Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Drużynowy Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn - aktualny stan rozgrywek

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do zapoznania się z aktualnymi wynikami rozgrywek Drużynowego Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn w tenisie stołowym, prowadzonych na szczeblu szesnastu województw.
KOBIETY
Turniej finałowy: 1. MRKS Gdańsk (strefa I), 2. UKS ATS Białystok (strefa II), 3. KS BRONOWIANKA Kraków (strefa III), 4. BEBETTO AZS AJD Częstochowa (strefa IV)
Częstochowa 21.05, Sędzia Główny: Maciej MILIŃSKI

Strefa I: 1. zachodniopomorskie (UKS CHROBRY Międzyzdroje), 2. wielkopolskie (KS STELLA NIECHAN Gniezno); 3. pomorskie (MRKS Gdańsk), 4. kujawsko-pomorskie (LUKS Chełmno)
Gdańsk 5.05 godz. 17:30, Sędzia Główny: Władysław MAZUREK
Wyniki końcowe: 1. MRKS Gdańsk, 2. LUKS Chełmno

Strefa II: 1. warmińsko-mazurskie (brak), 2. podlaskie (UKS ATS Białystok), 3. mazowieckie (MLUKS NADWIŚLANIN Płock), 4. lubelskie (AZS UMSC OPTIMA Lublin)
Białystok 7.05 godz. 12:00, Sędzia Główny: Eugeniusz SKIBNIEWSKI
Materiały do pobrania: komunikat organizacyjny
Wyniki końcowe: 1. UKS ATS Białystok

Strefa III: 1. łódzkie (MKS JEDYNKA Łódź), 2. świętokrzyskie (KS FENIKS Jaworznia), 3. podkarpackie (KSTS MOSiR KARPATY Krosno), 4. małopolskie (KS BRONOWIANKA Kraków)
Łódź 14.05 godz. 11:30, Sędzia Główny: Tomasz RUSZKIEWICZ
Materiały do pobrania: komunikat organizacyjny
Wyniki końcowe: 1. KS BRONOWIANKA Kraków, 2. KSTS MOSiR KARPATY Krosno, 3. MKS JEDYNKA Łódź, 4. KS FENIKS Jaworznia

Strefa IV: 1. śląskie (BEBETTO AZS AJD Częstochowa), 2. opolskie (brak), 3. dolnośląskie (UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie), 4. lubuskie (GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
Gorzów Wielkopolski 14.05 godz. 12:00, Sędzia Główny: Marek KIBAŁA,
Materiały do pobrania: komunikat organizacyjny
Wyniki końcowe: 1. BEBETTO AZS AJD Częstochowa, 2. UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie, 3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski

MĘŻCZYŹNI
Turniej finałowy: 1. KST ENERGA-MANEKIN Toruń (strefa I), 2. KS SPÓJNIA Warszawa (strefa II), 3. UKS VILLA VERDE Olesno (strefa III), 4. TTS POLONIA Bytom (strefa IV)
Olesno 21.05, Sędzia Główny: 
Materiały do pobrania: komunikat organizacyjny

Strefa I: 1. zachodniopomorskie (VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin), 2. wielkopolskie (RLKTS OCHMAN Raszków); 3. pomorskie (POLTAREX POGOŃ Lębork), 4. kujawsko-Pomorskie (KST ENERGA-MANEKIN Toruń)
Raszków 14.05 godz. 10:00, Sędzia Główny: Roman KACZMAREK
Materiały do pobrania: komunikat organizacyjny
Wyniki końcowe: 1. KST ENERGA-MANEKIN Toruń, 2. POLTAREX POGOŃ Lębork, 3. VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin, 4. RLKTS OCHMAN Raszków

Strefa II: 1. warmińsko-mazurskie (brak), 2. podlaskie (UKS DOJLIDY Białystok), 3. mazowieckie (KS SPÓJNIA Warszawa), 4. lubelskie (AUKS PWSZ TREFL Zamość)
Zamość 7.05 godz. 11:00, Sędzia Główny: Tadeusz CHWIEJCZAK
Materiały do pobrania: komunikat organizacyjny
Wyniki końcowe: 1. KS SPÓJNIA Warszawa, 2. AUKS PWSZ TREFL Zamość, 3. UKS DOJLIDY Białystok

Strefa III: 1. łódzkie (IKS START Zduńska Wola), 2. świętokrzyskie (PKS POLONIA BIAŁOGON Kielce), 3. podkarpackie (GMKS STRZELEC Frysztak), 4. małopolskie (UKS VILLA-VERDE Olesno)
Olesno 7.05 godz. 14:30, Sędzia Główny: Stanisław DĄBROŚ
Materiały do pobrania: komunikat organizacyjny
Wyniki końcowe: 1. UKS VILLA-VERDE Olesno, 2. GMKS STRZELEC Frysztak, 3. IKS START Zduńska Wola, 4. PKS POLONIA BIAŁOGON Kielce

Strefa IV: 1. śląskie (TTS POLONIA Bytom), 2. opolskie (LZS VICTORIA Chróścice), 3. dolnośląskie (UKS DWUNASTKA Wrocław), 4. lubuskie (ZKS MAZEL Zielona Góra)
Bytom 13.05 godz. 11:00, Sędzia Główny: Stefan KOSTUR
Wyniki końcowe: 1. TTS POLONIA Bytom, 2. ZKS MAZEL Zielona Góra, 3 - 4. UKS DWUNASTKA Wrocław, LZS VICTORIA Chróścice

Materiały do pobrania

1. Drużynowy Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn - aktualny stan rozgrywek