Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów (Ożarowice, 26 - 28 maja 2017 r.)

Urząd Gminy Ożarowice, Akademia Tenisa Stołowego „HALEX” w Świerklańcu, Urząd Gminy w Świerklańcu oraz Polski Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Weteranów w tenisie stołowym.
W dniach 26 - 28 maja 2017 roku w hali sportowej Gimnazjum w Ożarowicach, przy ul. Szkolnej 10 rozegrane zostaną Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów w tenisie stołowym w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową zamieszczoną na stronie internetowej http://www.halex.pl wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty wpisowego w wysokości 60 zł od osoby oraz innych opłat, oprócz opłat za hotele, należy przesłać w NIEPRZEKRACZALNYM terminie do dnia 18 maja 2017 roku do godz. 21:00 na pocztą elektroniczną na adres e-mailowy: ats@halex.pl, telefon kontaktowy: +48 605 732 860 – Adam Hnyda. 7.1 Zgłoszenia do gier podwójnych i mieszanych z podaniem nazwisk par zawodników należy przesłać na adres e-mailowy: ats@halex.pl, do 18 maja. Opłaty za konkurencję wynosi 10zł od osoby płatne w Biurze Zawodów przed rozpoczęciem turnieju.

Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie internetowej organizatora Międzynarodowych Mistrzostw Polski Weteranów w tenisie stołowym: http://www.halex.pl.

Materiały do pobrania

1. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów - komunikat organizacyjny

Plakat