolekcji miał wiele krążków z mistrzostw świata i Starego Kontynentu. Czuł się spełnionym sportowcem. To dla niego ludzie przychodzili do hal, oglądać tenis stołowy. Wszyscy go znali, pamiętali i lubili. Był Fenomenem.

21.07.2018
PS: Teraz czas na Australię W grze pojedynczej Korea Open nasz najlepszy pingpongista zaczął od dwóch zwycięstw w grupie eliminacyjnej. Pokonanie nieklasyfikowanego w światowym rankingu Hindusa Siddhesha Pande 4:1 nie było może jeszcze wielkim wyczynem, ale już triumf nad 91. na liście światowej Francuzem Quentinem Robinotem 4:0, można uznać za sukces. Tym bardziej że wcześniejsze trzy pojedynki na szczeblu reprezentacyjnym wygrał Robinot, i to bez straty seta.

21.07.2018
Forum ITTF w Rumunii Przy okazji Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w Cluj-Napoca, ITTF zorganizowała Forum, którego kluczowym elementem była prezentacja i dyskusja o strategii na lata 2018 - 2024.

21.07.2018
ITTF World Tour Korea Open: Historyczny sukces miksta z obu Korei Tenisiści stołowi Cha Hyo Sim z Korei Północnej i Jang Woo-jin z Korei Południowej wygrali rywalizację w grze mieszanej turnieju World Tour w południowokoreańskim Daejeon. Poprzednio wspólny triumf zawodników z obu tych krajów miał miejsce w 1991 roku.

21.07.2018
EUG 2018: 6 medali polskich studentów! Aż sześć medali zdobyli biało-czerwoni w grze podwójnej oraz singlu podczas Europejskich Igrzysk Studentów w portugalskiej Coimbrze. Najcenniejsze, złote krążki zdobył duet: Roksana Załomska / Klaudia Kusińska.

21.07.2018
MEJiK: Rozkład jazdy na sobotę. Będą transmisje W rumuńskim Cluj-Napoca trwają Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów. W sobotę biało-czerwonych czeka wiele spotkań. Sprawdź kiedy grają.

20.07.2018
Zmarł Henryk Oleksiuk Po długiej chorobie zmarł Henryk Oleksiuk znany i ceniony w środowisku sportowym Podkarpacia sędzia tenisa stołowego klasy międzynarodowej.

19.07.2018
MEJiK: Honorowy Zandecki. Polacy mają 10. miejsce Dobiegły końca występy biało-czerwonych w rywalizacji drużynowej podczas Mistrzostw Europy Kadetów i Juniorów w rumuńskim Cluj-Napoca. Jako ostatni wystąpili juniorzy, którzy musieli uznać wyższość Hiszpanów. Honorowy punkt zdobył Jan Zandecki z AZS-u AWFiS Gdańsk.

19.07.2018
MEJiK: Bezbłędna Miklaszewska. Juniorki zajmują 8. miejsce Juniorki kończą rywalizację drużynową na 8. miejscu podczas Mistrzostw Europy w Cluj-Napoca. Pingpongistki Michała Dziubańskiego w ostatnim spotkaniu uległy Słowaczkom 2:3. Kompletną zdobyczą może pochwalić się Maja Miklaszewska (MRKS Gdańsk).

19.07.2018
MEJiK: Kompletna Brzyska. Kadetki 7. w Europie! Na koniec przygody z rywalizacją drużynową Mistrzostw Europy w Cluj-Napoca nasze kadetki pokonały Mołdawię 3:2 i zajęły 7. miejsce. Dwa punkty zdobyła Anna Brzyska z PKS-u Kolping Jarosław, a jedno oczko dodała Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków).

<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>