Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
306
3

103
5

130
1




233
2 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
158
31

130
1

97
8




227
3 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
206
13

101
6

120
2




221
4 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
312
2

93
9

110
3-4




203
5 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 7811)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
206
14

91
10

110
3-4




201
6 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
235
8

110
3-4

83
13




193
7 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
229
10

120
2

67
20




187
8 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS GOTYK Toruń (KPM)
154
34
39
6
99
7

87
12




186
9 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
239
5

83
13

101
6




184
10 WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6716)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
244
4

79
15

103
5




182
11 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
221
11

110
3-4

69
19




179
12 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
230
9

81
14

93
9




174
13 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4634)
LKTS Luboń (WLP)
138
48
50
1
87
12

77
16




164
14 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
206
15

73
17

89
11




162
15 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 9710)
niestow. woj. PKR (PKR)
123
74
50
1
97
8

65
21-24




162
16 SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1262)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
219
12

89
11

71
18




160
17 LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5225)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
314
1

59
33-40
50
1
99
7




158
18 ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5679)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
239
6

65
21-24

91
10




156
19 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
238
7

77
16

73
17




150
20 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
171
22

62
25-32

79
15




141
21 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)
180
19

59
33-40
47
2
81
14




140
22 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 1417)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
124
68
47
2
69
19

65
21-24




134
23 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
194
16

71
18

62
25-32




133
24 SASS Dorota (2006 #39168 LO 211)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
159
29

67
20

62
25-32




129
25 BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 2742)
CKIS Skawina (MŁP)
137
50
50
1
65
21-24

62
25-32




127
26 RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3891)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
141
42
47
2
65
21-24

62
25-32




127
27 GĄSIOR Oliwia (2007 #39131 LO 2806)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
158
30

59
33-40
44
3
65
21-24




124
28 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS GOTYK Toruń (KPM)
129
58
50
1
62
25-32

62
25-32




124
29 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)
92
142
44
3
62
25-32

62
25-32




124
30 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 5127)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
166
23

59
33-40
50
1
62
25-32




121
31 INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 1444)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
108
102
44
3
62
25-32

59
33-40




121
32 KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 7353)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
95
128
39
6
62
25-32

59
33-40




121
33 KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 409)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
180
20

62
25-32

59
33-40




121
34 RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 439)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
165
25

62
25-32

59
33-40




121
35 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
150
35
50
1
65
21-24

54
49-56




119
36 MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5705)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
106
105
44
3
59
33-40
44
3
59
33-40




118
37 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6436)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
150
36
42
4
62
25-32

56
41-48




118
38 ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5683)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
149
37
50
1
56
41-48
50
1
59
33-40




115
39 KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 5128)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
183
17

56
41-48
44
3
59
33-40




115
40 OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5706)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
115
84
42
4
56
41-48
38
5-8
59
33-40




115
41 KRAJEWSKA Aleksandra (2006 #39067 LO 10460)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
160
27

59
33-40
38
5-8
56
41-48




115
42 KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 7448)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
130
57
47
2
49
E
44
3
65
21-24




114
43 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 3762)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
161
26

56
41-48
50
1
56
41-48




112
44 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 446)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
159
28

56
41-48
50
1
56
41-48




112
45 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 5129)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
132
54
50
1
59
33-40
47
2
52
57-64




111
46 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
13
322
39
5-6
54
49-56
47
2
56
41-48




110
47 WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 7339)
GKTS Gdańsk (POM)
128
59
50
1
56
41-48
50
1
54
49-56




110
48 NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 2487)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
107
104
47
2
56
41-48
47
2
54
49-56




110
49 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 1143)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
140
43
50
1
52
57-64
50
1
56
41-48




108
50 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
166
24

54
49-56
50
1
54
49-56




108
51 POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 90)
ZKS Zielona Góra (LBU)
173
21

52
57-64
50
1
54
49-56




106
52 KŁAK Dagmara (2007 #45670 LO 7102)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
146
39
47
2
59
33-40
47
2





106
53 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3252)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
125
66
50
1
52
57-64
50
1
52
57-64




104
54 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 5247)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
137
49
50
1
52
57-64
47
2
52
57-64




104
55 SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 7005)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
140
46
50
1
52
57-64
50
1





102
56 GAJ Milena (2008 #43608 LO 883)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
133
53
44
3
54
49-56
47
2





101
57 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
140
47
44
3

44
3
56
41-48




100
58 WASIELEWSKA Paulina (2006 #39898 LO 2104)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
143
41
44
3

27
15
56
41-48




100
59 GUZ Dominika (2006 #43089 LO 6042)
MTS Kwidzyn (POM)
74
177
47
2
54
49-56
44
3
46
E




100
60 ZGIERSKA Aleksandra (2007 #46500 LO 2964)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
84
153
50
1
56
41-48
44
3





100
61 SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 95)
ZKS Zielona Góra (LBU)
140
44
50
1
52
57-64
47
2





99
62 ZAJĄC Katarzyna (2007 #44945 LO 8389)
UKS Dalachów (OPO)

50
1
52
57-64
47
2





99
63 WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 697)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
102
111
44
3
46
E
20
17-24
52
57-64




98
64 BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 778)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
124
69
43
3-4
54
49-56
44
3





98
65 PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 870)
LKS Piotrowice (MŁP)
29
282
40
5
42
E
50
1
54
49-56




96
66 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
95
127
42
4
44
E
38
7
52
57-64




96
67 PIECKOWSKA Maria (2007 #48356 LO 5255)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
140
45
47
2
49
E
44
3
46
E




95
68 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
105
108
38
5-8
54
49-56
40
5





94
69 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
126
63
37
7-8
39
E
50
1
54
49-56




93
70 BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 3397)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
114
86
39
5-6
54
49-56
39
5-6





93
71 BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 2506)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
64
195
39
5-6
54
49-56
39
5-6





93
72 ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 5783)
MRKS Gdańsk (POM)
112
93
40
5

47
2
52
57-64




92
73 KAMIŃSKA Martyna (2006 #46892 LO 7447)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
126
64
38
7
40
E
42
4
52
57-64




92
74 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
108
101
43
3-4

47
2
49
E




92
75 MODZELEWSKA Eliza (2006 #45119 LO 8434)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
135
51
50
1

42
4





92
76 ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 7017)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
128
60
44
3

47
2





91
77 RÓŻAŃSKA Izabela (2007 #46158 LO 1002)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
50
225
42
4
44
E
47
2





91
78 KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 7001)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
135
52
47
2

44
3





91
79 KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO 5045)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

47
2

44
3





91
80 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
110
96
33
9-12
35
E
47
2
54
49-56




89
81 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
124
70
47
2

42
4





89
82 STRĄCZEK Kinga (2006 #44121 LO 8897)
UKS SP Korzeniów (PKR)
121
75

52
57-64
37
7-8





89
83 BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6843)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
125
65
47
2
49
E
39
6





88
84 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
76
168
42
4

44
3





86
85 ŁUKOWSKA Maja (2007 #49393 LO 2349)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

44
3

42
4





86
86 WILLE Laura (2008 #46146 LO 4136)
KTS Sieradz (ŁDZ)
69
186
44
3

40
5
42
E




86
87 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 9045)
UKS ATS Białystok (PDL)
40
247
47
2

39
6





86
88 BORYSZ Karina (2007 #46154 LO 1000)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
43
237
44
3
46
E
39
5-6





85
89 PAPIERNIK Nadia (2006 #42045 LO 4519)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
116
83
47
2

36
8
38
E




85
90 RADZIEJ Magdalena (2006 #46753 LO 4103)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
116
82
42
4

42
4





84
91 FELSKOWSKA Agata (2007 #43740 LO 9180)
UKS REMUS Miechucino (POM)
82
156
42
4

42
4





84
92 ŻYGADŁO Julia (2006 #47392 LO 3467)
LKS Kańczuga (PKR)
95
130
39
5-6

44
3





83
93 PACAN Małgorzata (2007 #48950 LO 7950)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)

44
3

39
6





83
94 BRONIKOWSKA Zuzanna (2007 #45190 LO 1436)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

42
4
44
E
39
5-6





83
95 RUJNER Lilianna (2006 #43636 LO 5207)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
113
90
38
7

42
4
44
E




82
96 SAMULSKA Natalia (2006 #43268 LO 4520)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
92
141
40
5

40
5
42
E




82
97 JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 3429)
KS STELLA Gniezno (WLP)
126
62
42
4

38
7
40
E




82
98 PAWŁOWSKA Paulina (2007 #46882 LO 2701)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
81
157
42
4

39
5-6





81
99 ZHEMELO Bohdana (2007 #49395 LO 2355)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

42
4

39
6





81
100 WNUK Natalia (2006 #42925 LO 987)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
92
137
38
5-8

42
4





80
101 ŚWINIARSKA Weronika (2006 #46171 LO 2491)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
66
194
38
7

42
4





80
102 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 6034)
MTS Kwidzyn (POM)
72
181
38
7

40
5
42
E




80
103 SKORUPSKA Weronika (2006 #46546 LO 3305)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
115
85
40
5

40
5





80
104 TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 2493)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
109
99
40
5

40
5





80
105 OGIŃSKA Agata (2007 #49394 LO 2354)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

40
5

40
5





80
106 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
93
134
38
5-8
40
E
38
7
40
E




80
107 WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
109
98
40
5

39
6





79
108 KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 6136)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

42
4

37
7-8





79
109 GARGOL Amelia (2006 #45576 LO 4155)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
145
40
38
5-8

40
5





78
110 ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 216)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
57
210
38
5-8

38
5-8
40
E




78
111 WOJTAK Agnieszka (2006 #42521 LO 6575)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
111
95
39
5-6

39
5-6





78
112 DYMEK Mia (2007 #45989 LO 6888)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
97
122
39
6

39
6





78
113 PROSTKO Elżbieta (2006 #42913 LO 5402)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
78
164
39
5-6

39
5-6





78
114 WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
92
138
42
4

36
8





78
115 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 6750)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
114
87
44
3

34
9-10





78
116 SZYCHOWSKA Magdalena (2006 #44437 LO 3313)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
127
61
35
9

42
4





77
117 OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 7821)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
99
118
36
8

39
6
41
E




77
118 SOBCZAK Nikola (2007 #43171 LO 8961)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
42
238
38
7

39
6





77
119 STUDNICKA Anna (2006 #45850 LO 2223)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
69
188
36
8
38
E
39
6





77
120 FELSKOWSKA Jagoda (2007 #43739 LO 9179)
UKS REMUS Miechucino (POM)
48
227
35
9

39
6
41
E




76
121 TRACZYK-KĘPA Kalina (2006 #44600 LO 5778)
MRKS Gdańsk (POM)
81
159
36
8

38
7
40
E




76
122 KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO 3789)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
102
113
38
7

38
7





76
123 CHILMON Aleksandra (2006 #47704 LO 5400)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

39
5-6

37
7-8





76
124 KOZAK Maja (2007 #44604 LO 4462)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
71
183
37
7-8
39
E
37
7-8





76
125 USAREK Malwina (2006 #41790 LO 7442)
KTS Gliwice (ŚLS)
107
103
33
9-12

42
4





75
126 KOZIOŁ Zuzanna (2006 #46557 LO 2956)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
90
144
33
9-12

42
4





75
127 PAKUŁA Anastazja (2006 #47393 LO 3465)
LKS Kańczuga (PKR)
68
191
33
9-12

42
4





75
128 FILIPEK Angelika (2007 #43609 LO 882)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
114
88
33
9-12
35
E
40
5





75
129 MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 7106)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
94
131
42
4

33
9-12





75
130 SKORUPSKA Adrianna (2007 #46545 LO 3304)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
102
112
36
8

38
7





74
131 GĘBCZYŃSKA Natalia (2007 #45191 LO 1442)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

37
7-8

37
7-8





74
132 BIERNACKA Amelia (2008 #45621 LO 5043)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
68
189
38
5-8

36
8





74
133 MAZUR Maja (2007 #45639 LO 4517)
FKS STAL Kraśnik (LLS)
76
172
37
7-8
39
E
34
10





73
134 BEDNARSKA Wiktoria (2006 #47394 LO 3461)
LKS Kańczuga (PKR)
24
297
33
9-12

39
5-6





72
135 JAWORSKA Zofia (2007 #44567 LO 3640)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
20
303
35
9

35
9
37
E




72
136 MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
27
289
39
6

33
9-12





72
137 ZATYKA Magdalena (2008 #45937 LO 6327)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
23
300
33
9-12

38
5-8





71
138 GARGOL Wiktoria (2008 #45577 LO 4156)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
123
73
38
5-8

33
9-12





71
139 ROMANOWSKA Magda (2008 #45616 LO 5054)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
112
94
38
5-8

33
9-12





71
140 WŁODARCZYK Zofia (2006 #47474 LO 6326)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
89
146
38
5-8

33
9-12





71
141 ZDUNEK Anna (2007 #46021 LO 2547)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

38
5-8

33
9-12





71
142 ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 839)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

47
2

24
zwoln.





71
143 RYBACKA Amelia (2007 #44363 LO 6323)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
23
299
28
13-16

42
4





70
144 PYLAK Anna (2006 #44619 LO 3538)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
96
126
33
9-12

37
7-8





70
145 SZALAST Paulina (2007 #46774 LO 2960)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
47
228
33
9-12

37
7-8





70
146 WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1883)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
76
169
33
9-12

35
9
37
E




70
147 MAGDZIAREK Maria (2007 #45964 LO 7977)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
89
147
34
9-10

36
8





70
148 SPENDEL Aleksandra (2007 #44897 LO 2812)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
68
192
33
9-12
35
E
33
9-12
35
E




70
149 BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 4767)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

33
9-12
35
E
33
9-12
35
E




70
150 KAMIŃSKA Amelia (2008 #44890 LO 5715)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)

39
5-6

31
11-12





70
151 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 5785)
MRKS Gdańsk (POM)
72
180
31
11-12

36
8
38
E




69
152 NURZYŃSKA Małgorzata (2007 #43753 LO 7338)
GKTS Gdańsk (POM)
61
203
34
10

35
9





69
153 BIŃKIEWICZ Julia (2006 #47528 LO 5298)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
78
163
36
8

33
9-12





69
154 CHEŁMINIAK Michalina (2007 #45885 LO 8960)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

32
11

36
8





68
155 MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4911)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

33
9-12
35
E
33
9-12





68
  PENCARSKA Emilia (2008 #43721 LO 1446)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

33
9-12
35
E
33
9-12





68
157 KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 1145)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
92
139
33
9-12

34
10





67
158 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 2484)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
54
218
36
8

31
11-12





67
159 PAKUŁA Agata (2008 #47301 LO 2730)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
75
175
33
9-12

33
9-12





66
160 KISZCZAK Emilia (2006 #44271 LO 6812)
KSTS Krosno (PKR)
70
185
33
9-12

33
9-12





66
161 MAKOS Nikola (2007 #44948 LO 4444)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
69
186
33
9-12

33
9-12





66
162 KOSTUCH Gabriela (2009 #46677 LO 885)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

33
9-12

33
9-12





66
163 SURDYK Zuzanna (2006 #46465 LO 6746)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
12
332
31
11-12

34
9-10





65
164 ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO 780)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
60
206
33
9-12

32
11





65
165 KRZEMPEK Wiktoria (2007 #46378 LO 1923)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
80
161
37
7-8

28
13-16





65
166 PACELT Anna (2007 #47620 LO 7398)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
28
286
38
5-8
40
E
23
17-20
25
E




65
167 SUDOMIRSKA Daria (2006 #41620 LO 6866)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
92
140
28
13-16

36
8





64
168 MILÓWKA EMILIA (2006 #47538 LO 1235)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

28
13-16

36
8





64
169 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 5205)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
72
182
28
13-16

34
10
36
E




64
170 ŁĘGOWSKA Maja (2008 #47219 LO 6284)
LUKS Kołaczkowo (KPM)

31
11-12

31
11-12
33
E




64
171 PAPIERNIK Laura (2006 #42044 LO 1282)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

34
10

28
13-16
30
E




64
172 KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 42)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)

28
13-16

33
9-12
35
E




63
173 SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 2515)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
39
255
33
9-12
35
E
28
13-16





63
174 WACHOWIAK Klaudia (2006 #40369 LO 8945)
SPÓŁDZIELCA Kobylin (WLP)
183
18


50
1
62
25-32




62
175 DRYWA Wiktoria (2007 #45398 LO 9178)
UKS REMUS Miechucino (POM)
20
306
26
15-16

34
10
36
E




62
176 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 6055)
MTS Kwidzyn (POM)
55
216
29
13-14

31
12
33
E




62
177 ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO 781)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
42
240
33
9-12

29
13-14





62
178 PIETRASZKO Małgorzata (2009 #45767 LO 1447)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
60
208
28
13-16

33
9-12





61
179 KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 7445)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)

28
13-16

33
9-12





61
180 BUCOŃ Maja (2008 #48335 LO 6279)
LUKS Kołaczkowo (KPM)

28
13-16

31
11-12
33
E




61
181 BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3786)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
104
110
33
9-12

28
13-16





61
182 PRZEMYK Kamila (2008 #46377 LO 1927)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
96
125
33
9-12

28
13-16





61
183 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 4066)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
77
165
33
9-12

28
13-16





61
184 BASOWSKA Hanna (2009 #48088 LO 5042)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

33
9-12

28
13-16





61
  JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 884)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

33
9-12

28
13-16





61
186 WAWRZYNIAK Zuzanna (2006 #46464 LO 6755)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
76
167
29
13-14

31
11-12





60
187 NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO 6050)
MTS Kwidzyn (POM)
55
212
26
15-16

32
11





58
188 TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 1452)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

20
17-24

37
7-8





57
189 NOWAK Angelika (2007 #45584 LO 1532)
UKS MINI-MAX Lubasz (WLP)
83
154
34
9-10

23
17-20





57
190 LECH Maja (2009 #47457 LO 4910)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
29
280
23
17-20

33
9-12





56
191 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 1264)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
88
148
28
13-16

28
13-16





56
192 BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 428)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
83
155
28
13-16

28
13-16





56
193 CHMIEL Gabriela (2007 #47599 LO 5614)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
54
217
28
13-16

28
13-16





56
194 SIKORA Patrycja (2007 #44606 LO 6572)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
23
300
28
13-16

28
13-16





56
195 CICHOŃSKA Małgorzata (2008 #45869 LO 6155)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
17
309
28
13-16

28
13-16





56
196 KACZMARCZYK Julita (2006 #49175 LO 898)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

28
13-16

28
13-16





56
  KUKLA Amelia (2008 #49811 LO 5611)
UKS KĘPA Dębica (PKR)

28
13-16

28
13-16





56
  SŁUPSKA Malwina (2008 #48246 LO 6399)
ŚKTS Świecie (KPM)

28
13-16

28
13-16





56
199 PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 2489)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
9
341
26
15-16

29
13-14





55
200 MILNIKIEL Amelia (2008 #45949 LO 7404)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
31
275
23
17-20

31
12





54
201 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
60
205
28
13-16

26
15-16





54
202 BOROWIK Dominika (2006 #43537 LO 3691)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
95
129
31
11-12

23
17-20





54
203 SIEWIERSKA Lena (2006 #47997 LO 5209)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
51
223
31
11-12

20
17-24
22
E




53
204 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2329)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
99
119
33
9-12

20
17-24





53
205 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO 1140)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
46
232
23
17-20

29
13-14





52
206 BUŁKOWSKA Milena (2008 #46343 LO 7059)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
26
291
29
13-14

23
17-20





52
207 MAJCHRZAK Małgorzata (2007 #49419 LO 2528)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

23
17-20

28
13-16





51
  MILÓWKA Julia (2008 #49265 LO 1240)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

23
17-20

28
13-16





51
  STOŁOWSKA Sandra (2008 #47003 LO 3894)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)

23
17-20

28
13-16





51
210 SŁUCHOCKA Natalia (2006 #44234 LO 9600)
REMIK Stary Folwark (PDL)
149
38


50
1





50
  STALA Sylwia (2006 #45120 LO 9373)
IKS JEZIORO Tarnobrzeg (PKR)
155
33


50
1





50
212 KOWALSKA Wiktoria (2007 #49780 LO 5364)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

20
17-24

28
13-16
30
E




50
213 MORGA Łucja (2006 #46902 LO 667)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
76
171
28
13-16

21
19-21





49
214 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2634)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
54
219
28
13-16

21
19-21





49
215 FURTAK Milena (2006 #45114 LO 3123)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
51
221
28
13-16

21
19-20





49
216 MOSKAŁA Julia (2007 #43206 LO 1924)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
77
166
20
17-24

28
13-16





48
217 PŁOCHARZ Aleksandra (2007 #46157 LO 1001)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
49
226
20
17-24

28
13-16





48
218 KRZYŻKOWSKA Agata (2008 #46886 LO 5224)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
76
173
28
13-16

20
17-24





48
219 BUTRYN Julia (2007 #41769 LO 2858)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
58
209
28
13-16

20
17-24





48
220 JANOSZCZYK Julia (2007 #44888 LO 5714)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
44
236
28
13-16

20
17-24





48
221 GROCHOWSKA Viktoria (2009 #45965 LO 6809)
KSTS Krosno (PKR)
40
249
28
13-16

20
17-24





48
222 MICHALAK Amelia (2006 #48913 LO 5355)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
39
254
28
13-16

20
17-24





48
223 MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 7297)
MOSM Tychy (ŚLS)
20
303
28
13-16

20
17-24





48
224 MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 584)
KS Mysław (ŚLS)

28
13-16

20
17-24





48
  OZGA Kamila (2007 #43391 LO 2874)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

28
13-16

20
17-24





48
226 LULA Sabina (2006 #40140 LO 6817)
KSTS Krosno (PKR)

37
7-8

11
25-32





48
227 PAWŁASEK Magda (2008 #47495 LO 4023)
KS ATS Stargard (ZPM)
85
151


47
2





47
  RYŻEWSKA Urszula (2006 #46730 LO 8276)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
156
32


47
2





47
229 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 786)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
37
261
23
17-20

24
17-18





47
230 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 2111)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
125
67
47
2







47
231 IDZIK Magda (2008 #49397 LO 2358)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

47
2







47
232 ŚWIĄTEK Maja (2008 #49266 LO 1241)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

23
17-20

23
17-20





46
233 ŁUCZAK Lena (2008 #45907 LO 1881)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
38
257
28
13-16

18
22





46
234 MULIK Zuzanna (2008 #46230 LO 9011)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

17
21-24

28
13-16





45
235 DOMAŃ Martyna (2009 #50113 LO 7677)
SKS 40 Warszawa (MAZ)

28
13-16

17
21-24





45
236 ADAMCZEWSKA Aleksandra (2007 #44235 LO 9598)
REMIK Stary Folwark (PDL)
120
77


44
3





44
  DUDKA Julia (2008 #45797 LO 7129)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)



44
3





44
  NOWICKA Zuzanna (2006 #44904 LO 2830)
KTS NOTEĆ Czarnków (WLP)
94
133


44
3





44
239 DEREŃ Michalina (2006 #41495 LO 6945)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
42
239
23
17-20

21
19-20





44
240 KRUPA Magdalena (2007 #47048 LO 1654)
UKS Maków (ŁDZ)

23
17-20

21
19-21





44
241 SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 2703)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
132
56
44
3







44
242 BUCHOWSKA Magda (2009 #46365 LO 251)
UKS ATS Białystok (PDL)
75
174
44
3







44
243 PIOTROWICZ Zofia (2006 #44073 LO 8695)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
46
231
17
21-24

26
15-16





43
244 SZYMCZAK Julia (2007 #45501 LO 2492)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
38
260
26
15-16

17
21-24





43
245 MROZIK Gabriela (2007 #47342 LO 5000)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



42
4





42
  RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 3446)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



42
4





42
247 KORSZUN Oliwia (2007 #44523 LO 6849)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
22
302
18
22

24
17-18





42
248 KOWALSKA Julia (2009 #49781 LO 5365)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

20
17-24

20
17-24
22
E




42
249 ŁUKASIAK Kornelia (2006 #49678 LO 4608)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)

13
25-26

28
13-16





41
250 ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 5144)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

23
17-20

18
22-23





41
251 PRZEPIÓRA Zuzanna (2007 #47343 LO 5001)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



40
5





40
  ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 6125)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)



40
5





40
253 SZEWCZYK Maria (2008 #49838 LO 5918)
MKS KSOS Kraków (MŁP)

17
21-24

23
17-20





40
  WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 8926)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

17
21-24

23
17-20





40
255 WIŚNIEWSKA Otylia (2008 #48002 LO 5215)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
46
229
20
17-24

20
17-24





40
256 WINKLARZ Malwina (2006 #48001 LO 5214)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
35
265
20
17-24

20
17-24





40
257 GOŁOŚ Weronika (2007 #46097 LO 6567)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
29
281
20
17-24

20
17-24





40
258 KNAPEK Zuzanna (2008 #48468 LO 6814)
KSTS Krosno (PKR)

20
17-24

20
17-24





40
  RATAJCZYK Nikola (2009 #47056 LO 1930)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

20
17-24

20
17-24





40
  ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 4210)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

20
17-24

20
17-24





40
  SKIBIŃSKA Dominika (2009 #49162 LO 834)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

20
17-24

20
17-24





40
  WÓJTOWICZ Natalia (2008 #45187 LO 1453)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

20
17-24

20
17-24





40
  WROTNIAK Julia (2010 #47610 LO 3363)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

20
17-24

20
17-24





40
264 GNIAZDOWSKA Jagna (2008 #46755 LO 6551)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
17
309
23
17-20

17
21-24





40
265 ROSIŃSKA Marta (2008 #46231 LO 9010)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

23
17-20

17
21-24





40
266 CHROMIK Anna (2009 #46528 LO 1437)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

11
25-32

28
13-16





39
267 DRAWS Anna (2008 #42910 LO 6541)
UKS LIS Sierakowice (POM)
71
184
39
6







39
268 WAŻNA Magdalena (2007 #48616 LO 7390)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
35
266
39
6







39
269 PERZ Izabela (2008 #47441 LO 4428)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)



38
7





38
  TRAWIŃSKA Paulina (2006 #48736 LO 9859)
UKS ISKRA Kowale (OPO)



38
7





38
271 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1535)
UKS MINI-MAX Lubasz (WLP)
24
295
12
25-28

26
15-16





38
272 RATAJCZAK Ewelina (2007 #47791 LO 6904)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
11
336
21
19-20

17
21-24





38
273 OWSIK Maja (2010 #49748 LO 5147)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

23
17-20

15
24-25





38
274 ZAJĄC Hanna (2006 #43484 LO 5310)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
97
123
38
5-8







38
275 DANEWICZ Dominika (2006 #50537 LO 9723)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)



37
7-8





37
  PINGOT Zuzanna (2008 #48985 LO 3443)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



37
7-8





37
277 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2698)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
119
79
37
7-8







37
278 DZIĘCIOŁ Zofia (2008 #46884 LO 7574)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

37
7-8







37
279 CZOMPA Natalia (2007 #45793 LO 7384)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
32
274


35
9





35
  OSIAL Wiktoria (2006 #46215 LO 2323)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)



35
9





35
  SAKOWICZ Julia (2006 #50538 LO 9724)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)



35
9





35
  WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 3437)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



35
9





35
283 RUSAK Paulina (2006 #48148 LO 6150)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
64
198
12
25-28

23
17-20





35
284 STELMASZYK Alicja (2010 #49054 LO 6651)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



34
10





34
285 TYLKA Julia (2008 #48639 LO 9014)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

17
21-24

17
21-24





34
286 TOMCZAK Klaudia (2007 #46547 LO 3314)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
91
143
34
10







34
287 CHMIELOWSKA Amelia (2007 #44605 LO 9966)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
46
233


33
9-12





33
  HAWRYLUK Kinga (2006 #48735 LO 9858)
UKS ISKRA Kowale (OPO)



33
9-12





33
  MALEC Martyna (2010 #48951 LO 7951)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)



33
9-12





33
  OKLESIŃSKA Magdalena (2006 #46135 LO 6509)
IKRTS Józefów (MAZ)
99
120


33
9-12





33
291 STAŃCZAK Maja (2006 #44532 LO 5124)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
46
233
33
9-12







33
292 KALICIŃSKA Alicja (2009 #50310 LO 8840)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

33
9-12







33
  PIONTEK Julia (2006 #50216 LO 8323)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

33
9-12







33
  SAMSON Zofia (2007 #43257 LO 3559)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

33
9-12







33
295 LISZKOWSKA Zofia (2010 #49056 LO 6649)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



32
11





32
296 CICHAŃSKA Hanna (2010 #49053 LO 6648)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



31
12





31
  ROMANOWSKA Lena (2010 #48721 LO 1116)
KS OGNIWO Chełm (LLS)



31
11-12





31
298 BOGUŃ Klaudia (2008 #47990 LO 5198)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
55
213
11
25-32

20
17-24





31
299 RATAJCZYK Kamila (2008 #49031 LO 1929)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

11
25-32

20
17-24





31
300 CHMIELEWSKA Hanna (2008 #44933 LO 7302)
MOSM Tychy (ŚLS)
31
278
20
17-24

11
25-32





31
301 ŚWIĘTEK Magdalena (2006 #48065 LO 9019)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
26
294
20
17-24

11
25-32





31
302 KRASNA Wiktoria (2007 #47700 LO 6568)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
9
342
20
17-24

11
25-32





31
  SKOCZYLAS Julia (2007 #47699 LO 6573)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
9
342
20
17-24

11
25-32





31
304 KOWALSKA Daria (2009 #49163 LO 835)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

20
17-24

11
25-32





31
  NOWAK Maja (2007 #48006 LO 3090)
KTS Tarnobrzeg (PKR)

20
17-24

11
25-32





31
  SZYNDLER Nikola (2006 #50316 LO 8905)
KS Mysław (ŚLS)

20
17-24

11
25-32





31
307 FIJAŁ Oliwia (2006 #44965 LO 2071)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
81
160
31
11-12







31
308 KAMIŃSKA Zofia (2010 #45883 LO 8964)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
42
245


30
13





30
  MROZIŃSKA Martyna (2007 #46862 LO 7180)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
46
230


30
13





30
310 BUT Kalina (2007 #46467 LO 6748)
PIONIER Kleszczewo (WLP)



29
13-14





29
  OCHENKOWSKA Julia (2007 #46863 LO 7181)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
28
283


29
14





29
  SOSZYŃSKA Zuzanna (2011 #50555 LO 9756)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



29
14





29
313 KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 7061)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)

12
25-28

17
21-24





29
314 MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 1040)
UKS JUVENIA Półczno (POM)

29
13-14







29
315 KONSTANTYN Kaja (2009 #49837 LO 5917)
MKS KSOS Kraków (MŁP)



28
13-16





28
  KUJAWA Katarzyna (2009 #47635 LO 9251)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)



28
13-16





28
  PERZYNA Amelia (2008 #45622 LO 5053)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
106
106


28
13-16





28
  SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 7373)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
12
329


28
13-16





28
319 ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1884)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
14
320
12
25-28

16
23-24





28
320 TRAWIŃSKA Malwina (2006 #50117 LO 7714)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

16
23-24

12
25-28





28
321 LICBARSKA Agata (2006 #44365 LO 6320)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
96
124
28
13-16







28
322 SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 1003)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
12
327
28
13-16







28
323 KRAWIEC Zuzanna (2007 #43390 LO 2870)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

28
13-16







28
  PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4900)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

28
13-16







28
  WILIŃSKA Olivia (2007 #49545 LO 3548)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

28
13-16







28
326 KORZENIOWSKA Zuzanna (2006 #46297 LO 9925)
MKS NYSA Kłodzko (DŚL)
60
207


26
15-16





26
  STANGRECIAK Julia (2009 #45428 LO 3306)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
62
200


26
16





26
328 SKOCZYLAS Oliwia (2007 #47698 LO 6574)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
12
329
20
17-24

6
33-48





26
329 JAWORSKA Amelia (2008 #49500 LO 3307)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)



25
17





25
330 SŁUPSKA Klaudia (2007 #43371 LO 4406)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

25
17







25
331 MICHNIK Marta (2008 #46510 LO 4445)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)



24
17-18





24
  POŁEĆ Nikola (2006 #47530 LO 5300)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
68
190


24
17-18





24
333 BOROWSKA Zuzanna (2008 #47734 LO 1878)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
38
258
12
25-28

12
25-28





24
334 KOWAL Kornelia (2007 #45117 LO 3124)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
33
270
12
25-28

12
25-28





24
335 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 2947)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

13
25-26

11
25-32





24
336 DOMANIK Klaudia (2006 #49651 LO 4432)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)



23
17-20





23
  KUCHARCZYK Oliwia (2009 #49504 LO 3316)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)



23
18





23
  KUSIŃSKA Blanka (2009 #47809 LO 6251)
GLKS Nadarzyn (MAZ)



23
17-20





23
  MIROCHNA Klaudia (2006 #49176 LO 899)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)



23
17-20





23
  OSMOLAK Antonina (2008 #45870 LO 6156)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
28
284


23
17-20





23
341 PATERSKA Matylda (2006 #45269 LO 5881)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
16
316
23
18







23
342 SKOWRONEK Amelia (2009 #48744 LO 890)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

23
17-20







23
343 CESARZ Nicola (2007 #48067 LO 3599)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
42
241
11
25-32

11
25-32





22
344 FUNIOK Martyna (2007 #49581 LO 3825)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)

11
25-32

11
25-32





22
  GOLA Oliwia (2009 #47766 LO 580)
KS Mysław (ŚLS)

11
25-32

11
25-32





22
  KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 5223)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)

11
25-32

11
25-32





22
347 KUBIAK Natalia (2007 #47093 LO 4401)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

21
19-20







21
348 DUDEK Daria (2006 #47773 LO 5946)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
9
342


20
17-24





20
  KAWECKA Maja (2007 #47993 LO 5203)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
64
196


20
17-24





20
  KLEPACZ Maria (2009 #47286 LO 3739)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)



20
17-24





20
  KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 7370)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
40
252


20
17-24





20
  PILCH Julia (2007 #49533 LO 3459)
LKS Kańczuga (PKR)



20
17-24





20
  TEKLA Aleksandra (2006 #41699 LO 8739)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
84
152


20
17-24





20
  TKACZYK Natalia (2008 #47868 LO 5280)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
12
327


20
17-24





20
  URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 401)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
11
339


20
17-24





20
356 PISZCZYŃSKA Karina (2008 #49644 LO 4382)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)

8
29-35

12
25-28





20
357 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 783)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
26
290
12
25-28

8
29-35





20
358 SAWALA Adrianna (2006 #47996 LO 5208)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
55
214
20
17-24







20
359 CHOMONTOWSKA Otylia (2007 #46292 LO 7205)
SMS Włodawa (LLS)
20
306
20
17-24







20
360 RYSZ Alicja (2006 #47560 LO 6103)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
5
353
20
17-24







20
361 KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 1278)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

20
17-24







20
  NOWAK Zofia (2010 #48754 LO 5239)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)

20
17-24







20
  SAWALA Dominika (2009 #49753 LO 5194)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

20
17-24







20
364 KRASZEWSKA Olga (2007 #44693 LO 8521)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)



19
21





19
365 KRUK Amelia (2007 #48004 LO 7402)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)

19
21







19
366 ORLIK Amelia (2010 #49747 LO 5146)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)



18
22-23





18
367 MICHALAK Agata (2006 #50659 LO 9980)
Kuźnica Żelichowska (WLP)



17
21-24





17
  PERZ Natalia (2007 #49650 LO 4431)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)



17
21-24





17
369 CIEŚLAK Dominika (2007 #43370 LO 4397)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

17
21-24







17
  OLEKSYN Weronika (2007 #43044 LO 7067)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)

17
21-24







17
  SOLMIŃSKA Alicja (2008 #46232 LO 9012)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

17
21-24







17
373 JENDYK Julia (2007 #47893 LO 8525)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
11
339


16
23-24





16
374 FILIŃSKA Martyna (2008 #49477 LO 3120)
SUDETY Międzylesie (DŚL)

8
29-35

8
29-35





16
  KSIĘŻAK Julia (2007 #49009 LO 1147)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

8
29-35

8
29-35





16
  RIWOŃ Lena (2011 #48884 LO 782)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

8
29-35

8
29-35





16
  WOJTYŁA Maja (2010 #49144 LO 785)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

8
29-35

8
29-35





16
378 ŚLIWIŃSKA Amelia (2007 #45540 LO 3510)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)

16
23-24







16
379 ZAWADA Sabina (2011 #47303 LO 5148)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
9
345


15
24-25





15
380 BRĄCZKOWSKA Maja (2006 #50661 LO 9982)
Kuźnica Żelichowska (WLP)



13
25-26





13
  JAWORSKA Julia (2006 #50658 LO 9979)
Kuźnica Żelichowska (WLP)



13
25-26





13
382 LASKOWSKA Emilka (2009 #45931 LO 6317)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)



12
25-28





12
383 PRAWNICZAK Łucja (2008 #48753 LO 3434)
KS STELLA Gniezno (WLP)

12
25-28







12
  STĘPKOWSKA Karina (2008 #48636 LO 9013)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

12
25-28







12
  SZUL Julia (2008 #47447 LO 1466)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)

12
25-28







12
386 BARAN Julia (2007 #50296 LO 8718)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)



11
25-32





11
  CZAJKOWSKA Martyna (2008 #47631 LO 9247)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)



11
25-32





11
  FIDALA Vanessa (2010 #48456 LO 1277)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)



11
25-32





11
  GUŹLECKA Katja (2010 #46724 LO 2295)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
11
337


11
25-32





11
  JAGIEŁŁO Aleksandra (2007 #50712 LO 10046)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



11
25-32





11
  KOSTKA Michalina (2006 #49986 LO 6956)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)



11
25-32





11
  PAWLAK Nicola (2006 #50660 LO 9981)
Kuźnica Żelichowska (WLP)



11
27-28





11
  PIOŚ Matylda (2007 #48959 LO 7372)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



11
25-32





11
  SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 7375)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



11
25-32





11
  SUM Anna (2007 #50640 LO 9957)
KTS Brzozów (PKR)



11
25-32





11
  ŚWIERCZYŃSKA Agata (2008 #48000 LO 5213)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
30
279


11
25-32





11
397 HAWEŁKO Marta (2011 #49957 LO 6777)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32







11
  HAWEŁKO Nadia (2008 #47313 LO 1571)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32







11
  HAWEŁKO Sara (2009 #49956 LO 6776)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32







11
  JAGODZIŃSKA Magdalena (2010 #49959 LO 6779)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32







11
  KRZYŻKOWSKA Nadia (2011 #47250 LO 5238)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)

11
25-32







11
  NIEDZIELSKA Weronika (2010 #49058 LO 5218)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

11
25-32







11
  SAJDOK Amelia (2006 #50307 LO 8817)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

11
25-32







11
404 CIESIELSKA Emilia (2008 #47782 LO 6887)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

9
29-32







9
  NOWAK Zuzanna (2007 #46466 LO 6753)
PIONIER Kleszczewo (WLP)

9
29-32







9
  PIWOŃSKA Natalia (2008 #45812 LO 1465)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)

9
29-32







9
  SPYCHAŁA Anna (2007 #47779 LO 6909)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

9
29-32







9
408 MATUSZKIEWICZ Andżelika (2007 #48893 LO 8523)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)



8
29-35





8
  PASIERBSKA Izabela (2006 #46702 LO 8522)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
42
241


8
29-35





8
410 BENSZ Maja (2008 #45542 LO 3505)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)

8
29-35







8
  KWIATKOWSKA Nel (2008 #49007 LO 1149)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

8
29-35







8
412 CUDOK Anastazja (2006 #42984 LO 8735)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
73
178


7
33





7
  ROGALLA Wiktoria (2007 #47905 LO 5491)
ULKS RUCH Pniów (ŚLS)



7
33





7
414 JANKOWIAK Lena (2009 #47092 LO 4398)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

7
33-40







7
  SADOWSKA Barbara (2008 #47792 LO 6906)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

7
33-40







7
416 SKÓRA Alicja (2006 #43653 LO 6079)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
113
92

2
E






2
417 STRZAŁKA Anna (2006 #43654 LO 6082)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
62
202

2
E






2