Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
POLITECHNIKA RZ. Rzeszów (PKR)
158
31

130
1






130
2 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
229
10

120
2






120
3 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
235
8

110
3-4






110
4 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
221
11

110
3-4






110
5 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
306
3

103
5






103
6 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
206
13

101
6






101
7 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS GOTYK Toruń (KPM)
154
34
39
6
99
7






99
8 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 9710)
niestow. - woj. PKR (PKR)
123
74
50
1
97
8






97
9 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
312
2

93
9






93
10 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 7811)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
206
14

91
10






91
11 SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1262)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
219
12

89
11






89
12 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4634)
LKTS Luboń (WLP)
138
48
50
1
87
12






87
13 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
239
5

83
13






83
14 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warmiński (WMZ)
230
9

81
14






81
15 WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6716)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
244
4

79
15






79
16 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
238
7

77
16






77
17 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
206
15

73
17






73
18 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
UKS CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
194
16

71
18






71
19 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 1417)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
124
68
47
2
69
19






69
20 SASS Dorota (2006 #39168 LO 211)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
159
29

67
20






67
21 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
UKS CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
150
35
50
1
65
21-24






65
22 BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 2742)
CKIS Skawina (MŁP)
137
50
50
1
65
21-24






65
23 RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3891)
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
141
42
47
2
65
21-24






65
24 ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5679)
BOGORIA Grodzisk Mazow. (MAZ)
239
6

65
21-24






65
25 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS GOTYK Toruń (KPM)
129
58
50
1
62
25-32






62
26 INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 1444)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
108
102
44
3
62
25-32






62
27 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)
92
142
44
3
62
25-32






62
28 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6436)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
150
36
42
4
62
25-32






62
29 KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 7353)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
95
128
39
6
62
25-32






62
30 KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 409)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
180
20

62
25-32






62
31 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
171
22

62
25-32






62
32 RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 439)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
165
25

62
25-32






62
33 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 5129)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
132
54
50
1
59
33-40






59
34 KŁAK Dagmara (2007 #45670 LO 7102)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
146
39
47
2
59
33-40






59
35 MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5705)
BOGORIA Grodzisk Mazow. (MAZ)
106
105
44
3
59
33-40






59
36 LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5225)
KRAJNA Sępólno Krajeńskie (KPM)
314
1

59
33-40






59
37 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)
180
19

59
33-40






59
38 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 5127)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
166
23

59
33-40






59
39 KRAJEWSKA Aleksandra (2006 #39067 LO 10460)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
160
27

59
33-40






59
40 GĄSIOR Oliwia (2007 #39131 LO 2806)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
158
30

59
33-40






59
41 ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5683)
BOGORIA Grodzisk Mazow. (MAZ)
149
37
50
1
56
41-48






56
42 WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 7339)
GKTS Gdańsk (POM)
128
59
50
1
56
41-48






56
43 ZGIERSKA Aleksandra (2007 #46500 LO 2964)
MKS LEWART AGS Lubartów (LLS)
84
153
50
1
56
41-48






56
44 NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 2487)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
107
104
47
2
56
41-48






56
45 OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5706)
BOGORIA Grodzisk Mazow. (MAZ)
115
84
42
4
56
41-48






56
46 KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 5128)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
183
17

56
41-48






56
47 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 3762)
VISONEX TOP Wierzbięcin (ZPM)
161
26

56
41-48






56
48 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 446)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
159
28

56
41-48






56
49 GUZ Dominika (2006 #43089 LO 6042)
MTS Kwidzyn (POM)
74
177
47
2
54
49-56






54
50 GAJ Milena (2008 #43608 LO 883)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
133
53
44
3
54
49-56






54
51 BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 778)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
124
69
43
3-4
54
49-56






54
52 BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 3397)
TS KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
114
86
39
5-6
54
49-56






54
53 BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 2506)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
64
195
39
5-6
54
49-56






54
54 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
13
322
39
5-6
54
49-56






54
55 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
105
108
38
5-8
54
49-56






54
56 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
KS DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
166
24

54
49-56






54
57 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 1143)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
140
43
50
1
52
57-64






52
58 SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 95)
ZKS Zielona Góra (LBU)
140
44
50
1
52
57-64






52
59 SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 7005)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
140
46
50
1
52
57-64






52
60 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 5247)
KS DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
137
49
50
1
52
57-64






52
61 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3252)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
125
66
50
1
52
57-64






52
62 ZAJĄC Katarzyna (2007 #44945 LO 8389)
UKS Dalachów (OPO)

50
1
52
57-64






52
63 POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 90)
ZKS Zielona Góra (LBU)
173
21

52
57-64






52
64 STRĄCZEK Kinga (2006 #44121 LO 8897)
UKS SP Korzeniów (PKR)
121
75

52
57-64






52
65 MODZELEWSKA Eliza (2006 #45119 LO 8434)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
135
51
50
1







50
66 PIECKOWSKA Maria (2007 #48356 LO 5255)
KS DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
140
45
47
2
49
E






49
67 KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 7448)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
130
57
47
2
49
E






49
68 BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6843)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
125
65
47
2
49
E






49
69 KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 7001)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
135
52
47
2







47
70 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 2111)
GKS Gorzovia (LBU)
125
67
47
2







47
71 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
124
70
47
2







47
72 PAPIERNIK Nadia (2006 #42045 LO 4519)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
116
83
47
2







47
73 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 9045)
UKS ATS Białystok (PDL)
40
247
47
2







47
74 IDZIK Magda (2008 #49397 LO 2358)
UKS CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

47
2







47
  KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO 5045)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

47
2







47
  ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 839)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

47
2







47
77 WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 697)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
102
111
44
3
46
E






46
78 BORYSZ Karina (2007 #46154 LO 1000)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
43
237
44
3
46
E






46
79 WASIELEWSKA Paulina (2006 #39898 LO 2104)
GKS Gorzovia (LBU)
143
41
44
3







44
80 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
140
47
44
3







44
81 SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 2703)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
132
56
44
3







44
82 ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 7017)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
128
60
44
3







44
83 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 6750)
PIONIER GOKIS Kleszczewo (WLP)
114
87
44
3







44
84 BUCHOWSKA Magda (2009 #46365 LO 251)
UKS ATS Białystok (PDL)
75
174
44
3







44
85 WILLE Laura (2008 #46146 LO 4136)
KTS Sieradz (ŁDZ)
69
186
44
3







44
86 ŁUKOWSKA Maja (2007 #49393 LO 2349)
UKS CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

44
3







44
  PACAN Małgorzata (2007 #48950 LO 7950)
LUKS Mańkowice-Piątkowice (OPO)

44
3







44
88 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
95
127
42
4
44
E






44
89 RÓŻAŃSKA Izabela (2007 #46158 LO 1002)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
50
225
42
4
44
E






44
90 BRONIKOWSKA Zuzanna (2007 #45190 LO 1436)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

42
4
44
E






44
91 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
108
101
43
3-4







43
92 JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 3429)
KS STELLA Gniezno (WLP)
126
62
42
4







42
93 RADZIEJ Magdalena (2006 #46753 LO 4103)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
116
82
42
4







42
94 MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 7106)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
94
131
42
4







42
95 WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
92
138
42
4







42
96 FELSKOWSKA Agata (2007 #43740 LO 9180)
UKS REMUS Miechucino (POM)
82
156
42
4







42
97 PAWŁOWSKA Paulina (2007 #46882 LO 2701)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
81
157
42
4







42
98 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GKS Gorzovia (LBU)
76
168
42
4







42
99 KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 6136)
UKS TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

42
4







42
  ZHEMELO Bohdana (2007 #49395 LO 2355)
UKS CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

42
4







42
101 PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 870)
LKS Piotrowice (MŁP)
29
282
40
5
42
E






42
102 SKORUPSKA Weronika (2006 #46546 LO 3305)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
115
85
40
5







40
103 ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 5783)
MRKS Gdańsk (POM)
112
93
40
5







40
104 WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
109
98
40
5







40
105 TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 2493)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
109
99
40
5







40
106 SAMULSKA Natalia (2006 #43268 LO 4520)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
92
141
40
5







40
107 OGIŃSKA Agata (2007 #49394 LO 2354)
UKS CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

40
5







40
108 KAMIŃSKA Martyna (2006 #46892 LO 7447)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
126
64
38
7
40
E






40
109 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
93
134
38
5-8
40
E






40
110 PACELT Anna (2007 #47620 LO 7398)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
28
286
38
5-8
40
E






40
111 WOJTAK Agnieszka (2006 #42521 LO 6575)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
111
95
39
5-6







39
112 DYMEK Mia (2007 #45989 LO 6888)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
97
122
39
6







39
113 ŻYGADŁO Julia (2006 #47392 LO 3467)
LKS Kańczuga (PKR)
95
130
39
5-6







39
114 PROSTKO Elżbieta (2006 #42913 LO 5402)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
78
164
39
5-6







39
115 DRAWS Anna (2008 #42910 LO 6541)
UKS LIS Sierakowice (POM)
71
184
39
6







39
116 WAŻNA Magdalena (2007 #48616 LO 7390)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
35
266
39
6







39
117 MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
MUKS WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
27
289
39
6







39
118 CHILMON Aleksandra (2006 #47704 LO 5400)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

39
5-6







39
  KAMIŃSKA Amelia (2008 #44890 LO 5715)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)

39
5-6







39
120 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
126
63
37
7-8
39
E






39
121 MAZUR Maja (2007 #45639 LO 4517)
FKS STAL Kraśnik (LLS)
76
172
37
7-8
39
E






39
122 KOZAK Maja (2007 #44604 LO 4462)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
71
183
37
7-8
39
E






39
123 GARGOL Amelia (2006 #45576 LO 4155)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)
145
40
38
5-8







38
124 GARGOL Wiktoria (2008 #45577 LO 4156)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)
123
73
38
5-8







38
125 RUJNER Lilianna (2006 #43636 LO 5207)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
113
90
38
7







38
126 ROMANOWSKA Magda (2008 #45616 LO 5054)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
112
94
38
5-8







38
127 KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO 3789)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
102
113
38
7







38
128 ZAJĄC Hanna (2006 #43484 LO 5310)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
97
123
38
5-8







38
129 WNUK Natalia (2006 #42925 LO 987)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
92
137
38
5-8







38
130 WŁODARCZYK Zofia (2006 #47474 LO 6326)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
89
146
38
5-8







38
131 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 6034)
MTS Kwidzyn (POM)
72
181
38
7







38
132 BIERNACKA Amelia (2008 #45621 LO 5043)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
68
189
38
5-8







38
133 ŚWINIARSKA Weronika (2006 #46171 LO 2491)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
66
194
38
7







38
134 ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 216)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
57
210
38
5-8







38
135 SOBCZAK Nikola (2007 #43171 LO 8961)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
42
238
38
7







38
136 ZDUNEK Anna (2007 #46021 LO 2547)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

38
5-8







38
137 STUDNICKA Anna (2006 #45850 LO 2223)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
69
188
36
8
38
E






38
138 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2698)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
119
79
37
7-8







37
139 KRZEMPEK Wiktoria (2007 #46378 LO 1923)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
80
161
37
7-8







37
140 DZIĘCIOŁ Zofia (2008 #46884 LO 7574)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

37
7-8







37
  GĘBCZYŃSKA Natalia (2007 #45191 LO 1442)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

37
7-8







37
  LULA Sabina (2006 #40140 LO 6817)
KSTS Krosno (PKR)

37
7-8







37
143 SKORUPSKA Adrianna (2007 #46545 LO 3304)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
102
112
36
8







36
144 OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 7821)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
99
118
36
8







36
145 TRACZYK-KĘPA Kalina (2006 #44600 LO 5778)
MRKS Gdańsk (POM)
81
159
36
8







36
146 BIŃKIEWICZ Julia (2006 #47528 LO 5298)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
78
163
36
8







36
147 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 2484)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
54
218
36
8







36
148 SZYCHOWSKA Magdalena (2006 #44437 LO 3313)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
127
61
35
9







35
149 FELSKOWSKA Jagoda (2007 #43739 LO 9179)
UKS REMUS Miechucino (POM)
48
227
35
9







35
150 JAWORSKA Zofia (2007 #44567 LO 3640)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
20
303
35
9







35
151 FILIPEK Angelika (2007 #43609 LO 882)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
114
88
33
9-12
35
E






35
152 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
110
96
33
9-12
35
E






35
153 SPENDEL Aleksandra (2007 #44897 LO 2812)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
68
192
33
9-12
35
E






35
154 SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 2515)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
39
255
33
9-12
35
E






35
155 BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 4767)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

33
9-12
35
E






35
  MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4911)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

33
9-12
35
E






35
  PENCARSKA Emilia (2008 #43721 LO 1446)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

33
9-12
35
E






35
158 TOMCZAK Klaudia (2007 #46547 LO 3314)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
91
143
34
10







34
159 MAGDZIAREK Maria (2007 #45964 LO 7977)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
89
147
34
9-10







34
160 NOWAK Angelika (2007 #45584 LO 1532)
UKS MINI-MAX Lubasz (WLP)
83
154
34
9-10







34
161 NURZYŃSKA Małgorzata (2007 #43753 LO 7338)
GKTS Gdańsk (POM)
61
203
34
10







34
162 PAPIERNIK Laura (2006 #42044 LO 1282)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

34
10







34
163 USAREK Malwina (2006 #41790 LO 7442)
KTS Gliwice (ŚLS)
107
103
33
9-12







33
164 BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3786)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
104
110
33
9-12







33
165 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2329)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
99
119
33
9-12







33
166 PRZEMYK Kamila (2008 #46377 LO 1927)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
96
125
33
9-12







33
167 PYLAK Anna (2006 #44619 LO 3538)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
96
126
33
9-12







33
168 KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 1145)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
92
139
33
9-12







33
169 KOZIOŁ Zuzanna (2006 #46557 LO 2956)
MKS LEWART AGS Lubartów (LLS)
90
144
33
9-12







33
170 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 4066)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
77
165
33
9-12







33
171 WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1883)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
76
169
33
9-12







33
172 PAKUŁA Agata (2008 #47301 LO 2730)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
75
175
33
9-12







33
173 KISZCZAK Emilia (2006 #44271 LO 6812)
KSTS Krosno (PKR)
70
185
33
9-12







33
174 MAKOS Nikola (2007 #44948 LO 4444)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
69
186
33
9-12







33
175 PAKUŁA Anastazja (2006 #47393 LO 3465)
LKS Kańczuga (PKR)
68
191
33
9-12







33
176 ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO 780)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
60
206
33
9-12







33
177 SZALAST Paulina (2007 #46774 LO 2960)
MKS LEWART AGS Lubartów (LLS)
47
228
33
9-12







33
178 STAŃCZAK Maja (2006 #44532 LO 5124)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
46
233
33
9-12







33
179 ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO 781)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
42
240
33
9-12







33
180 BEDNARSKA Wiktoria (2006 #47394 LO 3461)
LKS Kańczuga (PKR)
24
297
33
9-12







33
181 ZATYKA Magdalena (2008 #45937 LO 6327)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
23
300
33
9-12







33
182 BASOWSKA Hanna (2009 #48088 LO 5042)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

33
9-12







33
  JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 884)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

33
9-12







33
  KALICIŃSKA Alicja (2009 #50310 LO 8840)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

33
9-12







33
  KOSTUCH Gabriela (2009 #46677 LO 885)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

33
9-12







33
  PIONTEK Julia (2006 #50216 LO 8323)
GMINA Strzelce Opolskie (OPO)

33
9-12







33
  SAMSON Zofia (2007 #43257 LO 3559)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

33
9-12







33
188 CHEŁMINIAK Michalina (2007 #45885 LO 8960)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

32
11







32
189 BOROWIK Dominika (2006 #43537 LO 3691)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
95
129
31
11-12







31
190 FIJAŁ Oliwia (2006 #44965 LO 2071)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
81
160
31
11-12







31
191 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 5785)
MRKS Gdańsk (POM)
72
180
31
11-12







31
192 SIEWIERSKA Lena (2006 #47997 LO 5209)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
51
223
31
11-12







31
193 SURDYK Zuzanna (2006 #46465 LO 6746)
PIONIER GOKIS Kleszczewo (WLP)
12
332
31
11-12







31
194 ŁĘGOWSKA Maja (2008 #47219 LO 6284)
LUKS Kołaczkowo (KPM)

31
11-12







31
195 WAWRZYNIAK Zuzanna (2006 #46464 LO 6755)
PIONIER GOKIS Kleszczewo (WLP)
76
167
29
13-14







29
196 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 6055)
MTS Kwidzyn (POM)
55
216
29
13-14







29
197 BUŁKOWSKA Milena (2008 #46343 LO 7059)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
26
291
29
13-14







29
198 MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 1040)
UKS JUVENIA Półczno (POM)

29
13-14







29
199 LICBARSKA Agata (2006 #44365 LO 6320)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
96
124
28
13-16







28
200 SUDOMIRSKA Daria (2006 #41620 LO 6866)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
92
140
28
13-16







28
201 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 1264)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
88
148
28
13-16







28
202 BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 428)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
83
155
28
13-16







28
203 MORGA Łucja (2006 #46902 LO 667)
UMLKS RADOMSKO Radomsko (ŁDZ)
76
171
28
13-16







28
204 KRZYŻKOWSKA Agata (2008 #46886 LO 5224)
KRAJNA Sępólno Krajeńskie (KPM)
76
173
28
13-16







28
205 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 5205)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
72
182
28
13-16







28
206 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
60
205
28
13-16







28
207 PIETRASZKO Małgorzata (2009 #45767 LO 1447)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
60
208
28
13-16







28
208 BUTRYN Julia (2007 #41769 LO 2858)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
58
209
28
13-16







28
209 CHMIEL Gabriela (2007 #47599 LO 5614)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
54
217
28
13-16







28
210 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2634)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
54
219
28
13-16







28
211 FURTAK Milena (2006 #45114 LO 3123)
MLKS SUDETY Międzylesie (DŚL)
51
221
28
13-16







28
212 JANOSZCZYK Julia (2007 #44888 LO 5714)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
44
236
28
13-16







28
213 GROCHOWSKA Viktoria (2009 #45965 LO 6809)
KSTS Krosno (PKR)
40
249
28
13-16







28
214 MICHALAK Amelia (2006 #48913 LO 5355)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
39
254
28
13-16







28
215 ŁUCZAK Lena (2008 #45907 LO 1881)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
38
257
28
13-16







28
216 RYBACKA Amelia (2007 #44363 LO 6323)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
23
299
28
13-16







28
217 SIKORA Patrycja (2007 #44606 LO 6572)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
23
300
28
13-16







28
218 MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 7297)
MOSM Tychy (ŚLS)
20
303
28
13-16







28
219 CICHOŃSKA Małgorzata (2008 #45869 LO 6155)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
17
309
28
13-16







28
220 SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 1003)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
12
327
28
13-16







28
221 BUCOŃ Maja (2008 #48335 LO 6279)
LUKS Kołaczkowo (KPM)

28
13-16







28
  DOMAŃ Martyna (2009 #50113 LO 7677)
SKS 40 Warszawa (MAZ)

28
13-16







28
  KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 42)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)

28
13-16







28
  KACZMARCZYK Julita (2006 #49175 LO 898)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

28
13-16







28
  KRAWIEC Zuzanna (2007 #43390 LO 2870)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

28
13-16







28
  KUKLA Amelia (2008 #49811 LO 5611)
UKS KĘPA Dębica (PKR)

28
13-16







28
  KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 7445)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)

28
13-16







28
  MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 584)
KS Mysław (ŚLS)

28
13-16







28
  MILÓWKA EMILIA (2006 #47538 LO 1235)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

28
13-16







28
  OZGA Kamila (2007 #43391 LO 2874)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

28
13-16







28
  PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4900)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

28
13-16







28
  SŁUPSKA Malwina (2008 #48246 LO 6399)
ŚKTS Świecie (KPM)

28
13-16







28
  WILIŃSKA Olivia (2007 #49545 LO 3548)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

28
13-16







28
234 NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO 6050)
MTS Kwidzyn (POM)
55
212
26
15-16







26
235 SZYMCZAK Julia (2007 #45501 LO 2492)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
38
260
26
15-16







26
236 DRYWA Wiktoria (2007 #45398 LO 9178)
UKS REMUS Miechucino (POM)
20
306
26
15-16







26
237 PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 2489)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
9
341
26
15-16







26
238 SŁUPSKA Klaudia (2007 #43371 LO 4406)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

25
17







25
239 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO 1140)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
46
232
23
17-20







23
240 DEREŃ Michalina (2006 #41495 LO 6945)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
42
239
23
17-20







23
241 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 786)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
37
261
23
17-20







23
242 MILNIKIEL Amelia (2008 #45949 LO 7404)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
31
275
23
17-20







23
243 LECH Maja (2009 #47457 LO 4910)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
29
280
23
17-20







23
244 GNIAZDOWSKA Jagna (2008 #46755 LO 6551)
PAŁAC MŁODZ. SYRENA W-wa (MAZ)
17
309
23
17-20







23
245 PATERSKA Matylda (2006 #45269 LO 5881)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
16
316
23
18







23
246 KRUPA Magdalena (2007 #47048 LO 1654)
UKS Maków (ŁDZ)

23
17-20







23
  MAJCHRZAK Małgorzata (2007 #49419 LO 2528)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

23
17-20







23
  MILÓWKA Julia (2008 #49265 LO 1240)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

23
17-20







23
  ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 5144)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

23
17-20







23
  OWSIK Maja (2010 #49748 LO 5147)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

23
17-20







23
  ROSIŃSKA Marta (2008 #46231 LO 9010)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

23
17-20







23
  SKOWRONEK Amelia (2009 #48744 LO 890)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

23
17-20







23
  STOŁOWSKA Sandra (2008 #47003 LO 3894)
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)

23
17-20







23
  ŚWIĄTEK Maja (2008 #49266 LO 1241)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

23
17-20







23
255 RATAJCZAK Ewelina (2007 #47791 LO 6904)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
11
336
21
19-20







21
256 KUBIAK Natalia (2007 #47093 LO 4401)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

21
19-20







21
257 MOSKAŁA Julia (2007 #43206 LO 1924)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
77
166
20
17-24







20
258 SAWALA Adrianna (2006 #47996 LO 5208)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
55
214
20
17-24







20
259 PŁOCHARZ Aleksandra (2007 #46157 LO 1001)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
49
226
20
17-24







20
260 WIŚNIEWSKA Otylia (2008 #48002 LO 5215)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
46
229
20
17-24







20
261 WINKLARZ Malwina (2006 #48001 LO 5214)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
35
265
20
17-24







20
262 CHMIELEWSKA Hanna (2008 #44933 LO 7302)
MOSM Tychy (ŚLS)
31
278
20
17-24







20
263 GOŁOŚ Weronika (2007 #46097 LO 6567)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
29
281
20
17-24







20
264 ŚWIĘTEK Magdalena (2006 #48065 LO 9019)
SKARBEK Tarnowskie Góry (ŚLS)
26
294
20
17-24







20
265 CHOMONTOWSKA Otylia (2007 #46292 LO 7205)
SMS Włodawa (LLS)
20
306
20
17-24







20
266 SKOCZYLAS Oliwia (2007 #47698 LO 6574)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
12
329
20
17-24







20
267 KRASNA Wiktoria (2007 #47700 LO 6568)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
9
342
20
17-24







20
  SKOCZYLAS Julia (2007 #47699 LO 6573)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
9
342
20
17-24







20
269 RYSZ Alicja (2006 #47560 LO 6103)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
5
353
20
17-24







20
270 KNAPEK Zuzanna (2008 #48468 LO 6814)
KSTS Krosno (PKR)

20
17-24







20
  KOWALSKA Daria (2009 #49163 LO 835)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

20
17-24







20
  KOWALSKA Julia (2009 #49781 LO 5365)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

20
17-24







20
  KOWALSKA Wiktoria (2007 #49780 LO 5364)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

20
17-24







20
  KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 1278)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

20
17-24







20
  NOWAK Maja (2007 #48006 LO 3090)
KTS Tarnobrzeg (PKR)

20
17-24







20
  NOWAK Zofia (2010 #48754 LO 5239)
KRAJNA Sępólno Krajeńskie (KPM)

20
17-24







20
  RATAJCZYK Nikola (2009 #47056 LO 1930)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

20
17-24







20
  ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 4210)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

20
17-24







20
  SAWALA Dominika (2009 #49753 LO 5194)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

20
17-24







20
  SKIBIŃSKA Dominika (2009 #49162 LO 834)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

20
17-24







20
  SZYNDLER Nikola (2006 #50316 LO 8905)
KS Mysław (ŚLS)

20
17-24







20
  TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 1452)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

20
17-24







20
  WÓJTOWICZ Natalia (2008 #45187 LO 1453)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

20
17-24







20
  WROTNIAK Julia (2010 #47610 LO 3363)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

20
17-24







20
285 KRUK Amelia (2007 #48004 LO 7402)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)

19
21







19
286 KORSZUN Oliwia (2007 #44523 LO 6849)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
22
302
18
22







18
287 PIOTROWICZ Zofia (2006 #44073 LO 8695)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
46
231
17
21-24







17
288 CIEŚLAK Dominika (2007 #43370 LO 4397)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

17
21-24







17
  MULIK Zuzanna (2008 #46230 LO 9011)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

17
21-24







17
  OLEKSYN Weronika (2007 #43044 LO 7067)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)

17
21-24







17
  SOLMIŃSKA Alicja (2008 #46232 LO 9012)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

17
21-24







17
  SZEWCZYK Maria (2008 #49838 LO 5918)
MKS KSOS Kraków (MŁP)

17
21-24







17
  TYLKA Julia (2008 #48639 LO 9014)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

17
21-24







17
  WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 8926)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

17
21-24







17
296 ŚLIWIŃSKA Amelia (2007 #45540 LO 3510)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)

16
23-24







16
  TRAWIŃSKA Malwina (2006 #50117 LO 7714)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

16
23-24







16
298 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 2947)
MKS LEWART AGS Lubartów (LLS)

13
25-26







13
  ŁUKASIAK Kornelia (2006 #49678 LO 4608)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)

13
25-26







13
300 RUSAK Paulina (2006 #48148 LO 6150)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
64
198
12
25-28







12
301 BOROWSKA Zuzanna (2008 #47734 LO 1878)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
38
258
12
25-28







12
302 KOWAL Kornelia (2007 #45117 LO 3124)
MLKS SUDETY Międzylesie (DŚL)
33
270
12
25-28







12
303 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 783)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
26
290
12
25-28







12
304 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1535)
UKS MINI-MAX Lubasz (WLP)
24
295
12
25-28







12
305 ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1884)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
14
320
12
25-28







12
306 KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 7061)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)

12
25-28







12
  PRAWNICZAK Łucja (2008 #48753 LO 3434)
KS STELLA Gniezno (WLP)

12
25-28







12
  STĘPKOWSKA Karina (2008 #48636 LO 9013)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

12
25-28







12
  SZUL Julia (2008 #47447 LO 1466)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)

12
25-28







12
310 BOGUŃ Klaudia (2008 #47990 LO 5198)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
55
213
11
25-32







11
311 CESARZ Nicola (2007 #48067 LO 3599)
SKARBEK Tarnowskie Góry (ŚLS)
42
241
11
25-32







11
312 CHROMIK Anna (2009 #46528 LO 1437)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

11
25-32







11
  FUNIOK Martyna (2007 #49581 LO 3825)
LITS MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)

11
25-32







11
  GOLA Oliwia (2009 #47766 LO 580)
KS Mysław (ŚLS)

11
25-32







11
  HAWEŁKO Marta (2011 #49957 LO 6777)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32







11
  HAWEŁKO Nadia (2008 #47313 LO 1571)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32







11
  HAWEŁKO Sara (2009 #49956 LO 6776)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32







11
  JAGODZIŃSKA Magdalena (2010 #49959 LO 6779)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32







11
  KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 5223)
KRAJNA Sępólno Krajeńskie (KPM)

11
25-32







11
  NIEDZIELSKA Weronika (2010 #49058 LO 5218)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

11
25-32







11
  RATAJCZYK Kamila (2008 #49031 LO 1929)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

11
25-32







11
  SAJDOK Amelia (2006 #50307 LO 8817)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

11
25-32







11
324 CIESIELSKA Emilia (2008 #47782 LO 6887)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

9
29-32







9
  NOWAK Zuzanna (2007 #46466 LO 6753)
PIONIER GOKIS Kleszczewo (WLP)

9
29-32







9
  PIWOŃSKA Natalia (2008 #45812 LO 1465)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)

9
29-32







9
  SPYCHAŁA Anna (2007 #47779 LO 6909)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

9
29-32







9
328 BENSZ Maja (2008 #45542 LO 3505)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)

8
29-35







8
  FILIŃSKA Martyna (2008 #49477 LO 3120)
MLKS SUDETY Międzylesie (DŚL)

8
29-35







8
  KSIĘŻAK Julia (2007 #49009 LO 1147)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

8
29-35







8
  KWIATKOWSKA Nel (2008 #49007 LO 1149)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

8
29-35







8
  PISZCZYŃSKA Karina (2008 #49644 LO 4382)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)

8
29-35







8
  RIWOŃ Lena (2011 #48884 LO 782)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

8
29-35







8
  WOJTYŁA Maja (2010 #49144 LO 785)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

8
29-35







8
335 JANKOWIAK Lena (2009 #47092 LO 4398)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

7
33-40







7
  SADOWSKA Barbara (2008 #47792 LO 6906)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

7
33-40







7
337 SKÓRA Alicja (2006 #43653 LO 6079)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
113
92

2
E






2
338 STRZAŁKA Anna (2006 #43654 LO 6082)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
62
202

2
E






2