Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 ZATÓWKA Patryk (1997 #20945 LO 792)
niestow. woj. WMZ (WMZ)
865
2

275
2

300
1




575
2 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 142)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
315
58

300
1

205
9-12




505
3 KULPA Konrad (1994 #22944 LO 116)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
850
3

250
3-4

250
3-4




500
4 PEREK Jakub (1986 #1883 LO 266)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
712
6

205
9-12

275
2




480
5 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 115)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
890
1

220
5-8

250
3-4




470
6 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 141)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
342
48
85
2
250
3-4

220
5-8




470
7 FOLWARSKI Jakub (1996 #24073 LO 9707)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
686
7

220
5-8

207
punkty




427
8 DOSZ Adam (1996 #23068 LO 281)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
540
19
90
1
205
9-12

205
9-12




410
9 SZYMAŃSKI Filip (1983 #1818 LO 8048)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
625
11

205
9-12

205
9-12




410
10 BADOWSKI Marek (1997 #25359 LO 9)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
814
4

180
13-16

220
5-8




400
11 BAŃKOSZ Michał (1995 #18932 LO 9303)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
518
22
90
1
220
5-8

180
13-16




400
12 WOŚ Alan (1984 #582 LO 295)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
650
8

205
9-12

180
13-16




385
13 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 108)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
441
31
90
1
160
17-20
90
1
220
5-8




380
14 LEWANDOWSKI Tomasz (1985 #1428 LO 29)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
715
5

220
5-8

160
17-20




380
15 GRELA Artur (2000 #32881 LO 99)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
537
20
90
1
160
17-20
74
5
180
13-16




340
16 CHMIEL Paweł (1986 #1437 LO 325)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
549
17

125
25-28
90
1
205
9-12




330
17 NADOLSKI Łukasz (1993 #14747 LO 3945)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
415
35
90
1
105
33-36
90
1
220
5-8




325
18 TOMASZUK Tomasz (1997 #21229 LO 302)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
421
34

180
13-16

145
21-24




325
19 WIĘCEK Adrian (1995 #23844 LO 9312)
niestow. woj. POM (POM)
90
523

160
17-20
90
1
145
21-24




305
20 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 132)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
440
32
74
5
180
13-16

125
25-28




305
21 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 156)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
390
39
90
1
145
21-24
90
1
145
21-24




290
22 MALICKI Szymon (1988 #4216 LO 143)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
550
16

125
25-28
90
1
160
17-20




285
23 JANCZEWSKI Grzegorz (1986 #3442 LO 380)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
375
41
90
1
180
13-16

105
33-36




285
24 KUSIŃSKI Marcin (1971 #423 LO 356)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
410
36
90
1
95
37-40
90
1
180
13-16




275
25 TOMICKI Jarosław (1980 #286 LO 351)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
468
26
90
1
160
17-20
90
1
115
29-32




275
26 KRZYŻANOWSKI Michał (1986 #5220 LO 2443)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
265
85

145
21-24

115
29-32




260
27 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 50)
ZKS Zielona Góra (LBU)
432
33
85
2
90
E
90
1
160
17-20




250
28 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 52)
ZKS Zielona Góra (LBU)
340
50
90
1
115
29-32
70
7
125
25-28




240
29 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 262)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
456
28

115
29-32

115
29-32




230
30 ZAŁUSKI Jakub (1997 #23852 LO 2642)
LZS Kujakowice (OPO)
269
81
90
1
105
33-36
90
1
115
29-32




220
31 MASŁOWSKI Jakub (1996 #21748 LO 349)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
395
38
53
13-16
58
E
81
3
160
17-20




218
32 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 133)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
366
43
81
3
125
25-28
85
2
90
E




215
33 WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 336)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
234
136
85
2
115
29-32
90
1
95
37-40




210
34 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 4074)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
270
80
74
5
79
E
90
1
125
25-28




204
35 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 5767)
MRKS Gdańsk (POM)
210
175
72
6
77
E
77
4
125
25-28




202
36 JAROCKI Łukasz (1996 #24089 LO 326)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
204
192
90
1
115
29-32
85
2





200
37 SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 4754)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
261
90
90
1

90
1
105
33-36




195
38 BĄK Daniel (1988 #2080 LO 261)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
557
15

105
33-36
90
zwoln.





195
39 LIS Daniel (1999 #31991 LO 364)
UKS Olesno (MŁP)
289
67
85
2
105
33-36
85
2
90
E




195
40 FLORAS Robert (1992 #11070 LO 35)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
575
14

95
zwoln.
14
49-64
95
37-40




190
41 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 346)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
350
45
53
13-16
145
21-24
40
17-24
45
E




190
42 WERNER Jakub (2000 #28538 LO 751)
KS Dąbcze (WLP)
74
568
81
3

90
1
105
33-36




186
43 GŁUSZEK Wojciech (1996 #29056 LO 2637)
LZS Kujakowice (OPO)
315
56
85
2
90
E
85
2
90
E




180
44 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 4270)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
144
348
85
2
90
E
85
2





175
45 PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 154)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
216
167
85
2
90
E
77
4
82
E




172
46 SMOLUK Kamil (1997 #29847 LO 6782)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
240
124
81
3
86
E
85
2





171
47 SAŁACIŃSKI Przemysław (1992 #19724 LO 275)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
169
274
81
3
86
E
85
2





171
48 MARCHLEWSKI Marcin (1978 #324 LO 2440)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)

90
1

81
3





171
49 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 107)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
460
27
69
7-8
74
E
77
4
95
37-40




169
50 WIŚNIEWSKI Maciej (1996 #28330 LO 4629)
LKTS Luboń (WLP)
277
77
77
4

85
2
90
E




167
51 RYBAK Damian (1995 #21928 LO 4075)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
256
97
81
3

81
3
86
E




167
52 SPYCHAŁA Adrian (1996 #24941 LO 2570)
RLKTS OCHMAN Raszków (WLP)
320
54
90
1
95
37-40
72
6





167
53 DYKOWSKI Mateusz (1994 #9905 LO 5769)
MRKS Gdańsk (POM)
340
49
85
2

81
3





166
54 FURMAN Andrzej (1969 #799 LO 2044)
ULKS Ciechów (DŚL)
288
69
79
3-4

85
2





164
55 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 111)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
375
40
81
3
86
E
73
5-6
78
E




164
56 POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 6475)
niestow. woj. OPO (OPO)
293
65
77
4

81
3
86
E




163
57 WRÓBEL Dariusz (1990 #12237 LO 37)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
213
170
85
2

73
5-6
78
E




163
58 SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 277)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
204
189
71
5-8
76
E
81
3
86
E




162
59 MAZUREK Wiesław (1980 #4931 LO 3944)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
300
63
77
4

85
2





162
60 TABOR Tomasz (1981 #1256 LO 2439)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
283
71
77
4

85
2





162
61 MARCZAK Adam (1978 #1012 LO 2904)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
207
182
77
4

85
2





162
62 WIŚNIEWSKI Tomasz (1993 #14079 LO 385)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
204
191
85
2

77
4





162
63 SŁOMKA Tomasz (1972 #1502 LO 4494)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
40
741
85
2

77
4





162
64 KUROWSKI Kamil (1996 #21230 LO 18)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
168
277
73
5-6

81
3
86
E




159
65 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 47)
ZKS Zielona Góra (LBU)
262
89
74
5

85
2





159
66 KRYMSKI Marek (1991 #42537 LO 8393)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
224
153
73
5-6
78
E
81
3





159
67 ŁUCZYK Maciej (1997 #21298 LO 2560)
KTS Wolbromek (DŚL)
231
140
85
2

74
5





159
68 STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 680)
KTS Sandomierz (ŚWI)
144
347
85
2

74
5





159
69 WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 377)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
154
315
53
13-16

90
1
105
33-36




158
70 JURCZAK Michał (1989 #17347 LO 6801)
KSTS Krosno (PKR)
60
624
73
5-6

85
2





158
71 MAJCHER Bartosz (1993 #18319 LO 3943)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
315
57
74
5

81
3





155
72 KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 1015)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
251
105
74
5

81
3





155
73 KLESZCZ Krzesimir (1995 #29709 LO 2639)
LZS Kujakowice (OPO)
288
68
81
3
86
E
62
9-12
67
E




153
74 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 5308)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
225
150
71
5-8

81
3





152
75 CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 268)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
163
290
71
5-8
76
E
71
5-8
76
E




152
76 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław (1967 #6256 LO 9305)
KS GALAXY Białystok (PDL)
253
100
77
4
82
E
70
7





152
77 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 34)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
317
55
73
5-6

73
5-6
78
E




151
78 WOSKOWICZ Marcin (1994 #15894 LO 122)
ENERGA KTS Toruń (KPM)

65
9

85
2





150
79 BRACHA Michał (1978 #4912 LO 8365)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
231
143
72
6

77
4





149
80 KOWAL Mateusz (1988 #9388 LO 1016)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
239
127
85
2

64
9-10





149
81 TRELA Mateusz (1990 #15731 LO 3503)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
162
292
73
5-6

69
7-8
74
E




147
82 GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 6430)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
207
185
74
5

68
8
73
E




147
83 UFNAL Mateusz (1997 #37254 LO 102)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
245
109
60
11-12
65
E
81
3





146
84 PRUS-STROWSKI Karol (1986 #1189 LO 383)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)

62
9-12
67
E
74
5
79
E




146
85 DANIEL Artur (1982 #306 LO 2442)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
330
52


90
1
145
21-24




145
86 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 2954)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
149
331
72
6

73
5-6





145
87 ZDZIENICKI Kamil (1987 #4664 LO 337)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
546
18

145
21-24






145
88 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 4073)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
139
365
62
9-12
67
E
72
6
77
E




144
89 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
57
644
70
7

74
5





144
90 WARDA Mateusz (1993 #16502 LO 1310)
ATS Lublin (LLS)
216
166
81
3

63
10





144
91 SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 31)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
252
102
62
9-12

81
3





143
92 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 5768)
MRKS Gdańsk (POM)
186
235
63
10
68
E
70
7
75
E




143
93 LIWSKI Krzysztof (1995 #17581 LO 5586)
LUKS Straszyn (POM)
207
181
68
8

74
5





142
94 MAĆKOWIAK Wojciech (1982 #1530 LO 118)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
246
107
70
7

72
6





142
95 PODSĘDEK Piotr (1994 #16903 LO 4033)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
242
117
72
6

70
7





142
96 REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 155)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
224
152
69
7-8
74
E
68
8





142
97 ŁYŻWIŃSKI Jacek (1966 #47327 LO 2268)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
198
209
68
8

72
6





140
98 MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 4100)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
253
99
71
5-8

69
7-8





140
99 MICHAEL Daniel (1982 #575 LO 4346)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)

62
9-12

77
4





139
100 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 2950)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
121
424
70
7

69
7-8





139
101 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 729)
ATS Lublin (LLS)
211
173
74
5

65
9





139
102 BŁOCHO Przemysław (2001 #39628 LO 359)
UKS Olesno (MŁP)
239
129
77
4

62
9-12





139
103 POLUS Bartosz (1985 #2056 LO 1019)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
153
322
68
8

70
7





138
104 STOCHMAL Michał (1994 #21651 LO 2274)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)

70
7

68
8





138
105 JEMILIANOWICZ Sebastian (1997 #23794 LO 3752)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
245
112
74
5

64
9-10





138
106 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 55)
ZKS Zielona Góra (LBU)
185
236
65
9

72
6





137
107 REUCKI Adam (1972 #6819 LO 9306)
KS GALAXY Białystok (PDL)
203
194
62
9-12

74
5





136
108 BOLSĘGA Paweł (1994 #25101 LO 1808)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
193
219
53
13-16

77
4
82
E




135
109 WALA Krzysztof (1982 #22885 LO 6006)
MLUKS WAKMET Bodzanów (OPO)
185
237
62
9-12

73
5-6





135
110 LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
128
397
62
9-12

73
5-6





135
111 SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 1340)
MSZS Świdwin (ZPM)
108
467
63
10

72
6





135
112 JEMILIANOWICZ Bartosz (1995 #20998 LO 3753)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
263
88
65
9

70
7





135
113 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 110)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
265
83
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E




134
114 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 106)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
183
242
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E




134
115 BRONAKOWSKI Michał (1974 #6522 LO 6387)
UKS Białobrzegi (PDL)

69
7-8

65
9





134
116 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 8028)
MUKS Gąbin (MAZ)
267
82
62
9-12

71
5-8





133
117 LEBRECHT Bartosz (1996 #18307 LO 2551)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
204
188
71
5-8

62
9-12





133
118 MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 8371)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
194
217
62
9-12

70
7





132
119 MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 4734)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
165
286
70
7

62
9-12





132
120 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 129)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
237
130
70
7

57
13
62
E




132
121 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 3424)
KS STELLA Gniezno (WLP)
304
61
72
6

60
11-12





132
122 KWODAWSKI Bartosz (1980 #999 LO 4338)
KTS Gliwice (ŚLS)
265
84
69
7-8
74
E
53
13-16
58
E




132
123 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
177
253
77
4

55
14





132
124 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 54)
ZKS Zielona Góra (LBU)
233
137
63
10

68
8





131
125 KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 27)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
242
119
69
7-8

62
9-12





131
126 PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 30)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
217
163
69
7-8

62
9-12





131
127 KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 6480)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
204
190
72
6

56
13-14





128
128 BARANOWSKI Mateusz (2000 #28197 LO 8463)
MKS STS Lubartów (LLS)
145
345
53
13-16

69
7-8
74
E




127
129 GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 371)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
109
461
62
9-12

65
9





127
130 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 59)
ZKS Zielona Góra (LBU)
197
210
68
8

59
12





127
131 GLANOWSKI Jakub (1987 #43010 LO 388)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
200
201
69
7-8

53
13-16
58
E




127
132 POLINIEWICZ Grzegorz (1996 #36163 LO 3079)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
231
142
53
13-16

73
5-6





126
133 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 272)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
152
324
77
4
82
E
44
17-20





126
134 KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4890)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
203
195
72
6

53
13-16





125
135 KOSZYK Bogusław (1987 #2628 LO 282)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
640
9

125
25-28






125
136 MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 61)
ZKS Zielona Góra (LBU)
189
227
59
12

65
9





124
137 SZACHNOWSKI Jacek (1977 #491 LO 5687)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
252
101
62
9-12

62
9-12





124
138 KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 3214)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
171
270
62
9-12

62
9-12





124
139 SOSNOWSKI Grzegorz (1960 #8295 LO 8374)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
149
332
62
9-12

62
9-12





124
140 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4854)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)

62
9-12

62
9-12





124
  GOLIAN Tomasz (1985 #6880 LO 7560)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

62
9-12

62
9-12





124
142 BERNACKI Łukasz (1993 #22544 LO 1885)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
263
87
71
5-8

53
13-16





124
143 MAKAJEW Maciej (1997 #33272 LO 7748)
LZS TS Zaręba (DŚL)
186
234
53
13-16

70
7





123
144 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 4068)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
242
118
53
13-16

65
9
70
E




123
145 UZARCZYK Michał (1988 #10384 LO 4282)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
236
132
62
9-12

61
11





123
146 TRACZYK Mateusz (1992 #10697 LO 5780)
MRKS Gdańsk (POM)
153
318
40
17-24
45
E
72
6
77
E




122
147 BEDNARZ Patryk (1991 #35925 LO 7649)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
121
421
62
9-12

60
11-12





122
148 LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 5439)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
15
1010
62
9-12

60
11-12





122
149 UCHEREK Adam (2002 #34920 LO 1607)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
90
520
71
5-8

51
15-16





122
150 WALENCKI Wojciech (1993 #21818 LO 1135)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
146
341
44
17-20

77
4





121
151 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
86
541
53
13-16

68
8





121
152 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
145
343
68
8

53
13-16





121
153 ŚWIERCZYŃSKI Daniel (1979 #2860 LO 2722)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
124
412
70
7

51
15-16





121
154 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6428)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
87
540
62
9-12

53
13-16
58
E




120
155 MALIK Mateusz (1992 #21899 LO 6473)
niestow. woj. MŁP (MŁP)

40
17-24

74
5
79
E




119
156 OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 152)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
218
162
53
13-16
58
E
61
11





119
157 LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 60)
ZKS Zielona Góra (LBU)
156
312
57
13

61
11





118
158 NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 49)
ZKS Zielona Góra (LBU)
257
96
61
11

57
13





118
159 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
148
339
40
17-24

72
6
77
E




117
160 MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 2502)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
178
249
44
17-20

73
5-6





117
161 SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3425)
KS STELLA Gniezno (WLP)
224
151
53
13-16

64
9-10





117
162 JUREWICZ Mateusz (1986 #2024 LO 1102)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
291
66
77
4

40
17-24





117
163 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
194
215
81
3

36
21-24





117
164 MARCZYKOWSKI Mateusz (2001 #33631 LO 8403)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
134
381
53
13-16

63
10





116
165 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 305)
GKS Gorzovia (LBU)
161
295
52
15

63
10





115
166 SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 2378)
LZS Żywocice (OPO)
156
308
53
13-16

62
9-12





115
167 TOBIASZ Wojciech (1992 #16923 LO 2674)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
62
620
53
13-16

62
9-12





115
168 GOŁDA Gabriel (1997 #34078 LO 2209)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)

53
13-16

62
9-12





115
169 ŚWITALSKI Jacek (1997 #30814 LO 4253)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
239
128
62
9-12

53
13-16





115
170 KUCHARSKI Maciej (1999 #33371 LO 312)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
208
178
62
9-12

53
13-16





115
171 KITA Jan (1991 #12951 LO 6111)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
151
325
62
9-12

53
13-16





115
172 ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 7568)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
279
73
40
17-24
45
E
69
7-8





114
173 FERENC Piotr (1996 #27596 LO 4322)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
156
311
53
13-16

61
11





114
174 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 5251)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
138
369
40
17-24

73
5-6





113
175 RELISZKA Jakub (1999 #33513 LO 9499)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
108
462
44
17-20

68
8





112
176 SAWOCH Artur (1972 #5081 LO 8015)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
231
144
48
17

64
9-10





112
177 JADACH Oskar (2002 #36670 LO 6219)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
176
260
53
13-16

59
12





112
178 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 6472)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
245
111
62
9-12
67
E
40
17-24
45
E




112
179 STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 3393)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
153
317
77
4
82
E
25
25-32
30
E




112
180 KOLMAN Marcin (1997 #29878 LO 5059)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
240
125
71
5-8

40
17-24





111
181 JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 2369)
LZS Żywocice (OPO)
198
205
40
17-24

69
7-8





109
182 JÓŹWIAK Dawid (1999 #27519 LO 7582)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
199
202
53
13-16

56
13-14





109
183 SZEWCZYK Szymon (1997 #32044 LO 4254)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)

69
7-8

40
17-24





109
184 KUJAWSKI Robert (1976 #27032 LO 7486)
LKS POGRANICZE Kuźnica (PDL)

53
13-16

55
14





108
185 ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 1342)
MSZS Świdwin (ZPM)

57
13

51
15-16





108
186 RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 1796)
KS GOTYK Toruń (KPM)
161
293
68
8

40
17-24





108
187 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
251
103
37
PL

70
7





107
188 SMOLIŃSKI Kamil (1994 #26783 LO 6499)
IKRTS Józefów (MAZ)
196
212
71
5-8

36
21-24





107
189 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 11)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
125
409
44
17-20

62
9-12





106
190 KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1983)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
141
353
53
13-16

53
13-16





106
191 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 5246)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
124
414
53
13-16

53
13-16





106
192 DEJA Filip (2003 #47776 LO 5805)
UKS OSIR Brodnica (KPM)

53
13-16

53
13-16





106
193 WOZBANOWICZ Dawid (1997 #32888 LO 4326)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
126
404
53
13-16

52
15





105
194 CIOCH Błażej (1987 #10741 LO 1424)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
70
582
25
25-32
30
E
69
7-8
74
E




104
195 WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 376)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
105
477
36
21-24

63
10
68
E




104
196 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)

53
13-16

51
15-16





104
197 PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 5286)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
223
154
40
17-24
45
E
53
13-16
58
E




103
198 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 3760)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
140
360
59
12

44
17-20





103
199 MARUSZAK Jakub (2002 #33342 LO 1793)
KS GOTYK Toruń (KPM)
25
866
63
10

40
17-24





103
200 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
132
387
25
25-32

77
4





102
201 BULA Marcin (1982 #22888 LO 4079)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
178
250
40
17-24

62
9-12





102
202 CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 7003)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
121
425
40
17-24

62
9-12





102
203 WITCZAK Filip (1998 #37678 LO 2394)
LZS Żywocice (OPO)
148
337
62
9-12

40
17-24





102
204 JANIK Tomasz (1979 #85 LO 3260)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)

62
9-12

40
17-24





102
205 ŁĄCKI Marek (1984 #13257 LO 624)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
18
910
41
20

60
11-12





101
206 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 4327)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
92
517
53
13-16

48
17





101
207 KREFT Damian (1996 #21600 LO 298)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
524
21

5
E
77
4
95
37-40




100
208 GALAS Michał (1995 #18980 LO 2635)
LZS Kujakowice (OPO)
375
42
18
33-40
23
E
77
4





100
209 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 140)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
183
241
40
17-24

60
11-12





100
210 GABSKI Marek (1973 #46101 LO 6404)
LKS PIAST Łasin (KPM)
95
511
40
17-24

60
11-12





100
211 KOZERA Michał (1994 #32137 LO 4276)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
115
446
40
17-24

59
12





99
212 KUCZKO Wojciech (1972 #40719 LO 8472)
SKTS Sokółka (PDL)

53
13-16

46
18





99
213 BRYLAK Paweł (1994 #25808 LO 6448)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)

36
21-24

62
9-12





98
214 PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO 3269)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
184
239
40
17-24

53
13-16
58
E




98
215 BALCERZAK Dawid (2000 #31024 LO 3418)
KS STELLA Gniezno (WLP)
234
135
62
9-12

36
21-24





98
216 BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 8294)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
116
439
62
9-12

36
21-24





98
217 MAJCHER Michał (2000 #27371 LO 3215)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
209
177
44
17-20

53
13-16





97
218 GAŁECKI Paweł (1989 #44218 LO 8088)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
96
509
44
17-20

53
13-16





97
219 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
205
186
27
25-28

69
7-8





96
220 ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 9170)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

40
17-24

56
13-14





96
221 BLATKIEWICZ Bartosz (2001 #33358 LO 6477)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
153
320
52
15

44
17-20





96
222 KULPA Maksymilian (1989 #8862 LO 6781)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
345
47
62
9-12

34
23-24





96
223 KOTYL Wojciech (1996 #23869 LO 372)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
209
176
79
3-4

17
33-45





96
224 KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 1573)
LUKS Chełmno (KPM)
49
686
25
25-32

70
7





95
225 WOŁOWIECKI Robert (1998 #30465 LO 5781)
MRKS Gdańsk (POM)
58
641
40
17-24

55
14





95
226 SZYMCZYK Jan (1997 #18047 LO 357)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
628
10

95
37-40






95
227 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 147)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
242
120
36
21-24
41
E
48
17
53
E




94
228 ROMANOWSKI Andrzej (1979 #1173 LO 3494)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)

25
25-32

68
8





93
229 TYTOŃ Mariusz (1966 #44232 LO 2275)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
114
448
40
17-24

53
13-16





93
230 SZYDŁO Stanisław (1970 #1506 LO 3848)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
102
487
40
17-24

53
13-16





93
231 ŚLIWIŃSKI Marcin (1994 #35312 LO 5817)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
70
581
40
17-24

53
13-16





93
232 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 4268)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
53
655
40
17-24

53
13-16





93
233 LISTEK Damian (1984 #42796 LO 1951)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
50
677
40
17-24

53
13-16





93
234 JARZĄBKOWSKI Paweł (2002 #33340 LO 1789)
KS GOTYK Toruń (KPM)

40
17-24

53
13-16





93
  SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 5260)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

40
17-24

53
13-16





93
  ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 7283)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

40
17-24

53
13-16





93
237 URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 1370)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
303
62
53
13-16

40
17-24





93
238 KĘDZIERSKI Piotr (1984 #701 LO 8367)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
164
288
53
13-16

40
17-24





93
239 GALUS Mateusz (2001 #29861 LO 7474)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
161
296
53
13-16

40
17-24





93
240 STYPKA Filip (2001 #30292 LO 101)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
147
340
53
13-16

40
17-24





93
241 PŁACHTA Norbert (2002 #38504 LO 5278)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
139
361
53
13-16

40
17-24





93
242 ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 7008)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
114
449
53
13-16

40
17-24





93
243 MARCHLEWSKI Kacper (2003 #33341 LO 1791)
KS GOTYK Toruń (KPM)
80
556
53
13-16

40
17-24





93
244 WODNIAK Ireneusz (1963 #40430 LO 2381)
LZS Żywocice (OPO)
25
856
53
13-16

40
17-24





93
245 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 7436)
KTS Gliwice (ŚLS)
90
526
25
25-32

62
9-12
67
E




92
246 WALOSZCZYK Grzegorz (1985 #4131 LO 812)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
132
388
36
21-24

56
13-14





92
247 ADAMCZYK Paweł (1995 #18797 LO 8799)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
17
973
74
5

18
33-40





92
248 BARANOWSKI Jakub (2000 #35757 LO 4321)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
90
525
40
17-24
45
E
46
18





91
249 DZIDA Henryk (1964 #2512 LO 956)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
170
273
55
14

36
21-24





91
250 DUCH Adam (1991 #9866 LO 386)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)



85
2
90
E




90
251 KRAWCZYK Mateusz (1991 #8754 LO 805)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
149
329
16
41-48

74
5





90
252 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3387)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
17
942
40
17-24
45
E
40
17-24
45
E




90
253 ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 6635)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
126
407
46
18

44
19





90
254 WITKOWSKI Antoni (1994 #10126 LO 9304)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
139
368
85
2


5
E




90
255 MARCINOWSKI Krzysztof (1973 #251 LO 404)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
284
70
90
1







90
256 KLESZCZ Marcin (1986 #15532 LO 5599)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
200
200
36
21-24

53
13-16





89
257 KIEŁBIK Michał (1984 #28790 LO 8092)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
67
591
36
21-24

53
13-16





89
258 ZWIERZ Przemysław (1996 #22718 LO 4076)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
228
148
40
17-24

44
17-20
49
E




89
259 MROZEK Krzysztof (1999 #31535 LO 747)
KS Dąbcze (WLP)
215
169
44
17-20

44
17-20





88
260 WELKE Daniel (1974 #5675 LO 4628)
LKTS Luboń (WLP)
154
314
44
17-20

44
17-20





88
261 SELERSKI Mateusz (1996 #34260 LO 6458)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)

44
17-20

44
17-20





88
262 BARTOSZ Robert (1981 #2271 LO 2767)
LKS BURZA Drzeczkowo (WLP)
16
1000
36
21-24

51
15-16





87
263 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 4269)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
347
46
77
4
82
E

5
E




87
264 ŚWIRSKI Marcin (1996 #24234 LO 6841)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
158
302
25
25-32

61
11





86
265 WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 3763)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
81
552
35
23

51
15-16





86
266 KLOCEK Michał (2001 #33728 LO 2508)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
117
437
44
17-20

42
19-20





86
267 TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 369)
UKS Olesno (MŁP)
171
269
81
3


5
E




86
268 SZYMANEK Bartłomiej (1993 #20599 LO 120)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
244
114
81
3
86
E






86
269 TWARDOWSKI Szymon (1997 #21757 LO 38)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
222
155
40
17-24

40
17-24
45
E




85
270 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
169
275
40
17-24
45
E
40
17-24





85
271 KILJANEK Kamil (1994 #15802 LO 638)
UKS CHAMPION Police (ZPM)

85
2







85
272 WOŹNIAK Jakub (2001 #31010 LO 2816)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
103
481
17
33-48

62
9-12
67
E




84
273 WOZBANOWICZ Mateusz (1998 #32890 LO 138)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
156
307
25
25-32

59
12





84
274 SZERMUSZYN Jarosław (1990 #50364 LO 9055)
UKS ATS Białystok (PDL)

25
27-28

59
12





84
275 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 5773)
MRKS Gdańsk (POM)
120
431
40
17-24

44
19





84
276 ZAWADA Kamil (1989 #29275 LO 5138)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

40
17-24

44
17-20





84
277 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 6816)
KSTS Krosno (PKR)
44
703
14
49-64

69
7-8





83
278 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
35
789
35
23

48
17





83
279 DOBRZAŃSKI Mirosław (1956 #994 LO 4000)
KS ATS Stargard (ZPM)
136
375
39
21

44
17-20





83
280 ŻUKOWSKI Karol (1988 #27016 LO 8475)
SKTS Sokółka (PDL)

44
17-20

39
21





83
281 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 4272)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
180
246
73
5-6
78
E

5
E




83
282 RYŁÓW Mariusz (1977 #10167 LO 7148)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
109
460
26
27

56
13-14





82
283 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 6711)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
202
196


81
3





81
  KOZIEŁ Paweł (1993 #18856 LO 328)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
200
199


81
3





81
  ŻARSKI Karol (1990 #5146 LO 311)
GKS Gorzovia (LBU)
245
110


81
3





81
286 MARUD Grzegorz (1988 #19161 LO 6837)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
98
497
25
25-32

56
13-14





81
287 ROBAK Jacek (1978 #47261 LO 3493)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
65
602
25
25-32

56
13-14





81
288 CYRNEK Piotr (1995 #24476 LO 4)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
510
23
81
3







81
289 KĄDZIELA Marek (1982 #288 LO 4336)
KTS Gliwice (ŚLS)
278
74
81
3







81
290 MISZTAL Igor (1997 #27154 LO 306)
GKS Gorzovia (LBU)
243
116
81
3







81
291 GOLA Błażej (1991 #9600 LO 2262)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
151
327
81
3







81
292 ŻARSKI Paweł (1992 #25627 LO 813)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
216
165
36
21-24

44
17-20





80
293 MALINOWSKI Piotr (1995 #15374 LO 5384)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
25
866
36
21-24

44
17-20





80
294 LATAŁA Łukasz (1984 #38367 LO 6112)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
232
139
40
17-24

40
17-24





80
295 PIETRYKA Grzegorz (1983 #6823 LO 2663)
SZANIEC Świecie n/Osą (KPM)
160
298
40
17-24

40
17-24





80
296 CHOJNACKI Wiktor (2000 #43672 LO 3447)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
141
358
40
17-24

40
17-24





80
297 ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 735)
ATS Lublin (LLS)
121
422
40
17-24

40
17-24





80
298 LEFEK Sylwester (1968 #47266 LO 6113)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
121
428
40
17-24

40
17-24





80
299 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 3440)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
88
533
40
17-24

40
17-24





80
300 BĄK Sebastian (1993 #24808 LO 1898)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)

40
17-24

40
17-24





80
  JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

40
17-24

40
17-24





80
  MINDA Michał (1988 #6963 LO 3861)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)

40
17-24

40
17-24





80
303 KOLODCZEJCZYK Piotr (1976 #15503 LO 6803)
KSTS Krosno (PKR)
71
576
44
17-20

36
21-24





80
304 KLEPKO Jan (2000 #37813 LO 2550)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
107
469
25
25-32

53
13-16





78
305 BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 6395)
UKS Białobrzegi (PDL)

36
21-24

42
19-20





78
306 ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 2392)
LZS Żywocice (OPO)
198
207
53
13-16

25
25-32





78
307 KOWALSKI Damian (1993 #26265 LO 572)
KS Mysław (ŚLS)
87
539
53
13-16

25
25-32





78
308 ZAJĄC Paweł (1989 #36016 LO 1751)
PKS BARTEK Dębowiec (PKR)
63
605
53
13-16

25
25-32





78
309 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 5693)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

53
13-16

25
25-32





78
  SUBIK Filip (1996 #20737 LO 4893)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

53
13-16

25
25-32





78
311 MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 151)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
131
389
73
5-6
78
E






78
312 KULCZYCKI Szymon (1979 #709 LO 10132)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



77
4





77
  LUBIK Tomasz (1987 #1183 LO 8011)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
196
213


77
4





77
  SROCZYŃSKI Oskar (1997 #21978 LO 7836)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
73
571


77
4





77
  WOJEWÓDKA Michał (1974 #3030 LO 1212)
KS POGOŃ Mogilno (KPM)
65
603


77
4





77
316 WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 126)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
310
60
77
4







77
317 KOWALSKI Wojciech (1982 #2893 LO 289)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
246
108
77
4







77
318 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
127
398
77
4







77
319 TRAWICKI Daniel (1998 #31729 LO 7759)
LZS TS Zaręba (DŚL)
59
632
25
25-32

51
15-16





76
320 PAGACZ Patryk (2001 #39900 LO 2106)
GKS Gorzovia (LBU)
42
727
41
20

35
23





76
321 DURAK Kamil (1987 #15748 LO 3098)
AKS Mikołów (ŚLS)
30
824
25
25-32
30
E
40
17-24
45
E




75
322 CZERNIAWSKI Marcin (1982 #568 LO 2441)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)



74
5





74
323 ORACZ Michał (2000 #27286 LO 7240)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
62
612
53
13-16

21
29-32





74
324 KISIELEWICZ Daniel (1993 #17964 LO 7652)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
130
392


73
5-6





73
325 PISZCZATOWSKI Maciej (2000 #33613 LO 153)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
145
346
21
29-32

52
15





73
326 PYRA Kacper (2002 #43298 LO 3759)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
136
377
46
18

27
25-28





73
327 FLAUMENHAFT Jacek (1976 #650 LO 3072)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
78
560
73
5-6







73
328 CZAJA Cezary (1997 #24222 LO 2556)
KTS Wolbromek (DŚL)
140
359


72
6





72
  DUDZIŃSKI Jakub (1996 #21287 LO 6789)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
70
585


72
6





72
330 WIŚNIEWSKI Bartłomiej (1998 #33389 LO 7114)
KSTS Krosno (PKR)
96
510
25
25-32

47
17-18





72
331 MISIUDA Miłosz (2003 #39293 LO 4464)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

25
25-32

47
17-18





72
332 RURAK Grzegorz (1994 #18014 LO 2504)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)

36
21-24

36
21-24





72
333 KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 56)
ZKS Zielona Góra (LBU)
244
113
72
6







72
334 DZIKOWSKI Mateusz (1994 #14512 LO 6780)
LUKS Chełmno (KPM)

72
6







72
335 KAMIŃSKI Mikołaj (1995 #19416 LO 8352)
MIĘDZY INNYMI Wołomin (MAZ)
87
537


71
5-8





71
  STĘPIŃSKI Piotr (1996 #25512 LO 8039)
MUKS Gąbin (MAZ)
125
411


71
5-8





71
337 WITCZAK Marek (1997 #21961 LO 5162)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
86
543
27
25-28

44
17-20





71
338 BOLEWICZ Denis (1998 #28809 LO 744)
KS Dąbcze (WLP)
104
479
44
17-20

27
25-28





71
339 ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 1136)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
166
281
71
5-8







71
340 BOHATCZUK Marcin (1980 #6250 LO 2675)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
62
612
71
5-8







71
341 SARNIK Grzegorz (1991 #8229 LO 5550)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)

71
5-8







71
342 STEUER Dariusz (1981 #3744 LO 4341)
KTS Gliwice (ŚLS)
191
224
17
33-48

53
13-16





70
343 SZYMANIK Jacek (1963 #18854 LO 7802)
UMKS Biłgoraj (LLS)

17
33-48

53
13-16





70
344 KOTWICA Dawid (1988 #15145 LO 7508)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
168
276
25
25-32

40
17-24
45
E




70
345 GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 1591)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

53
13-16

17
33-45





70
  WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

53
13-16

17
33-48





70
347 LISIECKI Mateusz (1994 #23394 LO 3711)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
190
226
70
7







70
348 JURKIEWICZ Marcin (1977 #44061 LO 637)
UKS CHAMPION Police (ZPM)

70
7







70
349 NIEMIEC Krzysztof (1991 #11026 LO 335)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
234
133


69
7-8





69
350 PODSĘDEK Mateusz (1995 #18432 LO 4032)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
161
297
25
25-32

44
17-20





69
351 PROKOT Krystian (1996 #20679 LO 7837)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
40
759


68
8





68
  RUDOMINA Kamil (1992 #11802 LO 4009)
KS ATS Stargard (ZPM)
208
179


68
8





68
  STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS GOTYK Toruń (KPM)



68
8





68
354 SZCZECKI Jacek (2002 #36801 LO 4611)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
65
597
53
13-16

15
49-56





68
355 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)

53
13-16

15
49-56





68
356 WANDACHOWICZ Jacek (1979 #953 LO 9262)
niestow. woj. ZPM (ZPM)
273
78
68
8







68
357 KOZERA Paweł (1996 #32690 LO 4277)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
212
171
68
8







68
358 GRATKOWSKI Jacek (1971 #44056 LO 5975)
SIEMACHA Kraków (MŁP)

68
8







68
359 KACZOR Jan (1996 #20095 LO 390)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)



62
9-12
67
E




67
  KAIM Adrian (1997 #26475 LO 1809)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
102
485


62
9-12
67
E




67
  KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 391)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
251
104


62
9-12
67
E




67
362 DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 3204)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
141
354
25
25-32

42
19-20





67
363 KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 149)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
260
92
62
9-12
67
E






67
364 CHWOJKO Marcin (1975 #12832 LO 6785)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
199
204
62
9-12
67
E






67
365 WOŁOWIECKI Mariusz (2000 #31598 LO 5782)
MRKS Gdańsk (POM)
146
342
25
25-32

41
20





66
366 BUCZEK Rafał (1975 #41886 LO 8007)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
48
692
30
25

36
21-24





66
367 KRAWCZYK Jakub (1994 #28368 LO 136)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
5
1075


65
9





65
  UTYLSKI Rafał (1983 #175 LO 121)
ENERGA KTS Toruń (KPM)



65
9





65
369 JÓŹWIAK Norbert (1990 #17843 LO 2966)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
202
198


60
11-12
65
E




65
370 SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 2389)
LZS Żywocice (OPO)
148
334
25
25-32

40
17-24





65
371 PODSIADŁO Robert (1970 #44809 LO 2838)
MKS ALIT Ożarów (ŚWI)
81
549
25
25-32

40
17-24





65
372 KARCZEWSKI Kamil (2000 #39631 LO 5812)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
57
642
25
25-32

40
17-24





65
373 STRZEJA Andrzej (1971 #31071 LO 7277)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
25
866
25
25-32

40
17-24





65
374 MAĆKOWSKI Mateusz (2001 #42401 LO 5807)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
17
973
25
25-32

40
17-24





65
375 KIJAK Maciej (1993 #26494 LO 990)
GUKS Byczyna (OPO)
16
1000
25
25-32

40
17-24





65
376 SKRZYPEK Grzegorz (1996 #32339 LO 4575)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)

25
25-32

40
17-24





65
377 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 2391)
LZS Żywocice (OPO)
88
532
40
17-24

25
25-32





65
378 WICHER Robert (1969 #41870 LO 2380)
LZS Żywocice (OPO)
50
678
40
17-24

25
25-32





65
379 GODZISZ Daniel (1978 #29164 LO 4616)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
42
729
40
17-24

25
25-32





65
380 SAGAN Jakub (1982 #311 LO 2968)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
40
741
40
17-24

25
25-32





65
381 DUDZIAK Damian (1995 #30445 LO 7343)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
33
808
40
17-24

25
25-32





65
382 BEHRENDT Karol (2000 #36194 LO 6701)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

40
17-24

25
25-32





65
  DĄBROWSKI Igor (1993 #24806 LO 6474)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)

40
17-24

25
25-32





65
384 MANTERYS Paweł (1988 #4892 LO 7185)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
113
453
65
9







65
385 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)



63
10





63
  PIOTROWSKI Krzysztof (1969 #3546 LO 119)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
191
223


63
10





63
  RADWAŃSKI Robert (1982 #315 LO 2905)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)



63
10





63
388 BOSSOWSKI Cezary (1995 #29767 LO 7558)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
271
79


62
9-12





62
  PŁUSA Robert (1973 #38100 LO 6115)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
198
208


62
9-12





62
  PROKOP Karol (1995 #38109 LO 10263)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
78
563


62
9-12





62
391 WIERZBICKI Radosław (2000 #37484 LO 960)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
110
459
18
33-40

44
17-20





62
392 PRZYBOROWSKI Cezary (1959 #42891 LO 8396)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
143
350
25
27-28

37
22





62
393 KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 3421)
KS STELLA Gniezno (WLP)
259
93
62
9-12







62
394 CELARY Mateusz (1995 #28515 LO 3222)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
197
211
62
9-12







62
395 CYNDERA Jakub (1994 #29714 LO 1121)
OKS Olesno (OPO)
165
285
62
9-12







62
396 KACZMAREK Kamil (1992 #5493 LO 2038)
ULKS Ciechów (DŚL)
138
371
62
9-12







62
397 MARGRAF Mateusz (1986 #2114 LO 1018)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
122
418
62
9-12







62
398 KICIAK Bartosz (1986 #1869 LO 4493)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
116
440
62
9-12







62
399 RAMENDA Adam (1995 #20793 LO 1431)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
104
480
62
9-12







62
400 ŚLIWIŃSKI Maciej (1989 #10837 LO 5392)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
87
536
62
9-12







62
401 JASZCZUK Marcin (2001 #34898 LO 2951)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
80
554
62
9-12







62
402 GOLA Paweł (1988 #8143 LO 2263)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
72
572
62
9-12







62
403 LITWIN Szymon (1993 #40884 LO 7653)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
42
728
62
9-12







62
404 SZYDŁO Aleksander (1995 #13474 LO 3849)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
40
759
62
9-12







62
405 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)

62
9-12







62
  KRZAK Konrad (1998 #31694 LO 5382)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)

62
9-12







62
  MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 3264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)

62
9-12







62
  PIETRUSZKA Sławomir (1992 #26852 LO 3078)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)

62
9-12







62
409 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
149
330
17
33-48

44
17-20





61
410 STOBIECKI Michał (1999 #32931 LO 8406)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

17
33-48

44
17-20





61
411 STAŃKO Dominik (2001 #31079 LO 2514)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
137
373
25
25-32

36
21-24





61
412 MICHNA Mateusz (1998 #42195 LO 2156)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
37
780
25
25-32

36
21-24





61
413 DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 3787)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
25
838
25
25-32

36
21-24





61
414 STĄPOR Rafał (1999 #34411 LO 32)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
189
229
36
21-24

25
25-32





61
415 STRYGUN Tomasz (1987 #10668 LO 276)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
25
866
44
17-20

17
33-48





61
416 DZIDA Karol (1995 #26393 LO 635)
UKS CHAMPION Police (ZPM)

61
11







61
417 ŚWIERCZEK Andrzej (1982 #3444 LO 2444)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)



60
11-12





60
418 BOBEK Gracjan (1979 #43529 LO 3754)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
192
221
33
24

27
25-28





60
419 LIBERACKI Artur (1974 #47931 LO 6786)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
127
399
29
25-26
34
E
26
27





60
420 DOSZ Dariusz (1992 #16175 LO 6529)
UKS LIS Sierakowice (POM)
141
357
60
11-12







60
421 MALICKI Tomasz (2000 #32334 LO 144)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
120
433
60
11-12







60
422 DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO 5149)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
70
584
60
11-12







60
423 WOŹNIAK Jarosław (1986 #9798 LO 8460)
MKS STS Lubartów (LLS)
165
283


53
13-16
58
E




58
424 ZAKRZYŃSKI Dominik (1999 #32563 LO 7352)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
139
367
18
33-40

40
17-24





58
425 MOSKAŁA Grzegorz (2000 #36269 LO 865)
LKS Piotrowice (MŁP)
15
1010
18
33-40

40
17-24





58
426 DRABIK Mirosław (1958 #36429 LO 6107)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)

18
33-40

40
17-24





58
  KAŁKA Kamil (2000 #50227 LO 8378)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)

18
33-40

40
17-24





58
428 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

40
17-24

18
33-40





58
429 OLEK Jan (1992 #15610 LO 274)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
351
44
53
13-16
58
E






58
430 KLIMCZOK Mateusz (1990 #15115 LO 3573)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
241
122
53
13-16
58
E






58
431 LUBECKI Krzysztof (1972 #27009 LO 8473)
SKTS Sokółka (PDL)



57
13





57
432 BIELECKI Robert (1971 #44796 LO 4492)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
17
942
17
33-48

40
17-24





57
433 HAŁAS Wojciech (2000 #30599 LO 5157)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
112
454
21
29-32

36
21-24





57
434 WŁOSZEK Sylwester (1999 #32735 LO 7194)
SMS Włodawa (LLS)
176
261
40
17-24

17
33-48





57
435 ZGUCZYŃSKI Jakub (2002 #37892 LO 7197)
SMS Włodawa (LLS)
106
470
40
17-24

17
33-48





57
436 PIETRAŃCZYK Jakub (1999 #36601 LO 2211)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
65
597
40
17-24

17
33-48





57
437 BAJOR Patryk (1995 #18979 LO 9814)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)



56
13-14





56
438 KREFT Krystian (1994 #19110 LO 5772)
MRKS Gdańsk (POM)
166
282


50
16
55
E




55
439 PAWŁOWSKI Krzysztof (2001 #34974 LO 7434)
KTS Gliwice (ŚLS)
53
652
25
25-32

25
25-32
30
E




55
440 WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 961)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
43
719
28
26

27
25-28





55
441 HAMZIUK Kamil (2000 #33444 LO 7195)
SMS Włodawa (LLS)
134
380
40
17-24

15
49-56





55
442 BARTOSZEWSKI Michał (1997 #32980 LO 6350)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
113
450
55
14







55
443 MURAWSKI Michał (1995 #23836 LO 322)
GKTS Wiązowna (MAZ)
294
64

5
E
44
17-20
49
E




54
444 KRZYŚKA Dominik (1996 #39438 LO 1551)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)
52
669
18
33-40

36
21-24





54
445 DEIGSLER Michał (1993 #34531 LO 4619)
LKTS Luboń (WLP)
110
458
27
25-28

27
25-28





54
446 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

27
25-28

27
25-28