Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W sezonie 2019 dostępny jest tylko ranking po IMP, obejmujący IMP 2019 oraz IMP, 3. GPP i 2. GPP z sezonu 2018.

# Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub
Wojew.
0. Rkg 1. GPP 2. GPP 3. GPP IMP P-ty

Kobiety - klasa 1

1 373 BUCŁAW Dorota 1977 149 IKS AWF Warszawa
MAZ

300
1

400
1
400
1
1100

Kobiety - klasa 3

1 244 KOTARSKA Emilia 1970 199 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

252
3-4
300
1
370
2
370
2
1040

Kobiety - klasa 4

1 1 GEMBALSKA Ewa 1991 141 KSN START Kalisz
WLP

224
5-6
244
4
315
5-6
340
3
899
2 358 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 198 KSN START Kalisz
WLP

224
5-6
228
5
315
5-6
320
5
863

Kobiety - klasa 5

1 2 ROMPA Barbara 1954 215 SZANSA-START Gdańsk
POM

280
2
280
2
335
3-4

895
2 335 SZYCHOWSKA Marianna 1949 238 IKS AWF Warszawa
MAZ

252
3-4
260
3
335
3-4

847
3 428 PIEKARSKA Iwona 1986 264 PSSON START Białystok
PDL




330
4
330

Kobiety - klasa 6

1 3 MARSZAŁ Katarzyna 1985 148 IKS AWF Warszawa
MAZ

300
1

400
1
400
1
1100
2 4 KOWALIK Katarzyna 1982 233 ICSIR START Lublin
LLS

260
3
260
3
370
2
370
2
1000
3 8 STOS Martyna 1993 27 TOP Bolesławiec
DŚL

280
2
280
2
340
3
330
4
950
4 5 JABŁONKA Barbara 2006 168 RSSIRON START Radom
MAZ

244
4
244
4
330
4
340
3
914

Kobiety - klasa 7

1 6 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 89 WZSN START Wrocław
DŚL

252
3-4
300
1
335
3-4
340
3
975
2 7 BARGŁOWSKA Klaudia 1998 237 IKS AWF Warszawa
MAZ

196
9
228
5
315
5-6

739
3 430 ZAWODNIK Kinga 1984 266 IKS AWF Warszawa
MAZ




320
5
320

Kobiety - klasa 8

1 9 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 248 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

300
1

400
1
400
1
1100
2 10 BOREWICZ Monika 1976 169 RSSIRON START Radom
MAZ

280
2

370
2
370
2
1020
3 11 JAROSZ Julia 1981 79 START Gorzów Wlkp.
LBU

252
3-4
220
6
335
3-4

807
4 13 LIZAK Kamila 2003 69 WSSIRN START Katowice
ŚLS

196
9

315
5-6

511
5 12 PANKIEWICZ Teresa 1956 132 PSSON START Białystok
PDL




330
4
330

Kobiety - klasa 9

1 221 JANKOWSKA Małgorzata 1983 160 IKS AWF Warszawa
MAZ

300
1

400
1
335
3-4
1035
2 406 PAWŁASEK Magdalena 2008 230 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

204
7-9


290
7-9
494
3 301 PĘK Karolina 1998 5 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP




400
1
400

Kobiety - klasa 10

1 15 STURM Teresa 1958 142 KSN START Kalisz
WLP

280
2
300
1
370
2
370
2
1040
2 16 MITUTA Dorota 1998 110 ZSR START Zielona Góra
LBU

252
3-4
280
2
335
3-4
335
3-4
950
3 17 RYBA Joanna 1993 74 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ

252
3-4
252
3-4
335
3-4
315
5-6
902
4 18 KIMLA Wioletta 1973 99 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

204
7-9

315
5-6
315
5-6
834
5 20 ROZMIAREK Mirella 2003 167 SSR START Poznań
WLP


252
3-4
290
7-9
290
7-9
832
6 22 RING Krystyna 1990 97 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS

224
5-6

315
5-6
290
7-9
829
7 21 WIECZOREK Magdalena 1981 100 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

204
7-9

290
7-9
270
10
764
8 14 POTRYKUS Wiesława 1958 218 SZANSA-START Gdańsk
POM

224
5-6
228
5
290
7-9

742

Kobiety - klasa 11

1 27 NOWACKA Dorota 1963 1 UKS JOLA Kraków
MŁP

300
1

400
1
400
1
1100
2 28 KREFTA Renata 1994 219 SZANSA-START Gdańsk
POM

260
3
300
1
330
4
370
2
1000
3 23 CYCHOWSKA Ewa 1994 34 UKS TEMPO 25 Olsztyn
WMZ

280
2
280
2
340
3
340
3
960
4 26 STRĄK Agnieszka 1983 40 IKS ATAK Elbląg
WMZ

244
4
260
3
320
5
320
5
900
5 269 ŁYSIAK Krystyna 1979 194 DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU



370
2

370
6 429 STANISŁAWSKA Barbara 1971 265 ICSIR START Lublin
LLS




330
4
330

Mężczyźni - klasa 1

1 31 DZILIŃSKI Wiesław 1958 20 KSI START Szczecin
ZPM

260
3
224
5-6
320
5
330
4
910

Mężczyźni - klasa 2

1 33 SOKALSKI Piotr 1975 43 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

280
2
252
3-4
340
3
340
3
960
2 32 CZUPER Rafał 1988 127 PSSON START Białystok
PDL



400
1
400
1
800
3 34 JAKIMCZUK Tomasz 1978 109 ZSR START Zielona Góra
LBU



370
2
370
2
740
4 380 GONTARZ Sławomir 1977 122 PODAJ DALEJ Konin
WLP

300
1

330
4

630
5 395 JÓZEFCZAK Stanisław 1969 207 UKS TS SPARTA Lubań
DŚL

244
4



244

Mężczyźni - klasa 3

1 38 NALEPKA Maciej 1977 45 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

300
1

400
1
400
1
1100
2 41 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 170 RSSIRON START Radom
MAZ

280
2

370
2
370
2
1020
3 39 CHAMOT Janusz 1988 44 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

204
7-9
280
2
335
3-4
335
3-4
950
4 35 PAPIS Ryszard 1966 136 KSN START Warszawa
MAZ

252
3-4
300
1
315
5-6
315
5-6
930
5 42 SZAFRANIEC Marek 1976 98 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS

252
3-4

335
3-4
335
3-4
922
6 36 SIEWIERSKI Mariusz 1972 117 SSIRON START Bydgoszcz
KPM

224
5-6
252
3-4
315
5-6
295
7-8
862
7 37 ZIARNIK Mateusz 1995 118 SSIRON START Bydgoszcz
KPM

224
5-6
224
5-6
295
7-8
315
5-6
834
8 382 STRUSZCZYK Mariusz 1970 124 PODAJ DALEJ Konin
WLP

204
7-9

295
7-8

499
9 374 PETRUSIEWICZ Paweł 2006 58 SSN START Łódź
ŁDZ




295
7-8
295
10 381 SCHMIDT Piotr 1966 123 PODAJ DALEJ Konin
WLP

204
7-9



204

Mężczyźni - klasa 4

1 47 LIS Rafał 1979 165 SZANSA-START Gdańsk
POM

300
1
300
1
400
1
370
2
1070
2 48 CZUŁEK Michał 1986 180 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

280
2
260
3
335
3-4
335
3-4
950
3 43 RZEWUSKI Dariusz 1970 6 SSON START Siedlce
MAZ


280
2
335
3-4
335
3-4
950
4 44 HERMAN Robert 1978 77 START Gorzów Wlkp.
LBU

252
3-4

315
5-6
315
5-6
882
5 399 ROSA Andrzej 1970 220 SZANSA-START Gdańsk
POM

224
5-6
244
4
315
5-6
315
5-6
874
6 46 ŻYŁKA Krzysztof 1979 46 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR



370
2
400
1
770
7 383 OLIWIECKI Przemysław 1983 125 PODAJ DALEJ Konin
WLP

224
5-6

300
7

524
8 45 KANIAK Mariusz 1978 228 PSSON START Białystok
PDL

252
3-4
228
5


480
9 431 MALINOWSKI Ireneusz 1969 267 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS




300
7
300

Mężczyźni - klasa 5

1 53 STASZAK Daniel 1982 90 WZSN START Wrocław
DŚL

300
1
300
1
400
1
370
2
1070
2 52 PRZYBYSZ Sławomir 1968 192 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

280
2
280
2
370
2
400
1
1050
3 54 GRYGIEL Andrzej 1964 145 KSN START Kalisz
WLP

244
4

340
3
340
3
924
4 50 JABŁOŃSKI Lech 1954 166 SSR START Poznań
WLP


244
4
330
4
330
4
904
5 51 OGRODNIK Sławomir 1976 78 START Gorzów Wlkp.
LBU

228
5

320
5

548
6 376 USTYNOV Daniil 1998 72 WSSIRN START Katowice
ŚLS

260
3
260
3


520

Mężczyźni - klasa 6

1 61 BRAK Sławomir 1982 55 SSN START Łódź
ŁDZ


300
1
370
2
400
1
1070
2 64 KRAFT Rafał 1983 150 IKS AWF Warszawa
MAZ

252
3-4
252
3-4
400
1
370
2
1022
3 57 MIKA Tomasz 1989 113 ZSR START Zielona Góra
LBU

300
1

335
3-4
335
3-4
970
4 55 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 26 TOP Bolesławiec
DŚL

280
2
280
2
335
3-4
315
5-6
930
5 58 MAŃTURZ Piotr 2004 171 RSSIRON START Radom
MAZ

204
7-9

315
5-6
315
5-6
834
6 59 ZAWODNIK Michał 1982 151 IKS AWF Warszawa
MAZ

204
7-9
252
3-4
290
7-9
290
7-9
832
7 56 MOJŻYSZ Tomasz 1984 102 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

224
5-6

315
5-6
290
7-9
829
8 65 UZELAC Vadimir 1952 54 SSN START Łódź
ŁDZ


212
7
290
7-9
290
7-9
792
9 60 KRÓL Jarosław 1988 152 IKS AWF Warszawa
MAZ

224
5-6
224
5-6
290
7-9
265
10-11
779
10 63 DYJOR Adam 1986 234 ICSIR START Lublin
LLS

252
3-4
224
5-6


476
11 66 ZIĘBA Mariusz 1977 161 IKS AWF Warszawa
MAZ

204
7-9


265
10-11
469
12 62 KLAWIŃSKI Filip 1995 121 SSIRON START Bydgoszcz
KPM




335
3-4
335
13 410 MAJCHRZAK Błażej 2005 240 IKS AWF Warszawa
MAZ

190
10-11



190
  294 OSSOWSKI Rafał 1979 12 KSI START Szczecin
ZPM

190
10-11



190

Mężczyźni - klasa 7

1 74 DEIGSLER Michał 1993 247 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

300
1
280
2
370
2
400
1
1070
2 67 CHUDZICKI Maksym 1999 250 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP


300
1
400
1
370
2
1070
3 69 WLAZŁO Wojciech 1996 181 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

280
2
252
3-4
305
5-8
335
3-4
920
4 68 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 188 SZANSA-START Gdańsk
POM

216
5-8
252
3-4
335
3-4
305
5-8
892
5 71 KOCHOŃ Adrian 1992 104 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

216
5-8

305
5-8
335
3-4
856
6 84 SŁOMIANY Tomasz 1981 236 ICSIR START Lublin
LLS

170
13-18
190
9-12
305
5-8
305
5-8
800
7 75 DUBIŃSKI Marek 1973 91 WZSN START Wrocław
DŚL

252
3-4
216
5-8
221
13-18
305
5-8
778
8 76 SZYBALSKI Tomasz 1983 163 IKS AWF Warszawa
MAZ

216
5-8
216
5-8
335
3-4

767
9 73 SYPUŁA Piotr 1966 155 IKS AWF Warszawa
MAZ

190
9-12
216
5-8
265
9-12
265
9-12
746
10 78 SABA Patryk 1997 231 ICSIR START Lublin
LLS

216
5-8
190
9-12
305
5-8
221
13-18
742
11 72 GŁĄBICKI Kacper 2000 173 RSSIRON START Radom
MAZ

252
3-4
216
5-8
265
9-12
200
19
733
12 377 SIWY Grzegorz 1969 87 START Gorzów Wlkp.
LBU

170
13-18

265
9-12
265
9-12
700
13 85 CZARNOWSKI Bogdan 1970 128 PSSON START Białystok
PDL

190
9-12
170
13-18
265
9-12
221
13-18
676
14 401 KAZIENKO Jan 1995 222 WZSN START Wrocław
DŚL

152
19-21
154
19-20
196
19-21
305
5-8
655
15 83 PRZECHODZEŃ Grzegorz 1989 57 SSN START Łódź
ŁDZ


190
9-12
221
13-18
221
13-18
632
16 196 DĄBROWSKI Henryk 1944 10 KSI START Szczecin
ZPM

190
9-12
170
13-18
221
13-18
221
13-18
632
17 81 CHEŁMICKI Jan 1958 111 ZSR START Zielona Góra
LBU

190
9-12
190
9-12
221
13-18

601
18 110 MROCZKA Marcin 2005 216 SZANSA-START Gdańsk
POM

174
13-16
170
13-18
196
19-21
221
13-18
591
19 227 KARASIŃSKI Łukasz 1985 162 IKS AWF Warszawa
MAZ

170
13-18
154
19-20
221
13-18

545
20 86 TROCHIM Krzysztof 1988 126 PSSON START Białystok
PDL

152
19-21
170
13-18
196
19-21

518
21 231 KĘDZIERSKI Roman 1959 86 START Gorzów Wlkp.
LBU

170
13-18

221
13-18

391
22 79 KIWIŃSKI Jacek 1966 153 IKS AWF Warszawa
MAZ

170
13-18
170
13-18


340
  82 SKALIK Grzegorz 1963 177 RSSIRON START Radom
MAZ

170
13-18
170
13-18


340
24 423 BŁAŻEJÓW Robert 1976 259 KSN START Warszawa
MAZ




265
9-12
265
  80 KOZIEŁ Dariusz 1974 190 RSSIRON START Radom
MAZ




265
9-12
265
26 88 KOŁBUC Marek 1968 252 TOP Bolesławiec
DŚL




221
13-18
221
27 398 PAŃCZYSZYN Piotr 1987 214 START Gorzów Wlkp.
LBU

152
19-21



152

Mężczyźni - klasa 8

1 91 OLCZAK Mariusz 1996 2 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

300
1
252
3-4
335
3-4
370
2
1005
2 100 SKRZYNECKI Marcin 1986 107 ZSR START Zielona Góra
LBU

280
2
216
5-8
370
2
335
3-4
985
3 92 MAZURYK Paweł 1983 47 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

252
3-4
300
1
335
3-4
335
3-4
970
4 391 GONIOWSKI Piotr 1992 185 WSSIRN START Katowice
ŚLS

216
5-8
280
2
290
7-9
305
5-8
875
5 94 POŁUBUCZKO Maciej 1997 11 KSI START Szczecin
ZPM

216
5-8
252
3-4
315
5-6
305
5-8
872
6 98 KOWALCZYK Krystian 1980 154 IKS AWF Warszawa
MAZ

216
5-8
216
5-8
315
5-6
305
5-8
836
7 99 PIETRZAK Marek 1977 80 START Gorzów Wlkp.
LBU

216
5-8
216
5-8
290
7-9
305
5-8
811
8 213 GRUDZIEŃ Piotr 1991 106 ZSR START Zielona Góra
LBU



400
1
400
1
800
9 385 CHUDERSKI Marcin 1972 159 IKS AWF Warszawa
MAZ

174
13-16
216
5-8
290
7-9
265
9-12
771
10 354 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 22 KSI START Szczecin
ZPM

190
9-12
190
9-12
260
10-12
265
9-12
715
11 109 KOWALSKI Kamil 2004 197 KSN START Kalisz
WLP

174
13-16
178
13-14
260
10-12
236
13-14
674
12 106 RYŃSKI Marek 1976 119 SSIRON START Bydgoszcz
KPM

174
13-16
190
9-12
260
10-12

624
13 93 PIERONEK Grzegorz 1964 101 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS

252
3-4


265
9-12
517
14 104 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 204 ISS START Wejherowo
POM

190
9-12
190
9-12


380
  105 WAWER Jacek 1977 115 ZSR START Zielona Góra
LBU

190
9-12
190
9-12


380
16 404 DUDA Włodzimierz 1949 227 UKS JOLA Kraków
MŁP

150
19-22
178
13-14


328
17 95 KURASZ Zbigniew 1960 28 TOP Bolesławiec
DŚL




265
9-12
265
18 103 SKRZESZEWSKI Zenon 1955 146 KSN START Kalisz
WLP




236
13-14
236
19 107 ARTYMIAK Dariusz 1961 203 ISS START Wejherowo
POM

190
9-12



190

Mężczyźni - klasa 9

1 119 KONSTANTYN Paweł 1983 164 IKS AWF Warszawa
MAZ

280
2

400
1
400
1
1080
2 116 JABŁOŃSKI Paweł 1987 3 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP

300
1
300
1
370
2
370
2
1040
3 101 CWENAR Robert 1997 96 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL

216
5-8
280
2
335
3-4
305
5-8
920
4 112 MĄKOSA Benedykt 1956 175 RSSIRON START Radom
MAZ

252
3-4
216
5-8
305
5-8
335
3-4
892
5 111 MATEJEK Mariusz 1970 48 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

216
5-8
252
3-4
335
3-4
305
5-8
892
6 130 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 143 KSN START Kalisz
WLP

190
9-12
216
5-8
305
5-8
228
13-16
749
7 138 BIEDZIUK Antoni 1959 51 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

216
5-8
216
5-8
305
5-8

737
8 123 WRZASK Zbigniew 1958 93 WZSN START Wrocław
DŚL

170
13-18

275
9-10
265
9-12
710
9 124 RENKEL Edmund 1947 81 START Gorzów Wlkp.
LBU

252
3-4
216
5-8
241
11-15

709
10 125 ĆWIK Roman 1946 64 WSSIRN START Katowice
ŚLS

170
13-18

209
16-18
305
5-8
684
11 115 DUDEK Bogusław 1973 226 niestow. woj. KPM
KPM

216
5-8
190
9-12
275
9-10

681
12 129 KICIŃSKI Ryszard 1984 210 SSN START Łódź
ŁDZ

150
19-22
190
9-12
241
11-15
228
13-16
659
13 117 JAWORSKI Tomasz 1970 61 WSSIRN START Katowice
ŚLS

150
19-22

209
16-18
228
13-16
587
14 114 GAŁĄZKA Grzegorz 1978 8 SSON START Siedlce
MAZ


252
3-4
305
5-8

557
15 127 RZEPLIŃSKI Marek 1952 130 PSSON START Białystok
PDL

170
13-18
178
13-14
209
16-18

557
16 323 STAWIECKI Jan 1962 13 KSI START Szczecin
ZPM

190
9-12


265
9-12
455
17 121 ŚCIGANY Dariusz 1993 59 WSSIRN START Katowice
ŚLS

190
9-12

241
11-15

431
18 122 KLUKA Michał 1987 56 SSN START Łódź
ŁDZ


190
9-12
241
11-15

431
19 289 NIEMIEC Piotr 1964 112 ZSR START Zielona Góra
LBU

170
13-18

241
11-15

411
20 407 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 232 ICSIR START Lublin
LLS

150
19-22


228
13-16
378
21 120 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 200 ISS START Wejherowo
POM

190
9-12
178
13-14


368
22 277 MATLĄG Andrzej 1970 29 TOP Bolesławiec
DŚL

170
13-18
190
9-12


360
23 118 SOWA Dawid 1992 49 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR




335
3-4
335
24 422 MINGE Andrzej 1959 258 START Bielsko-Biała
ŚLS




305
5-8
305
25 306 POŚPIECH Tadeusz 1950 14 KSI START Szczecin
ZPM




265
9-12
265
26 203 GATNER Patryk 1999 253 WSSIRN START Katowice
ŚLS




265
9-12
265
27 386 KOPKA Stanisław 1970 178 RSSIRON START Radom
MAZ

170
13-18



170

Mężczyźni - klasa 10

1 136 MISZTAL Igor 1997 108 ZSR START Zielona Góra
LBU

216
5-8

400
1
400
1
1016
2 131 WŁODYKA Paweł 1983 50 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


252
3-4
370
2
370
2
992
3 364 ZĄBEK Stanisław 1981 35 UKS SP 1 Tarnów
MŁP

216
5-8
216
5-8
335
3-4
335
3-4
886
4 147 WINNICKI Damian 1993 245 ZSN START Skierniewice
ŁDZ


300
1
241
11-15
335
3-4
876
5 133 WASILEWSKI Rafał 1973 187 SZANSA-START Gdańsk
POM

300
1
280
2
275
9-10

855
6 132 STORONOWICZ Michał 1990 129 PSSON START Białystok
PDL

170
13-18
216
5-8
305
5-8
305
5-8
826
7 405 MAŁYSZKO Kamil 2000 229 PSSON START Białystok
PDL

280
2
216
5-8

305
5-8
801
8 287 MORUSIEWICZ Hubert 1996 114 ZSR START Zielona Góra
LBU

252
3-4
252
3-4
275
9-10
265
9-12
792
9 400 ZIELIŃSKI Marcin 2005 221 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ

170
13-18
216
5-8
305
5-8
265
9-12
786
10 141 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 41 IKS ATAK Elbląg
WMZ

252
3-4
190
9-12
305
5-8
228
13-16
785
11 144 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 62 WSSIRN START Katowice
ŚLS


170
13-18
241
11-15
305
5-8
716
12 140 ADASIEWICZ Radosław 1985 131 PSSON START Białystok
PDL

190
9-12
190
9-12
241
11-15
265
9-12
696
13 146 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 133 PSSON START Białystok
PDL

190
9-12
170
13-18
241
11-15
228
13-16
659
14 320 SPUREK Marcin 1996 158 IKS AWF Warszawa
MAZ


170
13-18
207
16-19
265
9-12
642
15 145 NETTER Grzegorz 1984 134 PSSON START Białystok
PDL

170
13-18
170
13-18
207
16-19
228
13-16
605
16 212 GROCHOLSKI Marcin 1994 144 KSN START Kalisz
WLP

216
5-8

335
3-4

551
17 142 BRYLAK Włodzimierz 1968 137 KSN START Warszawa
MAZ

216
5-8

305
5-8

521
18 134 SPILASZEK Krystian 1982 157 IKS AWF Warszawa
MAZ

156
19


305
5-8
461
19 378 TOMCZAK Robert 1973 88 START Gorzów Wlkp.
LBU


190
9-12
241
11-15

431
20 387 BARAŃSKI Ryszard 1950 179 RSSIRON START Radom
MAZ

170
13-18

207
16-19

377
  353 WITASZCZYK Bartłomiej 1991 176 RSSIRON START Radom
MAZ

170
13-18

207
16-19

377
22 135 MIKUTA Zdzisław 1958 202 ISS START Wejherowo
POM

190
9-12
170
13-18


360
23 245 KOWALCZYK Marcin 1969 205 ISS START Wejherowo
POM

170
13-18
170
13-18


340
24 419 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 254 WZSN START Wrocław
DŚL




228
13-16
228
25 137 FABISIAK Piotr 2003 156 IKS AWF Warszawa
MAZ

190
9-12



190
26 143 RETERSKI Michał 1938 105 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS


190
9-12


190

Mężczyźni - klasa 11

1 158 CHYBIŃSKI Marek 1976 84 START Gorzów Wlkp.
LBU

300
1

370
2
400
1
1070
2 154 FIRA Damian 1988 85 START Gorzów Wlkp.
LBU

280
2

305
5-8
370
2
955
3 161 ZAJDEL Jerzy 1964 52 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR


280
2
335
3-4
335
3-4
950
4 153 SADOWSKI Waldemar 1970 217 SZANSA-START Gdańsk
POM

252
3-4
216
5-8
305
5-8
335
3-4
892
5 319 SŁOCIŃSKI Damian 1990 224 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP

252
3-4
252
3-4
335
3-4

839
6 157 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 53 SSN START Łódź
ŁDZ

216
5-8
252
3-4
275
9-10
305
5-8
832
7 166 PAROL Grzegorz 1973 138 KSN START Warszawa
MAZ


194
9-10
305
5-8
305
5-8
804
8 152 WAŁDOCH Krzysztof 1987 256 niestow. woj. WMZ
WMZ

216
5-8

241
11-15
305
5-8
762
9 168 GAZDA Mateusz 1997 68 WSSIRN START Katowice
ŚLS

216
5-8

241
11-15
305
5-8
762
10 159 KOCOŁ Bartłomiej 1988 36 UKS SP 1 Tarnów
MŁP

174
13-16
216
5-8
241
11-15
265
9-12
722
11 176 BAŁUSZEK Kamil 1993 73 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP


300
1
400
1

700
12 155 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 83 START Gorzów Wlkp.
LBU

190
9-12

275
9-10
228
13-16
693
13 402 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 223 WZSN START Wrocław
DŚL

190
9-12
216
5-8
241
11-15
228
13-16
685
14 162 DEMCZUK Grzegorz 1989 39 IKS ATAK Elbląg
WMZ

174
13-16
216
5-8
207
16-19
228
13-16
651
15 160 GĄSIENIEC Jacek 1997 30 TOP Bolesławiec
DŚL

190
9-12
194
9-10
241
11-15

625
16 156 BAJEK Marek 1971 82 START Gorzów Wlkp.
LBU

190
9-12

305
5-8

495
17 167 JĘDRAS Sławomir 1979 19 KSI START Szczecin
ZPM

216
5-8


265
9-12
481
18 163 ZAWLIK Mateusz 2000 32 TOP Bolesławiec
DŚL


180
11-15
207
16-19

387
19 170 PRZYŁUCKI Marcin 1998 31 TOP Bolesławiec
DŚL


166
16-17
207
16-19

373
20 171 OBRZUT Przemysław 1978 33 TOP Bolesławiec
DŚL


166
16-17
207
16-19

373
21 164 BRYL Michał 1992 37 IKS ATAK Elbląg
WMZ

174
13-16
180
11-15


354
  165 WIŚNIEWSKI Adam 1989 38 IKS ATAK Elbląg
WMZ

174
13-16
180
11-15


354
23 418 DEMKOWICZ Paweł 1986 249 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR




265
9-12
265
  427 KUDERSKI Paweł 2004 263 START Gorzów Wlkp.
LBU




265
9-12
265
25 426 DANKOWSKI Przemysław 1997 262 START Gorzów Wlkp.
LBU




228
13-16
228
26 413 LAKEI Daniel 1985 242 BAŁGA Górowo Iławeckie
WMZ


180
11-15


180
  414 SYMOŁON Jan 1980 243 BAŁGA Górowo Iławeckie
WMZ


180
11-15


180