Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 BAJOR Natalia (1997 #18977 LO 168)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
1000
1

300
1






300
2 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 175)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
680
11

275
2






275
3 MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 238)
MRKS Gdańsk (POM)
520
22
85
2
250
3-4






250
4 STEFAŃSKA Kinga (1980 #95 LO 163)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
700
8

250
3-4






250
5 WOŁOWIEC Dominika (1997 #20144 LO 224)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
474
26
90
1
220
5-8






220
6 KUSIŃSKA Klaudia (1993 #13770 LO 210)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
890
2

220
5-8






220
7 ZAŁOMSKA Roksana (1991 #12597 LO 188)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
775
4

220
5-8






220
8 ŚLĄZAK Julia (1999 #25077 LO 202)
SKTS Sochaczew (MAZ)
640
13

220
5-8






220
9 WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 174)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
760
5

210
PL






210
10 KIEDROWSKA Joanna (1996 #23494 LO 467)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
545
17
90
1
205
9-12






205
11 GALUS Katarzyna (1998 #25367 LO 242)
KSTS Krosno (PKR)
505
23
85
2
205
9-12






205
12 KRZYSIEK Paulina (1996 #17206 LO 209)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
690
9

205
9-12






205
13 KNYSZEWSKA Paulina (1997 #25299 LO 452)
TS ZAGŁĘBIE Lubin (DŚL)
686
10

205
9-12






205
14 KACZMAREK Agnieszka (1995 #21607 LO 234)
MRKS Gdańsk (POM)
485
25
90
1
180
13-16






180
15 NOWACKA Paulina (1994 #12095 LO 527)
LKTS Luboń (WLP)
441
29
90
1
180
13-16






180
16 FALARZ Aleksandra (1996 #22247 LO 207)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
430
31
90
1
180
13-16






180
17 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 472)
LUKS Chełmno (KPM)
415
33
81
3
180
13-16






180
18 PĘK Karolina (1998 #30830 LO 221)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
450
27
85
2
160
17-20






160
19 JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 491)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
311
58
85
2
160
17-20






160
20 ŚLIFIRCZYK Katarzyna (1993 #17071 LO 213)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
662
12

160
17-20






160
21 WABIK Sandra (1995 #19444 LO 185)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
604
15

160
17-20






160
22 GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 490)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
375
36
90
1
145
21-24






145
23 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 253)
UKS ATS Białystok (PDL)
405
34
77
4
145
21-24






145
24 NOWOCIN Katarzyna (1994 #15625 LO 7671)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
528
21
74
5
145
21-24






145
25 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 165)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
537
19

145
21-24






145
26 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 243)
KSTS Krosno (PKR)
505
24
90
1
125
25-28






125
27 JOŃCZYK Ada (1995 #23289 LO 451)
TS ZAGŁĘBIE Lubin (DŚL)
290
67
90
1
125
25-28






125
28 MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 239)
MRKS Gdańsk (POM)
439
30
79
3-4
125
25-28






125
29 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 173)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
610
14

125
25-28






125
30 ŁEBEK Alicja (1999 #30666 LO 511)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
365
40
90
1
115
29-32






115
31 PASZEK Agata (2001 #27733 LO 3011)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
360
42
90
1
115
29-32






115
32 SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 483)
LUKS Chełmno (KPM)
568
16

115
29-32






115
33 LALAK Karolina (1998 #24638 LO 246)
KSTS Krosno (PKR)
545
18

115
29-32






115
34 KIJOK Emilia (1981 #12462 LO 8677)
ZKS Zielona Góra (LBU)
385
35
90
1
105
33-36






105
35 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 429)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
355
43
90
1
105
33-36






105
36 OSIŃSKA Katarzyna (1994 #21858 LO 416)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)
326
55
90
1
105
33-36






105
37 TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 549)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
350
48
62
9-12
105
33-36






105
38 KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 4267)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
305
60
90
1
95
37-40






95
39 JEŻEWSKA Aleksandra (1996 #22158 LO 7721)
AMAT. Leopoldów-Rososz (LLS)
252
108
90
1
95
37-40






95
40 RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 547)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
173
205
85
2
95
37-40






95
41 KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 9110)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
445
28
81
3
95
37-40






95
42 SIKORSKA Magdalena (1986 #4875 LO 9773)
SMS Włodawa (LLS)
744
6

95
zwoln.






95
43 ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 7009)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
272
86
90
1







90
44 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
287
69
85
2
90
E






90
45 STACHECKA Paulina (1998 #27151 LO 432)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
264
98
85
2
90
E






90
46 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 4088)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
533
20
88
zwoln.







88
47 GARBINO Maja (1993 #5619 LO 465)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
365
39
85
2







85
48 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 170)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
335
50
85
2







85
49 OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 461)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
297
62
85
2







85
50 CHUDY Anita (2000 #32916 LO 524)
LKTS Luboń (WLP)
297
63
85
2







85
51 PALACZ Katarzyna (1994 #19648 LO 513)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
282
76
85
2







85
52 CZEKAJ Ewa (1961 #48695 LO 8366)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
276
84
85
2







85
53 WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 448)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
251
110
85
2







85
54 SOBOLSKA Julia (2001 #32569 LO 2105)
GKS Gorzovia (LBU)
180
200
85
2







85
55 LIS Martyna (2002 #33288 LO 5678)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
150
232
85
2







85
56 ŁOŻYŃSKA Agata (2000 #29515 LO 7781)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
285
74
77
4
82
E






82
57 ZIEMKIEWICZ Wiktoria (2000 #29603 LO 214)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
316
57
81
3







81
58 MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 3206)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
268
94
81
3







81
59 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 7002)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
244
121
81
3







81
60 KOZUBEK Magda (1999 #29059 LO 445)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
242
126
81
3







81
61 GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 407)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
232
142
81
3







81
62 WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 3799)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
225
149
81
3







81
63 HETNAŁ Sandra (1999 #29872 LO 421)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
222
158
81
3







81
64 SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 531)
LKTS Luboń (WLP)
210
170
81
3







81
65 ARCHACKA Julia (2003 #38237 LO 192)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
195
185
81
3







81
66 LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 2958)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
115
269
81
3







81
67 LIS Marta (1995 #18712 LO 469)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
56
322
81
3







81
68 BALUKIEWICZ Paulina (2000 #34656 LO 2096)
GKS Gorzovia (LBU)

81
3







81
69 KĘDZIOR Daria (1997 #24706 LO 235)
MRKS Gdańsk (POM)
350
46
79
3-4







79
70 GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 172)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
291
66
79
3-4







79
71 CHRABĄSZCZ Milena (2002 #31247 LO 434)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
251
109
79
3-4







79
72 ŚLIWA Alicja (1998 #28703 LO 222)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
430
32
74
5
79
E






79
73 UCHNAST Agata (1999 #26223 LO 258)
UKS ATS Białystok (PDL)
360
41
73
5-6
78
E






78
74 SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 548)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
245
119
73
5-6
78
E






78
75 KLABIŃSKA Agata (1998 #29313 LO 3420)
KS STELLA Gniezno (WLP)
287
68
77
4







77
76 KOZŁOWSKA Aleksandra (1999 #28941 LO 2102)
GKS Gorzovia (LBU)
277
83
77
4







77
77 BOŻEK Weronika (2000 #32842 LO 205)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
256
103
77
4







77
78 PUZIO Wiktoria (2002 #39188 LO 2877)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
250
111
77
4







77
79 GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 430)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
245
118
77
4







77
80 KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 410)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
241
127
77
4







77
81 KOLCZYK Adrianna (2000 #33834 LO 4081)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
220
162
77
4







77
82 FILICZAK Ewa (2001 #37551 LO 578)
KS Mysław (ŚLS)
210
172
77
4







77
83 JABŁONKA Aleksandra (2000 #48075 LO 1365)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
161
221
77
4







77
84 BAŁCHANOWSKA Aneta (2003 #47330 LO 4987)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
158
224
77
4







77
85 PAWLAK Sylwia (1995 #22028 LO 5351)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)

77
4







77
  TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

77
4







77
87 GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 208)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
286
72
70
7
75
E






75
88 PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 1219)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
256
102
70
7
75
E






75
89 KRAJEWSKA Marta (1995 #18176 LO 236)
MRKS Gdańsk (POM)
345
49
74
5







74
90 BAŁCHANOWSKA Edyta (1999 #45562 LO 4982)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
252
107
74
5







74
91 MAŚLAK Joanna (1999 #25559 LO 1461)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
248
115
74
5







74
92 GRZEGORCZUK Katarzyna (1980 #521 LO 7151)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
243
124
74
5







74
93 PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 480)
LUKS Chełmno (KPM)
241
128
74
5







74
94 KUWERSKA Katarzyna (1996 #27298 LO 3777)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
107
274
74
5







74
95 PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 248)
KSTS Krosno (PKR)
59
317
74
5







74
96 PASZEK Aleksandra (1991 #13481 LO 9336)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
295
65
69
7-8
74
E






74
97 JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 494)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
131
253
69
7-8
74
E






74
98 FALARZ Kinga (1997 #25069 LO 180)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
350
44
73
5-6







73
99 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
271
87
73
5-6







73
100 ZYZIK Nicole (1998 #26514 LO 449)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
150
233
73
5-6







73
101 BARANOWSKA Dagmara (1997 #25545 LO 8452)
MKS STS Lubartów (LLS)

73
5-6







73
  KUNATS Maja (1998 #43292 LO 538)
KS GALAXY Białystok (PDL)

73
5-6







73
  NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 7280)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

73
5-6







73
104 GACA Alicja (2000 #29509 LO 7780)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
307
59
68
8
73
E






73
105 PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 1218)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
252
106
68
8
73
E






73
106 WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 240)
MRKS Gdańsk (POM)
264
97
72
6







72
107 TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5682)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
255
104
72
6







72
108 MIKULSKA Beata (1960 #43582 LO 8372)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
252
105
72
6







72
109 KĘDZIA Aleksandra (1998 #29294 LO 7761)
UKS MARATON Moskurnia (WLP)
247
117
72
6







72
110 KANIA Karolina (1996 #21947 LO 6491)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
235
137
72
6







72
111 SUCHOMSKA Barbara (1995 #24506 LO 515)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
232
140
72
6







72
112 JAGODZIŃSKA Klaudia (1992 #15698 LO 3776)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
90
286
72
6







72
113 GAJEWSKA Natalia (2003 #38984 LO 227)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
79
290
72
6







72
114 BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 3203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
65
302
72
6







72
115 KWIATKOWSKA Elżbieta (2003 #32344 LO 436)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
263
99
71
5-8







71
116 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 169)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
239
132
71
5-8







71
117 WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO 441)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
207
176
71
5-8







71
118 KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 7262)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
189
193
71
5-8







71
119 HENNIG Katarzyna (1999 #26429 LO 474)
LUKS Chełmno (KPM)
323
56
70
7







70
120 DOMAŃSKA Agata (1999 #31287 LO 8008)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
222
157
70
7







70
121 HOLAK Marta (2004 #37165 LO 7452)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
203
179
70
7







70
122 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6434)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
68
299
70
7







70
123 NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 7978)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)

70
7







70
  ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 7017)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)

70
7







70
125 PASZEK Patrycja (1995 #25851 LO 417)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)
335
52
69
7-8







69
126 KLIMCZAK Monika (1997 #23833 LO 562)
KS GALAXY Białystok (PDL)
279
80
69
7-8







69
127 WASZCZUK Patrycja (1997 #31813 LO 464)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
271
89
69
7-8







69
128 DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 6086)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
270
91
69
7-8







69
129 TYMICKA Kinga (2003 #40472 LO 7382)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
222
155
69
7-8







69
130 TOKARCZYK Karolina (1998 #28583 LO 2978)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
139
245
69
7-8







69
131 HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 4460)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

69
7-8







69
132 TERESZKIEWICZ Monika (2001 #45148 LO 257)
UKS ATS Białystok (PDL)
208
174
64
9-10
69
E






69
133 WOJTCZAK Aleksandra (2000 #32007 LO 203)
SKTS Sochaczew (MAZ)
238
134
68
8







68
134 KASPRZYK Michalina (2002 #40141 LO 7477)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
169
210
68
8







68
135 LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 3433)
KS STELLA Gniezno (WLP)
105
278
68
8







68
136 SIMA Aleksandra (1998 #37937 LO 2622)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
68
297
68
8







68
137 ZADORSKA Natalia (1996 #30459 LO 4020)
KS ATS Stargard (ZPM)

68
8







68
138 ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 1280)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
215
166
63
10
68
E






68
139 WYROBEK Sabina (1992 #26329 LO 2979)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
350
47
62
9-12
67
E






67
140 BACZYŃSKA Marika (1999 #36608 LO 7826)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
270
90
65
9







65
141 KMIECIK Karin (1976 #42072 LO 8009)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
249
112
65
9







65
142 CHMIELEWSKA Magdalena (2002 #42214 LO 5909)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
191
189
65
9







65
143 KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 2869)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
163
219
65
9







65
144 ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 7976)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)

65
9







65
  ZHALUDOK Nuriya (1971 #49253 LO 1225)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)

65
9







65
146 IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 6130)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

60
11-12
65
E






65
147 ZAWADZKA Emilia (1997 #30430 LO 3228)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
165
217
64
9-10







64
148 GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 228)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
44
346
64
9-10







64
149 GASZ Alicja (2002 #37566 LO 487)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

64
9-10







64
150 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 3762)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
201
182
63
10







63
151 FRELICH Wiktoria (2003 #43671 LO 525)
LKTS Luboń (WLP)
151
231
63
10







63
152 GRABAS Julia (2005 #40388 LO 2863)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
88
287
63
10







63
153 NIEMIEC Aleksandra (1997 #35278 LO 654)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
68
297
63
10







63
154 NOWAKOWSKA Anna (1997 #29247 LO 1223)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
58
319
63
10







63
155 RUSIN Anna (1988 #6499 LO 4340)
KTS Gliwice (ŚLS)
286
70
62
9-12







62
156 SZEWCZAK Weronika (2002 #38543 LO 7377)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
221
159
62
9-12







62
157 BŹDZIUCH Weronika (2004 #41831 LO 1299)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
192
188
62
9-12







62
158 PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 7263)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
189
194
62
9-12







62
159 SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 982)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
185
198
62
9-12







62
160 SATŁAWA Adrianna (2002 #35730 LO 981)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
155
227
62
9-12







62
161 BROMBOSZCZ Barbara (1951 #4115 LO 964)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
93
285
62
9-12







62
162 RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 182)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
65
301
62
9-12







62
163 GRABOWSKA Agata (1989 #4050 LO 2645)
TG SOKÓŁ Brwinów (MAZ)
62
310
62
9-12







62
164 RAK Łucja (2004 #41063 LO 766)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
53
325
62
9-12







62
165 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)

62
9-12







62
  KĘSICKA Julia (2002 #42870 LO 2538)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

62
9-12







62
167 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 473)
LUKS Chełmno (KPM)
217
165
61
11







61
168 KORDOWSKA Izabela (1996 #26402 LO 3333)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
206
177
61
11







61
169 OLEKSIK Paulina (2001 #36514 LO 5775)
MRKS Gdańsk (POM)
123
261
61
11







61
170 DUKOWSKA Karolina (2000 #34017 LO 3775)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
60
315
61
11







61
171 PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 528)
LKTS Luboń (WLP)

61
11







61
172 JUCHA Patrycja (1998 #28718 LO 244)
KSTS Krosno (PKR)
229
145
60
11-12







60
173 ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 231)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
222
154
60
11-12







60
174 JANUŚ Karolina (1999 #27051 LO 861)
LKS Piotrowice (MŁP)
40
356
60
11-12







60
175 GILEWSKA Kinga (1994 #22331 LO 535)
KS GALAXY Białystok (PDL)

60
11-12







60
  WILK Wiktoria (2002 #37581 LO 249)
KSTS Krosno (PKR)

60
11-12







60
177 KAWECKA Natalia (1999 #29408 LO 6026)
MTS Kwidzyn (POM)
226
147
59
12







59
178 WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 1805)
KS GOTYK Toruń (KPM)
209
173
59
12







59
179 WITKOWSKA-KRAWCZYK Wioleta (1990 #8916 LO 471)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
205
178
59
12







59
180 FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 5904)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
191
190
59
12







59
181 ROGALKA Kinga (2001 #38811 LO 529)
LKTS Luboń (WLP)
88
287
59
12







59
182 KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 543)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
70
294
53
13-16
58
E






58
183 MERTA Wanessa (2003 #45911 LO 6483)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
177
202
57
13







57
184 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 7336)
GKTS Gdańsk (POM)
125
257
57
13







57
185 KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 475)
LUKS Chełmno (KPM)
40
358
57
13







57
186 CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 10746)
niestow. woj. PKR (PKR)

57
13







57
  LEŚNICKA Aleksandra (1994 #17410 LO 3427)
KS STELLA Gniezno (WLP)

57
13







57
188 WESOŁOWSKA Magdalena (2000 #39325 LO 7785)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
96
282
52
15
57
E






57
189 STASZCZAK Zuzanna (2002 #37638 LO 859)
LKS Piotrowice (MŁP)
17
363
56
13-14







56
190 TOPÓR Marzena (1997 #35769 LO 867)
LKS Piotrowice (MŁP)

56
13-14







56
191 PACHOLAK Martyna (2004 #44202 LO 477)
LUKS Chełmno (KPM)
117
266
55
14







55
192 GRABOWSKA Katarzyna (1988 #15843 LO 9041)
niestow. woj. WLP (WLP)

55
14







55
  NASIONEK Dorota (1975 #48361 LO 6494)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

55
14







55
  TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 5779)
MRKS Gdańsk (POM)

55
14







55
195 JAKONIUK Gabriela (2002 #33480 LO 458)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
237
136
53
13-16







53
196 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 2993)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
171
207
53
13-16







53
197 MOMOT Kamila (2004 #41061 LO 764)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
167
215
53
13-16







53
198 KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 3002)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
103
279
53
13-16







53
199 NIEDŹWIECKA Sandra (2003 #38911 LO 1301)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
60
314
53
13-16







53
200 TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 3020)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
50
344
53
13-16







53
201 RYŻEWSKA Agata (1999 #40575 LO 7751)
LZS TS Zaręba (DŚL)
40
351
53
13-16







53
  SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
40
351
53
13-16







53
203 KLIMEK Angelika (2001 #35897 LO 8477)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)

53
13-16







53
  SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)

53
13-16







53
  WALOWSKA Wiktoria (2000 #34430 LO 6941)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

53
13-16







53
206 MALISZEWSKA Agata (1992 #11740 LO 7318)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
220
160
52
15







52
207 TAFELSKA Natalia (2003 #40112 LO 6912)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

52
15







52
  TOŁSTYKO Alicja (2003 #45912 LO 6484)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

52
15







52
209 JANUŚ Weronika (1999 #27052 LO 862)
LKS Piotrowice (MŁP)
17
363
51
15-16







51
210 MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 6195)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

51
15-16







51
211 GUŹLECKA Katja (2010 #46724 LO 2295)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

50
16







50
  WLAZŁY Magdalena (2001 #48365 LO 4679)
POLONIA Środa Wielk. (WLP)

50
16







50
213 STOLIK Olga (1998 #49687 LO 4680)
POLONIA Środa Wielk. (WLP)

48
17







48
214 MŁYNEK Natalia (1998 #38891 LO 546)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
278
82
40
17-24
45
E






45
215 KULA Aneta (1997 #39135 LO 7893)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
148
234
40
17-24
45
E






45
216 KRZAK Anna (2000 #38909 LO 5709)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
198
184
40
17-24







40
217 SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 7440)
KTS Gliwice (ŚLS)
165
216
40
17-24







40
218 CIESIELSKA Agata (1997 #21368 LO 4335)
KTS Gliwice (ŚLS)
158
225
40
17-24







40
219 KANIECKA Dorota (1988 #37258 LO 4337)
KTS Gliwice (ŚLS)
143
240
40
17-24







40
220 SOŁTYSIK Sylwia (1999 #38089 LO 463)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
138
246
40
17-24







40
221 GÓRSKA Aleksandra (2000 #40340 LO 4211)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
124
260
40
17-24







40
222 KRAWCZYK Kinga (2002 #35222 LO 3001)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
113
272
40
17-24







40
223 GARBATA Sylwia (2004 #41062 LO 761)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
93
284
40
17-24







40
224 MIKOŁAJEC Patrycja (1997 #30956 LO 2976)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
53
338
40
17-24







40
225 BYTOF Magdalena (2005 #44745 LO 7201)
SMS Włodawa (LLS)
44
349
40
17-24







40
226 KOWALSKA Julia (2005 #46667 LO 7369)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)

40
17-24







40
  SOCHALSKA Julia (2004 #40627 LO 1302)
AUKS TREFL Zamość (LLS)

40
17-24







40
  TATYSIAK Paulina (2001 #44916 LO 1113)
KS OGNIWO Chełm (LLS)

40
17-24







40
  WITUCH Magdalena (2004 #42881 LO 1114)
KS OGNIWO Chełm (LLS)

40
17-24







40
230 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
70
295
35
GPP







35
231 WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 433)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
220
161
32
PL







32
232 FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 542)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
330
54
25
25-32
30
E






30
233 KRZAK Agnieszka (2002 #39704 LO 5711)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
189
192
29
25-26







29
234 TRĄBKA Oliwia (2004 #47657 LO 7379)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)

29
25-26







29
235 SZEMIEL Julia (1999 #31046 LO 183)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
230
144
25
25-32







25
236 OCHMAN Agnieszka (1995 #28783 LO 3862)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
225
150
25
25-32







25
237 WRZOSEK Diana (1998 #25082 LO 186)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
143
239
25
25-32







25
238 STANISŁAWSKA Sandra (1995 #28828 LO 2803)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
75
291
25
25-32







25
239 ZYGADŁO Martyna (1997 #20800 LO 3855)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
40
358
25
25-32







25
240 RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 191)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
25
362
25
25-32







25
241 KULAS Anna (2002 #41418 LO 2807)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

25
25-32







25
242 LEWANDOWSKA Weronika (2000 #37107 LO 3100)
AKS Mikołów (ŚLS)
50
345
17
33-48







17
243 KLOCZKOWSKA Nadia (2003 #44475 LO 2994)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
17
363
17
33-48







17
244 GAWLICZEK Marta (2002 #49676 LO 4606)
GUKS LIDER Gaszowice (ŚLS)

17
33-48







17
  MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 190)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)

17
33-48







17
  POTEMPA Roksana (2001 #30801 LO 3013)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)

17
33-48







17
  PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 3014)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)

17
33-48







17
  RADZIK Martyna (2002 #35226 LO 2811)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

17
33-48







17
  TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 2813)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

17
33-48







17
  WYSTYRK Marcelina (2002 #49675 LO 4605)
GUKS LIDER Gaszowice (ŚLS)

17
33-48







17
  WYSZYŃSKA Dominika (2000 #42002 LO 4207)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

17
33-48







17