Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska

Rozgrywki indywidualne » 2017/2018

SENIORZY
1. Grand Prix Polski
(Gdańsk, 27-29.10.2017)
2. Grand Prix Polski
(Wałbrzych, 15-17.12.2017)
3. Grand Prix Polski
(Łomża, 26-28.01.2018)
Mistrzostwa Polski
(Raszków, 02-04.03.2018)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


MŁODZIEŻOWCY
30. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
(Jarosław, 16-18.02.2018)
Podgląd pliku


JUNIORZY
1. Grand Prix Polski
(Brzeg Dolny, 20-22.10.2017)
2. Grand Prix Polski
(Ostróda, 8-10.12.2017)
3. Grand Prix Polski
(Łomża, 23-25.02.2018)
Mistrzostwa Polski
(Krosno, 26-29.04.2018)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


KADECI
1. Grand Prix Polski
(Krosno, 22-29.09.2017)
2. Grand Prix Polski
(Wałbrzych, 24-26.11.2017)
3. Grand Prix Polski
(Drzonków, 23-25.03.2018)
Mistrzostwa Polski (OOM)
(Luboń, 3-6.05.2018)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


MŁODZICY
1. Grand Prix Polski
(Kraków, 29-01.10.2017)
2. Grand Prix Polski
(Bilcza, 10-12.11.2017)
3. Grand Prix Polski
(Białystok, 16-18.02.2018)
Mistrzostwa Polski
(Drzonków, 19-22.04.2018)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
gr. 1 WLP-ZPM gr. 2 KPM-POM gr. 3 LLS-PDL gr. 4 MAZ-WMZ
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku
gr. 5. ŁDZ-ŚWI gr. 6. MŁP-PKR gr. 7. OPO-ŚLS gr. 8. DŚL-LBU
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku
(tylko klasyf.)
Podgląd pliku


ŻACY
1. Grand Prix Polski
(Lidzbark Warmiński, 03-05.11.2017)
2. Grand Prix Polski
(Łaziska Górne, 02-04.02.2018)
3. Grand Prix Polski
(Mława, 06-08.04.2018)
Indywidualne Mistrzostwa Polski
(Kraśnik, 09-10.06.2018)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


NIEPEŁNOSPRAWNI (ROK 2018)
1. Grand Prix Polski
(Wisła, 14-15.04)
2. Grand Prix Polski
(Gdańsk, 29-30.09)
3. Grand Prix Polski
(Gdańsk, 27-28.10)
IMP
(Zielona Góra, 10-11.11)
DMP
(do ustalenia)
PP
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


WETERANI
1. Grand Prix Polski
(Przeworsk, 16-17.09)
2. Grand Prix Polski
(Krapkowice, 21-22.10)
3. Grand Prix Polski
(Białystok, 11-12.11)
4. Grand Prix Polski
(Węgierska Górka, 09-10.12)
5. Grand Prix Polski
(Ostróda, 20-21.01)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku
6. Grand Prix Polski
(Kwidzyn, 17-18.02)
7. Grand Prix Polski
(Sandomierz, 24-25.03)
8. Grand Prix Polski
(Radom, 14-15.04)
9. Grand Prix Polski
(Wałbrzych, 12-13.05)
Indywidualne Mistrzostwa Polski
(Iława, 01-03.06)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


  Turniej Finałowy Mini Olympic Games
(Warszawa, 16-17.12.2017)
Dziewczęta gra pojedyncza
Podgląd pliku
Chłopcy gra pojedyncza
Podgląd pliku


  Finał Ogólnopolski Drużynowego Turnieju Uczniowskiego
(Warszawa, 02-03.12.2017)
Żaczki (grupa młodsza) turniej drużynowy
Podgląd pliku
Żacy (grupa młodsza) turniej drużynowy
Podgląd pliku
Młodziczki (grupa starsza) turniej drużynowy
Podgląd pliku
Młodzicy (grupa starsza) turniej drużynowy
Podgląd pliku