Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 175)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
715
2

230
1

230
PL




460
2 MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 239)
MRKS Gdańsk (POM)
576
4

190
3-4

230
1




420
3 WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 174)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
760
1

210
2

210
PL




420
4 MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 238)
MRKS Gdańsk (POM)
630
3

190
3-4

190
3-4




380
5 SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 548)
SKARBEK Tarnowskie Góry (ŚLS)
351
11

166
6

210
2




376
6 JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 491)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
290
19

168
5

190
3-4




358
7 JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 494)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
175
87
70
1
162
8

162
8




324
8 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 472)
LUKS Chełmno (KPM)
546
5

153
9

168
5




321
9 WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 240)
MRKS Gdańsk (POM)
164
98
70
1
149
11

164
7




313
10 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 170)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
315
16

151
10

147
12




298
11 GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 208)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
423
8

133
13

149
11




282
12 GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 407)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
398
9

113
17

153
9




266
13 SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 230)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
252
32

131
14

129
15




260
14 PASZEK Agata (2001 #27733 LO 3011)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
374
10

147
12

113
17




260
15 PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 1218)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
255
28

164
7

95
21-24




259
16 TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5682)
BOGORIA Grodzisk Mazow. (MAZ)
254
30

85
33-40
59
4
166
6




251
17 KWIATKOWSKA Elżbieta (2003 #32344 LO 436)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
309
18

109
19

133
13




242
18 RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 547)
SKARBEK Tarnowskie Góry (ŚLS)
254
31

129
15

107
20




236
19 PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 480)
LUKS Chełmno (KPM)
190
67
70
1
127
16

90
25-32




217
20 GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 490)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
265
25

85
33-40
70
1
131
14




216
21 SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 531)
LKTS Luboń (WLP)
245
35
70
1
111
18

95
21-24




206
22 WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 433)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
222
42
70
1

59
PL
127
16




197
23 TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 549)
SKARBEK Tarnowskie Góry (ŚLS)
316
15

107
20

90
25-32




197
24 CHRABĄSZCZ Milena (2002 #31247 LO 434)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
280
23

85
33-40
70
1
109
19




194
25 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 7336)
GKTS Gdańsk (POM)
112
178
62
3
95
21-24

95
21-24




190
26 KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 3002)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
341
12

95
21-24

95
21-24




190
27 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 169)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
159
113
66
2
76
49-56
55
6
111
18




187
28 GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 172)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
237
38
60
3-4
90
25-32

90
25-32




180
29 LIS Martyna (2002 #33288 LO 5678)
BOGORIA Grodzisk Mazow. (MAZ)
285
21

95
21-24

85
33-40




180
30 STACHNIAK Martyna (2003 #34879 LO 4465)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
187
73
70
1
90
25-32

85
33-40




175
31 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
135
156
66
2
90
25-32

85
33-40




175
32 ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 1280)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
197
60
50
9
90
25-32

85
33-40




175
33 SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 94)
ZKS Zielona Góra (LBU)
261
26

90
25-32

85
33-40




175
34 ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 231)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
241
37
70
1
95
21-24

80
41-48




175
35 WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 3201)
WARTA Kostrzyn nad Odrą (LBU)
118
173
70
1
80
41-48
70
1
90
25-32




170
36 KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 543)
SKARBEK Tarnowskie Góry (ŚLS)
164
96
59
4
80
41-48
66
2
90
25-32




170
37 OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 461)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
237
39
70
1
85
33-40
70
1
85
33-40




170
38 SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 7440)
KTS Gliwice (ŚLS)
191
64
66
2
90
25-32

80
41-48




170
39 RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 182)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
187
71
56
5-6
90
25-32

80
41-48




170
40 KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 410)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
287
20

76
49-56
70
1
90
25-32




166
41 SOBOLSKA Julia (2001 #32569 LO 2105)
GKS Gorzovia (LBU)
316
14

90
25-32

76
49-56




166
42 MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 3206)
POLITECHNIKA RZ. Rzeszów (PKR)
210
49
59
4
85
33-40
62
3
80
41-48




165
43 FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 542)
SKARBEK Tarnowskie Góry (ŚLS)
336
13

85
33-40
70
1
76
49-56




161
44 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 2993)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
192
62
56
5-6
85
33-40
62
3
76
49-56




161
45 WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO 441)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
159
111
70
1
80
41-48
66
2
80
41-48




160
46 KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 4267)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
212
47
70
1
85
33-40
70
1
74
57-64




159
47 ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 7009)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
203
55
70
1
74
57-64
70
1
80
41-48




154
48 WIĘCKOWSKA Julia (2002 #35147 LO 7680)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
285
22


70
1
151
10




151
49 SZEWCZAK Weronika (2002 #38543 LO 7377)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
224
41
66
2

52
7-8
85
33-40




151
50 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 7811)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)

66
2
70
E
50
9
80
41-48




150
51 ZIELIŃSKA Maja (2001 #38022 LO 532)
LKTS Luboń (WLP)
260
27

80
41-48
70
1





150
52 BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 3203)
POLITECHNIKA RZ. Rzeszów (PKR)
163
101
56
5-6
80
41-48
66
2
70
E




150
53 LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 2958)
MKS LEWART AGS Lubartów (LLS)
209
50
59
4
74
57-64
62
3
74
57-64




148
54 CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 7956)
MLUKS NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
118
171
70
1
80
41-48
62
3
66
E




146
55 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 4088)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
490
7

74
punkty
70
zwoln.





144
56 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
UKS CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
199
59
70
1
76
49-56
66
2





142
57 NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 7978)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
155
116
66
2
76
49-56
66
2





142
58 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 406)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
100
197
47
9-12
51
E
32
17-20
90
25-32




141
59 LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5225)
KRAJNA Sępólno Krajeńskie (KPM)
175
88
57
5
61
E
59
4
80
41-48




141
60 JAKONIUK Gabriela (2002 #33480 LO 458)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
275
24

74
57-64
66
2





140
61 ALOT Nina (2001 #32482 LO 7324)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
220
43
59
4
63
E
70
1
76
49-56




139
62 LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 237)
MRKS Gdańsk (POM)
167
95
55
6
76
49-56
59
4
63
E




139
63 FILICZAK Ewa (2001 #37551 LO 578)
KS Mysław (ŚLS)
245
34
70
1
80
41-48
59
4





139
64 KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 7262)
ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie (DŚL)
154
118
60
3-4
76
49-56
62
3





138
65 GAJEWSKA Natalia (2003 #38984 LO 227)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
251
33
59
4
76
49-56
62
3





138
66 GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1879)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
137
149
47
9-12
80
41-48
57
5





137
67 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
KS DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

62
3

66
2
74
57-64




136
68 LIBELT Julia (2002 #32568 LO 2107)
GKS Gorzovia (LBU)
191
65
62
3
66
E
66
2
70
E




136
69 CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 232)
MRKS Gdańsk (POM)
84
218
66
2
70
E
62
3
66
E




136
70 WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 3799)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
214
45
57
5

70
1
76
49-56




133
71 ROGALKA Kinga (2001 #38811 LO 529)
LKTS Luboń (WLP)
188
68
55
6
59
E
59
4
74
57-64




133
72 FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 7957)
MLUKS NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
102
196
59
4

47
9-12
74
57-64




133
73 MIKOŚ Zuzanna (2003 #44940 LO 3557)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
94
206
70
1
74
57-64
59
4





133
74 PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 248)
KSTS Krosno (PKR)
254
29

74
punkty
59
4





133
75 GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 489)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
126
162
47
9-12

57
5
85
33-40




132
76 WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 3209)
POLITECHNIKA RZ. Rzeszów (PKR)

56
5-6

57
5
76
49-56




132
77 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
191
66
62
3

70
1





132
78 BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 7098)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
70
243
62
3

70
1





132
79 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 7002)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
207
53
66
2

66
2





132
80 IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 6130)
UKS TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
99
198
66
2

66
2





132
81 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warmiński (WMZ)
178
82
66
2

62
3
66
E




132
82 DOBROWOLSKA Julia (2002 #36263 LO 82)
ZKS Zielona Góra (LBU)
188
69
66
2
70
E
62
3





132
83 MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 411)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
149
126
53
7
57
E
66
2
74
57-64




131
84 PRĘDA Paulina (2004 #43157 LO 4330)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
48
288
50
9
54
E
66
2
76
49-56




130
85 MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 190)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
83
223
39
13-16
74
57-64
52
7-8
56
E




130
86 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
109
185
53
7

70
1
76
49-56




129
87 GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 228)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
136
152
51
8
55
E
52
7-8
74
57-64




129
88 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)
153
119
59
4
63
E
62
3
66
E




129
89 PAWŁOWSKA Maja (2004 #41848 LO 6144)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
122
164
66
2
70
E
54
5-8
58
E




128
90 KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 475)
LUKS Chełmno (KPM)
59
261
62
3
66
E
57
5
61
E




127
91 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6434)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
143
138
57
5
76
49-56
47
9-12
51
E




127
92 RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 191)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
84
220
39
13-16
74
57-64
47
9-12
51
E




125
93 PAWELEC Natalia (2002 #37671 LO 447)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
199
57
54
5-8

70
1





124
94 SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1262)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
96
201
62
3

62
3





124
95 TERESZKIEWICZ Monika (2001 #45148 LO 257)
UKS ATS Białystok (PDL)
175
85
56
5-6

62
3
66
E




122
96 GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 4264)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

59
4

59
4
63
E




122
97 NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 7280)
GMINA Strzelce Opolskie (OPO)
150
123
66
2

56
5-6





122
98 TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 3020)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
145
135
62
3
66
E
56
5-6





122
99 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 3762)
VISONEX TOP Wierzbięcin (ZPM)
159
112
59
4

62
3





121
100 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
48
284
62
3

59
4





121
101 ZAWIASA Oliwia (2002 #47315 LO 1200)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
151
121
66
2
74
57-64
47
9-12





121
102 JURCZYK Julia (2005 #44044 LO 8382)
UKS Dalachów (OPO)

54
5-8

66
2





120
103 MAJDECKA Maja (2003 #39625 LO 4403)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
120
167
62
3

57
5





119
104 PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 528)
LKTS Luboń (WLP)
35
334
57
5
61
E
53
7
57
E




118
105 KASPRZYK Michalina (2002 #40141 LO 7477)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
212
46
62
3

56
5-6





118
106 TLAGA Wiktoria (2004 #43579 LO 7007)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
161
107
62
3

55
6





117
107 WŁÓCZKO Justyna (2001 #34940 LO 8400)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
142
139
62
3

55
6





117
108 KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 2869)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
122
165
66
2

51
8





117
109 JACHYMCZYK Julia (2004 #44894 LO 8381)
UKS Dalachów (OPO)

54
5-8

62
3





116
110 MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 5254)
KS DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

56
5-6

56
5-6
60
E




116
111 KRZYWIECKA Oliwia (2003 #39879 LO 8959)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
139
147
57
5

59
4





116
112 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 5127)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
57
266
59
4

57
5





116
113 OLEKSIK Paulina (2001 #36514 LO 5775)
MRKS Gdańsk (POM)
188
70
57
5
61
E
55
6





116
114 FILIPOWICZ Julia (2002 #44431 LO 486)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
181
78
59
4

52
7-8
56
E




115
115 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS GOTYK Toruń (KPM)
45
299
55
6

55
6
59
E




114
116 OLSZOWA Dominika (2005 #44045 LO 8385)
UKS Dalachów (OPO)

62
3

52
7-8





114
117 KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 3790)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
179
81
47
9-12

66
2





113
118 DURALAK Daria (2004 #42432 LO 8502)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
47
293
47
9-12

66
2





113
119 GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 526)
LKTS Luboń (WLP)
27
353
51
8

62
3





113
120 OSSOWSKA Nina (2002 #41474 LO 437)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
236
40
54
5-8

59
4





113
121 WYSMUŁEK Izabela (2002 #37974 LO 500)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
202
56
53
7

59
4





112
122 MUCA Samanta (2004 #43531 LO 1780)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
168
93
53
7

59
4





112
123 TOŁSTYKO Alicja (2003 #45912 LO 6484)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
149
128
55
6

57
5





112
124 BEKISZ Małgorzata (2001 #40402 LO 5914)
ULKS Tychowo (ZPM)
167
94
57
5

55
6





112
125 KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6710)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)

47
9-12

59
4
63
E




110
126 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 446)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

54
5-8

56
5-6





110
127 WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 2961)
MKS LEWART AGS Lubartów (LLS)
104
191
53
7

56
5-6





109
128 LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 3433)
KS STELLA Gniezno (WLP)
145
137
53
7

55
6





108
129 KOSZOWSKA Olga (2003 #44300 LO 6739)
UKS BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
110
181
54
5-8

54
5-8





108
130 SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 10458)
SKS 40 Warszawa (MAZ)

54
5-8

54
5-8





108
131 FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 5904)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
149
127
55
6

53
7





108
132 ZDROJEWSKA Emilia (2002 #34640 LO 7322)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
210
48
53
7
57
E
51
8





108
133 KRAWCZYK Kinga (2002 #35222 LO 3001)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
118
170
47
9-12
51
E
56
5-6





107
134 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
121
166
54
5-8

53
7





107
135 WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 2963)
MKS LEWART AGS Lubartów (LLS)
32
339
55
6

52
7-8





107
136 CHMIELEWSKA Magdalena (2002 #42214 LO 5909)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
175
86
51
8

55
6





106
137 PAWELEC Sylwia (2003 #37672 LO 3558)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
160
108
59
4

47
9-12





106
138 MERTA Wanessa (2003 #45911 LO 6483)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
142
141
51
8

53
7





104
139 PACHOLAK Martyna (2004 #44202 LO 477)
LUKS Chełmno (KPM)
118
172
51
8
55
E
45
11-12
49
E




104
140 GUTOWSKA Justyna (2001 #34951 LO 493)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
185
74
51
8

52
7-8





103
141 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 577)
KS Mysław (ŚLS)
164
97
47
9-12
51
E
52
7-8





103
142 POTEMPA Roksana (2001 #30801 LO 3013)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
148
131
52
7-8
56
E
47
9-12





103
143 ŻYDOWSKA Weronika (2002 #39851 LO 1239)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
174
89
55
6

47
9-12





102
144 BRZESKA Helena (2003 #40567 LO 4768)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
71
240
39
13-16
43
E
54
5-8
58
E




101
145 SOCHA Jaśmina (2004 #42397 LO 6994)
UKS ORLIK Gdynia (POM)

44
12

57
5





101
146 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
55
271
48
10

53
7





101
147 PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 7263)
ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie (DŚL)
114
176
47
9-12
51
E
50
9





101
148 SASS Dorota (2006 #39168 LO 211)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

54
5-8

47
9-12





101
149 WRUBLEWICZ Wiktoria (2001 #36009 LO 6446)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
149
125
62
3

39
13-16





101
150 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
POLITECHNIKA RZ. Rzeszów (PKR)

47
9-12

53
7





100
151 GRĄDZ Laura (2003 #45909 LO 6479)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
135
157
50
9

50
9





100
152 TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 5779)
MRKS Gdańsk (POM)
145
136
46
11

53
7





99
153 DOMITER Julia (2004 #37603 LO 4746)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
141
145
47
9-12

52
7-8





99
154 TATYSIAK Paulina (2001 #44916 LO 1113)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
135
155
51
8

48
10





99
155 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
119
169
47
9-12

51
8





98
156 KULAS Anna (2002 #41418 LO 2807)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
149
124
47
9-12

47
9-12
51
E




98
157 MAŚLAK Alicja (2002 #29296 LO 1464)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
85
216
45
11-12

51
8





96
158 NIEDŹWIECKA Sandra (2003 #38911 LO 1301)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
159
114
57
5

39
13-16





96
159 JARECKA Marcelina (2002 #33519 LO 2196)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
180
79
54
5-8

41
13-14





95
160 PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 3014)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
91
209
52
7-8
56
E
39
13-16





95
161 RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 3658)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
148
129
39
13-16

51
8
55
E




94
162 SZATNY Marta (2002 #46844 LO 4107)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
141
143
47
9-12

47
9-12





94
163 GAPIK Paulina (2004 #43859 LO 1195)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
89
212
47
9-12

47
9-12





94
164 STASZCZAK Zuzanna (2002 #37638 LO 859)
LKS Piotrowice (MŁP)
36
331
47
9-12

47
9-12





94
165 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 9045)
UKS ATS Białystok (PDL)

47
9-12

47
9-12





94
  JANCZAK Aleksandra (2003 #44119 LO 8578)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

47
9-12

47
9-12





94
  SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 8503)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)

47
9-12

47
9-12





94
168 TOCZEK Martyna (2005 #45193 LO 648)
UKS CHAMPION Police (ZPM)

41
14

51
8





92
169 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
84
220
54
5-8

38
15-16





92
170 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS GOTYK Toruń (KPM)
39
324
39
13-16

48
10
52
E




91
171 HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 4460)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
112
179


55
6
90
25-32




90
172 ŁACHUT Karolina (2005 #44060 LO 647)
UKS CHAMPION Police (ZPM)

42
13

48
10





90
173 RADZIK Martyna (2002 #35226 LO 2811)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
109
183
47
9-12

39
13-16
43
E




90
174 MOSKA Patrycja (2001 #34818 LO 1267)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
152
120
53
7

37
16





90
175 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
64
253
39
13-16

50
9





89
176 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)

39
15

50
9





89
177 MADEJSKA Martyna (2001 #36079 LO 1656)
UKS Maków (ŁDZ)
142
140
47
9-12

41
13-15





88
178 PAPIERNIK Nadia (2006 #42045 LO 4519)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
93
207
45
11-12
49
E
39
13-16





88
179 TAFELSKA Natalia (2003 #40112 LO 6912)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
66
248
38
15-16

49
9-10





87
180 TRACZYK-KĘPA Kalina (2006 #44600 LO 5778)
MRKS Gdańsk (POM)
78
229
41
14

46
11





87
181 FRELICH Wiktoria (2003 #43671 LO 525)
LKTS Luboń (WLP)
72
237
38
15-16
42
E
41
13-14
45
E




87
182 DEREŃ Urszula (2002 #45406 LO 2151)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
159
110
39
13-16

47
9-12





86
183 KUBICKA Aleksandra (2001 #41802 LO 3462)
LKS Kańczuga (PKR)
147
134
39
13-16

47
9-12





86
184 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
103
194
39
13-16

47
9-12





86
185 JACCZYK Monika (2004 #39296 LO 1653)
UKS Maków (ŁDZ)
82
225
39
13-16

47
9-12





86
186 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 5129)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
25
358
39
13-16

47
9-12





86
187 LASKOWSKA Małgorzata (2003 #44360 LO 6319)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)

39
13-16

47
9-12





86
  LASMAN Karolina (2005 #50311 LO 8841)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

39
13-16

47
9-12





86
189 MAZUREK Ewa (2003 #39626 LO 4405)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
106
187
41
13-14

45
11-12





86
190 ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 7976)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
79
226
41
13-14
45
E
41
13-14





86
191 RUDZIK Magdalena (2002 #39290 LO 4104)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
148
132
47
9-12

39
13-16





86
192 BŹDZIUCH Weronika (2004 #41831 LO 1299)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
75
234
47
9-12

39
13-16





86
193 PALUSZKIEWICZ Joanna (2004 #45620 LO 5052)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
67
245
47
9-12

39
13-16





86
194 JARZYŃSKA Julia (2004 #43972 LO 6440)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
57
264
47
9-12

39
13-16





86
195 JUREWICZ Martyna (2005 #45458 LO 4092)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)

47
9-12

39
13-16





86
196 BOGACKA Aleksandra (2001 #38633 LO 8072)
UKS LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
161
106
54
5-8

32
17-20





86
197 MRÓZ Aleksandra (2003 #38978 LO 6858)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
114
177
39
13-16

46
11





85
198 NIKIEL Amelia (2005 #45828 LO 512)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
71
239
39
13-16

45
11-12





84
199 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 6034)
MTS Kwidzyn (POM)
44
307
35
17

48
10





83
200 KURZELA Natalia (2004 #41468 LO 978)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
95
203
39
13-16

44
12





83
201 TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 2813)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
36
329
39
13-16

39
13-16
43
E




82
202 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
28
348
32
17-20

48
10





80
203 DANIELEWICZ Julianna (2002 #42492 LO 6745)
PIONIER GOKIS Kleszczewo (WLP)
150
122
35
17

45
11-12





80
204 RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 439)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
95
204
39
13-16

41
13-14





80
205 NIEDŹWIADEK Oliwia (2005 #41659 LO 1657)
UKS Maków (ŁDZ)
64
251
39
13-16

41
13-15





80
206 PRZYBYSZ Paulina (2003 #33731 LO 2510)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)

47
9-12

33
18





80
207 MENSFELD Natalia (2004 #43981 LO 4753)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)

32
17-20
36
E
39
13-16
43
E




79
208 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 6055)
MTS Kwidzyn (POM)

37
16

42
13





79
209 WĘGLIŃSKA Zuzanna (2002 #39703 LO 5718)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
171
91
39
13-16

39
13-16





78
210 GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 4458)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
44
304
39
13-16

39
13-16





78
211 CICHOSZ Klaudia (2004 #45623 LO 5044)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
28
346
39
13-16

39
13-16





78
212 KRUKAR Maja (2005 #38846 LO 6815)
KSTS Krosno (PKR)

39
13-16

39
13-16





78
213 KOBYLIŃSKA Karolina (2005 #44412 LO 3043)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
31
344
47
9-12

30
19-20





77
214 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
18
364
47
9-12

30
19-20





77
215 BRYŚ Natalia (2002 #40769 LO 7428)
KTS Gliwice (ŚLS)
60
256
28
17-24

47
9-12





75
216 GUZ Dominika (2006 #43089 LO 6042)
MTS Kwidzyn (POM)

31
19

44
12





75
217 BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6437)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
39
314
32
17-20

39
13-16
43
E




75
218 WIĘCŁAWSKA Kinga (2004 #41363 LO 673)
UMLKS RADOMSKO Radomsko (ŁDZ)
66
247
34
17-18

41
13-15





75
219 DAŚKO Wiktoria (2002 #41193 LO 836)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

47
9-12

28
17-24





75
220 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 473)
LUKS Chełmno (KPM)
91
210

4
E
66
2
70
E




74
221 NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO 6050)
MTS Kwidzyn (POM)

33
18

41
14





74
222 LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 2957)
MKS LEWART AGS Lubartów (LLS)
39
314
28
17-24

45
11-12





73
223 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)

28
17-24

45
11-12





73
224 TYMICKA Kinga (2003 #40472 LO 7382)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
155
117
16
25-32

56
5-6





72
225 KONOPKA Agata (2001 #42841 LO 6558)
PAŁAC MŁODZ. SYRENA W-wa (MAZ)
148
132
32
17-20

39
13-16





71
226 MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 6195)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

32
17-20

39
13-16





71
  ŚCIESZKA Karolina (2004 #43980 LO 413)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

32
17-20

39
13-16





71
228 GAWLICZEK Marta (2002 #49676 LO 4606)
GUKS LIDER Gaszowice (ŚLS)

28
17-24
32
E
39
13-16





71
  PAPIERNIK Laura (2006 #42044 LO 1282)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

28
17-24
32
E
39
13-16





71
230 KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 409)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

39
13-16

32
17-20





71
  KRAJEWSKA Aleksandra (2006 #39067 LO 10460)
SKS 40 Warszawa (MAZ)

39
13-16

32
17-20





71
232 PUZIO Wiktoria (2002 #39188 LO 2877)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
184
75
52
7-8

18
25-28





70
233 WNUK Natalia (2006 #42925 LO 987)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
60
256
39
13-16

30
19-20





69
234 KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 5128)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
52
277
17
27

51
8





68
235 BOGALSKA Wiktoria (2002 #37994 LO 7971)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
77
231
30
19-20

38
15-16





68
236 DOLOT Maria (2005 #37930 LO 5130)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
49
283
34
17-18

34
17-18





68
237 KOSTYK Klaudia (2003 #47566 LO 8693)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

18
25-28

49
9-10





67
238 KRZAK Agnieszka (2002 #39704 LO 5711)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
135
154
28
17-24

39
13-16





67
239 GRABAS Julia (2005 #40388 LO 2863)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
124
163
28
17-24

39
13-16





67
240 JUSIAK Katarzyna (2003 #38301 LO 2952)
MKS LEWART AGS Lubartów (LLS)
61
255
39
13-16

28
17-24





67
241 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
UKS CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
164
99
66
2







66
242 WILK Wiktoria (2002 #37581 LO 249)
KSTS Krosno (PKR)
163
100
47
9-12

18
25-28





65
243 KOWALCZYK Julia (2004 #41004 LO 6441)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
32
339
25
21-24

39
13-16





64
244 PRZYBYSIAK Natalia (2004 #48956 LO 4783)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

32
17-20

32
17-20





64
245 LEWANDOWSKA Roksana (2002 #48567 LO 3464)
LKS Kańczuga (PKR)
136
151
39
13-16

25
21-24





64
246 KĘSICKA Julia (2002 #42870 LO 2538)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
135
153
39
13-16

25
21-24





64
247 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6436)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
64
252
39
13-16

25
21-24





64
248 KONIECZNA Magdalena (2004 #40534 LO 4638)
LKTS Luboń (WLP)
30
345
25
21-24

38
15-16





63
249 LEBODA Klementyna (2003 #38251 LO 3041)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
90
211
28
17-24

35
17





63
250 BAKALARSKA Wiktoria (2001 #38116 LO 4986)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
217
44


62
3





62
251 SOBCZAK Natalia (2005 #42686 LO 984)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
48
285
32
17-20

30
19-20





62
252 WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

32
17-20

30
19-20





62
253 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

26
22

34
17-18





60
254 BAŁCHANOWSKA Aneta (2003 #47330 LO 4987)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
112
180


59
4





59
  HOLAK Marta (2004 #37165 LO 7452)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
127
161


59
4





59
256 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)

39
13-16

20
GPP





59
257 LECH Weronika (2002 #34874 LO 8958)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
180
80
59
4







59
258 KAŹMIERCZAK Weronika (2005 #41941 LO 815)
SKF MKTS Opalenica (WLP)

59
4







59
  LITWIŃSKA Daria (2005 #45556 LO 4992)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)

59
4







59
260 BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6843)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
16
365
32
17-20

26
22





58
261 POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 90)
ZKS Zielona Góra (LBU)



57
5





57
  SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 7005)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)



57
5





57
263 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
28
348
23
23-24

34
17-18





57
264 KĄDZIOŁKA Gabriela (2002 #45571 LO 7476)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
128
160
25
21-24

32
17-20





57
265 WŁODARCZYK Zofia (2006 #47474 LO 6326)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)

32
17-20

25
21-24





57
266 NOWACKA Klaudia (2006 #45552 LO 5003)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)

57
5







57
267 GRZEGORZ Natalia (2002 #45013 LO 1372)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)



56
5-6





56
  WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6716)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)



56
5-6





56
269 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 1143)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
48
290
18
25-28

38
15-16





56
270 MAJEWSKA Bogusława (2002 #31241 LO 3857)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
109
184
28
17-24

28
17-24





56
271 SOCHALSKA Julia (2004 #40627 LO 1302)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
104
193
28
17-24

28
17-24





56
272 STĘPNIEWSKA Dominika (2002 #46761 LO 3540)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
60
259
28
17-24

28
17-24





56
273 KROCZEK Wiktoria (2002 #39138 LO 7432)
KTS Gliwice (ŚLS)
42
309
28
17-24

28
17-24





56
274 SUROWIAK Laura (2003 #36302 LO 426)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
26
356
28
17-24

28
17-24





56
275 RUCKA Celina (2003 #43666 LO 5563)
FUNDACJA TALENT Cieszyn (ŚLS)

28
17-24

28
17-24





56
  SZUBARTOWSKA Ewa (2003 #35826 LO 842)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

28
17-24

28
17-24





56
277 GASZ Alicja (2002 #37566 LO 487)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
199
58
56
5-6







56
278 ARCHACKA Julia (2003 #38237 LO 192)
WARMIA Lidzbark Warmiński (WMZ)
192
63
56
5-6







56
279 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 2111)
GKS Gorzovia (LBU)

55
6







55
280 KLIMCZAK Aleksandra (2003 #42310 LO 4988)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
104
192


53
7





53
281 CHYŁA Nikola (2005 #40387 LO 2859)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
33
336
28
17-24

25
21-24





53
282 KACZMAREK Kamila (2005 #40389 LO 2867)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

28
17-24

25
21-24





53
283 MAŁY Anna (2001 #37677 LO 5502)
MKS Wołczyn (OPO)
196
61


52
7-8





52
284 GULBA Maria (2003 #43203 LO 7396)
SKARBEK Tarnowskie Góry (ŚLS)
26
355
16
25-32
20
E
28
17-24
32
E




52
285 ENGLOT Michelle (2002 #37452 LO 6100)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
177
83
52
7-8







52
286 NOWACKA Nikola (2003 #49724 LO 4989)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



51
8





51
287 CHMARA Karolina (2002 #35889 LO 6844)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
105
189
23
23-24

28
21





51
288 DRAWS Ewa (2004 #42719 LO 6540)
UKS LIS Sierakowice (POM)
48
291
51
8







51
289 SIEMIŃSKA Kinga (2002 #46904 LO 669)
UMLKS RADOMSKO Radomsko (ŁDZ)
91
208
25
21-24

25
21-24





50
290 TKACZ Łucja (2002 #41751 LO 2632)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
23
360
25
21-24

25
21-24





50
291 KANAFA Agnieszka (2001 #45033 LO 666)
UMLKS RADOMSKO Radomsko (ŁDZ)
95
202
32
17-20

18
25-28





50
292 KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO 3789)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

32
17-20

18
25-28





50
293 CEMBROWICZ Katarzyna (2001 #31922 LO 3692)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
187
72
49
9-10







49
294 MAŁEK Aleksandra (2004 #39644 LO 2470)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
45
302
49
9-10







49
295 WYSTYRK Marcelina (2002 #49675 LO 4605)
GUKS LIDER Gaszowice (ŚLS)

16
25-32
20
E
28
17-24





48
296 DIETRICH Julia (2004 #39808 LO 233)
MRKS Gdańsk (POM)
163
103
48
10







48
297 GBUR Julia (2002 #48141 LO 1337)
MSZS Świdwin (ZPM)
41
313
48
10







48
298 CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 8650)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
155
115


47
9-12





47
  KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO 5045)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
39
314


47
9-12





47
  NAGEL Emilia (2003 #42900 LO 8433)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
47
293


47
9-12





47
  SZCZEPANIK Weronika (2004 #41954 LO 9992)
niestow. - woj. PKR (PKR)



47
9-12





47
  WASILEWSKA Julia (2004 #46169 LO 259)
UKS ATS Białystok (PDL)
39
314


47
9-12





47
303 SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 982)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
107
186
47
9-12







47
304 RAK Łucja (2004 #41063 LO 766)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
67
246
47
9-12







47
305 GARBATA Sylwia (2004 #41062 LO 761)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
369
47
9-12







47
306 BUCHOWSKA Magda (2009 #46365 LO 251)
UKS ATS Białystok (PDL)

47
9-12







47
  RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3891)
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)

47
9-12







47
308 STĘPIEŃ Kinga (2001 #44668 LO 3044)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
65
249
28
17-24

18
25-28





46
309 BUCA Anna (2004 #42132 LO 2359)
UKS CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
49
282
46
11







46
310 WITKOWSKA Wiktoria (2005 #43294 LO 7053)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)

11
33-40

34
17-18





45
311 PANEK Daria (2002 #34186 LO 478)
LUKS Chełmno (KPM)
184
76
45
11-12







45
312 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4634)
LKTS Luboń (WLP)
45
297
45
11-12







45
313 USAREK Łucja (2003 #41791 LO 7441)
KTS Gliwice (ŚLS)
26
356
16
25-32

28
17-24





44
314 CZYRNIA Justyna (2005 #39171 LO 2805)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

16
25-32

28
17-24





44
  WITUCH Magdalena (2004 #42881 LO 1114)
KS OGNIWO Chełm (LLS)

16
25-32

28
17-24





44
316 BYTOF Magdalena (2005 #44745 LO 7201)
SMS Włodawa (LLS)
28
347
28
17-24

16
25-32





44
317 KRYPCZYK Maria (2002 #32673 LO 1922)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
21
362
28
17-24

16
25-32





44
318 SUDOŁ Amanda (2004 #47738 LO 3832)
LITS MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)

28
17-24

16
25-32





44
319 WARCHOLSKA Pola (2008 #49299 LO 1344)
MSZS Świdwin (ZPM)

44
12







44
320 CRCOROSKA Aleksandra (2002 #46901 LO 664)
UMLKS RADOMSKO Radomsko (ŁDZ)
86
214
25
21-24

18
25-28





43
321 WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

25
21-24

18
25-28





43
322 KLOCZKOWSKA Nadia (2003 #44475 LO 2994)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
56
267
39
13-16
43
E






43
323 MAZUR Katarzyna (2004 #48150 LO 8431)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)



42
13





42
324 DRAWS Anna (2008 #42910 LO 6541)
UKS LIS Sierakowice (POM)
50
280
42
13







42
325 BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 778)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
55
268
18
25-28

23
23-24





41
326 RAJCZAKOWSKA Wiktoria (2003 #38773 LO 6864)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
16
365
18
25-28

23
23-24





41
327 OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 7821)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)



39
13-16





39
  PANEJKO Zuzanna (2004 #46195 LO 3091)
KTS Tarnobrzeg (PKR)



39
13-16





39
  ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 5783)
MRKS Gdańsk (POM)



39
15





39
330 MAREK Magdalena (2001 #35435 LO 5527)
KŁODNICA Kędzierzyn Koźle (OPO)
148
130
39
13-16







39
331 STROISZ Natasza (2003 #40143 LO 1237)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
129
159
39
13-16







39
332 MARTYNIAK Zuzanna (2004 #43861 LO 1196)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
83
222
39
13-16







39
333 BUCZEK Patrycja (2005 #49369 LO 2148)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

39
13-16







39
  KOŁOMAŃSKA Emilia (2004 #40074 LO 2319)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)

39
13-16







39
  TARASZKIEWICZ Alicja (2003 #35436 LO 5530)
KŁODNICA Kędzierzyn Koźle (OPO)

39
13-16







39
336 WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 7339)
GKTS Gdańsk (POM)
39
314


37
16





37
337 GUZ Daria (2005 #43090 LO 6041)
MTS Kwidzyn (POM)



35
17





35
338 BIŃKIEWICZ Julia (2006 #47528 LO 5298)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)



34
17-18





34
  BOROWIK Dominika (2006 #43537 LO 3691)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)



34
17-18





34
340 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 6750)
PIONIER GOKIS Kleszczewo (WLP)
76
232
33
18







33
341 SADOWSKA Karolina (2003 #42078 LO 4784)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
141
143


32
17-20





32
  TULEJA Natalia (2004 #49436 LO 2740)
CKIS Skawina (MŁP)



32
17-20





32
343 LIS Karolina (2001 #45023 LO 3597)
SKARBEK Tarnowskie Góry (ŚLS)
74
235
16
25-32

16
25-32





32
344 KROCZEK Marta (2004 #39139 LO 7431)
KTS Gliwice (ŚLS)
42
309
16
25-32

16
25-32





32
345 DREJ Weronika (2001 #44032 LO 3598)
SKARBEK Tarnowskie Góry (ŚLS)
36
329
16
25-32

16
25-32





32
346 SATŁAWA Adrianna (2002 #35730 LO 981)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
159
109
32
17-20







32
347 BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3786)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

32
17-20







32
  RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)

32
17-20







32
349 SAMULSKA Natalia (2006 #43268 LO 4520)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

28
17-24
32
E






32
350 SZCZEPANIK Julia (2004 #40083 LO 164)
KTS Tarnobrzeg (PKR)



30
19-20





30
351 JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 3429)
KS STELLA Gniezno (WLP)
52
278
30
19-20







30
352 SURÓWKA Julia (2002 #47110 LO 4976)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
72
238
11
29-33

18
25-28





29
353 ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO 781)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

18
25-28

11
29-35





29
354 KORZENIOWSKA Julia (2002 #41075 LO 10048)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



28
17-24





28
  KOWALSKA Julia (2005 #46667 LO 7369)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
27
353


28
17-24





28
356 SERAFIN Alicja (2003 #38287 LO 2325)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
32
339
28
17-24







28
357 GODEK Magdalena (2003 #45239 LO 847)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)

28
17-24







28
  GRZEGOREK Marta (2005 #46725 LO 2294)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

28
17-24







28
  MIERZYŃSKA Katarzyna (2005 #45827 LO 2299)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

28
17-24







28
  OSTROWSKA Weronika (2003 #45693 LO 8847)
GKS ORZEŁ Zbiczno (KPM)

28
17-24







28
  OŻGA Katarzyna (2005 #38559 LO 7615)
ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie (DŚL)

28
21







28
362 KOPEĆ Angelika (2004 #42084 LO 4601)
ULKS Szynczyce (ŁDZ)
45
298


25
21-24





25
  KOZAK Amelia (2005 #45324 LO 4461)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)



25
21-24





25
  WILLE Laura (2008 #46146 LO 4136)
KTS Sieradz (ŁDZ)



25
21-24





25
365 DERKOWSKA Monika (2001 #37992 LO 7973)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
172
90
25
21-24







25
366 CIECIORA Weronika (2002 #37996 LO 7972)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
137
148
25
21-24







25
367 CHUDZIAK Joanna (2003 #40117 LO 6886)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
16
369
25
21-24







25
368 KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 1145)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
22
361
11
29-33

11
29-35





22
369 WŁODARCZYK Nicoll (2004 #41471 LO 986)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
16
365
11
29-33

11
29-35





22
370 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

11
29-33

11
29-35





22
371 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 786)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)



18
25-28





18
  NETER Oliwia (2004 #41556 LO 3126)
MLKS SUDETY Międzylesie (DŚL)



18
25-28





18
  OZGA Klaudia (2005 #43392 LO 2875)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)



18
25-28





18
  SUŁAWA Katarzyna (2005 #42685 LO 3129)
MLKS SUDETY Międzylesie (DŚL)



18
25-28





18
375 KMIECIK Karolina (2004 #44630 LO 8464)
JKS Poznań (WLP)

18
25-28







18
  PIOTROWICZ Zofia (2006 #44073 LO 8695)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

18
25-28







18
  WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 8926)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

18
25-28







18
378 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3252)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)



16
25-32





16
  KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 7370)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



16
25-32





16
  SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 7373)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



16
25-32





16
  TRĄBKA Oliwia (2004 #47657 LO 7379)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
32
339


16
25-32





16
382 WYŁUPEK Martyna (2002 #40886 LO 770)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
104
190
16
25-32







16
383 WYŁUPEK Karina (2002 #40885 LO 769)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
82
224
16
25-32







16
384 WĘGLOWSKA Patrycja (2002 #46417 LO 768)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
64
250
16
25-32







16
385 MOMOT Kamila (2004 #41061 LO 764)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
44
305
16
25-32







16
386 ZIEMIAŃSKA Małgorzata (2002 #37880 LO 771)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
369
16
25-32







16
387 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

16
25-32







16
  WÓJCIK Ada (2005 #48912 LO 5356)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)

16
25-32







16
389 OLCZAK Katarzyna (2002 #41752 LO 2629)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
12
377


14
29





14
390 WALKOWIAK Amelia (2005 #43847 LO 6913)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
20
363
13
29-32







13
391 DOLIŃSKA Anna (2005 #50291 LO 8689)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

13
29-32







13
  FLAUM Angelika (2003 #40119 LO 6890)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

13
29-32







13
393 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO 1140)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)



11
29-35





11
  WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1883)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)



11
29-35





11
  WOJTUŚ Karolina (2003 #50268 LO 8599)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)



11
29-35





11
396 GĘCA Martyna (2004 #50008 LO 7089)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)

11
33-40







11
  KLIMEK Dominika (2002 #50009 LO 7090)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)

11
33-40







11
  KOCZOT Agata (2005 #47821 LO 7804)
UMKS Biłgoraj (LLS)

11
33-40







11
  KOZŁOWSKA Martyna (2006 #50292 LO 8690)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

11
33-40







11
  MARZEC Wiktoria (2005 #47822 LO 7805)
UMKS Biłgoraj (LLS)

11
33-40







11
  WASĄG Patrycja (2005 #48579 LO 7806)
UMKS Biłgoraj (LLS)

11
33-40







11
  ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO 780)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

11
29-33







11
403 ZIÓŁEK Nadia (2005 #42145 LO 7323)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
45
299



4
E




4