Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

II turniej im. Damiana Rokity (Milicz, 15 grudnia 2018)

W dniu 15 grudnia 2018 roku zapraszamy do Milicza na turniej tenisa stołowego im. Damiana Rokity, w ramach którego jedną z akcji towarzyszących będzie licytacja na cele charytatywne.

W dniu 15 grudnia 2018 roku zapraszamy do Milicza na turniej tenisa stołowego im. Damiana Rokity, w ramach którego jedną z akcji towarzyszących będzie licytacja na cele charytatywne. Do wylicytowania będą dwie koszulki z autografami aktualnie dwóch najlepszych klubowych drużyn kobiecych w Polsce tj. jedna z podpisami zawodniczek – KTS Enei Siarki Tarnobrzeg i druga – KU AZS UE Wrocław. Środki z licytacji będą przekazane na pomoc dla Michalinki Plewki (szczegóły TUTAJ) i Magdaleny Loret (szczegóły TUTAJ).


Do godz. 10:00 w dniu 15 grudnia 2018 na Facebooku Chatki Puchatka Świetlicy Środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Miliczu (link TUTAJ) trwa licytacja koszulek z autografami zawodniczek (niebieska – KTS Enea Siarka Tarnobrzeg, zielona – KU AZS UE Wrocław), ale dodatkowo będzie jeszcze można złożyć ofertę tego samego dnia podczas trwania turnieju.


UWAGA! W kategorii „zawodnicy z licencją PZTS” mogą wystartować wszyscy zainteresowani spełniający kryterium udziału.