Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 175)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
715
2

230
1






230
2 WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 174)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
760
1

210
2






210
3 MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 238)
MRKS Gdańsk (POM)
630
3

190
3-4






190
4 MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 239)
MRKS Gdańsk (POM)
576
4

190
3-4






190
5 JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 491)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
290
19

168
5






168
6 SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 548)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
351
11

166
6






166
7 PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 1218)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
255
28

164
7






164
8 JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 494)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
175
87
70
1
162
8






162
9 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 472)
LUKS Chełmno (KPM)
546
5

153
9






153
10 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 170)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
315
16

151
10






151
11 WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 240)
MRKS Gdańsk (POM)
164
98
70
1
149
11






149
12 PASZEK Agata (2001 #27733 LO 3011)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
374
10

147
12






147
13 GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 208)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
423
8

133
13






133
14 SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 230)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
252
32

131
14






131
15 RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 547)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
254
31

129
15






129
16 PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 480)
LUKS Chełmno (KPM)
190
67
70
1
127
16






127
17 GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 407)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
398
9

113
17






113
18 SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 531)
LKTS Luboń (WLP)
245
35
70
1
111
18






111
19 KWIATKOWSKA Elżbieta (2003 #32344 LO 436)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
309
18

109
19






109
20 TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 549)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
316
15

107
20






107
21 ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 231)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
241
37
70
1
95
21-24






95
22 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 7336)
GKTS Gdańsk (POM)
112
178
62
3
95
21-24






95
23 KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 3002)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
341
12

95
21-24






95
24 LIS Martyna (2002 #33288 LO 5678)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
285
21

95
21-24






95
25 STACHNIAK Martyna (2003 #34879 LO 4465)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
187
73
70
1
90
25-32






90
26 SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 7440)
KTS Gliwice (ŚLS)
191
64
66
2
90
25-32






90
27 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
135
156
66
2
90
25-32






90
28 GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 172)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
237
38
60
3-4
90
25-32






90
29 RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 182)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
187
71
56
5-6
90
25-32






90
30 ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 1280)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
197
60
50
9
90
25-32






90
31 SOBOLSKA Julia (2001 #32569 LO 2105)
GKS Gorzovia (LBU)
316
14

90
25-32






90
32 SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 94)
ZKS Zielona Góra (LBU)
261
26

90
25-32






90
33 OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 461)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
237
39
70
1
85
33-40






85
34 KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 4267)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
212
47
70
1
85
33-40






85
35 MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 3206)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
210
49
59
4
85
33-40






85
36 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 2993)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
192
62
56
5-6
85
33-40






85
37 FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 542)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
336
13

85
33-40






85
38 CHRABĄSZCZ Milena (2002 #31247 LO 434)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
280
23

85
33-40






85
39 GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 490)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
265
25

85
33-40






85
40 TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5682)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
254
30

85
33-40






85
41 FILICZAK Ewa (2001 #37551 LO 578)
KS Mysław (ŚLS)
245
34
70
1
80
41-48






80
42 WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO 441)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
159
111
70
1
80
41-48






80
43 CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 7956)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
118
171
70
1
80
41-48






80
44 WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 3201)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
118
173
70
1
80
41-48






80
45 KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 543)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
164
96
59
4
80
41-48






80
46 BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 3203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
163
101
56
5-6
80
41-48






80
47 GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1879)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
137
149
47
9-12
80
41-48






80
48 ZIELIŃSKA Maja (2001 #38022 LO 532)
LKTS Luboń (WLP)
260
27

80
41-48






80
49 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
199
59
70
1
76
49-56






76
50 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 169)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
159
113
66
2
76
49-56






76
51 NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 7978)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
155
116
66
2
76
49-56






76
52 KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 7262)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
154
118
60
3-4
76
49-56






76
53 GAJEWSKA Natalia (2003 #38984 LO 227)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
251
33
59
4
76
49-56






76
54 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6434)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
143
138
57
5
76
49-56






76
55 LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 237)
MRKS Gdańsk (POM)
167
95
55
6
76
49-56






76
56 KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 410)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
287
20

76
49-56






76
57 ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 7009)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
203
55
70
1
74
57-64






74
58 MIKOŚ Zuzanna (2003 #44940 LO 3557)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
94
206
70
1
74
57-64






74
59 ZAWIASA Oliwia (2002 #47315 LO 1200)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
151
121
66
2
74
57-64






74
60 LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 2958)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
209
50
59
4
74
57-64






74
61 RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 191)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
84
220
39
13-16
74
57-64






74
62 MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 190)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
83
223
39
13-16
74
57-64






74
63 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 4088)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
490
7

74
punkty






74
64 JAKONIUK Gabriela (2002 #33480 LO 458)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
275
24

74
57-64






74
65 PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 248)
KSTS Krosno (PKR)
254
29

74
punkty






74
66 WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 433)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
222
42
70
1







70
67 DOBROWOLSKA Julia (2002 #36263 LO 82)
ZKS Zielona Góra (LBU)
188
69
66
2
70
E






70
68 PAWŁOWSKA Maja (2004 #41848 LO 6144)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
122
164
66
2
70
E






70
69 CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 232)
MRKS Gdańsk (POM)
84
218
66
2
70
E






70
70 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 7811)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)

66
2
70
E






70
71 SZEWCZAK Weronika (2002 #38543 LO 7377)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
224
41
66
2







66
72 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 7002)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
207
53
66
2







66
73 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
178
82
66
2







66
74 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
164
99
66
2







66
75 NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 7280)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
150
123
66
2







66
76 KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 2869)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
122
165
66
2







66
77 IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 6130)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
99
198
66
2







66
78 LIBELT Julia (2002 #32568 LO 2107)
GKS Gorzovia (LBU)
191
65
62
3
66
E






66
79 TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 3020)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
145
135
62
3
66
E






66
80 KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 475)
LUKS Chełmno (KPM)
59
261
62
3
66
E






66
81 ALOT Nina (2001 #32482 LO 7324)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
220
43
59
4
63
E






63
82 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)
153
119
59
4
63
E






63
83 KASPRZYK Michalina (2002 #40141 LO 7477)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
212
46
62
3







62
84 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
191
66
62
3







62
85 TLAGA Wiktoria (2004 #43579 LO 7007)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
161
107
62
3







62
86 WRUBLEWICZ Wiktoria (2001 #36009 LO 6446)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
149
125
62
3







62
87 WŁÓCZKO Justyna (2001 #34940 LO 8400)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
142
139
62
3







62
88 MAJDECKA Maja (2003 #39625 LO 4403)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
120
167
62
3







62
89 SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1262)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
96
201
62
3







62
90 BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 7098)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
70
243
62
3







62
91 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
48
284
62
3







62
92 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

62
3







62
  OLSZOWA Dominika (2005 #44045 LO 8385)
UKS Dalachów (OPO)

62
3







62
94 OLEKSIK Paulina (2001 #36514 LO 5775)
MRKS Gdańsk (POM)
188
70
57
5
61
E






61
95 LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5225)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
175
88
57
5
61
E






61
96 PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 528)
LKTS Luboń (WLP)
35
334
57
5
61
E






61
97 FILIPOWICZ Julia (2002 #44431 LO 486)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
181
78
59
4







59
98 LECH Weronika (2002 #34874 LO 8958)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
180
80
59
4







59
99 PAWELEC Sylwia (2003 #37672 LO 3558)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
160
108
59
4







59
100 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 3762)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
159
112
59
4







59
101 FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 7957)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
102
196
59
4







59
102 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 5127)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
57
266
59
4







59
103 GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 4264)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

59
4







59
  KAŹMIERCZAK Weronika (2005 #41941 LO 815)
SKF MKTS Opalenica (WLP)

59
4







59
  LITWIŃSKA Daria (2005 #45556 LO 4992)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)

59
4







59
106 ROGALKA Kinga (2001 #38811 LO 529)
LKTS Luboń (WLP)
188
68
55
6
59
E






59
107 WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 3799)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
214
45
57
5







57
108 BEKISZ Małgorzata (2001 #40402 LO 5914)
ULKS Tychowo (ZPM)
167
94
57
5







57
109 NIEDŹWIECKA Sandra (2003 #38911 LO 1301)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
159
114
57
5







57
110 KRZYWIECKA Oliwia (2003 #39879 LO 8959)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
139
147
57
5







57
111 NOWACKA Klaudia (2006 #45552 LO 5003)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)

57
5







57
112 ZDROJEWSKA Emilia (2002 #34640 LO 7322)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
210
48
53
7
57
E






57
113 MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 411)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
149
126
53
7
57
E






57
114 GASZ Alicja (2002 #37566 LO 487)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
199
58
56
5-6







56
115 ARCHACKA Julia (2003 #38237 LO 192)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
192
63
56
5-6







56
116 TERESZKIEWICZ Monika (2001 #45148 LO 257)
UKS ATS Białystok (PDL)
175
85
56
5-6







56
117 MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 5254)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

56
5-6







56
  WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 3209)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

56
5-6







56
119 POTEMPA Roksana (2001 #30801 LO 3013)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
148
131
52
7-8
56
E






56
120 PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 3014)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
91
209
52
7-8
56
E






56
121 ŻYDOWSKA Weronika (2002 #39851 LO 1239)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
174
89
55
6







55
122 FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 5904)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
149
127
55
6







55
123 TOŁSTYKO Alicja (2003 #45912 LO 6484)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
149
128
55
6







55
124 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS GOTYK Toruń (KPM)
45
299
55
6







55
125 WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 2963)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
32
339
55
6







55
126 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 2111)
GKS Gorzovia (LBU)

55
6







55
127 GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 228)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
136
152
51
8
55
E






55
128 PACHOLAK Martyna (2004 #44202 LO 477)
LUKS Chełmno (KPM)
118
172
51
8
55
E






55
129 OSSOWSKA Nina (2002 #41474 LO 437)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
236
40
54
5-8







54
130 PAWELEC Natalia (2002 #37671 LO 447)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
199
57
54
5-8







54
131 JARECKA Marcelina (2002 #33519 LO 2196)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
180
79
54
5-8







54
132 BOGACKA Aleksandra (2001 #38633 LO 8072)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
161
106
54
5-8







54
133 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
121
166
54
5-8







54
134 KOSZOWSKA Olga (2003 #44300 LO 6739)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
110
181
54
5-8







54
135 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
84
220
54
5-8







54
136 JACHYMCZYK Julia (2004 #44894 LO 8381)
UKS Dalachów (OPO)

54
5-8







54
  JURCZYK Julia (2005 #44044 LO 8382)
UKS Dalachów (OPO)

54
5-8







54
  MATROS Izabela (2007 #45144 LO 446)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

54
5-8







54
  SASS Dorota (2006 #39168 LO 211)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

54
5-8







54
  SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 10458)
SKS 40 Warszawa (MAZ)

54
5-8







54
141 PRĘDA Paulina (2004 #43157 LO 4330)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
48
288
50
9
54
E






54
142 WYSMUŁEK Izabela (2002 #37974 LO 500)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
202
56
53
7







53
143 MUCA Samanta (2004 #43531 LO 1780)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
168
93
53
7







53
144 MOSKA Patrycja (2001 #34818 LO 1267)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
152
120
53
7







53
145 LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 3433)
KS STELLA Gniezno (WLP)
145
137
53
7







53
146 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
109
185
53
7







53
147 WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 2961)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
104
191
53
7







53
148 PUZIO Wiktoria (2002 #39188 LO 2877)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
184
75
52
7-8







52
149 ENGLOT Michelle (2002 #37452 LO 6100)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
177
83
52
7-8







52
150 GUTOWSKA Justyna (2001 #34951 LO 493)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
185
74
51
8







51
151 CHMIELEWSKA Magdalena (2002 #42214 LO 5909)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
175
86
51
8







51
152 MERTA Wanessa (2003 #45911 LO 6483)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
142
141
51
8







51
153 TATYSIAK Paulina (2001 #44916 LO 1113)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
135
155
51
8







51
154 DRAWS Ewa (2004 #42719 LO 6540)
UKS LIS Sierakowice (POM)
48
291
51
8







51
155 GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 526)
LKTS Luboń (WLP)
27
353
51
8







51
156 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 577)
KS Mysław (ŚLS)
164
97
47
9-12
51
E






51
157 KRAWCZYK Kinga (2002 #35222 LO 3001)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
118
170
47
9-12
51
E






51
158 PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 7263)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
114
176
47
9-12
51
E






51
159 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 406)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
100
197
47
9-12
51
E






51
160 GRĄDZ Laura (2003 #45909 LO 6479)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
135
157
50
9







50
161 CEMBROWICZ Katarzyna (2001 #31922 LO 3692)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
187
72
49
9-10







49
162 MAŁEK Aleksandra (2004 #39644 LO 2470)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
45
302
49
9-10







49
163 PAPIERNIK Nadia (2006 #42045 LO 4519)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
93
207
45
11-12
49
E






49
164 DIETRICH Julia (2004 #39808 LO 233)
MRKS Gdańsk (POM)
163
103
48
10







48
165 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
55
271
48
10







48
166 GBUR Julia (2002 #48141 LO 1337)
MSZS Świdwin (ZPM)
41
313
48
10







48
167 KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 3790)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
179
81
47
9-12







47
168 WILK Wiktoria (2002 #37581 LO 249)
KSTS Krosno (PKR)
163
100
47
9-12







47
169 KULAS Anna (2002 #41418 LO 2807)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
149
124
47
9-12







47
170 RUDZIK Magdalena (2002 #39290 LO 4104)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
148
132
47
9-12







47
171 MADEJSKA Martyna (2001 #36079 LO 1656)
UKS Maków (ŁDZ)
142
140
47
9-12







47
172 SZATNY Marta (2002 #46844 LO 4107)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
141
143
47
9-12







47
173 DOMITER Julia (2004 #37603 LO 4746)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
141
145
47
9-12







47
174 GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 489)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
126
162
47
9-12







47
175 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
119
169
47
9-12







47
176 RADZIK Martyna (2002 #35226 LO 2811)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
109
183
47
9-12







47
177 SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 982)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
107
186
47
9-12







47
178 GAPIK Paulina (2004 #43859 LO 1195)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
89
212
47
9-12







47
179 BŹDZIUCH Weronika (2004 #41831 LO 1299)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
75
234
47
9-12







47
180 PALUSZKIEWICZ Joanna (2004 #45620 LO 5052)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
67
245
47
9-12







47
181 RAK Łucja (2004 #41063 LO 766)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
67
246
47
9-12







47
182 JARZYŃSKA Julia (2004 #43972 LO 6440)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
57
264
47
9-12







47
183 DURALAK Daria (2004 #42432 LO 8502)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
47
293
47
9-12







47
184 STASZCZAK Zuzanna (2002 #37638 LO 859)
LKS Piotrowice (MŁP)
36
331
47
9-12







47
185 KOBYLIŃSKA Karolina (2005 #44412 LO 3043)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
31
344
47
9-12







47
186 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
18
364
47
9-12







47
187 GARBATA Sylwia (2004 #41062 LO 761)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
369
47
9-12







47
188 BUCHOWSKA Magda (2009 #46365 LO 251)
UKS ATS Białystok (PDL)

47
9-12







47
  DAŚKO Wiktoria (2002 #41193 LO 836)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

47
9-12







47
  GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 9045)
UKS ATS Białystok (PDL)

47
9-12







47
  JANCZAK Aleksandra (2003 #44119 LO 8578)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

47
9-12







47
  JUREWICZ Martyna (2005 #45458 LO 4092)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)

47
9-12







47
  KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6710)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)

47
9-12







47
  PRZYBYSZ Paulina (2003 #33731 LO 2510)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)

47
9-12







47
  RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3891)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)

47
9-12







47
  SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 8503)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)

47
9-12







47
  SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

47
9-12







47
198 TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 5779)
MRKS Gdańsk (POM)
145
136
46
11







46
199 BUCA Anna (2004 #42132 LO 2359)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
49
282
46
11







46
200 PANEK Daria (2002 #34186 LO 478)
LUKS Chełmno (KPM)
184
76
45
11-12







45
201 MAŚLAK Alicja (2002 #29296 LO 1464)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
85
216
45
11-12







45
202 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4634)
LKTS Luboń (WLP)
45
297
45
11-12







45
203 ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 7976)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
79
226
41
13-14
45
E






45
204 SOCHA Jaśmina (2004 #42397 LO 6994)
UKS ORLIK Gdynia (POM)

44
12







44
  WARCHOLSKA Pola (2008 #49299 LO 1344)
MSZS Świdwin (ZPM)

44
12







44
206 BRZESKA Helena (2003 #40567 LO 4768)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
71
240
39
13-16
43
E






43
207 KLOCZKOWSKA Nadia (2003 #44475 LO 2994)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
56
267
39
13-16
43
E






43
208 DRAWS Anna (2008 #42910 LO 6541)
UKS LIS Sierakowice (POM)
50
280
42
13







42
209 ŁACHUT Karolina (2005 #44060 LO 647)
UKS CHAMPION Police (ZPM)

42
13







42
210 FRELICH Wiktoria (2003 #43671 LO 525)
LKTS Luboń (WLP)
72
237
38
15-16
42
E






42
211 MAZUREK Ewa (2003 #39626 LO 4405)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
106
187
41
13-14







41
212 TRACZYK-KĘPA Kalina (2006 #44600 LO 5778)
MRKS Gdańsk (POM)
78
229
41
14







41
213 TOCZEK Martyna (2005 #45193 LO 648)
UKS CHAMPION Police (ZPM)

41
14







41
214 WĘGLIŃSKA Zuzanna (2002 #39703 LO 5718)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
171
91
39
13-16







39
215 DEREŃ Urszula (2002 #45406 LO 2151)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
159
110
39
13-16







39
216 RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 3658)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
148
129
39
13-16







39
217 MAREK Magdalena (2001 #35435 LO 5527)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
148
130
39
13-16







39
218 KUBICKA Aleksandra (2001 #41802 LO 3462)
LKS Kańczuga (PKR)
147
134
39
13-16







39
219 LEWANDOWSKA Roksana (2002 #48567 LO 3464)
LKS Kańczuga (PKR)
136
151
39
13-16







39
220 KĘSICKA Julia (2002 #42870 LO 2538)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
135
153
39
13-16







39
221 STROISZ Natasza (2003 #40143 LO 1237)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
129
159
39
13-16







39
222 MRÓZ Aleksandra (2003 #38978 LO 6858)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
114
177
39
13-16







39
223 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
103
194
39
13-16







39
224 KURZELA Natalia (2004 #41468 LO 978)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
95
203
39
13-16







39
225 RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 439)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
95
204
39
13-16







39
226 MARTYNIAK Zuzanna (2004 #43861 LO 1196)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
83
222
39
13-16







39
227 JACCZYK Monika (2004 #39296 LO 1653)
UKS Maków (ŁDZ)
82
225
39
13-16







39
228 NIKIEL Amelia (2005 #45828 LO 512)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
71
239
39
13-16







39
229 NIEDŹWIADEK Oliwia (2005 #41659 LO 1657)
UKS Maków (ŁDZ)
64
251
39
13-16







39
230 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6436)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
64
252
39
13-16







39
231 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
64
253
39
13-16







39
232 JUSIAK Katarzyna (2003 #38301 LO 2952)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
61
255
39
13-16







39
233 WNUK Natalia (2006 #42925 LO 987)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
60
256
39
13-16







39
234 GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 4458)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
44
304
39
13-16







39
235 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS GOTYK Toruń (KPM)
39
324
39
13-16







39
236 TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 2813)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
36
329
39
13-16







39
237 CICHOSZ Klaudia (2004 #45623 LO 5044)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
28
346
39
13-16







39
238 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 5129)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
25
358
39
13-16







39
239 BUCZEK Patrycja (2005 #49369 LO 2148)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

39
13-16







39
  GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)

39
15







39
  KOŁOMAŃSKA Emilia (2004 #40074 LO 2319)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)

39
13-16







39
  KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 409)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

39
13-16







39
  KRAJEWSKA Aleksandra (2006 #39067 LO 10460)
SKS 40 Warszawa (MAZ)

39
13-16







39
  KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)

39
13-16







39
  KRUKAR Maja (2005 #38846 LO 6815)
KSTS Krosno (PKR)

39
13-16







39
  LASKOWSKA Małgorzata (2003 #44360 LO 6319)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)

39
13-16







39
  LASMAN Karolina (2005 #50311 LO 8841)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

39
13-16







39
  TARASZKIEWICZ Alicja (2003 #35436 LO 5530)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)

39
13-16







39
249 TAFELSKA Natalia (2003 #40112 LO 6912)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
66
248
38
15-16







38
250 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 6055)
MTS Kwidzyn (POM)

37
16







37
251 MENSFELD Natalia (2004 #43981 LO 4753)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)

32
17-20
36
E






36
252 DANIELEWICZ Julianna (2002 #42492 LO 6745)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
150
122
35
17







35
253 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 6034)
MTS Kwidzyn (POM)
44
307
35
17







35
254 WIĘCŁAWSKA Kinga (2004 #41363 LO 673)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
66
247
34
17-18







34
255 DOLOT Maria (2005 #37930 LO 5130)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
49
283
34
17-18







34
256 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 6750)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
76
232
33
18







33
257 NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO 6050)
MTS Kwidzyn (POM)

33
18







33
258 SATŁAWA Adrianna (2002 #35730 LO 981)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
159
109
32
17-20







32
259 KONOPKA Agata (2001 #42841 LO 6558)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
148
132
32
17-20







32
260 KANAFA Agnieszka (2001 #45033 LO 666)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
95
202
32
17-20







32
261 SOBCZAK Natalia (2005 #42686 LO 984)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
48
285
32
17-20







32
262 BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6437)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
39
314
32
17-20







32
263 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
28
348
32
17-20







32
264 BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6843)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
16
365
32
17-20







32
265 BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3786)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

32
17-20







32
  KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO 3789)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

32
17-20







32
  MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 6195)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

32
17-20







32
  PRZYBYSIAK Natalia (2004 #48956 LO 4783)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

32
17-20







32
  RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)

32
17-20







32
  ŚCIESZKA Karolina (2004 #43980 LO 413)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

32
17-20







32
  WŁODARCZYK Zofia (2006 #47474 LO 6326)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)

32
17-20







32
  WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

32
17-20







32
273 GAWLICZEK Marta (2002 #49676 LO 4606)
GUKS LIDER Gaszowice (ŚLS)

28
17-24
32
E






32
  PAPIERNIK Laura (2006 #42044 LO 1282)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

28
17-24
32
E






32
  SAMULSKA Natalia (2006 #43268 LO 4520)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

28
17-24
32
E






32
276 GUZ Dominika (2006 #43089 LO 6042)
MTS Kwidzyn (POM)

31
19







31
277 BOGALSKA Wiktoria (2002 #37994 LO 7971)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
77
231
30
19-20







30
278 JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 3429)
KS STELLA Gniezno (WLP)
52
278
30
19-20







30
279 KRZAK Agnieszka (2002 #39704 LO 5711)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
135
154
28
17-24







28
280 GRABAS Julia (2005 #40388 LO 2863)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
124
163
28
17-24







28
281 MAJEWSKA Bogusława (2002 #31241 LO 3857)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
109
184
28
17-24







28
282 SOCHALSKA Julia (2004 #40627 LO 1302)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
104
193
28
17-24







28
283 LEBODA Klementyna (2003 #38251 LO 3041)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
90
211
28
17-24







28
284 STĘPIEŃ Kinga (2001 #44668 LO 3044)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
65
249
28
17-24







28
285 BRYŚ Natalia (2002 #40769 LO 7428)
KTS Gliwice (ŚLS)
60
256
28
17-24







28
286 STĘPNIEWSKA Dominika (2002 #46761 LO 3540)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
60
259
28
17-24







28
287 KROCZEK Wiktoria (2002 #39138 LO 7432)
KTS Gliwice (ŚLS)
42
309
28
17-24







28
288 LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 2957)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
39
314
28
17-24







28
289 CHYŁA Nikola (2005 #40387 LO 2859)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
33
336
28
17-24







28
290 SERAFIN Alicja (2003 #38287 LO 2325)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
32
339
28
17-24







28
291 BYTOF Magdalena (2005 #44745 LO 7201)
SMS Włodawa (LLS)
28
347
28
17-24







28
292 SUROWIAK Laura (2003 #36302 LO 426)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
26
356
28
17-24







28
293 KRYPCZYK Maria (2002 #32673 LO 1922)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
21
362
28
17-24







28
294 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)

28
17-24







28
  GODEK Magdalena (2003 #45239 LO 847)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)

28
17-24







28
  GRZEGOREK Marta (2005 #46725 LO 2294)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

28
17-24







28
  KACZMAREK Kamila (2005 #40389 LO 2867)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

28
17-24







28
  MIERZYŃSKA Katarzyna (2005 #45827 LO 2299)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

28
17-24







28
  OSTROWSKA Weronika (2003 #45693 LO 8847)
GKS ORZEŁ Zbiczno (KPM)

28
17-24







28
  OŻGA Katarzyna (2005 #38559 LO 7615)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)

28
21







28
  RUCKA Celina (2003 #43666 LO 5563)
TALENT Cieszyn (ŚLS)

28
17-24







28
  SUDOŁ Amanda (2004 #47738 LO 3832)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)

28
17-24







28
  SZUBARTOWSKA Ewa (2003 #35826 LO 842)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

28
17-24







28
304 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

26
22







26
305 DERKOWSKA Monika (2001 #37992 LO 7973)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
172
90
25
21-24







25
306 CIECIORA Weronika (2002 #37996 LO 7972)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
137
148
25
21-24







25
307 KĄDZIOŁKA Gabriela (2002 #45571 LO 7476)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
128
160
25
21-24







25
308 SIEMIŃSKA Kinga (2002 #46904 LO 669)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
91
208
25
21-24







25
309 CRCOROSKA Aleksandra (2002 #46901 LO 664)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
86
214
25
21-24







25
310 KOWALCZYK Julia (2004 #41004 LO 6441)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
32
339
25
21-24







25
311 KONIECZNA Magdalena (2004 #40534 LO 4638)
LKTS Luboń (WLP)
30
345
25
21-24







25
312 TKACZ Łucja (2002 #41751 LO 2632)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
23
360
25
21-24







25
313 CHUDZIAK Joanna (2003 #40117 LO 6886)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
16
369
25
21-24







25
314 WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

25
21-24







25
315 CHMARA Karolina (2002 #35889 LO 6844)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
105
189
23
23-24







23
316 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
28
348
23
23-24







23
317 GULBA Maria (2003 #43203 LO 7396)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
26
355
16
25-32
20
E






20
318 WYSTYRK Marcelina (2002 #49675 LO 4605)
GUKS LIDER Gaszowice (ŚLS)

16
25-32
20
E






20
319 BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 778)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
55
268
18
25-28







18
320 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 1143)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
48
290
18
25-28







18
321 RAJCZAKOWSKA Wiktoria (2003 #38773 LO 6864)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
16
365
18
25-28







18
322 KMIECIK Karolina (2004 #44630 LO 8464)
JKS Poznań (WLP)

18
25-28







18
  KOSTYK Klaudia (2003 #47566 LO 8693)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

18
25-28







18
  PIOTROWICZ Zofia (2006 #44073 LO 8695)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

18
25-28







18
  WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 8926)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

18
25-28







18
  ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO 781)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

18
25-28







18
327 KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 5128)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
52
277
17
27







17
328 TYMICKA Kinga (2003 #40472 LO 7382)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
155
117
16
25-32







16
329 WYŁUPEK Martyna (2002 #40886 LO 770)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
104
190
16
25-32







16
330 WYŁUPEK Karina (2002 #40885 LO 769)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
82
224
16
25-32







16
331 LIS Karolina (2001 #45023 LO 3597)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
74
235
16
25-32







16
332 WĘGLOWSKA Patrycja (2002 #46417 LO 768)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
64
250
16
25-32







16
333 MOMOT Kamila (2004 #41061 LO 764)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
44
305
16
25-32







16
334 KROCZEK Marta (2004 #39139 LO 7431)
KTS Gliwice (ŚLS)
42
309
16
25-32







16
335 DREJ Weronika (2001 #44032 LO 3598)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
36
329
16
25-32







16
336 USAREK Łucja (2003 #41791 LO 7441)
KTS Gliwice (ŚLS)
26
356
16
25-32







16
337 ZIEMIAŃSKA Małgorzata (2002 #37880 LO 771)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
369
16
25-32







16
338 CZYRNIA Justyna (2005 #39171 LO 2805)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

16
25-32







16
  TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

16
25-32







16
  WITUCH Magdalena (2004 #42881 LO 1114)
KS OGNIWO Chełm (LLS)

16
25-32







16
  WÓJCIK Ada (2005 #48912 LO 5356)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)

16
25-32







16
342 WALKOWIAK Amelia (2005 #43847 LO 6913)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
20
363
13
29-32







13
343 DOLIŃSKA Anna (2005 #50291 LO 8689)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

13
29-32







13
  FLAUM Angelika (2003 #40119 LO 6890)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

13
29-32







13
345 SURÓWKA Julia (2002 #47110 LO 4976)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
72
238
11
29-33







11
346 KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 1145)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
22
361
11
29-33







11
347 WŁODARCZYK Nicoll (2004 #41471 LO 986)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
16
365
11
29-33







11
348 GĘCA Martyna (2004 #50008 LO 7089)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)

11
33-40







11
  KLIMEK Dominika (2002 #50009 LO 7090)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)

11
33-40







11
  KOCZOT Agata (2005 #47821 LO 7804)
UMKS Biłgoraj (LLS)

11
33-40







11
  KOZŁOWSKA Martyna (2006 #50292 LO 8690)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

11
33-40







11
  KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

11
29-33







11
  MARZEC Wiktoria (2005 #47822 LO 7805)
UMKS Biłgoraj (LLS)

11
33-40







11
  WASĄG Patrycja (2005 #48579 LO 7806)
UMKS Biłgoraj (LLS)

11
33-40







11
  WITKOWSKA Wiktoria (2005 #43294 LO 7053)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)

11
33-40







11
  ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO 780)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

11
29-33







11
357 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 473)
LUKS Chełmno (KPM)
91
210

4
E






4