Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
17.05.2018
Krzeszewski: Wang Zeng Yi zgodził się pomóc w spotkaniu z Turkami Wang Zeng Yi wraca do reprezentacji tenisistów stołowych i zagra we wtorkowym meczu z Turcją w Stambule w eliminacjach drużynowych mistrzostw Europy - poinformował PAP selekcjoner Tomasz Krzeszewski.

17.05.2018
DME 2019: Wandżi wraca do kadry! Wang Zeng Yi wraca do kadry! Polak po rozmowie z trenerem Tomaszem Krzeszewskim zdecydował się pomóc reprezentacji w spotkaniu z Turcją. Ten mecz już 22. maja na wyjeździe.

17.05.2018
PS: Pingpongowe szachy przed półfinałami LOTTO Superligi Kibice wciąż nie wiedzą, kto z kim zmierzy się w dwumeczach o wielki finał. Pary mogą być takie: Kolping – Politechnika, Dekorglass – Bogoria lub Kolping – Bogoria, Dekorglass – Politechnika.

16.05.2018
Wspomnienie o śp. Romanie Kulczyckim "Zbyszek, przepraszam, ale teraz nie mogę ci pomóc z zaproszeniami" – mówił zaraz po wyjściu ze szpitala tydzień przed finałem play-off w Tarnobrzegu. Był słabiutki i smutny z powodu tego, co usłyszał od lekarzy, a mimo to dalej żył problemami klubu, odpowiedzialny do końca. Pomimo swoich lat pomagał, jak mógł. W jego gestii leżało właśnie dostarczanie zaproszeń przed najważniejszymi meczami oraz spikerka podczas spotkań ligowych. Swoim dostojnym głosem, zawsze z niezmienną powagą przez wiele lat rozpoczynał pojedynki ekstraklasy.

16.05.2018
Kulczycki: Za rok wyjeżdżam do Ochsenhausen Jeden z największych talentów w polskim tenisie stołowym Samuel Kulczycki za rok przeniesie się do Ochsenhausen, gdzie gra Jakub Dyjas. Obecnie trenuje w Drzonkowie, ale też jeździ na konsultacje do tego niemieckiego ośrodka.

16.05.2018
Radio Gdańsk: Grubba - człowiek honoru i tytan pracy Potrafił oddać wygrany punkt rywalowi. Punkt na wagę zwycięstwa. Został za to uhonorowany Nagrodą Fair Play UNESCO. Swą karierę budował z żelazną konsekwencją.

16.05.2018
LOTTO Superliga: Warta i Dojlidy spadają z elity Warta Kostrzyn nad Odrą i Dojlidy Wschodzący Białystok spadają z LOTTO Superligi. O tytuł mistrzowski zagrają ekipy z Jarosławia, Działdowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Rzeszowa.

16.05.2018
Nie Żyje Waldemar Borys

15.05.2018
Partyka mistrzynią Czech! Natalia Partyka razem ze swoim zespołem - SKST Mart Hodonín – Stavoimpex sięgnęła po Drużynowe Mistrzostwo Czech. Tym samym nasza mistrzyni paraolimpijska zakończyła swój klubowy sezon.

15.05.2018
Zandecki: Jestem bardzo zadowolony z możliwości treningu w Gdańsku W końcówce sezonu LOTTO Superligi więcej szans gry dostają młodzi zawodnicy, a jednym z nich 17-letni Jan Zandecki. "Nie przestraszyłem się doświadczonego Jirziego Vrablika" - stwierdził tenisista stołowy Unii AZS AWFiS Gdańsk. Wkrótce czeka go juniorski World Tour w Cetniewie.

14.05.2018
Dziś Andrzej Grubba obchodziłby 60. urodziny W kolekcji ma tylko jeden złoty medal mistrzostw Europy. Na koncie wiele krążków z mistrzostw świata i Starego Kontynentu. W jego bogatej kolekcji brakuje medalu z igrzysk olimpijskich. Mimo tego Andrzej Grubba czuł się spełnionym sportowcem. To dla niego ludzie przychodzili do hal, oglądać tenis stołowy. Wszyscy go znali, pamiętali i lubili. Był fenomenem, dumą Pomorza. Prawdziwym czarodziejem pingpongowej rakietki. Dziś obchodziłby 60. urodziny...

14.05.2018
Monika potrzebuje naszej pomocy! Nie każdy rodzi się gwiazdą i nie dla każdego droga do wielkości jest łatwa. Życie stawia przed nami szereg przeszkód, których nie pokonamy tylko i wyłącznie hartem ducha i wolą walki. Czasem jedno, nawet najmniejsze zdarzenie może przekreślić coś na co pracowaliśmy lata. Mały pech i pryskają nasze marzenia. Tak samo będzie i w tej historii...

13.05.2018
ETTU Cup: Pierwszy duży krok Dekorglassu Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo pokonali na wyjeździe francuski zespół Chartres ASTT 3:1 w pierwszym spotkaniu finału Pucharu ETTU. Rewanż odbędzie się 18 maja w Działdowie.

12.05.2018
Nęcek: Od siedmiu lat nie przegraliśmy meczu KTS Siarka Enea Tarnobrzeg po raz 27. zdobyła tytuł drużynowego mistrza Polski tenisistek stołowych. "Od siedmiu lat nie przegraliśmy meczu w rozgrywkach ekstraklasy. To świadczy o profesjonalizmie zawodniczek" - powiedział PAP trener Zbigniew Nęcek.

12.05.2018
Ekstraklasa Kobiet: Enea Siarka po raz 27. mistrzem Polski! KTS Siarka Enea Tarnobrzeg po raz 27. zdobyła tytuł drużynowego mistrza Polski w tenisie stołowym kobiet. W sobotę w rewanżowym meczu finałowym pokonała przed własną publicznością KU AZS UE Wrocław 3:0.

<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>