Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
288
3

130
1






130
2 KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6688)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
351
1

120
2






120
3 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
265
5

110
3-4






110
4 TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
228
7

110
3-4






110
5 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
295
2

103
5






103
6 BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
216
8

101
6






101
7 ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)
257
6

99
7






99
8 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
188
13

97
8






97
9 PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
282
4

93
9






93
10 ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
193
10

91
10






91
11 KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4906)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
188
12

89
11






89
12 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
103
100
47
2
87
12






87
13 RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 7437)
KTS Gliwice (ŚLS)
99
110
50
1
83
13






83
14 GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 582)
KS Mysław (ŚLS)
151
34
47
2
81
14






81
15 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
129
55
50
1
79
15






79
16 PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 5277)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
150
36
50
1
77
16






77
17 MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
140
44
50
1
73
17






73
18 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław (ŚLS)
59
204
37
7-8
71
18






71
19 ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS GOTYK Toruń (KPM)
202
9

69
19






69
20 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
134
50
47
2
67
20






67
21 KOSTECKI Adam (2006 #38623 LO 6256)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
142
43
44
3
65
21-24






65
22 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
180
17

65
21-24






65
23 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)
173
19

65
21-24






65
24 PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 3390)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
163
23

65
21-24






65
25 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
146
41
50
1
62
25-32






62
26 SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 4881)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
127
56
50
1
62
25-32






62
27 POLOK Paweł (2006 #43376 LO 1448)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
139
45
44
3
62
25-32






62
28 ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 1153)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
144
42
43
3-4
62
25-32






62
29 WEIKUM Kacper (2006 #39068 LO 10461)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
133
52
38
5-8
62
25-32






62
30 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 5703)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
58
207
38
5-8
62
25-32






62
31 BAZIAK Hubert (2006 #42420 LO 4152)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)
191
11

62
25-32






62
32 KUBIAK Mikołaj (2006 #42341 LO 6282)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
181
16

62
25-32






62
33 LEMIESZKA Wojciech (2006 #42124 LO 5440)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
123
64
50
1
59
33-40






59
34 NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 3865)
TKKF Dobczyce (MŁP)
93
127
50
1
59
33-40






59
35 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
147
39
43
3-4
59
33-40






59
36 HUBKA Karol (2006 #45364 LO 3205)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
111
84
42
4
59
33-40






59
37 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 576)
KS Mysław (ŚLS)
135
49
39
5-6
59
33-40






59
38 STĄPOREK Krzysztof (2006 #43493 LO 5681)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
173
20

59
33-40






59
39 CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 7809)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
167
22

59
33-40






59
40 KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
158
25

59
33-40






59
41 PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
151
33
50
1
56
41-48






56
42 CICHOŃSKI Kamil (2006 #42422 LO 4154)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)
151
35
50
1
56
41-48






56
43 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
134
51
50
1
56
41-48






56
44 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
76
166
50
1
56
41-48






56
45 STOCHEL Adam (2006 #45917 LO 5928)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
85
144
42
4
56
41-48






56
46 AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 1788)
KS GOTYK Toruń (KPM)
58
210
38
7
56
41-48






56
47 OGRODNIK Tomasz (2006 #44049 LO 4781)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
95
122
28
13-16
56
41-48






56
48 KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 4157)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)
156
27

56
41-48






56
49 GUMUŁA Adam (2007 #46104 LO 7010)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
147
38
50
1
54
49-56






54
50 MAŁECKI Patryk (2006 #42343 LO 6286)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
114
82
50
1
54
49-56






54
51 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
121
67
33
9-12
54
49-56






54
52 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
176
18

54
49-56






54
53 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
157
26

54
49-56






54
54 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
156
28

54
49-56






54
55 JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
156
30

54
49-56






54
56 PLUST Stanisław (2006 #44175 LO 7134)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
154
31

54
49-56






54
57 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
148
37
50
1
52
57-64






52
58 LISEK Konrad (2006 #49127 LO 632)
KTS Kołobrzeg (ZPM)

50
1
52
57-64






52
59 KRUTUL Jan (2007 #45302 LO 9048)
UKS ATS Białystok (PDL)
137
47
47
2
52
57-64






52
60 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
98
111
44
3
52
57-64






52
61 SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 8207)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
162
24
34
9-10
52
57-64






52
62 SOJKA Oskar (2006 #42558 LO 8206)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
156
29
34
9-10
52
57-64






52
63 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
152
32

52
57-64






52
64 SĘKOWSKI Jan (2006 #41045 LO 4328)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
126
58
47
2
49
E






49
65 BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 3863)
TKKF Dobczyce (MŁP)
108
88
47
2
49
E






49
66 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
147
40
47
2







47
67 MARCINKIEWICZ Mateusz (2006 #46098 LO 6266)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
136
48
47
2







47
68 KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 7401)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
129
54
47
2







47
69 KASZUBA Patryk (2006 #42047 LO 2297)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
120
70
47
2







47
70 ZAPAŁA Wiktor (2006 #48582 LO 7015)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
117
76
47
2







47
71 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
103
101
47
2







47
72 KOZIOŁ Wiktor (2007 #45420 LO 2955)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
102
103
47
2







47
73 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
101
105
47
2







47
74 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 4135)
KTS Sieradz (ŁDZ)
64
187
47
2







47
75 KRÓL Patryk (2007 #46489 LO 3432)
KS STELLA Gniezno (WLP)
48
233
47
2







47
76 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
118
72
44
3
46
E






46
77 GOSZCZYŃSKI Piotr (2006 #44586 LO 730)
ATS Lublin (LLS)
55
218
44
3
46
E






46
78 KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3302)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
137
46
44
3







44
79 PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
120
69
44
3







44
80 BIAŁK Szymon (2007 #43139 LO 6989)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
120
71
44
3







44
81 KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4907)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
117
77
44
3







44
82 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 7713)
KTS Sieradz (ŁDZ)
117
78
44
3







44
83 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
105
97
44
3







44
84 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
99
109
44
3







44
85 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7132)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
98
112
44
3







44
86 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 5041)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
96
118
44
3







44
87 MICHTA Mateusz (2006 #49591 LO 3951)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)

44
3







44
88 PRZEWŁOCKI Piotr (2006 #37129 LO 2810)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
103
99
42
4
44
E






44
89 SADOWSKI Kamil (2007 #43501 LO 5707)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
80
153
42
4
44
E






44
90 RZEPECKI Adam (2006 #41982 LO 5131)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
124
60
42
4







42
91 PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
110
86
42
4







42
92 WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 2962)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
107
90
42
4







42
93 GRABSKI Łukasz (2006 #45738 LO 7020)
GKS Gorzovia (LBU)
102
102
42
4







42
94 CZUCZAK Daniel (2007 #46526 LO 7127)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
96
120
42
4







42
95 OBST Dominik (2006 #40537 LO 7065)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
88
139
42
4







42
96 LIBERA Jakub (2007 #43144 LO 6992)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
83
150
42
4







42
97 PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 6578)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
73
170
42
4







42
98 SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 3665)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
20
359
42
4







42
99 KRAKOWIAK Miłosz (2006 #49589 LO 3949)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)

42
4







42
  ŚLOSARCZYK Paweł (2007 #49301 LO 1354)
KTS LEW Głubczyce (OPO)

42
4







42
101 GOLONKA Filip (2006 #42140 LO 4747)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
100
107
40
5
42
E






42
102 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
89
132
40
5
42
E






42
103 GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 5911)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
70
176
40
5
42
E






42
104 FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1992)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
73
171
39
5-6
41
E






41
105 FRĄCZEK-WARIAS Kacper (2007 #43567 LO 2743)
CKIS Skawina (MŁP)
60
201
39
6
41
E






41
106 ŻYCZYŃSKI Bartłomiej (2007 #41780 LO 2884)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
9
452
39
5-6
41
E






41
107 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
127
57
40
5







40
108 TYTOŃ Tadeusz (2006 #44233 LO 2257)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
116
79
40
5







40
109 PAPIEŻ Franciszek (2006 #46017 LO 7388)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
106
91
40
5







40
110 PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 5174)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
103
98
40
5







40
111 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
87
142
40
5







40
112 DOMSKI Cezary (2007 #47929 LO 7128)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
51
225
40
5







40
113 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
100
106
38
5-8
40
E






40
114 MAJDAK Rafał (2006 #44710 LO 5923)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
62
195
38
7
40
E






40
115 SOKULSKI Bartosz (2006 #48068 LO 6504)
IKRTS Józefów (MAZ)
48
232
38
5-8
40
E






40
116 MURASICKI Igor (2007 #48115 LO 6503)
IKRTS Józefów (MAZ)

38
5-8
40
E






40
117 MURAWSKI Bartłomiej (2006 #42148 LO 8965)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
123
63
39
6







39
118 GOLDA Marcin (2006 #41427 LO 4298)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
121
66
39
5-6







39
119 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
118
73
39
6







39
120 RÓŻALSKI Damian (2006 #41902 LO 5716)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
111
85
39
5-6







39
121 SOLIS Aleksander (2006 #41900 LO 5717)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
108
89
39
5-6







39
122 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
106
93
39
5-6







39
123 RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 3660)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
76
163
39
6







39
124 REMBALSKI Kajetan (2008 #46664 LO 7320)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
66
181
39
6







39
125 NICIEJEWSKI Joachim (2006 #45806 LO 7133)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
58
209
39
6







39
126 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
56
212
39
6







39
127 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
47
237
39
6







39
128 KOSEK Szymon (2007 #48337 LO 6577)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

39
5-6







39
  ZARYCHTA Igor (2007 #48583 LO 7016)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)

39
6







39
130 WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 3362)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
97
114
37
7-8
39
E






39
131 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 2864)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
64
185
37
7-8
39
E






39
132 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 3513)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
122
65
38
5-8







38
133 KURTZ Daniel (2006 #41373 LO 3552)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
106
92
38
5-8







38
134 KUŁEK Dawid (2007 #43888 LO 3162)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
105
96
38
5-8







38
135 KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 6523)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
92
129
38
7







38
136 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
89
133
38
5-8







38
137 OLCZYK Wojciech (2006 #46641 LO 2388)
LZS Żywocice (OPO)
77
162
38
5-8







38
138 TARAKAN Miłosz (2007 #42441 LO 8950)
3STS Starogard Gdański (POM)
69
177
38
7







38
139 CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3550)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
67
179
38
5-8







38
140 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
65
183
38
7







38
141 JAGODZIŃSKI Karol (2007 #45482 LO 5165)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
51
227
38
7







38
142 ŚLEDZIŃSKI Jakub (2008 #45787 LO 4959)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
43
254
38
7







38
143 MATTIOLI Paolo (2007 #46642 LO 2387)
LZS Żywocice (OPO)

38
5-8







38
  ZAPAŁA Michał (2007 #47971 LO 7014)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)

38
7







38
  ŻUROWSKI Wiktor (2006 #49790 LO 5417)
SZTLA Szczecinek (ZPM)

38
7







38
146 GARDOŃ Jakub (2006 #47884 LO 5921)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
32
303
36
8
38
E






38
147 SZALA Filip (2006 #46797 LO 7645)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
117
74
37
7-8







37
148 ŁOZIŃSKI Miłosz (2006 #43675 LO 3442)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
115
80
37
7-8







37
149 MATUSZYŃSKI Jakub (2006 #40869 LO 7290)
MOSM Tychy (ŚLS)
100
108
37
7-8







37
150 KONDRACKI Błażej (2007 #48732 LO 2953)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
48
234
37
7-8







37
151 DZIĘCIOŁ Tadeusz (2008 #46626 LO 7573)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

37
7-8







37
152 CZARNOGRECKI Oskar (2007 #45423 LO 3310)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
97
117
36
8







36
153 DOMEK Kacper (2006 #41716 LO 5221)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
74
168
36
8







36
154 KOSIŃSKI Patryk (2008 #45910 LO 6481)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
43
253
36
8







36
155 KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 6790)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
40
266
36
8







36
156 OBST Jakub (2008 #40538 LO 7066)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
30
309
36
8







36
157 ZAJDA Szymon (2006 #47135 LO 1199)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
30
312
36
8







36
158 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 3952)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)

36
8







36
  MAJKOWSKI Dominik (2008 #49224 LO 1041)
UKS JUVENIA Półczno (POM)

36
8







36
160 BIERNACKI Piotr (2006 #42595 LO 7497)
PMDK Miastko (POM)
120
68
35
9







35
161 KUSYK Alex (2007 #48284 LO 7386)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)

35
9







35
  MILCZAREK Klaudiusz (2007 #48010 LO 5422)
SZTLA Szczecinek (ZPM)

35
9







35
163 BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 4495)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
94
124
33
9-12
35
E






35
164 FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 693)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
76
165
33
9-12
35
E






35
165 NOSIADEK Jakub (2007 #43413 LO 3388)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
52
221
33
9-12
35
E






35
166 BĄCIO Konrad (2006 #46729 LO 4745)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
48
235
33
9-12
35
E






35
167 WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 398)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
41
262
33
9-12
35
E






35
168 GARWOŁA Piotr (2008 #43495 LO 5704)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
41
264
33
9-12
35
E






35
169 SZYMAŃSKI Filip (2006 #42348 LO 6287)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
95
121
34
9-10







34
170 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
89
136
34
9-10







34
171 RADZIKOWSKI Karol (2006 #46471 LO 8671)
niestow. woj. POM (POM)
81
152
34
10







34
172 BABIAK Oliwier (2008 #46773 LO 4957)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
40
273
34
10







34
173 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
20
357
34
9-10







34
174 JAROS Błażej (2007 #48197 LO 4973)
KS STELLA Gniezno (WLP)

34
9-10







34
  KRYWALD Kacper (2007 #50177 LO 8018)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)

34
10







34
176 JAROS Hubert (2008 #43815 LO 5132)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
97
116
33
9-12







33
177 ZIĘTARA Hubert (2006 #40805 LO 3116)
AKS Mikołów (ŚLS)
94
123
33
9-12







33
178 DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 6791)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
89
134
33
9-12







33
179 WILK Hubert (2007 #44153 LO 1265)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
87
140
33
9-12







33
180 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4044)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
82
151
33
9-12







33
181 NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 5616)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
79
159
33
9-12







33
182 KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 5282)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
72
174
33
9-12







33
183 DRZYZGA Mateusz (2007 #42905 LO 6846)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
66
182
33
9-12







33
184 SPAŁEK Olivier (2008 #45461 LO 4106)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
64
190
33
9-12







33
185 SZCZYPEK Jakub (2006 #48221 LO 4724)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
63
193
33
9-12







33
186 BUDZIŃSKI Bartłomiej (2006 #46508 LO 5398)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
61
196
33
9-12







33
187 RÓŻYCKI Mateusz (2007 #47262 LO 2511)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
59
205
33
9-12







33
188 ZBOROWSKI Maciej (2006 #47016 LO 3561)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
55
216
33
9-12







33
189 OLĘDZKI Szymon (2008 #44014 LO 4846)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
48
236
33
9-12







33
190 RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 6792)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
47
237
33
9-12







33
191 KOZERSKI Michał (2007 #47733 LO 1880)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
47
240
33
9-12







33
192 BILUT Jakub (2007 #47598 LO 5613)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
45
245
33
9-12







33
193 BUDZICH Dawid (2007 #37363 LO 5688)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
38
281
33
9-12







33
194 GÓRALSKI Jan (2007 #47679 LO 4265)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
28
317
33
9-12







33
195 PRZYGODA Michał (2006 #46811 LO 2069)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
26
328
33
9-12







33
196 SMOLIŃSKI Rafał (2006 #43123 LO 5950)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
23
344
33
9-12







33
197 SOKOŁOWSKI Oskar (2007 #46451 LO 7439)
KTS Gliwice (ŚLS)
11
425
33
9-12







33
198 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 8875)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
7
468
33
9-12







33
199 BANDERSKI Adam (2006 #45530 LO 3533)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)

33
9-12







33
  FRANCZAK Szymon (2006 #47537 LO 1234)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

33
9-12







33
  KLEKOTKO Mateusz (2007 #48989 LO 2717)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)

33
9-12







33
  KOŁTUN Szymon (2008 #48087 LO 5048)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

33
9-12







33
  MACIASZCZYK Aleksy (2007 #49417 LO 2526)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

33
9-12







33
  MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 5315)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)

33
9-12







33
  NOSOROWSKI Michał (2008 #49013 LO 9097)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

33
9-12







33
  SZCZEPANEK Jan (2008 #45325 LO 2390)
LZS Żywocice (OPO)

33
9-12







33
  SZCZEPAŃSKI Oliwier (2007 #48935 LO 1100)
UKS SOKÓŁ Żabno (MŁP)

33
9-12







33
  ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 4243)
UKS Giżycko (WMZ)

33
9-12







33
209 BUDA Kacper (2007 #46896 LO 78)
ZKS Zielona Góra (LBU)
106
95
32
11







32
210 LUDWICZAK Bartosz (2006 #39648 LO 2468)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
94
125
31
11-12







31
211 SZORNAK Robert (2006 #40845 LO 6609)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
90
131
31
11-12







31
212 OBUCHOWSKI Jakub (2006 #46470 LO 8670)
niestow. woj. POM (POM)
85
146
31
11-12







31
213 CIEŚLAK Aleksander (2007 #47646 LO 4932)
LZS Jastrzębie (KPM)
51
228
31
11-12







31
214 MANIEWSKI Adam (2007 #46833 LO 6639)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
46
242
31
12







31
215 RĘKAS Maciej (2008 #45719 LO 3659)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
37
283
31
11-12







31
216 WACHOWIAK Jakub (2006 #47567 LO 8696)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
21
351
31
11-12







31
217 NOWAK Mikołaj (2006 #46016 LO 7387)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
54
219
30
13







30
218 SOLIŁO Dominik (2007 #45996 LO 4209)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
38
275
28
13-16
30
E






30
219 SIEŃKO Łukasz (2007 #47263 LO 2513)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
38
280
28
13-16
30
E






30
220 FRANKOWSKI Filip (2007 #44083 LO 6262)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
19
362
28
13-16
30
E






30
221 GNIADEK Piotr (2008 #47452 LO 4903)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
11
425
28
13-16
30
E






30
222 PATLA Paweł (2007 #41630 LO 6102)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
11
431
28
13-16
30
E






30
223 SŁAWACKI Adam (2007 #44442 LO 3399)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
8
455
28
13-16
30
E






30
224 BĄCELA Tomasz (2007 #47892 LO 1827)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
59
206
29
14







29
225 STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 6056)
MTS Kwidzyn (POM)
46
243
29
13-14







29
226 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 6043)
MTS Kwidzyn (POM)
42
258
29
13-14







29
227 TOMCZAK Adam (2007 #44582 LO 7071)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
9
451
29
13-14







29
228 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4644)
LKTS Luboń (WLP)
7
459
29
13-14







29
229 ZIARKO Maciej (2008 #46625 LO 2704)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
106
94
28
13-16







28
230 KUŹMICKI Krzysztof (2006 #43797 LO 6793)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
94
126
28
13-16







28
231 PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 4071)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
89
137
28
13-16







28
232 JUREK Szymon (2006 #44391 LO 3509)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
84
147
28
13-16







28
233 ŁOPACKI Jakub (2006 #40823 LO 7606)
UKS TYTAN-65 Bydgoszcz (KPM)
84
148
28
13-16







28
234 FILIPKOWSKI Piotr (2006 #44546 LO 6737)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
80
157
28
13-16







28
235 BIAŁKA Marcin (2006 #44781 LO 4484)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
76
164
28
13-16







28
236 ROMANOWSKI Paweł (2006 #45625 LO 5055)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
64
188
28
13-16







28
237 DASIEWICZ Mateusz (2006 #42921 LO 975)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
64
192
28
13-16







28
238 BIAŁKA Krzysztof (2007 #44782 LO 4483)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
55
215
28
13-16







28
239 CEROŃ Jan (2006 #41657 LO 1652)
UKS Maków (ŁDZ)
42
257
28
13-16







28
240 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 5615)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
41
265
28
13-16







28
241 PODSKARBI Jakub (2007 #46186 LO 6862)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
38
276
28
13-16







28
242 KRYMSKI Artur (2008 #46881 LO 2697)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
33
299
28
13-16







28
243 HOFFMANN Bartosz (2007 #42856 LO 8870)
UKS THE BEST Bestwinka (ŚLS)
31
306
28
13-16







28
244 KRZEWIŃSKI Mikołaj (2006 #47647 LO 4934)
LZS Jastrzębie (KPM)
28
325
28
13-16







28
245 HEINKE Tymoteusz (2008 #46824 LO 5309)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
22
347
28
13-16







28
246 SOBKOW Szymon (2006 #47317 LO 1077)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
20
359
28
13-16







28
247 IWAŃCZYK Hubert (2006 #47820 LO 7803)
UMKS Biłgoraj (LLS)
17
383
28
13-16







28
248 BIESZCZAD Maciej (2006 #47600 LO 5612)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
12
401
28
13-16







28
249 KOWALCZYK Antoni (2008 #46776 LO 4497)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
12
415
28
13-16







28
250 JACHYMIAK Krzysztof (2007 #45840 LO 4904)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
11
425
28
13-16







28
251 BORZĘCKI Adam (2007 #46607 LO 5944)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
7
468
28
13-16







28
252 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 1440)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

28
13-16







28
  JANIK Maciej (2007 #48634 LO 6738)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)

28
13-16







28
  KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 1110)
KS OGNIWO Chełm (LLS)

28
13-16







28
  KASPRZAK Piotr (2007 #50145 LO 7878)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)

28
13-16







28
  MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 674)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)

28
13-16







28
  NAGEL Kacper (2006 #47976 LO 5847)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)

28
13-16







28
  NARUSZEWICZ Jakub (2007 #48988 LO 2720)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)

28
13-16







28
  PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 3238)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

28
13-16







28
  PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 5256)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

28
13-16







28
  PIWOWARCZYK Piotr (2007 #49001 LO 8907)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)

28
13-16







28
  SZYGUDA Tomasz (2006 #49606 LO 4084)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)

28
13-16







28
  WALICKI Adam (2006 #49017 LO 9106)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

28
13-16







28
  WALICKI Wojciech (2008 #49021 LO 9107)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

28
13-16







28
  ZAJDEL Michał (2006 #49300 LO 1353)
KTS LEW Głubczyce (OPO)

28
13-16







28
266 POZNAŃSKI Maciej (2006 #44436 LO 3312)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
87
141
27
15







27
267 NOWOTNIAK Jakub (2006 #47726 LO 5774)
MRKS Gdańsk (POM)
33
300
26
15-16







26
268 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 6025)
MTS Kwidzyn (POM)
25
331
26
15-16







26
269 KARTOSZ Jakub (2007 #45485 LO 5168)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
12
403
26
15-16







26
270 BARTOSIK Jan (2006 #45986 LO 6884)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
12
405
26
15-16







26
271 DUDZICZ Patryk (2006 #50067 LO 7383)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)

26
16







26
272 DAWIDOWICZ Oskar (2006 #39674 LO 1826)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
89
135
25
17







25
273 KAŁUŻNY Jan (2007 #45484 LO 5167)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
19
365
25
17







25
274 PARTYKA Krystian (2007 #49023 LO 9098)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

25
17







25
  STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 5853)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

25
17







25
276 HEINRICH Kamil (2006 #47536 LO 7319)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
30
308
24
17-18







24
277 ŻALA Marcel (2007 #46777 LO 2079)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
17
376
24
17-18







24
278 DZWONEK Krystian (2006 #40674 LO 2625)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
96
119
23
17-20







23
279 BOREK Jakub (2006 #46832 LO 6638)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
62
194
23
18







23
280 KORNECKI Arkadiusz (2007 #46766 LO 5820)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
60
200
23
17-20







23
281 ZDOLIŃSKI Mateusz (2006 #47621 LO 7399)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
57
211
23
17-20







23
282 LECHOWICZ Tomasz (2006 #45764 LO 6249)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
51
226
23
17-20







23
283 SZWEDZIK Jakub (2007 #46908 LO 672)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
42
255
23
17-20







23
284 STAŃCZAK Kacper (2007 #44534 LO 5123)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
40
272
23
17-20







23
285 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 4067)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
24
336
23
17-20







23
286 GIERACH Igor (2007 #45510 LO 4065)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
20
356
23
17-20







23
287 TRYBAŁA Szymon (2008 #42688 LO 1595)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
18
370
23
17-20







23
288 RAJKOWSKI Michał (2007 #45159 LO 3892)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
17
381
23
17-20







23
289 SMOTER Adam (2008 #47911 LO 10568)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
11
425
23
17-20







23
290 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 3245)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
9
452
23
17-20







23
291 CHRUSTEK Arsen (2006 #48213 LO 5919)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
7
468
23
17-20







23
292 BADOWSKI Marcin (2007 #49011 LO 6951)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

23
17-20







23
  KĄDZIOŁKA Bartłomiej (2007 #49069 LO 7475)
LUKS Skrzyszów (MŁP)

23
17-20







23
  KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 7063)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)

23
18







23
  KWIATKOWSKI Bartosz (2006 #49544 LO 3547)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

23
17-20







23
  PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 3239)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

23
17-20







23
297 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 4962)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)

22
19







22
298 ENGLOT Mateusz (2008 #47556 LO 6099)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
18
372
20
17-24
22
E






22
299 GAWRON Wiktor (2008 #43388 LO 2862)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
17
375
20
17-24
22
E






22
300 KOWALCZYK Jakub (2007 #44991 LO 6046)
MTS Kwidzyn (POM)
44
250
21
19-20







21
301 MAŃDZIJ Michał (2007 #46834 LO 6640)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
31
305
21
20







21
302 BANACH Marcel (2007 #43034 LO 7058)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
12
411
21
19-20







21
303 GRZESZKOWIAK Maksymilian (2008 #47786 LO 6892)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

21
19-20







21
  KRZEPOTA Jakub (2007 #43143 LO 6991)
UKS ORLIK Gdynia (POM)

21
19-20







21
305 ROZTOCKI Jakub (2006 #46599 LO 4518)
FKS STAL Kraśnik (LLS)
92
128
20
17-24







20
306 URBAN Daniel (2007 #47597 LO 5618)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
85
145
20
17-24







20
307 ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 7112)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
70
175
20
17-24







20
308 JILKE Wiktor (2007 #47947 LO 7527)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
64
186
20
17-24







20
309 LEBODA Mikołaj (2006 #44411 LO 3042)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
60
202
20
17-24







20
310 CZENDLIK Wojciech (2007 #45300 LO 5104)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
60
203
20
17-24







20
311 ZAWADEWICZ Bartosz (2006 #39684 LO 7203)
SMS Włodawa (LLS)
37
288
20
17-24







20
312 BARTNIK Kacper (2006 #46066 LO 3045)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
28
323
20
17-24







20
313 KĘSIK Gracjan (2006 #47144 LO 4691)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
27
327
20
17-24







20
314 SŁABKOWSKI Jakub (2008 #47648 LO 4935)
LZS Jastrzębie (KPM)
23
343
20
17-24







20
315 SŁABKOWSKI Patryk (2007 #47649 LO 4936)
LZS Jastrzębie (KPM)
22
346
20
17-24







20
316 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2817)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
21
350
20
17-24







20
317 KOLAJA Szczepan (2007 #46591 LO 1300)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
17
383
20
17-24







20
318 KOZAK Kacper (2007 #47288 LO 3741)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
12
406
20
17-24







20
319 SZOŁTYSIK Marcin (2006 #46786 LO 3595)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
11
422
20
17-24







20
320 PAWLINA Wiktor (2007 #46608 LO 5949)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
7
468
20
17-24







20
321 KUCZEK Karol (2006 #46067 LO 3047)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
7
476
20
17-24







20
322 PARUCH Oskar (2007 #46817 LO 7288)
MOSM Tychy (ŚLS)
6
481
20
17-24







20
323 SOKOŁOWSKI Oliwier (2007 #46452 LO 7438)
KTS Gliwice (ŚLS)
3
516
20
17-24







20
324 ANTOSZ Adrian (2008 #41669 LO 4609)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)

20
17-24







20
  CZERNIN Michał (2008 #46675 LO 1438)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

20
17-24







20
  DUDEK Mikołaj (2007 #45188 LO 1439)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

20
17-24







20
  KARCZMARZ Maksymilian (2006 #49462 LO 2946)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

20
17-24







20
  KOCAJ Fabian (2008 #45445 LO 7103)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

20
17-24







20
  LATOWSKI Leszek (2007 #49066 LO 3651)
ENERGA KTS Toruń (KPM)

20
17-24







20
  RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 1569)
LUKS Chełmno (KPM)

20
17-24







20
  STASIAK Jakub (2009 #45527 LO 2301)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

20
17-24







20
  STROJEK Mikołaj (2007 #49542 LO 3531)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)

20
17-24







20
  SZABAŁA Dawid (2007 #48724 LO 841)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

20
17-24







20
  SZARY Piotr (2009 #46674 LO 1450)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

20
17-24







20
335 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 2110)
GKS Gorzovia (LBU)
34
298
19
21







19
336 MUCHA Hubert (2006 #46134 LO 6497)
IKRTS Józefów (MAZ)
49
230
17
21-24
19
E






19
337 GRYBEL Jakub (2006 #47916 LO 8967)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
28
316
18
22







18
338 KRZEBIETKE Wiktor (2007 #45399 LO 9181)
UKS REMUS Miechucino (POM)
6
500
18
21-22







18
339 ROSIŃSKI Tomasz (2007 #48718 LO 5796)
MRKS Gdańsk (POM)

18
21-22







18
340 BIERNACKI Hubert (2007 #46185 LO 6842)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
60
199
17
21-24







17
341 WCISŁO Patryk (2007 #45849 LO 2224)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
52
223
17
21-24







17
342 ZAJĄC Wiktor (2006 #46507 LO 5506)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
42
259
17
21-24







17
343 WOJEWODA Bartosz (2006 #42210 LO 7884)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
41
263
17
21-24







17
344 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1090)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
38
278
17
21-24







17
345 SITARSKI Wiktor (2007 #45632 LO 6527)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
35
292
17
21-24







17
346 PLISZKIEWICZ Dawid (2009 #48866 LO 4333)
LKS Koluszki (ŁDZ)
31
304
17
21-24







17
347 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 4061)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
29
314
17
21-24







17
348 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3327)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
22
345
17
23







17
349 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 2495)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
5
504
17
21-24







17
350 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4772)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

17
21-24







17
  CYPS ALBO ZYPS Alan (2007 #48666 LO 10567)
niestow. woj. MAZ (MAZ)

17
21-24







17
  JACAK Wojciech (2006 #49982 LO 6952)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

17
21-24







17
  KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4896)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

17
21-24







17
  MARDUŁA Mateusz (2008 #49714 LO 4897)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

17
21-24







17
  PRUSINOWSKI Karol (2006 #49416 LO 2525)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

17
21-24







17
  SZABAŁA Mikołaj (2007 #43333 LO 760)
KS Dąbcze (WLP)

17
21-24







17
  SZYKULSKI Jakub (2006 #48415 LO 7601)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)

17
21-24







17
  WILK Adrian (2006 #49269 LO 1244)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

17
21-24







17
359 PAWLUKIEWICZ Kacper (2005 #44968 LO 2078)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)

16
23-24







16
  SZENK Szymon (2009 #45411 LO 6996)
UKS ORLIK Gdynia (POM)

16
23-24







16
361 MIERZWIAK Jakub (2007 #45791 LO 4960)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
11
425
15
24







15
362 TUL Franciszek (2007 #41807 LO 6057)
MTS Kwidzyn (POM)
12
406
13
25-26
15
E






15
363 KRUK Fabian (2006 #48003 LO 7403)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
40
270
14
25







14
364 MOSKWIAK Marek (2008 #48849 LO 2123)
GKS Gorzovia (LBU)

14
25







14
365 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3326)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
15
393
13
26







13
366 SENDER Paweł (2006 #50156 LO 7931)
GKTS Gdańsk (POM)

13
25-26







13
  STAWICKI Szymon (2007 #49983 LO 6953)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

13
26







13
368 BIERYŁO Tomasz (2006 #47555 LO 6098)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
23
341
11
25-32
13
E






13
369 UTYLSKI Kornel (2008 #45918 LO 5931)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
47
241
12
25-28







12
370 GOŁASA Marcel (2007 #47148 LO 2626)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
35
294
12
25-28







12
371 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 5142)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
11
423
12
25-28







12
372 KUBERA Dawid (2007 #48200 LO 2219)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
7
468
12
25-28







12
373 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 4744)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)

12
25-28







12
  ŁADA Piotr (2007 #48412 LO 7598)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)

12
25-28







12
  NIEWIARA Adrian (2008 #46898 LO 801)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)

12
25-28







12
  ORTYL Oliwier (2008 #45268 LO 5880)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)

12
25-28







12
  PERSKI Szymon (2006 #48949 LO 3982)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)

12
25-28







12
  PINDARA Damian (2008 #48414 LO 7599)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)

12
25-28







12
  STACHOWCZYK Jaromir (2007 #47780 LO 6910)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

12
25-28







12
  WNUKIEWICZ Igor (2007 #49570 LO 3783)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

12
25-28







12
381 KAROLKIEWICZ Bartłomiej (2006 #47143 LO 4694)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
42
256
11
25-32







11
382 USAREK Rafał (2006 #41789 LO 7443)
KTS Gliwice (ŚLS)
41
261
11
25-32







11
383 MAGA Bartosz (2007 #42857 LO 8869)
UKS THE BEST Bestwinka (ŚLS)
37
286
11
25-32







11
384 SZATKOWSKI Bartosz (2007 #44533 LO 5125)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
28
322
11
25-32







11
385 KUCZORA Karol (2007 #48238 LO 6552)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
24
334
11
25-32







11
386 MOCHOL Oliwier (2007 #46587 LO 6570)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
20
358
11
25-32







11
387 BORODACZ Dariusz (2008 #46428 LO 4974)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
13
399
11
27-28







11
388 OŁOWNIA Marcjan (2006 #47290 LO 3743)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
12
406
11
25-32







11
389 KOT Szymon (2008 #42986 LO 3859)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
10
444
11
25-32







11
  WITCZAK Oskar (2006 #46805 LO 8243)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
10
444
11
25-32







11
391 BUGAŁA Kornel (2006 #42979 LO 1418)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
9
449
11
25-32







11
392 SZABLOWSKI Jakub (2008 #47594 LO 5617)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
7
459
11
25-32







11
393 ANTONOWICZ Mikołaj (2008 #45867 LO 6151)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
6
481
11
25-32







11
  HEYKA Antoni (2007 #48607 LO 3639)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
6
481
11
25-32







11
  OLKOWICZ Mateusz (2007 #45160 LO 3888)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
6
481
11
25-32







11
396 HAJDUK Łukasz (2008 #41872 LO 4459)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
5
506
11
25-32







11
397 BRZESKI Krystian (2006 #50100 LO 7603)
UKS TYTAN-65 Bydgoszcz (KPM)

11
25-32







11
  GODZISZ Mikołaj (2007 #41670 LO 4610)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)

11
25-32







11
  GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 6808)
KSTS Krosno (PKR)

11
25-32







11
  GRĄDZIEL Szymon (2006 #49543 LO 3532)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)

11
25-32







11
  GREC Robert (2006 #49166 LO 853)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)

11
25-32







11
  KOCAJ Kacper (2007 #45444 LO 7104)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

11
25-32







11
  KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 1802)
KS GOTYK Toruń (KPM)

11
25-32







11
  KUCHARSKI Franciszek (2007 #47081 LO 2540)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

11
25-32







11
  MACH Jakub (2008 #49847 LO 6097)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)

11
25-32







11
  MAJEROWSKI Dawid (2007 #48723 LO 840)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

11
25-32







11
  MASTEJ Mateusz (2009 #49519 LO 3356)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

11
25-32







11
  MECH Bartosz (2009 #45408 LO 6993)
UKS ORLIK Gdynia (POM)

11
27-28







11
  MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 3354)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

11
25-32







11
  MUZAL Konrad (2006 #47285 LO 6692)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

11
25-32







11
  ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 1445)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

11
25-32







11
  PŁECHA Marcin (2006 #49896 LO 6563)
ULKS Dzierzkowice (LLS)

11
25-32







11
  POLAK Tomasz (2007 #50144 LO 7874)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)

11
27-28







11
  POŁBIŃSKI Dawid (2007 #48942 LO 5795)
MRKS Gdańsk (POM)

11
27-28







11
  SAWECKI Michał (2007 #47082 LO 2546)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

11
25-32







11
  SŁAWIŃSKI Marcin (2007 #46839 LO 7906)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)

11
25-32







11
  STRUPIŃSKI Krzysztof (2006 #50182 LO 8070)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)

11
25-32







11
  SZTYK Mikołaj (2007 #49943 LO 6736)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)

11
25-32







11
  WALDOWSKI Nikodem (2007 #47291 LO 3744)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)

11
25-32







11
  WĄSIŃSKI Dominik (2006 #49549 LO 3610)
GROM-ZŁOTA D. Poczesna (ŚLS)

11
25-32







11
  ZABOROWSKI Igor (2008 #49924 LO 6675)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

11
25-32







11
  ZARZYCKI Karol (2006 #49895 LO 6562)
ULKS Dzierzkowice (LLS)

11
25-32







11
423 BAKALARSKI Szymon (2008 #43587 LO 1651)
UKS Maków (ŁDZ)
37
284
9
29-32







9
424 GUTKOWSKI Kacper (2007 #46462 LO 6040)
MTS Kwidzyn (POM)
30
310
9
29-30







9
425 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 4062)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
19
368
9
29-32







9
426 SABISZEWSKI Kacper (2007 #46463 LO 6051)
MTS Kwidzyn (POM)
12
406
9
29-30







9
427 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #47564 LO 8694)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
9
450
9
29-32







9
428 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1877)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
7
476
9
29-32







9
429 ANDRZEJEWSKI Igor (2007 #47783 LO 6883)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

9
29-32







9
  GAJOWY Mateusz (2006 #48937 LO 1095)
UKS SOKÓŁ Żabno (MŁP)

9
29-32







9
  GARKUSZENKO Adam (2008 #45958 LO 1590)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

9
29-32







9
  JANISZEWSKI Michał (2007 #48538 LO 6522)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)

9
29-32







9
  KACA Kacper (2007 #50072 LO 7426)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)

9
29-32







9
  KARPIESIUK Maciej (2007 #47789 LO 6895)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

9
29-32







9
  KLUKOWSKI Michał (2006 #49643 LO 4381)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)

9
29-32







9
  KMIECIAK MIŁOSZ (2007 #49408 LO 2481)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

9
29-32







9
  KOZIKOWSKI Kamil (2006 #49869 LO 6246)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)

9
29-32







9
  SKRZYPIEC Patryk (2008 #48201 LO 2222)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)

9
29-32







9
439 CYPERSKI Dawid (2007 #48657 LO 790)
PANDA Sierakowice (POM)

8
31-32







8
  KULAS Krzysztof (2008 #48658 LO 791)
PANDA Sierakowice (POM)

8
31-32







8
441 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 5133)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
23
341
7
33-40







7
442 BZOWY Bartosz (2005 #43316 LO 3122)
SUDETY Międzylesie (DŚL)

7
33-39







7
  CZUŁEK Bartosz (2008 #49006 LO 4040)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)

7
33-40







7
  JAROSIŃSKI Bartosz (2008 #49521 LO 3378)
UKS Maków (ŁDZ)

7
33-40







7
  NETTER Filip (2007 #45270 LO 5879)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)

7
33-40







7
  NOWAK Oskar (2007 #46187 LO 6859)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)

7
33-39







7
  PAUL Kacper (2007 #49415 LO 2500)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

7
33-40







7
  PERSKI Łukasz (2010 #49599 LO 3984)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)

7
33-40







7
  PRZELICKI Wiktor (2007 #49206 LO 1603)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

7
33-39







7
  SASIM Karol (2007 #47049 LO 1659)
UKS Maków (ŁDZ)

7
33-40







7