Liczba wydarzeń w bazie: 145
sierpień 2023
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
19.08 | Pingpongowy PGE Narodowy | Warszawa | open | szczegóły |
24-27.08 | Mini Drzonków Cup | Zielona Góra | dzieci | szczegóły |
26-27.08 | XX Memoriał Jana Błaszczaka | Kraków | open | |
26.08 | XXVII Turniej im. Andrzeja Grubby | Starogard Gdański | open | szczegóły |
26.08 | VII Rodzinny Festiwal o Puchar Ministra Sportu | Kraśnik | open | szczegóły |
wrzesień 2023
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
01.09 | Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka) | (kluby) | SM | |
02-03.09 | KTS Open | Nowy Dwór Mazowiecki | open | szczegóły |
03.09 | Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka) | (kluby) | SM | |
04-09.09 | Mistrzostwa Europy Niepełnosprawnych | Sheffield (GBR) | niepełnosprawni | szczegóły |
09.09 | I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka) | (kluby) | I liga | |
10-17.09 | Drużynowe Mistrzostwa Europy | Malmö (SWE) | Mistrzostwa Europy | szczegóły |
16-17.09 | 1. Grand Prix Polski Weteranów | Międzyzdroje | GPP | szczegóły |
16.09 | I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka) | (kluby) | I liga | |
22-24.09 | 1. Grand Prix Polski Seniorów | Gliwice | GPP | szczegóły |
22-24.09 | 1. Grand Prix Polski Młodzików | Olkusz | GPP | szczegóły |
23-24.09 | 1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych | Pleszew | niepełnosprawni | szczegóły |
28.09 | Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka) | (kluby) | SM | |
29.09-01.10 | 1. Grand Prix Polski Juniorów | Szczawno-Zdrój | GPP | szczegóły |
29.09-01.10 | 1. Grand Prix Polski Żaków | Zielona Góra | GPP | szczegóły |
29.09-01.10 | Europe Youth Top 10 | Bukareszt (ROU) | ETTU | szczegóły |
30.09 | Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka) | (kluby) | SM |
październik 2023
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
06-08.10 | 1. Grand Prix Polski Kadetów | Kraków | GPP | szczegóły |
06.10 | Ekstraklasa kobiet (1. kolejka) | (kluby) | EK | |
07.10 | I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka) | (kluby) | I liga | |
08.10 | Ekstraklasa kobiet (2. kolejka) | (kluby) | EK | |
10-11.10 | 4. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy | Tarnobrzeg | inne | szczegóły |
13.10 | Ekstraklasa kobiet (3. kolejka) | (kluby) | EK | |
14.10 | I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka) | (kluby) | I liga | |
15.10 | Ekstraklasa kobiet (4. kolejka) | (kluby) | EK | |
21-22.10 | 2. Grand Prix Polski Weteranów | Szczawno-Zdrój | GPP | szczegóły |
21.10 | I liga kobiet i mężczyzn (kolejka A) | (kluby) | I liga | |
27.10 | Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka) | (kluby) | SM | |
28.10 | I liga kobiet i mężczyzn (5. kolejka) | (kluby) | I liga | |
29.10 | Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka) | (kluby) | SM |
listopad 2023
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
04.11 | I liga kobiet i mężczyzn (kolejka B) | (kluby) | I liga | |
11.11 | I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka) | (kluby) | I liga | |
17.11 | Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka) | (kluby) | SM | |
18-19.11 | 3. Grand Prix Polski Weteranów | Maków | GPP | szczegóły |
18.11 | I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka) | (kluby) | I liga | |
19.11 | Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka) | (kluby) | SM | |
19.11 | Ekstraklasa kobiet (5. kolejka) | (kluby) | EK | |
24-26.11 | 2. Grand Prix Polski Seniorów | Bilcza | GPP | szczegóły |
24-26.11 | 2. Grand Prix Polski Młodzików | Jastrzębie-Zdrój | GPP | szczegóły |
25-26.11 | 2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych | Białystok | niepełnosprawni | szczegóły |
25.11 | XXII MP Parlamentarzystów, Radnych i Pracowników Samorządowych | Gorzów Śląski | inne | |
26.11-03.12 | Mistrzostwa Świata Juniorów i Kadetów | Nova Gorica (SLO) | Mistrzostwa Świata | szczegóły |
grudzień 2023
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
02.12 | I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka) | (kluby) | I liga | |
02-09.12 | Narodowy Dzień Tenisa Stołowego | (różne miasta) | dzieci | szczegóły |
08-10.12 | 2. Grand Prix Polski Kadetów | Zielona Góra | GPP | szczegóły |
08.12 | Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka) | (kluby) | SM | |
08.12 | Ekstraklasa kobiet (6. kolejka) | (kluby) | EK | |
09-10.12 | 4. Grand Prix Polski Weteranów | Węgierska Górka | GPP | szczegóły |
09.12 | I liga kobiet i mężczyzn (9. kolejka) | (kluby) | I liga | |
10.12 | Lotto Superliga mężczyzn (10. kolejka) | (kluby) | SM | |
10.12 | Ekstraklasa kobiet (7. kolejka) | (kluby) | EK | |
15-17.12 | 2. Grand Prix Polski Juniorów | Kraków | GPP | szczegóły |
15-17.12 | 2. Grand Prix Polski Żaków | Świdwin | GPP | szczegóły |
16-17.12 | 3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych | Gdańsk | niepełnosprawni | szczegóły |
16-17.12 | VIII Świąteczny Turniej | Kraśnik | dzieci | szczegóły |
21.12 | Lotto Superliga mężczyzn (11. kolejka) | (kluby) | SM |
styczeń 2024
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
05.01 | Ekstraklasa kobiet (8. kolejka) | (kluby) | EK | |
07.01 | Ekstraklasa kobiet (9. kolejka) | (kluby) | EK | |
13-14.01 | 5. Grand Prix Polski Weteranów | Ostróda | GPP | szczegóły |
13.01 | I liga kobiet i mężczyzn (10. kolejka) | (kluby) | I liga | |
20-21.01 | Europe Top 16 | Montreux (SUI) | ETTU | szczegóły |
20.01 | I liga kobiet i mężczyzn (11. kolejka) | (kluby) | I liga | |
24-28.01 | Mistrzostwa Europy U-21 | Skopje (MKD) | Mistrzostwa Europy | szczegóły |
26-28.01 | 3. Grand Prix Polski Seniorów | Zielona Góra | GPP | szczegóły |
luty 2024
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
03.02 | I liga kobiet i mężczyzn (kolejka C) | (kluby) | I liga | |
04.02 | Ekstraklasa kobiet (10. kolejka) | (kluby) | EK | |
06.02 | Lotto Superliga mężczyzn (12. kolejka) | (kluby) | SM | |
08.02 | Lotto Superliga mężczyzn (13. kolejka) | (kluby) | SM | |
10-11.02 | 6. Grand Prix Polski Weteranów | Stężyca | GPP | szczegóły |
10.02 | I liga kobiet i mężczyzn (12. kolejka) | (kluby) | I liga | |
16-25.02 | Drużynowe Mistrzostwa Świata | Busan (KOR) | Mistrzostwa Świata | szczegóły |
17.02 | I liga kobiet i mężczyzn (13. kolejka) | (kluby) | I liga | |
23-25.02 | 3. Grand Prix Polski Juniorów | Rzeszów | GPP | szczegóły |
marzec 2024
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
01-03.03 | 3. Grand Prix Polski Młodzików | Szczawno-Zdrój | GPP | szczegóły |
02.03 | I liga kobiet i mężczyzn (14. kolejka) | (kluby) | I liga | |
08-10.03 | 3. Grand Prix Polski Żaków | Ostróda | GPP | szczegóły |
09-10.03 | Turnieje półfinałowe Drużynowego Pucharu Polski | (kluby) | DPP | szczegóły |
15-17.03 | 3. Grand Prix Polski Kadetów | Nadarzyn | GPP | szczegóły |
15.03 | Ekstraklasa kobiet (11. kolejka) | (kluby) | EK | |
15.03 | Lotto Superliga mężczyzn (14. kolejka) | (kluby) | SM | |
16-17.03 | 7. Grand Prix Polski Weteranów | Gliwice | GPP | szczegóły |
16.03 | I liga kobiet i mężczyzn (15. kolejka) | (kluby) | I liga | |
17.03 | Ekstraklasa kobiet (12. kolejka) | (kluby) | EK | |
17.03 | Lotto Superliga mężczyzn (15. kolejka) | (kluby) | SM | |
22-24.03 | 92. Indywidualne Mistrzostwa Polski | Gdańsk | Mistrzostwa Polski | szczegóły |
26-29.03 | Polish Para Open | Władysławowo | niepełnosprawni | szczegóły |
kwiecień 2024
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
03-04.04 | 32. Mistrzostwa Polski Księży | Piekary Śląskie | inne | |
05.04 | Ekstraklasa kobiet (13. kolejka) | (kluby) | EK | |
05.04 | Lotto Superliga mężczyzn (16. kolejka) | (kluby) | SM | |
05-07.04 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych | Zielona Góra | niepełnosprawni | szczegóły |
06.04 | I liga kobiet i mężczyzn (16. kolejka) | (kluby) | I liga | |
13-14.04 | 8. Grand Prix Polski Weteranów | Olkusz | GPP | szczegóły |
13.04 | I liga kobiet i mężczyzn (17. kolejka) | (kluby) | I liga | |
13-14.04 | XIV Memoriał Henryka Rzepskiego | Jastrzębie-Zdrój | dzieci | |
13-14.04 | 38. MP Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych | Włocławek | inne | |
19.04 | Ekstraklasa kobiet (14. kolejka) | (kluby) | EK | |
19.04 | Lotto Superliga mężczyzn (17. kolejka) | (kluby) | SM | |
19.04 | Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 1. mecz) | (kluby) | SM | |
20.04 | I liga kobiet i mężczyzn (18. kolejka) | (kluby) | I liga | |
20-21.04 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych | Gdańsk | niepełnosprawni | szczegóły |
20-21.04 | VI Memoriał Władysława Kwietnia | Jastrzębie-Zdrój | dzieci | |
21.04 | Lotto Superliga mężczyzn (18. kolejka) | (kluby) | SM | |
21.04 | Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 2. mecz) | (kluby) | SM | |
21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 1) | Poznań | WZTS | |
21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 6) | Kraków | WZTS | |
25-28.04 | Mistrzostwa Polski Juniorów | Zielona Góra | Mistrzostwa Polski | szczegóły |
26-28.04 | Mistrzostwa Polski Amatorów | Toruń | inne | szczegóły |
28.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 5) | Moszczenica | WZTS |
maj 2024
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
03-05.05 | Mistrzostwa Polski Młodzików | Sępólno Krajeńskie | Mistrzostwa Polski | szczegóły |
04.05 | I liga kobiet i mężczyzn (kolejka D) | (kluby) | I liga | |
09-12.05 | Mistrzostwa Polski Kadetów | Szczawno-Zdrój | Mistrzostwa Polski | szczegóły |
11-12.05 | 9. Grand Prix Polski Weteranów | Poznań | GPP | szczegóły |
11-12.05 | Turnieje finałowe Drużynowego Pucharu Polski | (kluby) | DPP | szczegóły |
11.05 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 3) | Niedźwiada | WZTS | |
15-19.05 | Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie | Sarajewo (BIH) | ITTF | |
18.05 | Baraże ligowe (awans EK/SM, utrzymanie 1L, awans 1L – 1. mecz) | (kluby) | I liga | |
18-19.05 | 33. MP Nauczycieli i Pracowników Oświaty oraz 22. DMP ZNP | Łódź | inne | |
19.05 | Lotto Superliga mężczyzn (19. kolejka) | (kluby) | SM | |
19.05 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 8) | Brzeg Dolny | WZTS | |
19.05 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 4) | Chotomów | WZTS | |
22-26.05 | Mistrzostwa Europy U-13 | Bukareszt (ROU) | Mistrzostwa Europy | |
22-25.05 | WTT Youth Contender | Władysławowo | WTT Youth | szczegóły |
23-26.05 | 36. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski | Gliwice | Mistrzostwa Polski | |
28.05 | Ekstraklasa kobiet (półfinały – 1. mecz) | (kluby) | EK | |
28.05 | Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 1. mecz) | (kluby) | SM | |
31.05 | Ekstraklasa kobiet (półfinały – 2. mecz) | (kluby) | EK | |
31.05 | Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 2. mecz) | (kluby) | SM |
czerwiec 2024
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
01-02.06 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków (zmiana terminu) | Rzeszów | Mistrzostwa Polski | |
06-08.06 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów (zmiana terminu) | Oleśnica (DŚL) | Mistrzostwa Polski | |
08.06 | Baraże ligowe (awans EK/SM, utrzymanie 1L, awans 1L – 2. mecz) | (kluby) | I liga | |
08.06 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 7) | Zawadzkie | WZTS | |
08-09.06 | X Turniej Pingla Cup | Grodzisk Mazowiecki | dzieci | |
09.06 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 2) | Gdańsk | WZTS | |
09.06 | III Memoriał Anżeliki Sowy | Brzeg Dolny | dzieci | |
18.06 | Ekstraklasa kobiet (finał – 1. mecz) | (kluby) | EK | |
21.06 | Ekstraklasa kobiet (finał – 2. mecz) | (kluby) | EK | |
22.06 | Lotto Superliga mężczyzn (finał) | (kluby) | SM |
lipiec 2024
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
06-14.07 | Mistrzostwa Świata Weteranów | Rzym (ITA) | Mistrzostwa Świata | |
12-24.07 | 7. Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie | Debreczyn, Miszkolc (HUN) | uczelnie | |
12-21.07 | Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów | Malmö (SWE) | Mistrzostwa Europy | |
27.07-10.08 | Letnie Igrzyska Olimpijskie | Paryż (FRA) | Igrzyska Olimpijskie |