Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 9710)
niestow. woj. PKR (PKR)
153
8

100
1






100
2 BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 2742)
CKIS Skawina (MŁP)
210
2

90
2






90
3 OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5706)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
183
4

85
3-4






85
4 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 1417)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
160
6

85
3-4






85
5 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
194
3

83
5






83
6 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
166
5

81
6






81
7 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
135
17

79
7






79
8 WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 697)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
146
10

77
8






77
9 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 5247)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
140
12

74
9






74
10 MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 7106)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
117
28

72
10






72
11 GAJ Milena (2008 #43608 LO 883)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
153
7

70
11






70
12 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
137
16

68
12






68
13 MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5705)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
229
1

65
13






65
14 WILLE Laura (2008 #46146 LO 4136)
KTS Sieradz (ŁDZ)
113
31

63
14






63
15 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
139
13

61
15






61
16 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 2484)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
91
55
40
1
59
16






59
17 PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 870)
LKS Piotrowice (MŁP)
150
9

56
17






56
18 TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 1452)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
85
70
40
1
54
18






54
19 SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 95)
ZKS Zielona Góra (LBU)
142
11

52
19






52
20 PENCARSKA Emilia (2008 #43721 LO 1446)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
118
27

50
20






50
21 KUKLA Amelia (2008 #49811 LO 5611)
UKS KĘPA Dębica (PKR)

40
1
48
21-24






48
22 ŁĘGOWSKA Maja (2008 #47219 LO 6284)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
91
57
35
3
48
21-24






48
23 ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO 780)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
138
15

48
21-24






48
24 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GKS Gorzovia (LBU)
119
25

48
21-24






48
25 PAWŁASEK Magda (2008 #47495 LO 4023)
KS ATS Stargard (ZPM)
112
33
40
1
46
25-32






46
26 LECH Maja (2009 #47457 LO 4910)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
97
50
40
1
46
25-32






46
27 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 5785)
MRKS Gdańsk (POM)
94
53
40
1
46
25-32






46
28 CICHOŃSKA Małgorzata (2008 #45869 LO 6155)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
101
40
35
3
46
25-32






46
29 PIETRASZKO Małgorzata (2009 #45767 LO 1447)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
82
76
31
5-6
46
25-32






46
30 MAŁECKA Natalia (2008 #47217 LO 6285)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
139
14

46
25-32






46
31 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 2111)
GKS Gorzovia (LBU)
127
20

46
25-32






46
32 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2329)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
125
22

46
25-32






46
33 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 786)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
82
72
40
1
44
33-40






44
34 WÓJTOWICZ Natalia (2008 #45187 LO 1453)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
56
127
33
4
44
33-40






44
35 BUCOŃ Maja (2008 #48335 LO 6279)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
73
89
31
6
44
33-40






44
36 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
81
78
30
5-8
44
33-40






44
37 WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1883)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
130
19

44
33-40






44
38 DRAWS Anna (2008 #42910 LO 6541)
UKS LIS Sierakowice (POM)
127
21

44
33-40






44
39 BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 4767)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
120
23

44
33-40






44
40 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 6034)
MTS Kwidzyn (POM)
115
29

44
33-40






44
41 RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 3446)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)

40
1
43
41-48






43
42 KRZYŻKOWSKA Agata (2008 #46886 LO 5224)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
106
36
37
2
43
41-48






43
43 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO 1140)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
99
45
37
2
43
41-48






43
44 PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 2489)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
73
88
37
2
43
41-48






43
45 KOSTUCH Gabriela (2009 #46677 LO 885)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
48
137
32
5
43
41-48






43
46 KUSIŃSKA Blanka (2009 #47809 LO 6251)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

30
5-8
43
41-48






43
47 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2698)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
119
24

43
41-48






43
48 SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 2703)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
118
26

43
41-48






43
49 MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
91
56
40
1
42
49-56






42
50 LUBIENIECKA Gabriela (2008 #47463 LO 8133)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
91
58
35
3
42
49-56






42
51 CHROMIK Anna (2009 #46528 LO 1437)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
63
110
35
3
42
49-56






42
52 SKIBIŃSKA Dominika (2009 #49162 LO 834)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

32
5
42
49-56






42
53 MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 584)
KS Mysław (ŚLS)
67
103
31
5-6
42
49-56






42
54 OSMOLAK Antonina (2008 #45870 LO 6156)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
87
63
30
5-8
42
49-56






42
55 JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 884)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
57
119
26
9-12
42
49-56






42
56 BUCHOWSKA Magda (2009 #46365 LO 251)
UKS ATS Białystok (PDL)
112
32

42
49-56






42
57 ROMANOWSKA Magda (2008 #45616 LO 5054)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
100
43
40
1
41
57-64






41
58 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 5205)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
97
51
40
1
41
57-64






41
59 KAMIŃSKA Zofia (2010 #45883 LO 8964)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
82
74
40
1
41
57-64






41
60 ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 6125)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

40
1
41
57-64






41
61 KOWALSKA Daria (2009 #49163 LO 835)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

35
3
41
57-64






41
62 MILNIKIEL Amelia (2008 #45949 LO 7404)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
100
41
34
3-4
41
57-64






41
63 KMIECIK Zuzanna (2009 #46940 LO 8020)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
99
47
33
4
41
57-64






41
64 ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 839)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
131
18

41
zwoln.






41
65 ZATYKA Magdalena (2008 #45937 LO 6327)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
99
44
40
1







40
66 KAMIŃSKA Amelia (2008 #44890 LO 5715)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
99
48
40
1







40
67 WAWRZYKOWSKA Wiktoria (2008 #47970 LO 7019)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
40
151
40
1







40
68 MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4911)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
93
54
37
2
38
E






38
69 MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 1040)
UKS JUVENIA Półczno (POM)

37
2
38
E






38
70 DUDKA Julia (2008 #45797 LO 7129)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
103
38
37
2







37
71 GARGOL Wiktoria (2008 #45577 LO 4156)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)
102
39
37
2







37
72 LASKOWSKA Emilka (2009 #45931 LO 6317)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
99
46
37
2







37
73 BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 428)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
94
52
37
2







37
74 PRZEMYK Kamila (2008 #46377 LO 1927)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
82
73
37
2







37
75 STANGRECIAK Julia (2009 #45428 LO 3306)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
77
84
37
2







37
76 SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 7373)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
73
90
37
2







37
77 PINGOT Zuzanna (2008 #48985 LO 3443)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
65
106
37
2







37
78 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 9045)
UKS ATS Białystok (PDL)
65
108
37
2







37
79 CZAJA Joanna (2008 #49640 LO 4320)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)

37
2







37
80 SOBERA Julia (2008 #45981 LO 8387)
UKS Dalachów (OPO)
108
35
35
3







35
81 MICHNIK Marta (2008 #46510 LO 4445)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
91
60
35
3







35
82 BIAŁK Karolina (2009 #46177 LO 7207)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
80
80
35
3







35
83 JAWORSKA Amelia (2008 #49500 LO 3307)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)

35
3







35
  KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 6136)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

35
3







35
  PERZ Izabela (2008 #47441 LO 4428)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)

35
3







35
  SZAREK Milena (2009 #48569 LO 3088)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)

35
3







35
  WARCHOLSKA Pola (2008 #49299 LO 1344)
MSZS Świdwin (ZPM)

35
3







35
  WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 3437)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)

35
3







35
89 ŁUCZAK Lena (2008 #45907 LO 1881)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
87
64
34
3-4
35
E






35
90 GNIAZDOWSKA Jagna (2008 #46755 LO 6551)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
47
140
33
4
34
E






34
91 DZIĘCIOŁ Zofia (2008 #46884 LO 7574)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
100
42
33
4







33
92 BIERNACKA Amelia (2008 #45621 LO 5043)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
85
69
33
4







33
93 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 1264)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
83
71
33
4







33
94 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 6055)
MTS Kwidzyn (POM)
81
79
33
4







33
95 TKACZYK Natalia (2008 #47868 LO 5280)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
69
99
33
4







33
96 KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 7061)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
59
117
33
4







33
97 KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 1278)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
56
126
33
4







33
98 KRAMEK Amelia (2010 #46947 LO 2888)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
31
165
33
4







33
99 FILIPKOWSKA Maja (2010 #50531 LO 9717)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

33
4







33
  GROBELNA Marlena (2010 #49512 LO 3325)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)

33
4







33
101 PAKUŁA Agata (2008 #47301 LO 2730)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
90
61
32
5







32
102 CZAJKOWSKA Martyna (2008 #47631 LO 9247)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
78
83
32
5







32
103 BUŁKOWSKA Milena (2008 #46343 LO 7059)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
70
97
32
5







32
104 GROCHOWSKA Viktoria (2009 #45965 LO 6809)
KSTS Krosno (PKR)
57
121
32
5







32
105 GROBELNA Lena (2010 #49511 LO 3324)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)

32
5







32
  IDZIK Magda (2008 #49397 LO 2358)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

32
5







32
  STOSIO Martyna (2010 #50157 LO 7934)
GKTS Gdańsk (POM)

32
5







32
  WIĆKO Ewelina (2009 #50536 LO 9722)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

32
5







32
109 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1535)
UKS MINI-MAX Lubasz (WLP)
40
150
31
6
32
E






32
110 SOKOŁOWSKA Jagoda (2009 #47757 LO 2357)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
91
59
31
6







31
111 BASOWSKA Hanna (2009 #48088 LO 5042)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
75
87
31
5-6







31
112 KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 7370)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
71
93
31
6







31
113 WROTNIAK Julia (2010 #47610 LO 3363)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
37
152
31
6







31
114 LISZKOWSKA Zofia (2010 #49056 LO 6649)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
18
183
31
6







31
115 KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 7445)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)

31
6







31
  KURKOWICZ Antonina (2011 #50525 LO 9705)
MTS Kwidzyn (POM)

31
6







31
  NADOLSKA Roksana (2009 #49528 LO 3438)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)

31
5-6







31
  ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 5144)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

31
6







31
  PRZYBYLSKA Aleksandra (2010 #49431 LO 2705)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

31
5-6







31
  REMISZKO Magdalena (2010 #50495 LO 9593)
REMIK Stary Folwark (PDL)

31
6







31
  ROMANOWSKA Aleksandra (2010 #49740 LO 5040)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

31
5-6







31
122 BOROWSKA Zuzanna (2008 #47734 LO 1878)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
72
91
30
5-8
31
E






31
123 CIULIŃSKA Sandra (2008 #46999 LO 3884)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
50
132
30
5-8
31
E






31
124 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 4066)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
86
67
30
7







30
125 KUJAWA Katarzyna (2009 #47635 LO 9251)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
71
94
30
7







30
126 ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1884)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
64
109
30
5-8







30
127 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 783)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
62
112
30
5-8







30
128 PRAWNICZAK Łucja (2008 #48753 LO 3434)
KS STELLA Gniezno (WLP)
56
125
30
7







30
129 KNAPEK Zuzanna (2008 #48468 LO 6814)
KSTS Krosno (PKR)
49
134
30
7







30
130 STELMASZYK Alicja (2010 #49054 LO 6651)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
25
172
30
7







30
131 GOS Nikola (2009 #50519 LO 9663)
MRKS Gdańsk (POM)

30
7







30
  LECHOWICZ Aleksandra (2009 #49216 LO 1005)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)

30
7







30
  MILÓWKA Julia (2008 #49265 LO 1240)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

30
7







30
  PIENIĄŻEK Maria (2010 #49332 LO 1782)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)

30
7







30
  TYLKA Liljana (2010 #50351 LO 9017)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

30
5-8







30
136 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2634)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
69
102
29
8
30
E






30
137 WIŚNIEWSKA Otylia (2008 #48002 LO 5215)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
59
115
29
8
30
E






30
138 CHMIELEWSKA Hanna (2008 #44933 LO 7302)
MOSM Tychy (ŚLS)
70
98
29
7-8







29
139 JANKOWIAK Lena (2009 #47092 LO 4398)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
69
101
29
8







29
140 RATAJCZYK Nikola (2009 #47056 LO 1930)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
57
120
29
7-8







29
141 MALEC Martyna (2010 #48951 LO 7951)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)
52
129
29
7-8







29
142 ROMANOWSKA Lena (2010 #48721 LO 1116)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
49
135
29
8







29
143 CICHAŃSKA Hanna (2010 #49053 LO 6648)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
25
172
29
8







29
144 CHABROS Natalia (2010 #49335 LO 1785)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)

29
8







29
  GAC Lena (2010 #49639 LO 4319)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)

29
8







29
  GAJEWCZYK Magdalena (2010 #49433 LO 2707)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

29
7-8







29
  GRABOWIECKA Aleksandra (2009 #50539 LO 9725)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

29
7-8







29
  KALICIŃSKA Alicja (2009 #50310 LO 8840)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

29
7-8







29
  KONSTANTYN Kaja (2009 #49837 LO 5917)
MKS KSOS Kraków (MŁP)

29
8







29
  MISIOR Maja (2011 #50580 LO 9817)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

29
7-8







29
  WIRKOWSKA Wiktoria (2009 #50535 LO 9721)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

29
7-8







29
152 PIETRZAK Amelia (2008 #45951 LO 7406)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
16
188
28
9







28
153 GASTÓŁ Hanna (2010 #49334 LO 1784)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)

28
9







28
  KARAŚ Natalia (2009 #49505 LO 3317)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)

28
9







28
  KOWALSKA Julia (2009 #49781 LO 5365)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

28
9







28
  MAKAR Aleksandra (2010 #50586 LO 9825)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

28
9







28
  OWSIK Maja (2010 #49748 LO 5147)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

28
9







28
  ZAJĄC Wiktoria (2009 #47963 LO 7647)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)

28
9







28
159 DOMINIAK Lena (2010 #48880 LO 8968)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
69
100
27
10







27
160 GOMULAK Matylda (2010 #48093 LO 6757)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
66
105
27
9-10







27
161 BENSZ Maja (2008 #45542 LO 3505)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
42
146
27
10







27
162 SZUL Julia (2008 #47447 LO 1466)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
9
204
27
9-10







27
163 JUREK Kamila (2008 #46946 LO 2866)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

27
10







27
  KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 2947)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

27
10







27
  MAJCHRZAK Klaudia (2010 #47096 LO 3340)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)

27
10







27
  SŁUPSKA Malwina (2008 #48246 LO 6399)
ŚKTS Świecie (KPM)

27
10







27
167 ROSIŃSKA Marta (2008 #46231 LO 9010)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
65
107
26
9-12







26
168 SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 1003)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
57
123
26
11







26
169 TYLKA Julia (2008 #48639 LO 9014)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
48
136
26
9-12







26
170 GUTKOWSKA Zuzanna (2008 #48505 LO 5698)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
43
145
26
9-12







26
171 ZIOŁO Julia (2008 #43397 LO 2882)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
33
160
26
11







26
172 URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 401)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
32
161
26
9-12







26
173 GOLA Oliwia (2009 #47766 LO 580)
KS Mysław (ŚLS)
26
169
26
9-12







26
174 RATAJCZYK Kamila (2008 #49031 LO 1929)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
18
183
26
9-12







26
175 ANDRUSZKIEWICZ Amelia (2009 #50498 LO 9596)
REMIK Stary Folwark (PDL)

26
9-12







26
  BERNATOWICZ Barbara (2010 #50533 LO 9719)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

26
9-12







26
  HOŁUBOWICZ Julia (2009 #50499 LO 9597)
REMIK Stary Folwark (PDL)

26
9-12







26
  KAŁUŻA Oliwia (2011 #50331 LO 8969)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

26
11







26
  NOWICKA Patrycja (2009 #47254 LO 7959)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)

26
9-12







26
  PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4900)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

26
9-12







26
  ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 4210)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

26
9-12







26
  SZEWCZYK Maria (2008 #49838 LO 5918)
MKS KSOS Kraków (MŁP)

26
9-12







26
  ZALEWSKA Wiktoria (2009 #50534 LO 9720)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

26
9-12







26
184 RIWOŃ Lena (2011 #48884 LO 782)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
56
124
25
11-12
26
E






26
185 KLEPACZ Maria (2009 #47286 LO 3739)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
60
114
25
11-12







25
186 GUZENDA Nikola (2010 #49002 LO 6848)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
34
156
25
11-12







25
187 PIWOŃSKA Natalia (2008 #45812 LO 1465)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
13
194
25
11-12







25
188 GAWRON Martyna (2009 #49215 LO 1004)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)

25
12







25
  ŚLIWICKA Weronika (2008 #48609 LO 3666)
ENERGA KTS Toruń (KPM)

25
11-12







25
  SOSZYŃSKA Zuzanna (2011 #50555 LO 9756)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)

25
12







25
  WIECZOREK Zuzanna (2011 #49412 LO 2497)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

25
11-12







25
192 SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 7375)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
22
178
24
13







24
193 BORZYCH Anna (2008 #49502 LO 3309)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)

24
13







24
  JANECZKO Aleksandra (2008 #45104 LO 2865)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

24
13







24
195 WOJTYŁA Maja (2010 #49144 LO 785)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

23
13-14
24
E






24
196 TATYSIAK Julia (2010 #48328 LO 1117)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
49
133
23
14







23
197 GOŚCINIAK Olga (2008 #47348 LO 7049)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
29
166
23
13-14







23
198 CIESIELSKA Emilia (2008 #47782 LO 6887)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
11
198
23
13-14







23
199 KUCHARCZYK Oliwia (2009 #49504 LO 3316)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)

23
14







23
  WITKOWSKA Alicja (2009 #49538 LO 3504)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)

23
13-14







23
201 ŚWIERCZYŃSKA Agata (2008 #48000 LO 5213)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
43
144
22
13-16
23
E






23
202 MITRĘGA Oliwia (2008 #48352 LO 7607)
UKS TYTAN-65 Bydgoszcz (KPM)
86
68
22
13-16







22
203 BĄK Klaudia (2010 #47058 LO 1915)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
50
131
22
13-16







22
204 CHRUPCAŁA Hanna (2009 #46663 LO 4295)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
42
147
22
13-16







22
205 RUS Nikola (2008 #45658 LO 4305)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
42
148
22
13-16







22
206 BUGAŁA Ewa (2010 #48875 LO 1421)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
35
155
22
13-16







22
207 KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 5223)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
34
157
22
13-16







22
208 STROJEK Aleksandra (2009 #47514 LO 3240)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
26
170
22
13-16







22
209 BORKOWSKA Maja (2009 #50345 LO 9007)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

22
13-16







22
  DOMAŃ Martyna (2009 #50113 LO 7677)
SKS 40 Warszawa (MAZ)

22
13-16







22
  FRANCZAK Roksana (2010 #49217 LO 1007)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)

22
15







22
  HAWEŁKO Sara (2009 #49956 LO 6776)
LUKS Chełmno (KPM)

22
13-16







22
  KLAG Maja (2012 #49713 LO 4895)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

22
13-16







22
  SIULERZYCKA Kamila (2009 #50347 LO 9009)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

22
13-16







22
  ŚWIĄTEK Maja (2008 #49266 LO 1241)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

22
13-16







22
  SZAFRAŃSKA Kinga (2009 #49698 LO 4764)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

22
13-16







22
  WOŹNIAK Helena (2009 #48748 LO 894)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

22
13-16







22
218 SADOWSKA Barbara (2008 #47792 LO 6906)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
26
171
21
15-16







21
219 BARAN Nikola (2010 #48731 LO 7365)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
9
200
21
16







21
220 NOWAK Agata (2008 #49947 LO 6747)
PIONIER Kleszczewo (WLP)

21
15-16







21
  SKŁADOŃ Julia (2011 #50587 LO 9826)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

21
16







21
222 BIAŁORUCKA Wiktoria (2009 #49846 LO 6074)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)

20
17







20
  WRÓBEL Zuzanna (2010 #49159 LO 831)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

20
17







20
224 KALAWSKA Dominika (2008 #50589 LO 9828)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

19
18







19
  SZEWCZUK Agata (2009 #47581 LO 1006)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)

19
18







19
226 LEJMAN Zuzanna (2008 #47002 LO 3886)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
18
187
18
17-20
19
E






19
227 STĘPKOWSKA Karina (2008 #48636 LO 9013)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
47
141
18
17-20







18
228 GAJ Julia (2010 #48746 LO 876)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
25
172
18
17-20







18
229 BARTOSZKO Natalia (2010 #49897 LO 6599)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)

18
17-20







18
  BORKOWSKA Zuzanna (2009 #50344 LO 9006)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

18
17-20







18
  KONIECZNY Róża (2008 #50588 LO 9827)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

18
19







18
  ŁĘCZYŃSKA ANTONINA (2008 #49414 LO 2499)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

18
17-20







18
  SKOWRONEK Amelia (2009 #48744 LO 890)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

18
17-20







18
  SZULAKOWSKA Julia (2010 #50349 LO 9015)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

18
17-20







18
  TARKA Zofia (2008 #49972 LO 6877)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

18
17-20







18
236 GĄTARZ Karolina (2010 #49450 LO 2886)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

17
20







17
237 WENDLAND Rozalia (2008 #47643 LO 9259)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
79
82
16
17-24







16
238 BOGUŃ Klaudia (2008 #47990 LO 5198)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
71
95
16
17-24







16
239 GUŹLECKA Katja (2010 #46724 LO 2295)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
66
104
16
17-24







16
240 NOWAK Zofia (2010 #48754 LO 5239)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
34
157
16
17-24







16
241 RATAJCZYK Aleksandra (2010 #47060 LO 1928)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
34
159
16
17-24







16
242 MENSCH Martyna (2009 #47639 LO 9255)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
28
167
16
17-24







16
243 HEROK Emilia (2009 #47059 LO 1918)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
26
168
16
17-24







16
244 WITKOWSKA Zuzanna (2008 #47644 LO 9260)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
20
180
16
17-24







16
245 HEROK Karolina (2010 #47061 LO 1919)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
14
192
16
17-24







16
246 HAWEŁKO Nadia (2008 #47313 LO 1571)
LUKS Chełmno (KPM)
12
197
16
17-24







16
247 KRZYŻKOWSKA Nadia (2011 #47250 LO 5238)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
9
201
16
17-24







16
248 BYRTEK Emilia (2009 #49535 LO 3485)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)

16
17-24







16
  ŁUKASZEWSKA Karolina (2008 #47682 LO 3112)
AKS Mikołów (ŚLS)

16
17-24







16
  MAZUR Wiktoria (2011 #48592 LO 1423)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)

16
17-24







16
  TOMERA Emilia (2009 #49116 LO 574)
KS Mysław (ŚLS)

16
17-24







16
  WSZOŁEK Weronika (2010 #47160 LO 1934)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

16
17-24







16
253 UTYLSKA Karolina (2011 #47886 LO 5930)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
70
96
13
21-24







13
254 CICHA Martyna (2009 #50159 LO 7953)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)

13
21-24







13
  MERDA Marika (2009 #50343 LO 9005)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

13
21-24







13
  PRZYBYSZ Oliwia (2009 #50346 LO 9008)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

13
21-24







13
257 GĄTARZ Julia (2010 #49449 LO 2885)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

12
24







12
258 MULIK Zuzanna (2008 #46230 LO 9011)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
60
113
9
25-28







9
259 SOKOŁOWSKA Hanna (2010 #50350 LO 9016)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

9
25-28







9
260 MAJDAN Lena (2008 #47638 LO 9254)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
50
130
8
25-32







8
261 MIKUŁA Małgorzata (2009 #47640 LO 9256)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
48
138
8
25-32







8
262 BABKIEWICZ Wiktoria (2009 #47627 LO 9243)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
24
175
8
25-32







8
263 BRYŁA Zuzanna (2009 #47630 LO 9246)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
12
196
8
25-32







8
264 BELTER Zuzanna (2009 #47628 LO 9244)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
9
203
8
25-32







8
265 BIERNACKA Alicja (2010 #49756 LO 5217)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-32







8
  CIEŚLAR Nadia (2008 #49536 LO 3486)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)

8
25-32







8
  HAWEŁKO Marta (2011 #49957 LO 6777)
LUKS Chełmno (KPM)

8
25-32







8
  NIEDZIELSKA Weronika (2010 #49058 LO 5218)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-32







8
  OSIECKA Amelia (2009 #47765 LO 586)
KS Mysław (ŚLS)

8
25-32







8
  RZEPKA Alicja (2012 #45131 LO 608)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)

8
25-32







8
  SZYMAŃSKA Hanna (2011 #49624 LO 4215)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

8
25-32







8
272 BŁAŻEJEWSKA Maja (2009 #47629 LO 9245)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
8
207
5
33-40







5
273 JAGODZIŃSKA Magdalena (2010 #49959 LO 6779)
LUKS Chełmno (KPM)

5
33-40







5