Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR

Zgłoszenia do EK, SM, 1K i 1M w sezonie 2018/2019

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego prosi kluby uprawione do uczestnictwa w drużynowych rozgrywkach ligowych Ekstraklasy kobiet, Lotto Superligi mężczyzn, 1. ligi kobiet (obie grupy) oraz 1. ligi mężczyzn (obie grupy) do przesyłania zgłoszeń na adres wr@pzts.pl.
Termin przesyłania zgłoszeń:
1. do 22 lipca 2018 - Ekstraklasa kobiet, Lotto Superliga mężczyzn;
2. do 31 lipca 2018 - 1. liga kobiet (obie grupy) oraz 1. ligi mężczyzn (obie grupy).

Do pobrania:
formularz zgłoszenia do rozgrywek.

Informacja w sprawie licencji okresowych na sezon 2018/2019 została przesłana drogą e-mail. W razie pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Rozgrywek poprzez adres wr@pzts.pl.

Lista drużyn uprawnionych do gry w poszczególnych ligach:

Ekstraklasa kobiet
KTS SIARKA-ZOT Tarnobrzeg
KU AZS UE Wrocław
BEBETTO AZS UJD Częstochowa
POLMLEK Lidzbark Warmiński
SKTS Sochaczew
GLKS SCANIA Nadarzyn
KS BRONOWIANKA Kraków
ATS EAST RENT Białystok (przejęcie)
MRKS Gdańsk
KSTS MOSiR KARPATY Krosno

Lotto Superliga mężczyzn
PKS KOLPING FRAC Jarosław
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
KS DEKORGLASS Działdowo
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
KS UNIA AZS AWFIS Gdańsk
3S POLONIA Bytom
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
MORLINY Ostróda
DOJLIDY Wschodzący Białystok (przejęcie)
ENERGA KTS Toruń
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

I liga kobiet grupa północna
KS GALAXY Białystok (przejęcie)
ATS Białystok II
UKS CHROBRY Międzyzdroje
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
UKS DOJLIDY Białystok
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża
GLKS Nadarzyn II
IKTS NOTEĆ Inowrocław
MKS JEDYNKA Łódź
LKTS Luboń

I liga kobiet grupa południowa
KU AZS UE Wrocław II
KS GORCE Nowy Targ
AZS PWSZ Nysa
RKS CUKROWNIK OKA Chybie
MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
MKS ROKITA Brzeg Dolny
LZS VICTORIA Chróścice
ZAGŁĘBIE Lubin
KS SYGNAŁ Lublin
KS BRONOWIANKA Kraków II

I liga mężczyzn grupa północna
UKS WARTA Kostrzyn n/Odrą
KS SPÓJNIA Warszawa (przejęcie)
POLTAREX POGOŃ Lębork
OTLOGISTICS KAMIX MAŁE TRÓJMIASTO Rumia
MKS POGOŃ Siedlce
GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski
UKS VICTORIA REPRO Płock
KS AZS AWFIS Gdańsk II
ENERGA KTS Toruń II
GKTS Wiązowna

I liga mężczyzn grupa południowa
PWSZ Zamość
GMKS STRZELEC Frysztak
BISTS Bielsko-Biała
IKTS BROŃ Radom
UKS VILLA VERDE Olesno
LKS ODRA Głoska
IKTS START Zduńska Wola
ZKS Zielona Góra II
KS VIRET Zawiercie
PKS KOLPING Jarosław II