Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 142)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
315
58

300
1






300
2 ZATÓWKA Patryk (1997 #20945 LO 792)
niestow. woj. WMZ (WMZ)
865
2

275
2






275
3 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 141)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
342
48
85
2
250
3-4






250
4 KULPA Konrad (1994 #22944 LO 116)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
850
3

250
3-4






250
5 BAŃKOSZ Michał (1995 #18932 LO 9303)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
518
22
90
1
220
5-8






220
6 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 115)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
890
1

220
5-8






220
7 LEWANDOWSKI Tomasz (1985 #1428 LO 29)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
715
5

220
5-8






220
8 FOLWARSKI Jakub (1996 #24073 LO 9707)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
686
7

220
5-8






220
9 DOSZ Adam (1996 #23068 LO 281)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
540
19
90
1
205
9-12






205
10 PEREK Jakub (1986 #1883 LO 266)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
712
6

205
9-12






205
11 WOŚ Alan (1984 #582 LO 295)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
650
8

205
9-12






205
12 SZYMAŃSKI Filip (1983 #1818 LO 8048)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
625
11

205
9-12






205
13 JANCZEWSKI Grzegorz (1986 #3442 LO 380)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
375
41
90
1
180
13-16






180
14 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 132)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
440
32
74
5
180
13-16






180
15 BADOWSKI Marek (1997 #25359 LO 9)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
814
4

180
13-16






180
16 TOMASZUK Tomasz (1997 #21229 LO 302)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
421
34

180
13-16






180
17 GRELA Artur (2000 #32881 LO 99)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
537
20
90
1
160
17-20






160
18 TOMICKI Jarosław (1980 #286 LO 351)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
468
26
90
1
160
17-20






160
19 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 108)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
441
31
90
1
160
17-20






160
20 WIĘCEK Adrian (1995 #23844 LO 9312)
niestow. woj. POM (POM)
90
523

160
17-20






160
21 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 156)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
390
39
90
1
145
21-24






145
22 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 346)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
350
45
53
13-16
145
21-24






145
23 ZDZIENICKI Kamil (1987 #4664 LO 337)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
546
18

145
21-24






145
24 KRZYŻANOWSKI Michał (1986 #5220 LO 2443)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
265
85

145
21-24






145
25 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 133)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
366
43
81
3
125
25-28






125
26 KOSZYK Bogusław (1987 #2628 LO 282)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
640
9

125
25-28






125
27 MALICKI Szymon (1988 #4216 LO 143)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
550
16

125
25-28






125
28 CHMIEL Paweł (1986 #1437 LO 325)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
549
17

125
25-28






125
29 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 52)
ZKS Zielona Góra (LBU)
340
50
90
1
115
29-32






115
30 JAROCKI Łukasz (1996 #24089 LO 326)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
204
192
90
1
115
29-32






115
31 WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 336)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
234
136
85
2
115
29-32






115
32 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 262)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
456
28

115
29-32






115
33 NADOLSKI Łukasz (1993 #14747 LO 3945)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
415
35
90
1
105
33-36






105
34 ZAŁUSKI Jakub (1997 #23852 LO 2642)
LZS Kujakowice (OPO)
269
81
90
1
105
33-36






105
35 LIS Daniel (1999 #31991 LO 364)
UKS Olesno (MŁP)
289
67
85
2
105
33-36






105
36 BĄK Daniel (1988 #2080 LO 261)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
557
15

105
33-36






105
37 KUSIŃSKI Marcin (1971 #423 LO 356)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
410
36
90
1
95
37-40






95
38 SPYCHAŁA Adrian (1996 #24941 LO 2570)
RLKTS OCHMAN Raszków (WLP)
320
54
90
1
95
37-40






95
39 SZYMCZYK Jan (1997 #18047 LO 357)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
628
10

95
37-40






95
40 FLORAS Robert (1992 #11070 LO 35)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
575
14

95
zwoln.






95
41 MARCINOWSKI Krzysztof (1973 #251 LO 404)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
284
70
90
1







90
42 SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 4754)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
261
90
90
1







90
43 MARCHLEWSKI Marcin (1978 #324 LO 2440)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)

90
1







90
44 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 50)
ZKS Zielona Góra (LBU)
432
33
85
2
90
E






90
45 GŁUSZEK Wojciech (1996 #29056 LO 2637)
LZS Kujakowice (OPO)
315
56
85
2
90
E






90
46 PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 154)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
216
167
85
2
90
E






90
47 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 4270)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
144
348
85
2
90
E






90
48 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 111)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
375
40
81
3
86
E






86
49 KLESZCZ Krzesimir (1995 #29709 LO 2639)
LZS Kujakowice (OPO)
288
68
81
3
86
E






86
50 SZYMANEK Bartłomiej (1993 #20599 LO 120)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
244
114
81
3
86
E






86
51 SMOLUK Kamil (1997 #29847 LO 6782)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
240
124
81
3
86
E






86
52 SAŁACIŃSKI Przemysław (1992 #19724 LO 275)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
169
274
81
3
86
E






86
53 DYKOWSKI Mateusz (1994 #9905 LO 5769)
MRKS Gdańsk (POM)
340
49
85
2







85
54 KOWAL Mateusz (1988 #9388 LO 1016)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
239
127
85
2







85
55 ŁUCZYK Maciej (1997 #21298 LO 2560)
KTS Wolbromek (DŚL)
231
140
85
2







85
56 WRÓBEL Dariusz (1990 #12237 LO 37)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
213
170
85
2







85
57 WIŚNIEWSKI Tomasz (1993 #14079 LO 385)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
204
191
85
2







85
58 STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 680)
KTS Sandomierz (ŚWI)
144
347
85
2







85
59 WITKOWSKI Antoni (1994 #10126 LO 9304)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
139
368
85
2







85
60 SŁOMKA Tomasz (1972 #1502 LO 4494)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
40
741
85
2







85
61 KILJANEK Kamil (1994 #15802 LO 638)
UKS CHAMPION Police (ZPM)

85
2







85
62 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 4269)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
347
46
77
4
82
E






82
63 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław (1967 #6256 LO 9305)
KS GALAXY Białystok (PDL)
253
100
77
4
82
E






82
64 STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 3393)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
153
317
77
4
82
E






82
65 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 272)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
152
324
77
4
82
E






82
66 CYRNEK Piotr (1995 #24476 LO 4)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
510
23
81
3







81
67 KĄDZIELA Marek (1982 #288 LO 4336)
KTS Gliwice (ŚLS)
278
74
81
3







81
68 RYBAK Damian (1995 #21928 LO 4075)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
256
97
81
3







81
69 MISZTAL Igor (1997 #27154 LO 306)
GKS Gorzovia (LBU)
243
116
81
3







81
70 WARDA Mateusz (1993 #16502 LO 1310)
ATS Lublin (LLS)
216
166
81
3







81
71 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
194
215
81
3







81
72 TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 369)
UKS Olesno (MŁP)
171
269
81
3







81
73 GOLA Błażej (1991 #9600 LO 2262)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
151
327
81
3







81
74 WERNER Jakub (2000 #28538 LO 751)
KS Dąbcze (WLP)
74
568
81
3







81
75 FURMAN Andrzej (1969 #799 LO 2044)
ULKS Ciechów (DŚL)
288
69
79
3-4







79
76 KOTYL Wojciech (1996 #23869 LO 372)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
209
176
79
3-4







79
77 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 4074)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
270
80
74
5
79
E






79
78 KRYMSKI Marek (1991 #42537 LO 8393)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
224
153
73
5-6
78
E






78
79 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 4272)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
180
246
73
5-6
78
E






78
80 MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 151)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
131
389
73
5-6
78
E






78
81 WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 126)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
310
60
77
4







77
82 MAZUREK Wiesław (1980 #4931 LO 3944)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
300
63
77
4







77
83 POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 6475)
niestow. woj. OPO (OPO)
293
65
77
4







77
84 JUREWICZ Mateusz (1986 #2024 LO 1102)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
291
66
77
4







77
85 TABOR Tomasz (1981 #1256 LO 2439)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
283
71
77
4







77
86 WIŚNIEWSKI Maciej (1996 #28330 LO 4629)
LKTS Luboń (WLP)
277
77
77
4







77
87 KOWALSKI Wojciech (1982 #2893 LO 289)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
246
108
77
4







77
88 BŁOCHO Przemysław (2001 #39628 LO 359)
UKS Olesno (MŁP)
239
129
77
4







77
89 MARCZAK Adam (1978 #1012 LO 2904)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
207
182
77
4







77
90 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
177
253
77
4







77
91 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
127
398
77
4







77
92 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 5767)
MRKS Gdańsk (POM)
210
175
72
6
77
E






77
93 SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 277)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
204
189
71
5-8
76
E






76
94 CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 268)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
163
290
71
5-8
76
E






76
95 MAJCHER Bartosz (1993 #18319 LO 3943)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
315
57
74
5







74
96 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 47)
ZKS Zielona Góra (LBU)
262
89
74
5







74
97 KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 1015)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
251
105
74
5







74
98 JEMILIANOWICZ Sebastian (1997 #23794 LO 3752)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
245
112
74
5







74
99 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 729)
ATS Lublin (LLS)
211
173
74
5







74
100 GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 6430)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
207
185
74
5







74
101 ADAMCZYK Paweł (1995 #18797 LO 8799)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
17
973
74
5







74
102 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 107)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
460
27
69
7-8
74
E






74
103 KWODAWSKI Bartosz (1980 #999 LO 4338)
KTS Gliwice (ŚLS)
265
84
69
7-8
74
E






74
104 REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 155)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
224
152
69
7-8
74
E






74
105 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 34)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
317
55
73
5-6







73
106 KUROWSKI Kamil (1996 #21230 LO 18)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
168
277
73
5-6







73
107 TRELA Mateusz (1990 #15731 LO 3503)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
162
292
73
5-6







73
108 FLAUMENHAFT Jacek (1976 #650 LO 3072)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
78
560
73
5-6







73
109 JURCZAK Michał (1989 #17347 LO 6801)
KSTS Krosno (PKR)
60
624
73
5-6







73
110 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 3424)
KS STELLA Gniezno (WLP)
304
61
72
6







72
111 KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 56)
ZKS Zielona Góra (LBU)
244
113
72
6







72
112 PODSĘDEK Piotr (1994 #16903 LO 4033)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
242
117
72
6







72
113 BRACHA Michał (1978 #4912 LO 8365)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
231
143
72
6







72
114 KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 6480)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
204
190
72
6







72
115 KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4890)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
203
195
72
6







72
116 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 2954)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
149
331
72
6







72
117 DZIKOWSKI Mateusz (1994 #14512 LO 6780)
LUKS Chełmno (KPM)

72
6







72
118 BERNACKI Łukasz (1993 #22544 LO 1885)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
263
87
71
5-8







71
119 MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 4100)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
253
99
71
5-8







71
120 KOLMAN Marcin (1997 #29878 LO 5059)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
240
125
71
5-8







71
121 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 5308)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
225
150
71
5-8







71
122 LEBRECHT Bartosz (1996 #18307 LO 2551)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
204
188
71
5-8







71
123 SMOLIŃSKI Kamil (1994 #26783 LO 6499)
IKRTS Józefów (MAZ)
196
212
71
5-8







71
124 ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 1136)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
166
281
71
5-8







71
125 UCHEREK Adam (2002 #34920 LO 1607)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
90
520
71
5-8







71
126 BOHATCZUK Marcin (1980 #6250 LO 2675)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
62
612
71
5-8







71
127 SARNIK Grzegorz (1991 #8229 LO 5550)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)

71
5-8







71
128 MAĆKOWIAK Wojciech (1982 #1530 LO 118)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
246
107
70
7







70
129 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 129)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
237
130
70
7







70
130 LISIECKI Mateusz (1994 #23394 LO 3711)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
190
226
70
7







70
131 MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 4734)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
165
286
70
7







70
132 ŚWIERCZYŃSKI Daniel (1979 #2860 LO 2722)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
124
412
70
7







70
133 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 2950)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
121
424
70
7







70
134 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
57
644
70
7







70
135 JURKIEWICZ Marcin (1977 #44061 LO 637)
UKS CHAMPION Police (ZPM)

70
7







70
  STOCHMAL Michał (1994 #21651 LO 2274)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)

70
7







70
137 KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 27)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
242
119
69
7-8







69
138 PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 30)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
217
163
69
7-8







69
139 GLANOWSKI Jakub (1987 #43010 LO 388)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
200
201
69
7-8







69
140 BRONAKOWSKI Michał (1974 #6522 LO 6387)
UKS Białobrzegi (PDL)

69
7-8







69
  SZEWCZYK Szymon (1997 #32044 LO 4254)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)

69
7-8







69
142 WANDACHOWICZ Jacek (1979 #953 LO 9262)
niestow. woj. ZPM (ZPM)
273
78
68
8







68
143 KOZERA Paweł (1996 #32690 LO 4277)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
212
171
68
8







68
144 LIWSKI Krzysztof (1995 #17581 LO 5586)
LUKS Straszyn (POM)
207
181
68
8







68
145 ŁYŻWIŃSKI Jacek (1966 #47327 LO 2268)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
198
209
68
8







68
146 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 59)
ZKS Zielona Góra (LBU)
197
210
68
8







68
147 RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 1796)
KS GOTYK Toruń (KPM)
161
293
68
8







68
148 POLUS Bartosz (1985 #2056 LO 1019)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
153
322
68
8







68
149 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
145
343
68
8







68
150 GRATKOWSKI Jacek (1971 #44056 LO 5975)
SIEMACHA Kraków (MŁP)

68
8







68
151 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 5768)
MRKS Gdańsk (POM)
186
235
63
10
68
E






68
152 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 110)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
265
83
62
9-12
67
E






67
153 KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 149)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
260
92
62
9-12
67
E






67
154 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 6472)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
245
111
62
9-12
67
E






67
155 CHWOJKO Marcin (1975 #12832 LO 6785)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
199
204
62
9-12
67
E






67
156 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 106)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
183
242
62
9-12
67
E






67
157 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 4073)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
139
365
62
9-12
67
E






67
158 PRUS-STROWSKI Karol (1986 #1189 LO 383)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)

62
9-12
67
E






67
159 JEMILIANOWICZ Bartosz (1995 #20998 LO 3753)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
263
88
65
9







65
160 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 55)
ZKS Zielona Góra (LBU)
185
236
65
9







65
161 MANTERYS Paweł (1988 #4892 LO 7185)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
113
453
65
9







65
162 WOSKOWICZ Marcin (1994 #15894 LO 122)
ENERGA KTS Toruń (KPM)

65
9







65
163 UFNAL Mateusz (1997 #37254 LO 102)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
245
109
60
11-12
65
E






65
164 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 54)
ZKS Zielona Góra (LBU)
233
137
63
10







63
165 SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 1340)
MSZS Świdwin (ZPM)
108
467
63
10







63
166 MARUSZAK Jakub (2002 #33342 LO 1793)
KS GOTYK Toruń (KPM)
25
866
63
10







63
167 KULPA Maksymilian (1989 #8862 LO 6781)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
345
47
62
9-12







62
168 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 8028)
MUKS Gąbin (MAZ)
267
82
62
9-12







62
169 KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 3421)
KS STELLA Gniezno (WLP)
259
93
62
9-12







62
170 SZACHNOWSKI Jacek (1977 #491 LO 5687)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
252
101
62
9-12







62
171 SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 31)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
252
102
62
9-12







62
172 ŚWITALSKI Jacek (1997 #30814 LO 4253)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
239
128
62
9-12







62
173 UZARCZYK Michał (1988 #10384 LO 4282)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
236
132
62
9-12







62
174 BALCERZAK Dawid (2000 #31024 LO 3418)
KS STELLA Gniezno (WLP)
234
135
62
9-12







62
175 KUCHARSKI Maciej (1999 #33371 LO 312)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
208
178
62
9-12







62
176 REUCKI Adam (1972 #6819 LO 9306)
KS GALAXY Białystok (PDL)
203
194
62
9-12







62
177 CELARY Mateusz (1995 #28515 LO 3222)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
197
211
62
9-12







62
178 MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 8371)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
194
217
62
9-12







62
179 WALA Krzysztof (1982 #22885 LO 6006)
MLUKS WAKMET Bodzanów (OPO)
185
237
62
9-12







62
180 KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 3214)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
171
270
62
9-12







62
181 CYNDERA Jakub (1994 #29714 LO 1121)
OKS Olesno (OPO)
165
285
62
9-12







62
182 KITA Jan (1991 #12951 LO 6111)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
151
325
62
9-12







62
183 SOSNOWSKI Grzegorz (1960 #8295 LO 8374)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
149
332
62
9-12







62
184 WITCZAK Filip (1998 #37678 LO 2394)
LZS Żywocice (OPO)
148
337
62
9-12







62
185 KACZMAREK Kamil (1992 #5493 LO 2038)
ULKS Ciechów (DŚL)
138
371
62
9-12







62
186 LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
128
397
62
9-12







62
187 MARGRAF Mateusz (1986 #2114 LO 1018)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
122
418
62
9-12







62
188 BEDNARZ Patryk (1991 #35925 LO 7649)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
121
421
62
9-12







62
189 BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 8294)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
116
439
62
9-12







62
190 KICIAK Bartosz (1986 #1869 LO 4493)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
116
440
62
9-12







62
191 GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 371)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
109
461
62
9-12







62
192 RAMENDA Adam (1995 #20793 LO 1431)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
104
480
62
9-12







62
193 ŚLIWIŃSKI Maciej (1989 #10837 LO 5392)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
87
536
62
9-12







62
194 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6428)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
87
540
62
9-12







62
195 JASZCZUK Marcin (2001 #34898 LO 2951)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
80
554
62
9-12







62
196 GOLA Paweł (1988 #8143 LO 2263)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
72
572
62
9-12







62
197 LITWIN Szymon (1993 #40884 LO 7653)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
42
728
62
9-12







62
198 SZYDŁO Aleksander (1995 #13474 LO 3849)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
40
759
62
9-12







62
199 LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 5439)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
15
1010
62
9-12







62
200 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)

62
9-12







62
  CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4854)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)

62
9-12







62
  GOLIAN Tomasz (1985 #6880 LO 7560)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

62
9-12







62
  JANIK Tomasz (1979 #85 LO 3260)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)

62
9-12







62
  KRZAK Konrad (1998 #31694 LO 5382)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)

62
9-12







62
  MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 3264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)

62
9-12







62
  MICHAEL Daniel (1982 #575 LO 4346)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)

62
9-12







62
  PIETRUSZKA Sławomir (1992 #26852 LO 3078)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)

62
9-12







62
208 NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 49)
ZKS Zielona Góra (LBU)
257
96
61
11







61
209 DZIDA Karol (1995 #26393 LO 635)
UKS CHAMPION Police (ZPM)

61
11







61
210 DOSZ Dariusz (1992 #16175 LO 6529)
UKS LIS Sierakowice (POM)
141
357
60
11-12







60
211 MALICKI Tomasz (2000 #32334 LO 144)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
120
433
60
11-12







60
212 DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO 5149)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
70
584
60
11-12







60
213 MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 61)
ZKS Zielona Góra (LBU)
189
227
59
12







59
214 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 3760)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
140
360
59
12







59
215 MASŁOWSKI Jakub (1996 #21748 LO 349)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
395
38
53
13-16
58
E






58
216 OLEK Jan (1992 #15610 LO 274)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
351
44
53
13-16
58
E






58
217 KLIMCZOK Mateusz (1990 #15115 LO 3573)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
241
122
53
13-16
58
E






58
218 OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 152)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
218
162
53
13-16
58
E






58
219 LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 60)
ZKS Zielona Góra (LBU)
156
312
57
13







57
220 ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 1342)
MSZS Świdwin (ZPM)

57
13







57
221 DZIDA Henryk (1964 #2512 LO 956)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
170
273
55
14







55
222 BARTOSZEWSKI Michał (1997 #32980 LO 6350)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
113
450
55
14







55
223 URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 1370)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
303
62
53
13-16







53
224 KAWIAK Krystian (1999 #28985 LO 109)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
261
91
53
13-16







53
225 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 4068)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
242
118
53
13-16







53
226 POLINIEWICZ Grzegorz (1996 #36163 LO 3079)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
231
142
53
13-16







53
227 SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3425)
KS STELLA Gniezno (WLP)
224
151
53
13-16







53
228 CHWASTYNIAK Wojciech (1985 #2305 LO 8596)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
220
158
53
13-16







53
229 OGRODNICZAK Michał (1990 #18168 LO 7565)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
219
160
53
13-16







53
230 GRONOWSKI Wojciech (1998 #26431 LO 1556)
LUKS Chełmno (KPM)
216
168
53
13-16







53
231 MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5686)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
207
184
53
13-16







53
232 JÓŹWIAK Dawid (1999 #27519 LO 7582)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
199
202
53
13-16







53
233 ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 2392)
LZS Żywocice (OPO)
198
207
53
13-16







53
234 BOLSĘGA Paweł (1994 #25101 LO 1808)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
193
219
53
13-16







53
235 MAKAJEW Maciej (1997 #33272 LO 7748)
LZS TS Zaręba (DŚL)
186
234
53
13-16







53
236 JADACH Oskar (2002 #36670 LO 6219)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
176
260
53
13-16







53
237 KĘDZIERSKI Piotr (1984 #701 LO 8367)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
164
288
53
13-16







53
238 GALUS Mateusz (2001 #29861 LO 7474)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
161
296
53
13-16







53
239 SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 2378)
LZS Żywocice (OPO)
156
308
53
13-16







53
240 FERENC Piotr (1996 #27596 LO 4322)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
156
311
53
13-16







53
241 WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 377)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
154
315
53
13-16







53
242 SYNOWIECKI Jakub (1993 #19321 LO 5296)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
154
316
53
13-16







53
243 TOKARSKI Krzysztof (1990 #47178 LO 1955)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
148
333
53
13-16







53
244 STYPKA Filip (2001 #30292 LO 101)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
147
340
53
13-16







53
245 BARANOWSKI Mateusz (2000 #28197 LO 8463)
MKS STS Lubartów (LLS)
145
345
53
13-16







53
246 KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1983)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
141
353
53
13-16







53
247 PŁACHTA Norbert (2002 #38504 LO 5278)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
139
361
53
13-16







53
248 MARCZYKOWSKI Mateusz (2001 #33631 LO 8403)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
134
381
53
13-16







53
249 WOZBANOWICZ Dawid (1997 #32888 LO 4326)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
126
404
53
13-16







53
250 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 5246)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
124
414
53
13-16







53
251 ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 7008)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
114
449
53
13-16







53
252 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 4327)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
92
517
53
13-16







53
253 KOWALSKI Damian (1993 #26265 LO 572)
KS Mysław (ŚLS)
87
539
53
13-16







53
254 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
86
541
53
13-16







53
255 MARCHLEWSKI Kacper (2003 #33341 LO 1791)
KS GOTYK Toruń (KPM)
80
556
53
13-16







53
256 SZCZECKI Jacek (2002 #36801 LO 4611)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
65
597
53
13-16







53
257 ZAJĄC Paweł (1989 #36016 LO 1751)
PKS BARTEK Dębowiec (PKR)
63
605
53
13-16







53
258 ORACZ Michał (2000 #27286 LO 7240)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
62
612
53
13-16







53
259 TOBIASZ Wojciech (1992 #16923 LO 2674)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
62
620
53
13-16







53
260 MACIEJEWSKI Bogdan (1984 #872 LO 3077)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
44
708
53
13-16







53
261 WODNIAK Ireneusz (1963 #40430 LO 2381)
LZS Żywocice (OPO)
25
856
53
13-16







53
262 DEJA Filip (2003 #47776 LO 5805)
UKS OSIR Brodnica (KPM)

53
13-16







53
  GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 1591)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

53
13-16







53
  GOŁDA Gabriel (1997 #34078 LO 2209)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)

53
13-16







53
  KASPROWICZ Sławomir (1975 #47175 LO 1950)
STS ZGODA Janik (ŚWI)

53
13-16







53
  KUCZKO Wojciech (1972 #40719 LO 8472)
SKTS Sokółka (PDL)

53
13-16







53
  KUJAWSKI Robert (1976 #27032 LO 7486)
LKS POGRANICZE Kuźnica (PDL)

53
13-16







53
  KURZEJA Sebastian (1979 #4750 LO 6028)
MTS Kwidzyn (POM)

53
13-16







53
  PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)

53
13-16







53
  PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)

53
13-16







53
  PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 5693)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

53
13-16







53
  SUBIK Filip (1996 #20737 LO 4893)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

53
13-16







53
  WIANKOWSKI Damian (1994 #35446 LO 1555)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)

53
13-16







53
  WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

53
13-16







53
275 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 305)
GKS Gorzovia (LBU)
161
295
52
15







52
276 BLATKIEWICZ Bartosz (2001 #33358 LO 6477)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
153
320
52
15







52
277 KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 264)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
194
216
50
16







50
278 SAŁADAJCZYK Oskar (2000 #33360 LO 6495)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

50
16







50
279 SAWOCH Artur (1972 #5081 LO 8015)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
231
144
48
17







48
280 KANIA Przemysław (1988 #36829 LO 4758)
LZS JEDNOŚĆ Podmokle (LBU)

48
17







48
281 PYRA Kacper (2002 #43298 LO 3759)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
136
377
46
18







46
282 ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 6635)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
126
407
46
18







46
283 ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 7568)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
279
73
40
17-24
45
E






45
284 PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 5286)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
223
154
40
17-24
45
E






45
285 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 134)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
183
240
40
17-24
45
E






45
286 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
169
275
40
17-24
45
E






45
287 TRACZYK Mateusz (1992 #10697 LO 5780)
MRKS Gdańsk (POM)
153
318
40
17-24
45
E






45
288 MUSIAŁ Sebastian (2000 #31276 LO 4325)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
138
370
40
17-24
45
E






45
289 BARANOWSKI Jakub (2000 #35757 LO 4321)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
90
525
40
17-24
45
E






45
290 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3387)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
17
942
40
17-24
45
E






45
291 MROZEK Krzysztof (1999 #31535 LO 747)
KS Dąbcze (WLP)
215
169
44
17-20







44
292 MAJCHER Michał (2000 #27371 LO 3215)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
209
177
44
17-20







44
293 MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 2502)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
178
249
44
17-20







44
294 GRYKO Karol (1998 #32863 LO 6119)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
178
251
44
17-20







44
295 PIJANOWSKI Krzysztof (1983 #1750 LO 5161)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
168
278
44
17-20







44
296 ŻELENGOWSKI Radosław (1977 #12748 LO 1840)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
160
301
44
19







44
297 WELKE Daniel (1974 #5675 LO 4628)
LKTS Luboń (WLP)
154
314
44
17-20







44
298 WALENCKI Wojciech (1993 #21818 LO 1135)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
146
341
44
17-20







44
299 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 11)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
125
409
44
17-20







44
300 KLOCEK Michał (2001 #33728 LO 2508)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
117
437
44
17-20







44
301 RELISZKA Jakub (1999 #33513 LO 9499)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
108
462
44
17-20







44
302 KOTYL Krzysztof (1990 #18376 LO 1610)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
105
477
44
17-20







44
303 BOLEWICZ Denis (1998 #28809 LO 744)
KS Dąbcze (WLP)
104
479
44
17-20







44
304 GAŁECKI Paweł (1989 #44218 LO 8088)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
96
509
44
17-20







44
305 KURLENDA Adam (1966 #36845 LO 9409)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
71
573
44
17-20







44
306 KOLODCZEJCZYK Piotr (1976 #15503 LO 6803)
KSTS Krosno (PKR)
71
576
44
17-20







44
307 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
50
680
44
17-20







44
308 STRYGUN Tomasz (1987 #10668 LO 276)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
25
866
44
17-20







44
309 HEIDUK Thomas (1995 #50166 LO 7997)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)

44
19







44
  SELERSKI Mateusz (1996 #34260 LO 6458)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)

44
17-20







44
  TOMASZEWSKI Tomasz (1992 #8252 LO 2042)
ULKS Ciechów (DŚL)

44
17-20







44
  ŻUKOWSKI Karol (1988 #27016 LO 8475)
SKTS Sokółka (PDL)

44
17-20







44
313 PAGACZ Patryk (2001 #39900 LO 2106)
GKS Gorzovia (LBU)
42
727
41
20







41
314 ŁĄCKI Marek (1984 #13257 LO 624)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
18
910
41
20







41
315 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 147)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
242
120
36
21-24
41
E






41
316 SANKOWSKI Marcin (1995 #15398 LO 384)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
312
59
40
17-24







40
317 LATAŁA Łukasz (1984 #38367 LO 6112)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
232
139
40
17-24







40
318 ZWIERZ Przemysław (1996 #22718 LO 4076)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
228
148
40
17-24







40
319 TWARDOWSKI Szymon (1997 #21757 LO 38)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
222
155
40
17-24







40
320 JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 2369)
LZS Żywocice (OPO)
198
205
40
17-24







40
321 LISOWSKI Daniel (1994 #11459 LO 6275)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
195
214
40
17-24







40
322 PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO 3269)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
184
239
40
17-24







40
323 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 140)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
183
241
40
17-24







40
324 BULA Marcin (1982 #22888 LO 4079)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
178
250
40
17-24







40
325 PYZIK Marek (1958 #5056 LO 2272)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
176
258
40
17-24







40
326 WŁOSZEK Sylwester (1999 #32735 LO 7194)
SMS Włodawa (LLS)
176
261
40
17-24







40
327 BARAŃSKI Jacek (1994 #22647 LO 4077)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
163
289
40
17-24







40
328 PIETRYKA Grzegorz (1983 #6823 LO 2663)
SZANIEC Świecie n/Osą (KPM)
160
298
40
17-24







40
329 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
148
339
40
17-24







40
330 REJZE Robert (1969 #36179 LO 2906)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
141
356
40
17-24







40
331 CHOJNACKI Wiktor (2000 #43672 LO 3447)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
141
358
40
17-24







40
332 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 5251)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
138
369
40
17-24







40
333 HAMZIUK Kamil (2000 #33444 LO 7195)
SMS Włodawa (LLS)
134
380
40
17-24







40
334 MOREK Radosław (2000 #31458 LO 3265)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
131
390
40
17-24







40
335 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 7433)
KTS Gliwice (ŚLS)
128
393
40
17-24







40
336 ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 735)
ATS Lublin (LLS)
121
422
40
17-24







40
337 CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 7003)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
121
425
40
17-24







40
338 LEFEK Sylwester (1968 #47266 LO 6113)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
121
428
40
17-24







40
339 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 5773)
MRKS Gdańsk (POM)
120
431
40
17-24







40
340 KOZERA Michał (1994 #32137 LO 4276)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
115
446
40
17-24







40
341 TYTOŃ Mariusz (1966 #44232 LO 2275)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
114
448
40
17-24







40
342 ZGUCZYŃSKI Jakub (2002 #37892 LO 7197)
SMS Włodawa (LLS)
106
470
40
17-24







40
343 SZYDŁO Stanisław (1970 #1506 LO 3848)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
102
487
40
17-24







40
344 GABSKI Marek (1973 #46101 LO 6404)
LKS PIAST Łasin (KPM)
95
511
40
17-24







40
345 MATACHOWSKI Bartłomiej (1986 #4909 LO 8370)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
93
516
40
17-24







40
346 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 2391)
LZS Żywocice (OPO)
88
532
40
17-24







40
347 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 3440)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
88
533
40
17-24







40
348 GDULA Adam (1977 #46737 LO 7345)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
87
537
40
17-24







40
349 BERNAT Łukasz (1995 #22039 LO 8288)
UKS Wola Osowińska (LLS)
79
559
40
17-24







40
350 RESZKA Jakub (2002 #39517 LO 5986)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
74
567
40
17-24







40
351 ŚLIWIŃSKI Marcin (1994 #35312 LO 5817)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
70
581
40
17-24







40
352 DUDKIEWICZ Adrian (1980 #712 LO 2585)
UKS HUBERTUS Tczew (POM)
68
589
40
17-24







40
353 PIETRAŃCZYK Jakub (1999 #36601 LO 2211)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
65
597
40
17-24







40
354 WOŁOWIECKI Robert (1998 #30465 LO 5781)
MRKS Gdańsk (POM)
58
641
40
17-24







40
355 LIS Mariusz (1991 #7405 LO 5293)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
53
652
40
17-24







40
356 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 4268)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
53
655
40
17-24







40
357 LISTEK Damian (1984 #42796 LO 1951)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
50
677
40
17-24







40
358 WICHER Robert (1969 #41870 LO 2380)
LZS Żywocice (OPO)
50
678
40
17-24







40
359 DZIAŁAK Sławomir (1963 #36433 LO 6108)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
43
715
40
17-24







40
360 GODZISZ Daniel (1978 #29164 LO 4616)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
42
729
40
17-24







40
  KUMOR Michał (1994 #33170 LO 392)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
42
729
40
17-24







40
362 SAGAN Jakub (1982 #311 LO 2968)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
40
741
40
17-24







40
363 DUDZIAK Damian (1995 #30445 LO 7343)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
33
808
40
17-24







40
364 BĄK Sebastian (1993 #24808 LO 1898)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)

40
17-24







40
  BEHRENDT Karol (2000 #36194 LO 6701)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

40
17-24







40
  DĄBROWSKI Igor (1993 #24806 LO 6474)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)

40
17-24







40
  FRĄTCZAK Arkadiusz (1973 #3417 LO 3975)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)

40
17-24







40
  GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 1441)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

40
17-24







40
  JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

40
17-24







40
  JARZĄBKOWSKI Paweł (2002 #33340 LO 1789)
KS GOTYK Toruń (KPM)

40
17-24







40
  MALIK Mateusz (1992 #21899 LO 6473)
niestow. woj. MŁP (MŁP)

40
17-24







40
  MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

40
17-24







40
  MINDA Michał (1988 #6963 LO 3861)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)

40
17-24







40
  NADROWSKI Robert (1975 #952 LO 6278)
LUKS Kołaczkowo (KPM)

40
17-24







40
  SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 5260)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

40
17-24







40
  ZAWADA Kamil (1989 #29275 LO 5138)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

40
17-24







40
  ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 7283)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

40
17-24







40
  ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 9170)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

40
17-24







40
379 DOBRZAŃSKI Mirosław (1956 #994 LO 4000)
KS ATS Stargard (ZPM)
136
375
39
21







39
380 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)

39
21







39
381 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
251
103
37
PL







37
382 WĘGOROWSKI Maciej (1999 #35433 LO 4016)
KS ATS Stargard (ZPM)
164
287
37
22







37
383 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
121
429
37
22







37
384 ŻARSKI Paweł (1992 #25627 LO 813)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
216
165
36
21-24







36
385 KLESZCZ Marcin (1986 #15532 LO 5599)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
200
200
36
21-24







36
386 PODOBIŃSKI Marek (1970 #19399 LO 806)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
190
225
36
21-24







36
387 STĄPOR Rafał (1999 #34411 LO 32)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
189
229
36
21-24







36
388 MACIOROWSKI Krystian (2002 #33633 LO 8397)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
177
255
36
21-24







36
389 WALOSZCZYK Grzegorz (1985 #4131 LO 812)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
132
388
36
21-24







36
390 WILISOWSKI Adrian (2001 #44180 LO 4883)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
108
464
36
21-24







36
391 WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 376)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
105
477
36
21-24







36
392 KIEŁBIK Michał (1984 #28790 LO 8092)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
67
591
36
21-24







36
393 BARANOWSKI Kamil (1997 #43717 LO 8425)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
40
759
36
21-24







36
394 JURKIEWICZ Bartosz (1996 #30452 LO 965)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
28
831
36
21-24







36
395 MALINOWSKI Piotr (1995 #15374 LO 5384)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
25
866
36
21-24







36
396 OLCZAK Kacper (2000 #35127 LO 4789)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
18
893
36
21-24







36
397 BARTOSZ Robert (1981 #2271 LO 2767)
LKS BURZA Drzeczkowo (WLP)
16
1000
36
21-24







36
398 TRAWICKI Damian (1998 #31728 LO 7758)
LZS TS Zaręba (DŚL)
14
1035
36
21-24







36
399 BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 6395)
UKS Białobrzegi (PDL)

36
21-24







36
  BRYLAK Paweł (1994 #25808 LO 6448)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)

36
21-24







36
  LIS Jakub (2003 #42102 LO 5692)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

36
21-24







36
  RURAK Grzegorz (1994 #18014 LO 2504)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)

36
21-24







36
403 WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 3763)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
81
552
35
23







35
404 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
35
789
35
23







35
405 LIBERACKI Artur (1974 #47931 LO 6786)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
127
399
29
25-26
34
E






34
406 BOBEK Gracjan (1979 #43529 LO 3754)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
192
221
33
24







33
407 GRUDZIEŃ Piotr (1991 #18211 LO 65)
ZKS Zielona Góra (LBU)

33
24







33
408 KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6688)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
63
611
32
GPP







32
409 BUCZEK Rafał (1975 #41886 LO 8007)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
48
692
30
25







30
410 LEHR Boris (2002 #41458 LO 9290)
ZKS Zielona Góra (LBU)
24
882
30
25







30
411 BARTUSIK Marek (1992 #10628 LO 3574)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
108
463
25
25-32
30
E






30
412 KALINOWSKI Mateusz (2001 #41313 LO 2537)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
96
506
25
25-32
30
E






30
413 CIOCH Błażej (1987 #10741 LO 1424)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
70
582
25
25-32
30
E






30
414 DURAK Kamil (1987 #15748 LO 3098)
AKS Mikołów (ŚLS)
30
824
25
25-32
30
E






30
415 BOMBA Artur (1993 #18615 LO 3096)
AKS Mikołów (ŚLS)

25
25-32
30
E






30
416 ANTROPIK Krzysztof (1967 #40718 LO 8469)
SKTS Sokółka (PDL)

29
25-26







29
417 WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 961)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
43
719
28
26







28
418 CISAKOWSKI Aleksander (2000 #32946 LO 6624)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
18
893
28
26







28
419 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
205
186
27
25-28







27
420 DEIGSLER Michał (1993 #34531 LO 4619)
LKTS Luboń (WLP)
110
458
27
25-28







27
421 KOŁDYKA Piotr (1983 #1843 LO 4620)
LKTS Luboń (WLP)
107
468
27
25-28







27
422 WITCZAK Marek (1997 #21961 LO 5162)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
86
543
27
25-28







27
423 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

27
25-28







27
  SMOŁA Tomasz (1974 #5688 LO 2765)
LKS BURZA Drzeczkowo (WLP)

27
25-28







27
  SUSŁO Łukasz (1987 #42428 LO 1369)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)

27
25-28







27
  WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)

27
25-28







27
427 RYŁÓW Mariusz (1977 #10167 LO 7148)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
109
460
26
27







26
428 LASKOWSKI Hubert (1992 #48152 LO 8429)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
23
883
21
29-32
26
E






26
429 KOTWICA Dawid (1988 #15145 LO 7508)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
168
276
25
25-32







25
430 PODSĘDEK Mateusz (1995 #18432 LO 4032)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
161
297
25
25-32







25
431 RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 3207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
160
300
25
25-32







25
432 ŚWIRSKI Marcin (1996 #24234 LO 6841)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
158
302
25
25-32







25
433 WOZBANOWICZ Mateusz (1998 #32890 LO 138)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
156
307
25
25-32







25
434 SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 2389)
LZS Żywocice (OPO)
148
334
25
25-32







25
435 SOBOCIŃSKI Ryszard (1955 #26550 LO 1690)
GLKS GRUTA Mełno (KPM)
148
335
25
25-32







25
436 RYŚ Paweł (1999 #38477 LO 3780)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
148
337
25
25-32







25
437 WOŁOWIECKI Mariusz (2000 #31598 LO 5782)
MRKS Gdańsk (POM)
146
342
25
25-32







25
438 PRZYBOROWSKI Cezary (1959 #42891 LO 8396)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
143
350
25
27-28







25
439 DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 3204)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
141
354
25
25-32







25
440 ANDREASIK Kazimierz (1966 #5383 LO 4861)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
141
355
25
25-32







25
441 STAŃKO Dominik (2001 #31079 LO 2514)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
137
373
25
25-32







25
442 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
132
387
25
25-32







25
443 DENS Marcin (1989 #10847 LO 2725)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
128
395
25
25-32







25
  NALEPA Dariusz (1969 #27741 LO 6001)
MLUKS WAKMET Bodzanów (OPO)
128
395
25
25-32







25
445 PIEKARCZYK Adam (1973 #11084 LO 4872)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
126
406
25
25-32







25
446 CHODZYŃSKI Sylwester (1969 #42810 LO 676)
KTS Sandomierz (ŚWI)
118
436
25
25-32







25
447 ŻOŁĄDEK Dariusz (1972 #38099 LO 6117)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
114
447
25
25-32







25
448 KLEPKO Jan (2000 #37813 LO 2550)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
107
469
25
25-32







25
449 KOKOSA Paweł (1986 #45123 LO 2832)
MKS ALIT Ożarów (ŚWI)
106
471
25
25-32